Сонник «Будівля»

Сонник Міллера

Наснилися величезні, вражаючої краси будівлі, оточені зеленню газонів, - це означає, що життя ваше буде довгою і дуже забезпеченої;

Вас чекають подорожі в далекі краї, де ви можете зробити якісь відкриття. Не дуже великі і недавно побудовані будинки обіцяють стабільне домашнє щастя, вигідні, прибуткові нові підприємства. Удома старі, обшарпані, брудні сняться до погіршення здоров'я і стану справ, сварок з коханими. Спостерігати за процесом зведення будинку - таке сновидіння віщує відкриття нового напряму у вашій діяльності.

Побачити себе господарем власником чудового будинку - до прихильності фортуни.

Сонник Цветкова

До змін, причому чим вище у сні була будівля, тим успішніше будуть просуватися справи.

Сонник Лоффа

Будівля уособлює не тільки житло, але й ділову сферу, бізнес, сексуальність, самосвідомість людини. Тлумачачи такі сни, слід брати до уваги, хто ще знаходиться в будівлі і що з ним відбувається. Так, зруйновану будівлю може передбачати хворобу, втрату когось із родини або друзів.

Будівля у вашому сні було повно людей - значить, ви будете забезпечені, ваше підприємство буде дуже успішним і результативним.

Будівля , схоже з фалічним символом Фрейда - будь-яким символом, що викликає асоціації з чоловічим членом, - розглядається в якості образу жіночої зрілості або сексуального зв'язку.

Сонник Менегетті

Символізує, так само, як і образи великого будинку, що стоїть на пагорбі, готелі, житлового або нежитлового приміщення і т. , Стан сильного емоційно-чуттєвого збудження, близького до афекту, переважної процес самореалізації суб'єкта.

Будівля являє собою те місце, в якому з давнини відбувалося фіксування суб'єкта на стан індивідуального регресу, аж до суїциду чи вбивства. У більш легких і частіше зустрічаються випадки образ вказує на зовнішнє емоційно-чуттєве оточення (см. Будинок).

Сонник Міс Хассе

Приснилося будова — це знак досягнення багатства, процвітання в комерції;

Можливо переселення.

Приснилося велике, дуже високий будинок - будете працелюбні;

Входити в нього - до сприятливим умовам у житті;

Падаюче — належить долати перепони.

Побачити зруйновану будівлю - це означає, що в суспільстві про вас будуть дотримуватися невтішної думки;

Снилося велике споруджуваний будинок - значить, у вас далеко простираються плани;

Побачити дуже маленьке - це заклик до скромності.

Сонник Симона Кананіта

Будівля — дуже високе - працьовитість - входити в нього - мати вигідні умови в житті - падаюче - подолання перешкод - зруйноване - погане громадську думку про Вас - велика будівля будується - мати далекосяжні плани - дуже маленьке - Ви долж.

Сонник Шеремінской

Громадські будівлі в снах, такі як театр, школа, церква, також є знаковими символами снів. Медичні установи у сні (аптека, лікарня) пов'язані з проблемами здоров'я. Громадські приміщення, такі як цирк, театр, і участь у видовищах і шоу можуть говорити про кипучої світського життя, активному дозвіллі. Надмірне захоплення уві сні балами і танцями - до хвороби, порожнім розмовам і пересудам.

Новий сімейний сонник

Якщо вам приснилося прекрасна будівля, оточене зеленими газонами, вам належить довга і заможне життя, наповнена подорожами. Невеликі і недавно побудовані будинки означають міцне домашнє щастя і вигідні, прибуткові починання. Старі, обшарпані й брудні будинки сняться до погіршення здоров'я, занепаду в справах і сварок з коханими.

