Тлумачення сну «Полум'я»

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви бачили свою боротьбу з полум'ям, це означає, що, маючи намір стати багатою людиною, ви повинні будете докласти просто титанічних зусиль.

Сонник Цветкова

Сильна тривога.

Також Див. Вогонь, Пожежа, Свічка, Камін, Факел.

Сильна тривога.

Отримаєш багато грошей.

Боротися уві сні з полум'ям пророкує, що Вам доведеться докласти величезних зусиль і енергію, якщо Ви збираєтеся розбагатіти.

Боротися з полум'ям - Вам доведеться докласти величезних зусиль і енергію, якщо Ви збираєтеся розбагатіти.

Також Див. Вогонь, Лампа, Свічка, Пожежа.

Якщо уві сні Ви боретеся з полум'ям, то наяву Вам необхідно використовувати всі сили і енергію для того, щоб не втратити досягнутий рівень добробуту.

Сонник Міс Хассе

Побачити полум'я — такий сон сниться до отримання великих сум. Чим більше і яскравіше були язики полум'я, тим більше грошей ви покладете на свій рахунок або в гаманець. А ось мрії, які не пов'язані з фінансами, виявляться марними.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ваше внутрішнє вічне полум'я. Світло духу. Див. "Вогонь".

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це може бути дороговказом вашого внутрішнього полум'я і яскравого духу. (См. також Вогонь).

Дворянський сонник Н. Грішиній

Фантастичний дивний вогонь бачити, темний і чорний вогонь, втягуючий світло - небезпека для життя, загибель душі. Місто палаючий - образ власного тіла в бадьорому стані / перевтома / твоє тіло, руйноване алкоголем, наркотиками. Земля навколо тебе починає горіти - нав'язливий страх перед усяким зволіканням / загубитися від достатку новин, нових ідей і знань. Стовп полум'яний від землі встає - раптове осяяння / вища одкровення / нова ідея. Вогненну стіну перед собою бачити - остання перешкода на шляху до успіху. Рів з вогнем - щось непереборне, то, що зараз вище твоїх сил. Пекельний вогонь, найчастіше багатоярусний - печаль, збентеження, невдоволення собою. У ньому горіти - втрата здоров'я. Врятуватися від нього - одужання. Крізь полум'я спокійно йти - відродження / звільнення / зліт душі. У полум'ї горіти, і не страждати від цього, і не згоряти - радість безкарності пережити. Йти по дорозі, з двох сторін обмеженою вогнем - правильний шлях обрати. Вогонь на голові людини палає - якесь учнівство належить / вчитель. Вогонь на вершині вежі бачити - добра надія, щаслива звістка. Від вогню бігти в страху, людини, в полум'ї згорає бачити - картина дії алкоголю на тіло. Між полум'яних стовпів йти - доведеться чужі пристрасті спостерігати. Посудину з вогнем - якась незвичайна за цінності книга / нечесне багатство.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви боролися з полум'ям, пророкує, що якщо ви хочете розбагатіти, вам доведеться докласти величезних зусиль і енергію.

Циганський сонник

Повільно тліючий вогонь вказує на те, що ви пригнічуєте в собі сильне бажання. Яскраво палахкотливий вогонь означає, що ситуація виходить з-під вашого контролю.

Якщо уві сні ви розпалюєте вогонь, значить, ви плануєте зробити щось, що матиме неабиякий вплив на ваше життя.

Якщо ви гасіть вогонь, то це означає, що ви отримаєте перемогу над своїми супротивниками.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Бачиш, як піднімається дим і горить полум'я. - Підуть всі печалі, тривоги. (Дивіться також Вогонь).

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить уві сні палаючий вогонь, - погано, це значить що буде поведений його син або його брат.

Якщо людина бачить себе уві сні туша вогонь водою, - погано, це означає, що майно його закінчиться ».

Якщо людина бачить себе уві сні в ліжку, охопленої полум'ям, - погано, це означає, що буде вигнана дружина його.

Якщо людина бачить уві сні, що полум'я виходить проти нього, - погано, це означає, що буде він повержений.

Сонник Здоров'я

Бачити полум'я — до недостачі життєвої енергії;

Близьке і жарке полум'я - до загрози опіків.

Сонник від А до Я

Якщо у вашому сні вас охопило полум'я і ви мечеті живим смолоскипом - такий кошмар, проте, віщує щасливе подружжя і благополуччя в будинку.

Бачити полум'я пожежі, що охопила ваш будинок, - це знак дійсно загрожує вам небезпеку, поганих звісток або втрати друзів.

Бачити уві сні гасову лампу, що горить рівним чистим полум'ям, - передвістя сприятливих змін і довгого життя в оточенні люблячих домочадців.

Полум'я догорающей свічки, миготливе і закіптюжений, - передвістя неприємностей і хвороби.

Бачити уві сні полум'я багаття означає стійке матеріальне становище, стабільний дохід і прекрасні перспективи.

Полум'я незвичайного кольору або багатобарвне, райдужне - передвістя серйозних збитків і кабальної боргової залежності. Гасити уві сні полум'я - знайдете мир і спокій у родині, роздмухувати - вас відвідають блаженні хвилини духовного просвітлення.

Снотолкователь

Боротися уві сні з полум'ям пророкує, що Вам доведеться докласти величезних зусиль і енергію, якщо Ви збираєтеся розбагатіти.

Загальний сонник

Сон, в якому Ви боретеся з полум'ям, пророкує, що Вам необхідно використовувати всі сили і енергію для успішного накопичення капіталу. Боротися уві сні з полум'ям пророкує, що Вам доведеться докласти величезних зусиль і енергію, якщо Ви збираєтеся розбагатіти.

Малий сонник

Якщо уві сні Ви боретеся з полум'ям, то наяву Вам необхідно використовувати всі сили і енергію для того, щоб не втратити досягнутий рівень добробуту.

 
Відноситься до тем: