Сонник «Пожежа»

Сонник Нострадамуса

Приснившийся пожежа уособлює собою плотські бажання, пристрасть, одержимість ідеями, захопленість, бажання змін.

Гасили пожежу — якісь суспільні хвилювання неминуче і невідворотно оформляться в організований рух, якому непросто буде покласти край.

Брали участь у підпалі - попереду рішучі зміни, викликані несправедливістю;

Сон до складнощів і невлаштованості.

У сні рятували когось із пожежі - значить, подія, протягом довгого часу забирає душевну рівновагу, сили та інші ресурси, нарешті закінчиться, але трагічно.

Пожежа в кімнаті сниться до зради з обопільної згоди. Проте пізніше це викличе проблеми, яким належить обернутися непередбаченими і несподіваними пригодами, катаклізмами.

Мечущиеся у пожежі коні - це пророцтво того, що 2038 ознаменується величезним - найбільшим за поточний вік - числом зареєстрованих офіційних шлюбів;

Із цього року в багатьох країнах нарешті зрушиться з місця вирішення гостро стоїть демографічної проблеми.

Попелище — це передвісник відкриття принципово нового проекту житла. Завдяки цьому винаходу будуть забезпечені гідним місцем проживання усі бажаючі.

Пожежа, причиною якої була блискавка, - це провісник зустрічі з головним людиною свого життя в дивовижних обставин.

Сонник Міллера

Якщо приснився пожежа, яка, хоч і був масштабним, не призвів до загибелі людей, це означає, що грядуть зміни на краще, провідні вас до забезпеченої і щасливого життя.

Сонник Цветкова

На радість.

Сонник Міс Хассе

Отримати захист бачити яскраве полум'я - велика радість;

Дим бачити — хороші звістки;

Бачити пожежарадість;

Багато диму — велика радість. радість.

Сонник Лонго

Сон про пожежу передвіщає серйозні сварки, втрату, невдачу в справах.

Рятувалися уві сні від пожежі - це видає у вас вкрай чутливого, вразливого і образливого людини, якій властиво надовго затримувати в пам'яті всі пережиті неприємні події.

Для вас невинне зауваження, кожну дрібницю наповнені таємним і серйозним змістом.

Спостерігати за гасінням пожежі - сон говорить про ваші безперервних конфліктах з оточуючими, в яких винна ваша нестриманість. Рідні та близькі страждають через вас, оскільки вбачають у ваших словах і вчинках неповагу до себе. Вам слід проявляти якомога більше обережності, уважності, толерантності, щоб не позбутися їх хорошого розташування.

Побачили людські жертви на пожежі - такий сон говорить про те, що ви будете брати участь в сумнівному підприємстві, покладаючи на нього райдужні надії. Однак все виявиться не так, як ви це собі уявляли і очікували. Мало того, що всі ваші зусилля будуть марними, так ще, оскільки справа торкнеться інтересів інших людей, ви наживете собі ворогів.

Французький сонник

Якщо сниться пожежа, що охопила будинок, то вам належить, зібравши всю свою волю і мужність в кулак, пережити велике нещастя. Полум'я не торкнулося стін вашого будинку - значить, ваші достоїнства і заслуги отримають високу оцінку.

Сонник Азара

Ангіна, простудні хвороби.

Радість.

Також Див. Вогонь, Полум'я, Свічка, Камін.

Радість.

Отримати захист бачити яскраве полум'я - велика радість дим бачити - хороші звістки бачити пожежа - радість багато диму - велика радість.

Бачити у сні велика пожежа, яка щасливо обходиться без людських жертв, означає зміни в майбутньому - на щастя і вигоді для Вас.

Бачити велика пожежа, яка щасливо обходиться без людських жертв - зміни в майбутньому, на щастя і вигоді для Вас.

Також Див. Вогонь, Полум'я, Пожежний.

Пожежасимвол пристрасті, плотських бажань, раптового захоплення ідеєю, бажання змін. Гасити пожежу - означає, що хвилювання переростуть в організований рух, яке буде непросто зупинити, а запобігти просто неможливо. Брати участь у підпалі - символ рішучих змін, які будуть спровоковані несправедливим ставленням, сон обіцяє проблеми і невлаштованість. Рятувати з пожежі людину - символ трагічної розв'язки події, яка довго не давало спокою, тримало в напрузі і вимагало багато сил.

Бачити пожежа в кімнаті - символ зради, яка трапиться за згодою обох сторін, але згодом принесе проблеми, які обернуться самими несподіваними пригодами і катаклізмами.

Бачити коней, що метаються в пожежі, - означає, що в 2038 році буде укладено найбільшу кількість шлюбів за весь вік і цей рік стане початком вирішення демографічної проблеми для багатьох країн.

Бачити попелищі, що залишився після пожежі, - символ винаходу нового проекту житла, який забезпечить всіх бажаючих гідним місцем проживання.

Бачити пожежа, загорівся від блискавки, - значить зустріти головного людину свого життя при незвичайних обставинах.

Пожежасварка.

Пожежалюбов і багатство. Таємна любов.

Якщо сниться пожежа в будинку, то буде клопіт.

Слов'янський сонник

Радість.

Український сонник

Пожежасварка.

Пожежалюбов і багатство. Таємна любов.

Якщо сниться пожежа в будинку, то буде клопіт.

Сонник від А до Я

Бачити у сні велику пожежу, що охопила висотна будівля, означає заступництво впливових осіб і успішний хід справ.

Якщо у пожежі, осягнути ваш офіс, згоріла велика сума належали вам грошей - наяву можливі обман і заздрість з боку тих, кому ви довіряєте.

Пожежа, при якій згорів ваш будинок, передвіщає неспокійне і вкрай ризиковане підприємство, яке може обернутися для вас фінансовим крахом.

Гасити пожежу, заливаючи його водою з відер, - наяву будете намагатися примирити посварених друзів, що не приведе до успіху.

Якщо вам сниться ревуча і яка поспішала до місця лиха пожежна машина - це віщує тривоги і хвилювання, пов'язані з надзвичайною подією на роботі, куди вас спішно викличуть в неурочний час.

Бачити величезну полум'я, яке збивають з брандспойта пожежники, - до великої радості в сімейному колі.

Піднімається високо в небо і видний здалеку дим від пожежі обіцяє вам наяву радісні звістки, за якими підуть нагороди і почесті.

Пожежа з трагічними наслідками і людськими жертвами означає, що в реальності понесете значної шкоди і піддастеся покаранню.

Сон, в якому ви стали свідком руйнівного лісової пожежі, - до успішного здійснення планів, що принесе очікувані результати і дозволить розвернутися ще більше.

Якщо уві сні ви приймаєте участь в ліквідації пожежі або допомагаєте потерпілим в ньому людям - значить, наяву зміните свою точку зору, погодившись з раптово зміненими обставинами.

Бачити себе в ролі героїчного пожежника, ризикуючи життям, виносить з полум'я дитини, - такий сон покликаний розвіяти ваші сумніви у вірності чоловіка або коханого.

Якщо вам сниться, ніби ви задихаєтеся в диму пожежі і втрачаєте свідомість або серйозно поранені обрушилася палаючої балкою, - це означає, що наяву можете потрапити в аварію або стати жертвою наїзду при неуважному переході вулиці.

Снотолкователь

Бачити в сні велика пожежа, яка щасливо обходиться без людських жертв, означає зміни в майбутньому - на щастя і вигоді для Вас.

Загальний сонник

Бачити у власному будинку полум'я - до поліпшення ситуації, несподіваної радості після застою. Розпалювати пожежу самому означає, що всі ваші дії і зусилля, боротьба проти ударів долі - марні, найближчим часом ви не зумієте постояти за себе.

Бачити у сні велика пожежа, яка щасливо обходиться без людських жертв, означає зміни в майбутньому - на щастя і вигоді для Вас.