Сонник «Борги»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Борги, знахідки, втрати, подарунки, милостиня, добробуту борг давати - плітки / втрата, яка легко забудеться. Безуспішно повернення вимагати - твої труди окупляться. У борг брати - втрата друга. З тебе повернення боргу вимагають - жахлива подія / твоє життя піде по новій, більш спокійній дорозі. Свої борги вважати - прибуток отримувати.

Сонник Міс Хассе

Борги робитижити за рахунок інших.

Сонник Здоров'я

Бути боржником або бачити боржника - до стресових ситуацій і негативним емоціям.

Сонник від А до Я

Бачити у сні борги віщує невдачі в справах, важке матеріальне становище і крах на любовному фронті.

Якщо уві сні вас неотвязно переслідує той, у кого ви давно перебуваєте в боржниках, значить, вам не залишається нічого іншого, як піти на крайні заходи, аби вирішити цю проблему наяву.

Якщо уві сні ви домовитеся про чергову відстрочку, то наяву отримаєте реальну можливість розрахуватися взагалі з усіма боргами дуже скоро і одним разом. Ваш боржник у сні означає майбутню втрату або збиток. Сон, в якому ви зустрічаєте його і розмовляєте, ні словом не згадуючи про борг, віщує, що наяву вам доведеться піти на вимушений обман.

Якщо вам сниться сон, в якому ви не можете розплатитися з боргами і відчуваєте себе банкрутом, - наяву можете не боятися загрози з цього боку.

Навпаки, впевненість в собі і подвоєна енергія дозволять вам найкращим чином організувати свої справи і таким чином зняти всі боргові проблеми.

Робити уві сні борги - наяву жити за рахунок інших.