Тлумачення сну «Дзеркало»

Сонник Міллера

Приснилося, як ви виглядали в дзеркало, - значить, вам доведеться перебувати в постійному незгоду з оточуючими;

Смерть якоїсь людини заподіє вам чимало душевних мук. Розбите дзеркало сниться до раптової смерті родича.

Бачити в дзеркалі інших - це означає, що вони надійдуть несправедливо по відношенню до вас.

Якщо в дзеркалі з'явилися образи тварин, можете готуватися до втрат і розчарування.

Побачити розбите дзеркало - для молодої жінки сон означає невдалу дружбу і такий же шлюб. Побачили в дзеркалі блідого, знесиленого коханця - значить, він помре або засмутиться заручини. Його вигляд у сні був цілком радісним - жінці такий сон розповідає, що невелике віддалення між нею і другом буде з часом тільки посилюватиметься, проте пізніше завершиться примиренням і поверненням колишнього згоди. Просто приснилося дзеркало - це передбачення можливого швидкого обману або труднопреодолімих перепон;

Для жінки — домашніх конфліктів або розлучення.

Сонник Ванги

Якщо в сновидінні ви розглядали власне відображення в дзеркалі, це свідчить про те, що вас украй цікавить думка оточуючих про вашу персону. На своє життя ви часто дивіться, немов з боку, роблячи спроби аналізувати свої дії. Дивитися на себе в дзеркало, але не бачити відображення - такий сон говорить про те, що ви перебуваєте під контролем нечистої сили, скоючої вашими руками зло. Вам слід просити захисту у Бога, тому що частка ваша буде дуже гіркою.

Приснилося розбите дзеркало - значить, вас чекає велике горе, душевні муки і сльози. Ворожіння перед дзеркалом свідчить про те, що ви виявляєте надмірний інтерес до свого майбутнього, причому вам хочеться знати про нього все в найдрібніших деталях. Але не забувайте, що шляхи Господні несповідимі, і ніхто з живих людей не в змозі відповісти на всі ваші запитання зі стовідсотковою впевненістю. Ваші гадання і регулярні візити до різних віщунів призводять лише до одного:

Ви власноруч змушуєте нечисту силу звертати на вас увагу, що просто не може закінчитися добром.

Сонник Лоффа

Якщо сняться дзеркала, то вони можуть служити для чіткого відображення чогось, відображення предметів з якимись змінами, дверима в інший вимір.

Дзеркало нерідко породжує відчуття неспокою, оскільки без прикрас показує нам прийдешнє, змушуючи розшифровувати побачене і визначатися, подобається воно нам чи ні.

Приснилося дзеркало додає або, навпаки, прибирає якісь деталі, т. відображає предмети непослідовно, - це відображення сприйняття життя на тлі реальної ситуації. У цьому випадку сон є вказівкою на те, що ви неправильно розумієте мотиви, які рухають оточуючими, і це проявляється в небажанні приймати ці мотиви за чисту монету. Згадайте, хто або що саме з'явилося зайве або видалено необхідне з відображення в дзеркалі.

Дзеркало в якості своєрідної двері в інший світ - це, як правило, фантазія, яка є дітищем людської підсвідомості. Пройшовши в історії Л. Керролла крізь дзеркало, Аліса виявила, що воно є метафорою, яка показувала, що інші світи теж існують. Визначте, чи було дзеркало у вашому сновидінні воротами або лінією перетину кордону іншого світу. Згадайте, що саме вас найбільше лякало або подобалося вам в новому світі.

Сонник Нострадамуса

Дзеркало символізує таємницю, подвійність.

Побачити в дзеркалі власне відображення - це до несподіваної новини.

Розбити дзеркало — сон пророкує, що підступність когось із близьких доставить вам душевні страждання.

Побачити у віддзеркаленні чудовисько - це говорить про те, що ви внутрішньо спустошені і даєте брехливі обіцянки.

Приснилося дзеркало, яке має величезну і при цьому каламутну поверхню, - вас оклевещут і зроблять об'єктом інтриганства.

Погано не побачити власного відображення в дзеркалі.

Гадали перед дзеркалом - це відображення ваших страхів, сумнівів, нездатності приймати рішення самостійно.

Сонник Цветкова

Дзеркало розбитивтрата через зраду, розлука;

Бачити своє обличчя - вести здалеку, прибуток в особистому, народження дітей, як виглядаєш - таке до тебе ставлення навколо;

Бачити себе цілком - до хвороби;

Немає особихвороба, невдачі;

Незнайомевеликі зміни.

Езотеричний сонник

Не бачили свого обличчя в дзеркальному відображенні - будете веселитися. Розбили - буде біда, любовна трагедія. Подарували - це говорить про те, що від власного щастя самі відмовляєтеся. Отримували, купували - буде якийсь підступ, щось піднесуть не від щирого серця. Побачили відразу багато дзеркал - заблукаєте, заплутаєтеся, не будете знати, кому можна довіряти.

Сонник Міс Хассе

Ваші друзі будуть злі, брехливі і лицемірні.

Сонник Менегетті

Приснилося дзеркало надає людині можливість поглянути на свою поведінку як би з боку, проаналізувати ставлення до життя, менталітет. Нерідко Ін-се використовує цей образ, щоб продемонструвати людині хибність його переконань. Символ монітора відхилення і слідування чужих порад.

Французький сонник

У сні виглядали в дзеркало - це говорить про те, що чиєсь прихильність до вас виявиться нещирим, будуть кимось здійснені брехливі вчинки. У ряді випадків сон пророкує народження дитини.

Англійський сонник

Якщо приснилося, що ви дивилися на себе в дзеркало, це означає, що розсудливість, на жаль, не входить у число ваших достоїнств - у всякому разі, у справах ви їм не користуєтесь. І якщо так і не зумієте організувати їх належним чином, то незабаром потерпіть крах. Крім того, вас оточують віроломні люди, яких ви, втім, швидко виведете на чисту воду. У спробі зухвало нашкодити вони виявлять своє справжнє обличчя. Забудьте про надмірну довірливість і не купуйтеся на улесливі промови. Навіть не будучи схильними до підозрілості, ви повинні проявити обачність і проникливість, прагнення вірно розуміти суть людських спонукань.

Закоханої людини сон попереджає, що йому треба побоюватися суперника, який твердо намірився зайняти його місце в серце коханої.

Звичайний сонник

Розбити — втрати через зраду, розлука;

Бачити своє обличчя - вести здалеку, прибуток в особистому, народження дітей;

Немає особихвороба;

Незнайоме обличчявеликі зміни. Також Див. Особа, Розбити.

Сонник Симона Кананіта

Дзеркало — фальшиві друзі.

Китайський сонник

Дзеркало — самоідентифікація;

Побачене уві сні означає, спробу поглянути на самого себе, з боку, переконатися в правильності свого способу. Підтвердити свою \ "Я \". Говорить про деяку непевність у собі.

Український сонник

Щоб не снилося нічого, то не треба дивитися по заходу сонця в дзеркало.

Як присниться дзеркало:

Дівчині наречений, молодиці - переміна її життя;

Всякому бачити себе в дзеркалі так, щоб ще лице було в прищах - зміна життя до добробуту, багатства.

Бачити дзеркало вві сні - сором буде.

Якщо заміжня жінка бачить себе у сні молодою дівчиною, яка вбирає перед дзеркалом - то не мине хвороби.

Якщо сниться, що дивишся в дзеркало-полюбиш когось.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Крок в сторону з дійсності. Відображення реальності.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це яскравий символ, що має безліч значень.

Дзеркало може означати ваша уява чи ваша свідомість, що відображають навколишній світ. Це також може бути символом самоспоглядання, який вказує вам на те, що пора звернути думки вглиб себе. Деякі психологи асоціюють дзеркала з прихованими підсвідомими спогадами. У Китаї дзеркала застосовувалися, щоб відобразити або розвіяти ворожі впливу. Придивляйтеся до супроводжуючим знакам, щоб розкрити зміст цього образу. У фольклорі і в чарівних казках дзеркала асоціюються з магією. Це двері, що ведуть з нашого світу в інші сфери. Дослідіть магію вашого життя.

Дзеркало дозволяє зробити крок в сторону з дійсності і поглянути I на життя в новій, більш повноцінної перспективі. Чи потрібно вам побачити віддзеркалення того, що насправді відбувається у вашому житті, і зрозуміти, хто ви є насправді? Це може бути знаком поглянути собі в очі і побачити себе в повний зріст.

Дзеркало дозволяє вам побачити себе таким, яким бачать вас оточують.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося розбите дзеркало, то дуже скоро ви дізнаєтеся те, що від вас довго приховували. Щоб це було приємною звісткою, намалюйте на дзеркалі червоний круг і викиньте це дзеркало. Погане значеніеЕслі вам приснилося ціле дзеркало, то найближчим часом вас чекають непередбачені витрати. Щоб їх було не так багато, з'їжте половину томату, а другу половину киньте на вулицю, щоб з'їли пацюки.

Сонник Шеремінской

Дзеркало розбити уві сні для дівчини - до втрати невинності, неміцні відносини і небажаний шлюб.

Новий сімейний сонник

Побачили уві сні себе, що дивиться в дзеркало, - попереду вас чекають розбіжності і переживання. Причиною ваших страждань може стати чиясь хвороба. Побачили в дзеркалі когось іншого, остерігайтеся несправедливих вчинків по відношенню до вас. Розбите дзеркало віщує раптову смерть родича. Молодій жінці розбите дзеркало обіцяє невдалу дружбу й не дуже щасливий шлюб.

Побачити в дзеркалі коханця, блідого і виснаженого, - до невдалої заручини.

Якщо він виглядає щасливим, то можливе легке віддалення між вами, яке незабаром зникне. Просто побачити в сні дзеркало - знак можливого швидкого обману або перешкод.

Для жінки цей сон може стати передвістям домашніх протиріч або розлучення.

Циганський сонник

Дзеркалозрада з боку одного;

Розбите — ви самі станете таким зрадником.

Сонник Шувалової

Часто цей образ вказує на хибність, фальшивість ваших власних переконань або переконань або нав'язуваних вам цінностей якоїсь іншої людини.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Дивитися на себе в дзеркало - це сон про те, що наяву Ви не керуєтеся здоровим глуздом в справах і скоро потерпіть крах, якщо не організуєте їх належним чином. Цей сон також означає, що Вас оточують віроломні люди, яких Ви незабаром успішно викритий. Вони відкриють своє справжнє обличчя, намагаючись зухвало нашкодити Вам. Не будьте занадто довірливі і не піддавайтеся нічиєї лестощів. Хоча Ви і не схильні до підозрілості, будьте обачні і проникливі, намагайтеся проникнути в суть людських спонукань. Закоханим слід побоюватися суперника:

Він твердо має намір витіснити Вас з серця коханої і зайняти Ваше місце.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Якщо дивишся в дзеркало і бачиш, що воно світле. - На щастя.

Якщо дзеркало темне. - До нещастя. У розбитому дзеркалі бачиш відображення людини. - Віщує нещастя.

Дзеркало розбивається. - Віщує розставання чоловіка і дружини. Приймаєш, береш дзеркало. - Знайдеш гарну дружину. Бачиш у дзеркалі своє відображення. - Будуть вести здалеку. Бачиш у дзеркалі відображення іншої людини. - Біда з дружиною або наложницею. Береш дзеркало, яке належить іншій людині. - Народження шляхетного нащадка. Інша людина тримає в руках твоє дзеркало. - Віщує нещастя з дружиною.

Східний жіночий сонник

Дивитися у дзеркало - до швидких змін у житті. Розбите дзеркало - до краху надій.

Сонник Езопа

Дзеркало, побачене вами уві сні - може бути пов'язане з відомою мораллю байки:

«Нема чого на дзеркало нарікати, коли пика крива» або з прикметою, за якою дзеркало розбивається на нещастя.

Якщо ви бачите декілька дзеркал, немов на виставці - то це означає, що ви перебуваєте в центрі уваги оточуючих, від вас чекають якогось вчинку.

Бачити в дзеркалі своє відображення - ви зробите невірний крок, зробите щось таке, за що потім вам буде соромно і ніяково.

Розбити уві сні дзеркало - поганий сон, що передвіщає неприємна подія, яке ви будете сильно переживати.

Дивитись в дзеркало, але не бачити в ньому свого віддзеркалення - цей сон обіцяє вам зміни, які торкнуться насамперед вашого внутрішнього світу, ваших поглядів на життя.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви бачите себе в дзеркалі - з Вами відбудеться багато приголомшливих подій, і хвороба стане причиною Ваших невдач і бід.

Бачити розбите дзеркало - пророцтво несподіваною або насильницької смерті когось із Ваших знайомих чи близьких.

Побачити в дзеркалі інших - передвіщає, що деякі люди для досягнення своєї власної вигоди будуть вести себе несправедливо по відношенню до Вас.

Тварини, побачені в дзеркалі - передвістя розчарування і невдачі.

Сон, в якому молода жінка розіб'є дзеркало - передвіщає нещиру дружбу і нещасливе заміжжя.

Якщо вона бачить свого коханого в дзеркалі блідим і виснаженим - це передрікає нещастя або розставання.

Якщо він виглядає щасливим - чекайте лише нетривалої суперечки.

Молодій жінці побачити уві сні дзеркало - пророкує, що незабаром вона зіткнеться з обманом і розбіжностями, які приведуть до трагічних наслідків і розставання.

Сонник Мартина Задеки

Дзеркалоодруження;

А дівчинізаміжжя.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивода, метал, дерево. Стихії - холод, сухість, вітер. Емоції - страх, гнів, туга. Органи - нирки, печінка, легені. Планети - Меркурій, Сатурн, Венера. Пояснення і тлумачення Бачити відображення у воді (власне або іншої людини) - стан інь - розлука, віддаленість.

Бачити у сні відображення у воді означає приймати себе чи іншої через посередника, не маючи сміливості для безпосереднього спілкування (вода-холод-страх). Вода аморфна - не має форми, значить, відбите в ній особа не існує, так не існує (не має форми) і що виглядає в воду. Приховані страхи вже довгий час провокують стан виправданого, обгрунтованого недовіри до себе та інших і змушують звертатися до складних способам захисту, виснажують і нищівним здатність сприйняття і себе і світу. Довіритися страшно, і людина вишукує різні причини і способи перевірки інших, заперечуючи, що причина криється в недовірі до самого себе. Постійна дратівливість і періоди депресії підтверджують і підсилюють один раз виникло стан недовіри, як одного зі способів виживання. Поступове віддалення здається способом розумного рішення виникаючих проблем. Відносини руйнуються, і людина залишається один, обплутаний власними претензіями і страхами:

Від реальності наяву залишається одне відображення, що проявляється у сні. Але це вже попередження на майбутнє, щоб і там не залишитися одному.

Сон несприятливий:

Потрібно терміновий перегляд системи духовних цінностей і відносин, бо всі неприємності спровоковані самим сновидців. Нирки, печінку та легені в несприятливому предболезненное стан. Спотворене брижами відображення - може передвіщати серйозну хворобу.

Бачити своє відображення в дзеркалі - дзеркало, це відмінний від реального, вивернутий справа наліво світ уявних обсягів і форм.

Дзеркало уві сні (теж відмінному від реальності світі) - дуже складний образ, з'єднання різних вимірів, що дозволяє вловити і відобразити внутрішнє минуле людської душі. З увагою слід поставитися до подібного сну:

Він абсолютно необхідний - його дарує Космос. Кожен живе у своєму власному світі, який створює так, як йому самому здається правильним. Виникаючі відносини, власну поведінку - все це вже похідні від того пройшло перше розуміння, як слід жити. Кожен сам вибирає і надалі тільки акторськи отрабатьюает той образ, який був їм одного разу обраний, доводячи його (образ себе) до можливого досконалості - однакового по ефекту впливу на публіку / навколиш-щих. Але це - статика. А статика завжди несприятлива, тим більше - статика душі!

Бачити своє відображення з минулого в дзеркалі - є сприйняття свого істинного світу:

Сьогодення, неприкритого і неспотвореного ставлення до себе самому. Власне обличчя в дзеркалі сну є таким, яким воно було, поки активно не почав самосоздаваться духовний грим-акторський образ - роль. Наслідком сну повинен бути аналіз всіх своїх дій від точки відліку сну (обличчя в дзеркалі) до теперішнього моменту (після сну ранок).

Бачити відображення себе в дзеркалі уві сні неначе з майбутнього - сплячий знає, що обличчя в дзеркалі його, але не впізнає себе ще ніколи не бачив, згадувати нічого. Це, як і в першому випадку, сприйняття свого справжнього обличчя, але не яким воно було, а яким воно буде, якщо в реальній поведінці людини нічого не зміниться. Дії після сну провадиться за бажанням, в залежності від того, сподобалося в дзеркалі обличчя чи ні. Але такий сон, як правило, демонструє необхідність якихось змін:

Радами понад не варто нехтувати. Чи не впізнавати себе в дзеркалі уві сні - повне протиріччя між вибраним по необхідності чином і тим розумінням і баченням його оточуючими, які існують насправді. Такий сон - знак постійного виснажливого сили сновидца напруги по підтриманню помилкового образу, знак наближення нервового зриву. Отримувати задоволення від споглядання свого відображення у сні в дзеркалі - знак відсутності боротьби з самим собою, повне прийняття всіх відбувалися і відбуваються подій. Відраза до свого відображення у сні-ознака постійної виснажливої боротьби за збереження обраної схеми поведінки, невідповідність обраної мети та власних можливостей. Кожен чиниться для досягнення мети вчинок приносить розчарування і втрату сил. Покрите тріщинами дзеркало у сні і неможливість раз-дивитися в ньому хоча б приблизно свої риси - обрана схема поведінки невірна до повного стирання власного обличчя (і наяву розбите дзеркало - погана прикмета). Можливо повне підпорядкування чиєїсь волі.