Якщо уві сні ви спостерігаєте, як будується будинок, то у ваших справах скоро з'явиться новий напрямок.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Будуєш стіни, зводиш будинок. - Велике щастя і вигода. Бачиш основну будівлю будинку. - Багатство. Основна будівля будинку валиться. - Нещастя в родині. Піднімаєшся в високий терем, на вежу. - Щастя у всьому. Входиш в високі зали. - Віщує приїзд багатого і знатного людини. У високому теремі п'єш вино. - Віщує приїзд багатого і знатного людини. Сім'я піднімається у високий терем. - Спокій і впевненість у справах. Входиш в імператорський палац. - Віщує велике щастя. Сидиш в будівлі урядової установи. - Віщує велике щастя. Великий храм предків. - Щастя і удача у всіх справах. У великій залі стоїть труна. - Віщує радість і спокій. Падаєш в яму в головній кімнаті. - Віщує нещастя в родині. Будуєш дах на своєму будинку. - Віщує довголіття. Перебудовуєш і відновляєш житло. - На превеликий щастя. Від поривів вітру дім приходить в рух. - Віщує переїзд. Переселятися в новий будинок, що належить іншій людині. - На щастя. Сім'я виїжджає з дому. - Радісна подія для дружини. Переїжджаєш в зруйноване будова. - Віщує красиву дружину. Віддаєш свій будинок в оренду якійсь особі. - Отримаєш місце на службі. Сниться, що сім'я живе дуже бідно. - Віщує велике щастя і вигоди. Підмітати будинок, розбризкуючи при цьому воду. - Приїде чоловік здалеку. Береш в оренду сільський будинок. - Віщує втрату робочого місця. Порожній будинок без людей. - Віщує смерть. Стоячи під дахом, в будинку, одягаєшся. - Говорить про невизначеності, якийсь таємниці. Перелазить через стіну і проходиш через житло. - Іде якась небезпека. Судішься зі своєю дружиною за житло. - Віщує щастя. Несподівано ламається основна, несуча дах, балка. - Віщує велике нещастя. Будинок провалюється в яму. - Віщує смерть. Бачиш сина наложниці під стіною. - Віщує зростання по службі. Копати землю, перебуваючи на стіні. - Віщує зміни. Військові входять в будинок. - Віщує велике велике нещастя. Будинок провалюється в яму. - Віщує смерть. Бачиш сина наложниці під стіною. - Віщує зростання по службі. Копати землю, перебуваючи на стіні. - Віщує зміни. Військові входять в будинок. - Віщує велике щастя. Падає черепиця з даху, відчуваєш смертний жах. - Буде сварка з дружиною. Бачиш живу кінь в будинку. - Буде лист від сина. У кімнатах росте трава. - Будинок скоро спорожніє. Ремонтуєш сільський будинок. - Буде велика радість. Будинок знаходиться в колодязі. - Збільшує. Купуєш у людини будинок в сільській місцевості. - Переїзд у зв'язку зі зміною місця служби.

Східний жіночий сонник

Красиві великі будівлі, оточені доглянутими скверами і галявинами, сняться до довгого щасливого життя в достатку, повною пригод і подорожей. Нові невеликі будови - на щастя в шлюбі. Удома старі і запущені - до погіршення здоров'я, конфліктів і іншим проблемам. Сон, в якому бачиш величезну висотна будівля, пророкує:

Скоро в твоєму житті станеться щось таке, що змінить твої уявлення про добро і зло.

Якщо ти змушена підніматися на верхній поверх без ліфта, будь упевнена:

У тебе дістане сил упоратися з будь-якими життєвими негараздами.

Приснилося , що належить робити прибирання в дуже великому будинку? Задумайся:

Не береш ти рішення чужих проблем на себе?

Якщо ти заблукала і не можеш знайти шукану будівлю - значить, тебе долає спрага пригод.

Якщо ж ти втратила орієнтир всередині будівлі - більше покладайся на інтуїцію.

Сучасний сонник

Побачити в сні великі і величні будівлі з зеленими галявинами, розбитими перед входом - пророкує, що Ви будете жити довго і в достатку, Вас чекають дивовижні подорожі в далекі країни.

Невеликі тільки що збудовані будівлі, побачені уві сні - означають щасливе сімейне життя і прибуткові підприємства.

Якщо ж вони старі і недоглянуті - це передвістя погіршення здоров'я, сварок з коханим, а також невдач у справах.

Якщо Вам сниться дуже високий будинок - у Вашому житті несподівано відбудуться події, які справлять на Вас незабутнє враження.

Якщо в будівлі, на останній поверх якого Вам потрібно потрапити, не працює ліфт - значить, Ви даремно хвилюєтесь і боїтеся майбутньої роботи, вона буде виконана Вами без особливих зусиль і дуже якісно.

Якщо Вам потрібно зробити прибирання у великій будівлі - це означає, що Ви надмірно жаліслива і намагаєтеся звалити на себе чужу роботу.

Якщо Ви заблукали в будівлі - Вам потрібно довіритися своїй інтуїції і не бентежитися від насмішок колег.

Якщо Ви не можете знайти потрібну будівлю - Вас долає жага пригод і Ви знаєте, що потрібно робити в таких випадках.

Якщо Ви натрапляєте на будівлю незвичайної форми - чоловікам цей сон обіцяє несподіване знайомство з цікавим продовженням, а жінкам - пристрасну зустріч з випадковим партнером.

Сонник Здоров'я

Образ будівлі — характеризує тіло людини його здоров'я.

