Сонник «Емоції»

Сонник Фрейда

Якщо ви надмірно, до незвичайності яскраво виявляли свої емоції уві сні, це означає, що наяву, бажаючи втілити в життя свій задум, ви сподіваєтеся на якусь людину. Він підведе буквально в останній момент, коли у вас вже практично не залишиться можливості виправити ситуацію. Через це у ваших стосунках виникне глибока тріщина.

Якщо вам хочеться зберегти з ним колишні дружні зв'язки, то морально налаштуйтеся на невдачу, але згодом вже не розраховуйте на свого знайомого.

Якщо ви уві сні як могли намагалися стримувати свої емоції, це обіцяє вам попадання в якусь досить незвичайну ситуацію, яка зажадає від вас не виражати свої почуття у відкриту. Мова може йти, наприклад, про те, що у вас з партнером виникне бажання зайнятися сексом в людному місці, де зі зрозумілих причин крики і стогони пристрасті будуть недоречні.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Ті емоції, які ви помічаєте у оточуючих вас людей, є відображенням вашого власного емоційного стану.

Якщо вам весь час на вулиці зустрічаються сумні обличчя, значить, ви переживаєте внутрішню смуток (навіть у тому випадку, якщо не зізнаєтеся собі в цьому).

Якщо оточуючі вас люди постійно зляться, то, швидше за все, в вас залишилася злість, від якої ви не зуміли позбутися, хоча, можливо, ви відчуваєте себе врівноваженим і спокійним. І навпаки, якщо люди здаються вам щасливими і врівноваженими, а ваш емоційний стан не цілком стійко, знайте, що, швидше за все, в глибині душі ви щасливі і задоволені життям.

Теткінскій сонник-2012

Емоції — приснилися емоції є прямим доповненням до тих символам, які ці емоції викликали.