Сон вельми несприятливий, потрібна термінова зміна поведінки, мети, системи цінностей і порада лікаря. Конкретних негайних наслідків подібні сни зазвичай не передбачають. Але віддалені наслідки - нехороші.

Бачити замість себе в дзеркалі іншої людини - повне підпорядкування чужій волі (могло статися ще в дитинстві).

Якщо відображення знайомо, то переглянете свої відносини з оригіналом, незалежно від того живий він чи вже помер. Уявна опрацювання в цьому випадку звільняє, а подумки віддані борги дарують звільнення. Можна вважати цей сон сприятливим, так як такий показ - допомога.

Бачити у сні відбитим у дзеркалі якесь інше місце (сновидець уві сні знаходиться в кімнаті і бачить у дзеркалі дорогу, наприклад) або ще однієї людини (не замість себе) - означає просто використання можливостей дзеркала для передачі інформації (з якихось причин інакше показати її було не можна). У цьому випадку слід тлумачити побачене в дзеркалі як самостійний сон.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні дивиться на своє обличчя в дзеркалі, - погано, це значить - інша дружина.

Сонник Данилової

Дивитися в сні в дзеркало - до несподіваного результату вашої сексуальної активності. Через деякий час ви дізнаєтеся про те, що не так давно стався сексуальний контакт принесе несподівані для вас плоди. Також дзеркало, побачене уві сні, може попереджати про велику ймовірність зараження венеричним захворюванням.

Азбука тлумачення снів

Дзеркало — відбиває нашу внутрішню сутність.

Наприклад, сновідіца бачить у дзеркалі відьму - це вона сама. Також - турбота про свій імідж, про те, як нас сприймають люди.

Розбити дзеркало — втрати, невдачі.

Побачити себе в дзеркалі в іншому вигляді - до змін. Напрямок змін підкаже зображення в дзеркалі.

Американський сонник

Дзеркалокрок у бік з дійсності. Відображення реальності.

Східний сонник

Дивитися у дзеркало - до швидких змін у житті;

Розбите дзеркало — до краху надій.

Дитячий сонник

Дзеркало — цей символ означає погляд на свій внутрішній світ.

Якщо те, що ти бачиш у дзеркалі, тебе радує, значить, у тебе немає внутрішніх конфліктів з собою.

Якщо ж тебе лякає власний вигляд, значить, щось з твоєю душею не так. Перевір, не гнітять Чи тебе нехороші думки, заздрість чи погані наміри. Постарайся з'ясувати причину свого розладу з самим собою, чесно зізнатися собі в тому, що щось відбувається не так. Після цього можна сподіватися, що кошмар більше не повториться.

Ідіоматичний сонник

«Відбивається як в дзеркалі» - об'єктивність, помітність, очевидність;

«біля розбитого дзеркала або корита» - втрата, біда;

«провести час у дзеркала» - безцільне проведення часу;

«задзеркалля» — потойбічне, недоступне, таємне;

Паралельний світ;

«отзеркалить.

Імператорський сонник

Дзеркало, це відмінний від реального, вивернутий справа наліво світ уявних обсягів і форм.

Дзеркало уві сні (теж відмінному від реальності світі) - дуже складний образ, з'єднання різних вимірів, що дозволяє вловити і відобразити внутрішнє минуле людської душі. З увагою слід поставитися до подібного сну:

Він абсолютно необхідний - його дарує Космос. Кожен живе у своєму власному світі, який створює так, як йому самому здається правильним. Виникаючі відносини, власну поведінку - все це вже похідні від того пройшло перше розуміння, як слід жити. Кожен сам вибирає і надалі тільки акторськи отрабатьюает той образ, який був їм одного разу обраний, доводячи його (образ себе) до можливого досконалості - однакового по ефекту впливу на публіку / навколиш-щих. Але це - статика. А статика завжди несприятлива, тим більше - статика душі!

Бачити своє відображення з минулого в дзеркалі - є сприйняття свого істинного світу:

Сьогодення, неприкритого і неспотвореного ставлення до себе самому.

Власне обличчя в дзеркалі сну - є таким, яким воно було, поки активно не почав самосоздаваться духовний грим-акторський образ - роль. Наслідком сну повинен бути аналіз всіх своїх дій від точки відліку сну (обличчя в дзеркалі) до теперішнього моменту (після сну ранок).

Бачити відображення себе в дзеркалі уві сні неначе з майбутнього - сплячий знає, що обличчя в дзеркалі його, але не впізнає себе ще ніколи не бачив, згадувати нічого. Це, як і в першому випадку, сприйняття свого справжнього обличчя, але не яким воно було, а яким воно буде, якщо в реальній поведінці людини нічого не зміниться. Дії після сну провадиться за бажанням, в залежності від того, сподобалося в дзеркалі обличчя чи ні. Але такий сон, як правило, демонструє необхідність якихось змін:

Радами понад не варто нехтувати.

Чи не впізнавати себе в дзеркалі уві сні - повне протиріччя між вибраним по необхідності чином і тим розумінням і баченням його оточуючими, які існують насправді. Такий сон - знак постійного виснажливого сили сновидца напруги по підтриманню помилкового образу, знак наближення нервового зриву.

Отримувати задоволення від споглядання свого відображення у сні в дзеркалі - знак відсутності боротьби з самим собою, повне прийняття всіх відбувалися і відбуваються подій.

Відраза до свого відображення у сні - ознака постійної виснажливої боротьби за збереження обраної схеми поведінки, невідповідність обраної мети та власних можливостей. Кожен чиниться для досягнення мети вчинок приносить розчарування і втрату сил.

Покрите тріщинами дзеркало у сні і неможливість розгледіти в ньому хоча б приблизно свої риси - обрана схема поведінки невірна до повного стирання власного обличчя (і наяву розбите дзеркало - погана прикмета). Можливо повне підпорядкування чиєїсь волі.

Сон вельми несприятливий, потрібна термінова зміна поведінки, мети, системи цінностей і порада лікаря. Конкретних негайних наслідків подібні сни зазвичай не передбачають. Але віддалені наслідки - нехороші.

Бачити замість себе в дзеркалі іншої людини - повне підпорядкування чужій волі (могло статися ще в дитинстві).

Якщо відображення знайомо - перегляньте свої стосунки з оригіналом, незалежно від того живий він чи вже помер. Уявна опрацювання в цьому випадку звільняє, а подумки віддані борги дарують звільнення. Можна вважати цей сон сприятливим, так як такий показ - допомога.

Бачити у сні відбитим у дзеркалі якесь інше місце (сновидець уві сні знаходиться в кімнаті і бачить у дзеркалі дорогу, наприклад) або ще однієї людини (не замість себе) - означає просто використання можливостей дзеркала для передачі інформації (з якихось причин. У цьому випадку слід тлумачити побачене в дзеркалі як самостійний сон.

Місячний сонник

Дзеркало:

Вживати у сні - знак одруження;

Перлове — до сварки;

Іржаве — до смутку.

Малий сонник Велесів

Дзеркало — свобода, весілля, наречений (дівицю), зміна в житті (молодиці), один обдурить, зрада, зле, сором;

Смотретьсявести здалеку, хвороба, смерть (хворому);

Виглядати і не бачити відображення - хвороба;

Бачити себе в прищах - зміни на краще, багатство;

Бачити себе цілком - хвороба;

Розбитизрада, розлука;

Даруватипримирення;

Подаруютьвесілля (дівицю);

Втратитипечаль.

Новітній сонник

Бачити своє відображення - до нездоров'ю, знак посилюється, якщо ви розглядаєте себе, будучи голим.

Дзеркальце — сумна звістка, ситуація посилюється, якщо воно розбилося.

Слов'янський сонник

Бачити дзеркало — до зради;

Здавався в нього - до хвороби.

Снотолкователь

Побачити в сні себе смотрящих в дзеркало - означає, що Ви зіштовхнетеся з безліччю розхолоджують розбіжностей;

Причиною Ваших страждань буде чиясь хвороба.

Побачити в сні розбите дзеркало - передвіщає раптову смерть родича.

Побачити інших у дзеркалі - передвіщає їх несправедливі вчинки по відношенню до Вас.

Побачити в дзеркалі тварин - означає розчарування і втрати.

Молодій жінці побачене уві сні розбите дзеркало обіцяє невдалу дружбу й не дуже щасливий шлюб.

Побачити в дзеркалі коханця, блідого і виснаженого - до його смерті або невдалі заручини.

Якщо він виглядає щасливим, то легке віддалення між Вами буде наростати. Але через деякий час згода знову запанує у Ваших серцях.

Просто побачити в сні дзеркало - знак можливого швидкого обману або труднопреодолімих перешкод.

Для жінки цей сон може стати передвістям домашніх протиріч або розлучення.

Сонник XXI століття

Бачити у сні дзеркало - означає, що незабаром вас чекають розваги або веселе проведення часу. Іноді сон, в якому ви бачите дзеркало, може бути передвістям обману вашого друга.

Для закоханих побачити уві сні дзеркало - передвістя швидкого весілля, для дівчини такий сон може обіцяти знайомство з майбутнім чоловіком, для жінки - зміни в житті.

Світле дзеркало у сні - до щастя, темне або розбите - до неприємностей.

Бачити в сні себе в дзеркалі як наяву - до прибутку;

Дуже красивим — до благополуччя;

Із червоним обличчям - до несподіванки.

Бачити замість обличчя звірячу морду - до успіхів, рябе обличчя - до неприємностей, все обличчя в прищах - до зміни життя в кращу сторону.

Дарувати уві сні дзеркало - означає, що вам належить помиритися з колишнім ворогом, отримати його в подарунок - вам надійде цікава і вигідну пропозицію, втратити уві сні дзеркало - до занепаду в справах, депресії.

Сонник Азара

Дзеркало — фальшиві друзі.

Сонник майбутнього

Дзеркало — до зради;

Здавався в нього - до хвороби.

Сонник для стерви

Дзеркало — виникне безліч перешкод.

Дивитися в дзеркало - труднощі в ухваленні рішень, оточуючі не хочуть допомагати ні в чому.

Розбити дзеркалохвороба близької людини.

Побачити в дзеркалі замість себе когось іншого - до тебе будуть незаслужено несправедливі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Смотреться уві сні в дзеркало - знак того, що у вашому житті назріли або назрівають якісь важливі події, що вимагають від вас зібраності і концентрації. Такі сни зазвичай сняться людям перед великими змінами в житті.

Якщо у своєму сновидінні ви побачили дзеркало випадково, то такий сон передвіщає несподівані зміни у вашому житті.

Якщо, дивлячись на себе в дзеркало, ви залишилися задоволені - такий сон означає, що ваші шанси на успіх дуже високі і вам можна сміливо братися за нову справу.

Побачити в дзеркалі замість свого відображення щось дивне - ознака розгубленості. Схоже, ви погано контролюєте ситуацію, і події вашого життя можуть стати некерованими.

Побачити в дзеркалі чуже відображення замість свого - знак обману і порожніх ілюзій. Швидше за все, ви серйозно помиляєтеся, оцінюючи свої можливості.

Злякатися, побачивши в дзеркалі дивне віддзеркалення - означає, що невірна оцінка ситуації може завдати вам серйозну шкоду.

Тріснуте або розбите дзеркало - знак раптових змін, які загрожують вибити вас з колії.

Занадто вузькі дзеркала - знак того, що ви дивитеся на речі надто однобоко і тому ризикуєте допустити серйозні помилки.

Трюмо уві сні - говорить про те, що вам явно не вистачає зосередженості, і це може погано позначитися на ваших справах.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Розбити небудь вщент дзеркало - до звільнення від заздрісників.

Розбити вщент дзеркало - до втрати рідних.

Уламок дзеркала — до руйнування здоров'я.

Дивитися в дзеркало - до старості.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, що ви розбили дзеркало вщент - ваше сімейне життя зазнає краху.

Побачити в сні уламок дзеркала - до залишків вашого сімейного щастя.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Розбити уві сні дзеркало вщент - дуже поганий сон:

До хвороби або до банкрутства.

Копалінского сонник

Дзеркало — сниться до якого-небудь несподіваного повороту в житті, до зміни, до любовного пригоди.

Сонник від А до Я

Бачити у сні дзеркало - передвістя швидкого заміжжя, а для людей перебувають у шлюбі такий сон означає зраду. Дивитися в дзеркало - до посилення хвороби для хворих і до захворювання для здорових.

Бачити , як хтось дивиться в дзеркало, віщує безліч сумнівів і занепадницькі настрої через нещастя в родині.

Бачити себе в дзеркалі - передвістя, що зустрінетеся зі злими, оманливими і фальшивими друзями.

Побачити в дзеркалі відображення свого обличчя - передвіщає невдоволення собою через нездатність організувати свої справи таким чином, щоб вони принесли бажаний результат.

Якщо уві сні ви розглядаєте в дзеркалі веснянки на своєму обличчі, наяву це віщує, що ваше недовге щастя буде затьмарено невеселим фіналом:

Ви втратите свого коханого.

Побачити в дзеркалі на своєму обличчі синець, якого насправді у вас немає, - такий сон означає, що ви можете без всяких побоювань брати участь у розвагах, що представиться вам в самому найближчому майбутньому.

Побачити себе в дзеркалі потворною і волохатою - до швидкого збагачення і слави.

Побачити в дзеркалі замість себе інших людей віщує їх несправедливі вчинки по відношенню до вас.

Якщо ж ви побачили в дзеркалі, дивлячись у нього, якась тварина - наяву це віщує розчарування і втрати.

Дзеркало, яке показує у сні блідого і знесиленого коханця, є знаком його швидкої смерті або вашої невдалої заручин.

Якщо ж він здоровий і виглядає бадьорим - значить, між вами просто відбудеться розрив відносин, але через деякий час ви обидва будете щасливі як ніколи.

Побачити в сні розбите дзеркало - знак невдалої дружби і зовсім вже невдалого шлюбу. Розбити уві сні дзеркало - отримати звістку про те, що ваш улюблений родич знаходиться при смерті.

Бачити , як хтось розбиває дзеркало, - передвістя швидкого обману або труднопреодолімих перешкод для незаміжніх, а для одружених - домашніх баталій, які можуть довести до розлучення.

Сонник Соломона

Дзеркалоодруження.

Сонник Мандрівника

Дзеркало — самоаналіз, самосвідомість.

Бачити своє відображення - роздум про своє становище;

Розбити — до нещастя, смерті близької людини.

Дзеркальце для жінок - самозамилування, капризи;

До побачення.

Сонник Таро

Дзеркало, в якому відображено полум'я - шкода від темпераменту.

Дзеркало, і в ньому моторошний лик - посвята в небезпечну таємницю, здатності до окультизму.

Дзеркала — подвійна мораль.

Сонник Фрейда

Зображення в дзеркалі - є вашими фантазіями, бажаннями.

У дзеркалі ви себе бачите такими, якими хочете бути - у вас є прояви нарцисизму.

Якщо ви бачите уві сні дзеркало - ви схильні вдаватися до сексуальних фантазій і вчинків, які не наважуєтеся зробити в реальному житті.

Брудне чи запітніле дзеркало - символізує вашу незадоволеність своїм сексуальним життям.

Миття або витирання дзеркала - символізує статевий акт.

Розбите дзеркало — символізує ваші звалилися і нездійснені мрії.

Дзеркало, перевернуте до стіни - символізує ваші сексуальні страхи.

Тлумачний словник сновидінь

Здавався в дзеркало - благополуччя.

Дзеркало — до одруження.

Універсальний сонник

Ви можете багато чого розповісти про себе, якщо вам снилося дзеркало, особливо якщо ви бачили в ньому своє відображення - сон означає, що ви хотіли б краще розібратися в собі.

Дзеркало кричить:

«Подивися, яким я став!» - Сон також говорить про те, що слід подивитися на ситуацію або обставини під іншим кутом.

Дзеркало відбиває — у вашому житті склалася ситуація, яку слід розглянути з іншого боку? Ви та людина, яка має зустрітися з проблемами лицем до лиця? Або дзеркало відображає тільки вашу зовнішню сторону і показує, як люди вас сприймають? Дуже важливо звернути увагу на емоції, які ви відчуваєте у сні. Вам подобається ваше відображення в дзеркалі? Ви збентежені або відчуваєте себе некомфортно? Дзеркальний образ дратує вас або вам приємний? Ваша реакція визначить ваше ставлення до самого себе.

У сні ви бачите себе в дзеркалі молодше, ніж ви є насправді, чи старше?

Якщо ви бачите себе молодше - значить, ви здорові, перебуваєте в хорошій фізичній формі або хотіли б цього домогтися.

Якщо уві сні ви бачите себе старше - значить, ви хотіли б бути більш зрілим і мудрим або вважаєте, що таким є.

Сонник для всієї родини

Цей символ означає погляд на свій внутрішній світ. якщо те, що ти бачиш у дзеркалі, тебе радує, значить, у тебе немає внутрішніх конфліктів з собою. якщо ж тебе лякає власний вигляд, значить, щось з твоєю душею не так. перевір, не гнітять Чи тебе нехороші думки, заздрість чи погані наміри. постарайся з'ясувати причину свого розладу з самим собою, чесно зізнатися собі в тому, що щось відбувається не так. після цього можна сподіватися, що кошмар більше не повториться.

Сонник для закоханих

Якщо уві сні ви дивитесь у дзеркало, в реальному житті ви будете сваритися зі своїм обранцем. Розбите дзеркало - лиховісне передвістя, що означає смерть улюбленого. Такий сон обіцяє також невдалий шлюб і сварки.

Якщо дівчина бачить у дзеркалі коханого, який здається блідим і хворим, це означає, що вона незабаром переживе його втрату. Також цей сон означає невдалу заручини.

Якщо ж обранець в дзеркалі виглядає щасливим, це означає, що між закоханими виникне легка сварка, яка незабаром щасливо вирішиться.

Якщо вам приснилося просте дзеркало, досить імовірно, що у вашій родині виникнуть розмальовки.