Окремі частини будівлі - відповідні органи людського тіла, а їх стан - рівень здоров'я.

Азбука тлумачення снів

Будівля відображає ті проблеми сновидця, які можна співвіднести з функціональним призначенням будівлі.

Фабрика, завод — вас чекають рутинні справи, проблеми з роботою.

Лікарняхвороба, підтримка друзів.

Церквавіра, ідеали.

Школа — придбання нових навичок в чомусь.

Східний сонник

Красиві великі будівлі, оточені доглянутими скверами і галявинами - сняться до довгого щасливого життя в достатку, повною пригод і подорожей.

Нові невеликі будови - на щастя в шлюбі.

Старі і запущені - до погіршення здоров'я, конфліктів і іншим проблемам.

Сон, в якому бачиш величезну висотна будівля - пророкує:

Скоро в твоєму житті станеться щось таке, що змінить твої уявлення про добро і зло.

Якщо ти змушена підніматися на верхній поверх без ліфта - будь упевнена:

У тебе дістане сил упоратися з будь-якими життєвими негараздами.

Приснилося, що належить робити прибирання в дуже великому будинку - задумайся:

Не береш ти рішення чужих проблем на себе?

Якщо ти заблукала і не можеш знайти шукану будівлю - значить, тебе долає спрага пригод.

Якщо ж ти втратила орієнтир всередині будівлі - більше покладайся на інтуїцію.

Мусульманський сонник

Будівля — означає справи мирські.

Якщо хто побачить будівлю велике і чисте - то буде благодійників і досягне радостей.

Якщо хтось побачить будівлю тісне і некрасиве - то навпаки.

Якщо хтось побачить будинок золотий - то згорить у вогні.

Бачити будинок залізний - до довговічності.

Сонник майбутнього

Величезні прекрасні будівлі з зеленими газонами - означають довге благополучне життя, подорожі та відкриття в далеких країнах.

Сонник для стерви

Будівля — забезпечене життя, далекі подорожі.

Нове — сімейне щастя, прибуткові справи.

Будувати будинок — нові перспективні справи.

Купити велике і гарне - доля до тебе благоволить і дозволяє зробити дуже багато.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Будівлі та інші споруди у сні - символічно відображають вашу поточну життя, а також перспективи і плани, які ви будуєте.

Споруджуванізнак того, що ваші справи і труди в майбутньому принесуть вам гідні плоди.

Затишні, чисті — говорять про процвітання і благоденство.

Висотнісимвол ваших високих устремлінь. Міцність і надійність цих будинків відображає те, наскільки ваші надії обгрунтовані.

Підкреслено прекрасні будинки, сліпучі своїм багатим убранням - звичайно є знаком безплідних надій. Судячи з усього, вам слід менше мріяти і більше діяти, щоб ваші мрії в реальності могли здійснитися.

Похилені або розвалені - знак того, що якісь ваші плани знаходяться під загрозою.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Висотна будівля — до пристойному заробітку, підвищенню по службі.

Бачити у сні адміністративні будівлі - до затяжного процесу або розмовам про вас в невтішних формах, до доносу.

Відкривати будівлю ключем - до підвищення по службі.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні висотна будівля типу хмарочоса - вас чекає політ на літаку.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні висотна будівля - означає, що, можливо, вас виберуть депутатом Думи.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите багаті величезні будівлі, оточені зеленню газонів і майстерно підстрижених кущів, квітниками і фонтанами серед них, - це знак прийдешнього успіху, довгих років життя, насиченою цікавими подіями, і забезпеченої, безтурботної старості.

Бачити уві сні сучасні типові будівлі - безликі багатоповерхівки в нових мікрорайонах - такий сон означає стабільне існування і смутну одноманітність життя, замкнутої в колі щоденної рутини в нескінченній боротьбі за виживання.

Будівлі в старих міських кварталах, запущені, по багато років стоять в будівельних лісах на капітальному ремонті, віщують занепад в справах і погіршення здоров'я, а також сварку з коханою людиною.

Сон, в якому ви спостерігаєте за будівництвом будівлі або керуєте їм, говорить про те, що незабаром вас чекають великі зміни. Руйнувати уві сні будівлю означає, що громадська думка про вас зміниться в гірший бік. Ходити по занедбаного та нежитлові будівлі - мати далеко простираються плани. Бути власником солідного будівлі, що приносить чималий дохід, - в житті вам слід поводитися більш розкуто і без оглядки на інших. Продавати уві сні будівлю обіцяє сприятливі умови для роботи і відпочинку.

Сонник Мандрівника

Будівля в загальному виходячи з виду - задум чи якийсь умовний план діяльності, сенс тривалого періоду життя сновидца.

Зруйновану будівлю — період невдач в справах або відносинах, намічений захід провалиться.

Хмарочос — грандіозні плани;

Тривалий успіх.

Будівля адміністративне — вплине на ваш стан справ (в залежності від самої будівлі).

Давньоруський сонник

Зміни (чим вище будинок, тим успішніше справи).

Будівля може символізувати житло, справи і бізнес, сексуальність, уособлювати ваше самосвідомість. При тлумаченні таких снів візьміть до уваги, хто знаходиться в будівлі і що з ним відбувається. Наприклад, зруйновану будівлю може передвіщати втрату членів сім'ї або друзів, хвороба. Наповнене людьми будівля говорить про процвітання бізнесу, достатку. Будівлю, що нагадує фалічний символ Фрейда-будь символ, що асоціюється з чоловічим статевим органом, - можна витлумачити як образ жіночої зрілості або сексуального зв'язку.

Бачити величезні прекрасні будівлі з зеленими газонами, простирающимися перед ними, - передвістя довгої і заможного життя, подорожей і відкриттів у далеких країнах. Невеликі і недавно побудовані будинки - означають міцне домашнє щастя, а у справах - вигідні, прибуткові починання. Але якщо вдома старі, обшарпані й брудні, то чекайте погіршення здоров'я, занепаду в справах і сварок з коханими.

Якщо в сні Ви спостерігаєте, як будується будинок, то у Ваших справах скоро з'явиться новий напрямок.

Побачити себе власником чудового будинку - обіцяє Вам прихильність долі.

Бачити величезні прекрасні будівлі з зеленими газонами, простирающимися перед ними - до довгої і заможного життя, подорожей і відкриттів у далеких країнах;

Невеликі, недавно побудовані будинки - міцне домашнє щастя, у справах - вигідні, прибуткові починання;

Старі, обшарпані й брудні - погіршення здоров'я, занепад в справах, сварки з коханими;

Спостерігати за будівлею будинку - Ваших справах скоро з'явиться новий напрямок;

Бути власником чудового будинку - прихильність долі.

Також Див. Будинок, Газон.

Будівля означає справи мирські.

Якщо хто побачить будівлю велике і чисте, - то буде благодійників і досягне радостей.

Якщо хто побачить будівлю тісне і негарне, то навпаки.

Якщо хто побачить будинок золотий, то згорить у вогні, а бачити будинок залізний - до довговічності.

Якщо Вам приснилися красиві великі будівлі, оточені доглянутими скверами і галявинами, то Вам судилося довге щасливе життя в достатку, повна пригод і подорожей.

Побачити в сні нові невеликі будови означає, що Ваша сімейне життя буде щасливим.

Якщо ж будинку старі і запущені, то це ознака погіршення здоров'я, конфліктів та інших проблем.

Сон, у якому Ви бачите величезна висотна будівля, пророкує, що незабаром у Вашому житті станеться щось таке, що змінить Ваші уявлення про добро і зло.

Якщо у сні Ви змушені підніматися на верхній поверх без ліфта, то будьте впевнені, що у Вас дістане сил упоратися з життєвими негараздами.

Якщо Вам приснилося, що Вам належить робити прибирання в дуже великому будинку, то Вам варто задуматися над тим, чи не берете Ви рішення чужих проблем на себе.

Якщо уві сні Ви заблукали і не можете знайти шукану будівлю, то в житті Вас долає спрага пригод.

Якщо ж Ви втратили орієнтир всередині будівлі, то наяву Вам слід більше покладатися на інтуїцію.

Снотолкователь

Бачити величезні прекрасні будівлі з зеленими газонами, простирающимися перед ними - передвісник довгої і заможного життя, подорожей і відкриттів у далеких країнах.

Невеликі і недавно побудовані будинки - означають міцне домашнє щастя, а у справах - вигідні, прибуткові починання. Але якщо вдома старі, обшарпані й брудні, то чекайте погіршення здоров'я, занепаду в справах і сварок з коханими.

Якщо в сні Ви спостерігаєте, як будується будинок, то у Ваших справах скоро з'явиться новий напрямок.

Побачити себе власником чудового будинку - обіцяє Вам прихильність долі.

Сонник для закоханих

Красиве висока будівля з газонами і галявинами віщує життя, повне романтичних подорожей і любовних пригод.

Якщо вам сняться невисокі будинки, це означає, що вас чекають тепло і домашній затишок. Однак старі і брудні будинки обіцяють сварку з улюбленими людьми.

 
Відноситься до тем: