Сонник «Церква»

Сонник Нострадамуса

Церквасимвол культурного процвітання, духовності, чистоти.

Бачити у сні білосніжну церква з золотими куполами - передвіщає культурний розквіт країни, моральних і духовних її основ, загальне єднання. Сон, в якому ви побачили зруйновану церкву, означає хворобу й моральні страждання.

Якщо уві сні ви присутні на церковній службі, то в реальному житті ви будете відчувати докори сумління. Будувати уві сні церква - ваше прагнення до пізнання буде винагороджено сторицею.

Побачити в сні церква, оповиту змією, - поганий знак. Це загроза людству, так як всі людські цінності будуть знищені злом.

Якщо уві сні ви побачили на церкви замок - будьте обережні! Ваші замкнутість і схильність до самотності можуть відштовхнути від вас близького і дорогого вам людини. Сон, в якому ви побачили церкву в вогні, віщує ворожнечу між поколіннями і руйнацію загального світопорядку.

Сонник Ванги

Церква — поява у сні цього символу свідчить про розпач, духовне очищення, покаяння.

Бачити себе входять до церкви - знак того, що в реальному житті ваші вчинки продиктовані особистою егоїзмом і небажанням, рахуватися з оточуючими людьми. Цей сон є попередженням про те, що вам пора змінити своє життя і покаятися у скоєних гріхах.

Присутнім у сні в церкві на богослужінні - означає, що наяву ви можете розраховувати на любов і повагу оточуючих вас людей.

Сон, в якому ви побачили, порожню церкву із забитими дверима - передвіщає життєві зміни до гіршого, тугу і безвихідність.

У сні ви стоїте в зруйнованої церкви і намагаєтеся поставити свічку в свічник - цей сон означає, що в реальному житті ви будете сприяти духовному відродженню і оновленню. Ви заходите до церкви під час служби. У ній дуже тісно, тому що велика кількість народу зібралося під її куполом. Люди стоять на колінах і моляться. Ви піднімаєте голову вгору і бачите замість купола небо, засіяне зірками, серед яких пливе місяць яскраво-червоного кольору. Чим ближче стає цей місяць, тим сильніше ви відчуваєте страх, здається, ще трохи, і він впаде з висоти прямо на голову людей, що моляться - цей сон є провісником жорстокого, кровопролитного релігійного конфлікту. Швидше за все, ви станете його свідком, а не учасником.

Побачити в сні, як ви допомагаєте реставрувати старовинну церкву - знак того, що наяву всі старі образи будуть забуті, і ви зможете відновити колишні відносини з близькою вам людиною.

Сонник Міллера

Побачити в сні церква вдалині - означає розчарування в подіях, настільки довго очікуваних.

Увійти в церкву, занурену в морок - знак того, що вам доведеться взяти участь в похоронах. Це також віщує туманні перспективи і довге очікування кращих часів.

Сонник Цветкова

Побачити церква — до удачі;

Молитися в церкві - у всіх справах вас чекає щастя;

Увійти всередину — відчуєте докори сумління.

Сонник Міс Хассе

Прекрасне майбутнє;

Бути в ній - в нужді знайдеш допомогу і розраду;

Чути в ній спів - виповняться твої бажання. Освітлену - важке нещастя;

Зруйновану — дізнаєшся нужду;

Проходити близько — здійснити необережний вчинок.

Сонник Менегетті

Церква — це архітектурна споруда, де люди збираються для поклоніння трансцендентному, тому, що різниться з їх власної организмической природою.

Церква є позначенням «оперативного центру» діяльності «над-я». Більше того - воно виступає символом штучного черева, яке закріпачує «я» особистості, і негативного посилення материнського комплексу.

Церква в будь-якому випадку являє собою негативний символ, оскільки в результаті її можна визначити як «комп'ютерну матір».

Езотеричний сонник

Побачити невелику, дерев'яну церкву - сон означає, що скоро ви будете вибирати місце або сферу діяльності. Увійшли - вибір ви зробите вірно, і в цьому незабаром переконаєтеся. Пройшли повз - рішення, яке вам на даний момент здається оптимальним, насправді таким не є. Приснившийся церковний вівтар виступає гарантією того, що знайомі допоможуть у працевлаштуванні, бізнесі, і вам не варто нехтувати їхньою підтримкою.

Англійський сонник

Якщо ви уві сні були в церкві, то для тлумачення вельми важливий колір вашого одягу. Ваше одягання було траурним - це до весілля;

Ви були в білому - сон до похорону.

Сучасний сонник

Увінчана золотими цибулинками куполів білокам'яна церква сниться до того, що духовність у вашій країні почне відроджуватися, розквітне культура. Цей же сон на п'ятницю свідчить про те, що ви пам'ятаєте про духовність, прагнете до пізнання світу, себе у ньому, і ваше прагнення не залишиться непоміченим.

Сон на неділю або понеділок, в якому вам наснилися руїни церкви, передрікає виникнення хвороб, душевних терзань і мук.

Якщо в ніч на четвер снилося, що під час служби ви співаєте в церкві псалми, значить, у вашому будинку поселяться мир, спокій і душевна благодать.

Якщо у вашому сні, побачене на суботу, змія обвила церква, то сон передвіщає катаклізми, біди, горе, які торкнуться всього сущого на землі.

Якщо на церкви вам примарилося замок, то сон є поганою ознакою.

Церква сниться як попередження про те, що вам потрібно звернутися до Бога, задуматися про вічні людські цінності, про спасіння власної душі і відповісти собі, хто ви, для чого живете на землі, яке ваше призначення в цьому світі.

Сон не говорить про те, що в служінні ви повинні доходити до фанатизму, - вам потрібно прояснити це питання для себе.

Сонник Азара

Важке випробування, туга.

Молитисящастя у всіх справах;

Увійти — докори сумління;

Бачитиудача.

Також Див. Священик, Чернець, Храм.

Молитисящастя у всіх справах;

Увійти — докори сумління;

Бачитиудача.

Дуже важливий колір одягу, в якій Ви уві сні стоїте в церкві.

Якщо Ви одягнені в траур - значить, Вас чекає весілля.

Якщо Ви в білому - похорон.

Дерев'яна, невелика — до вибору місця або роду діяльності. Увійти в Ц. - Ви зробите правильний вибір, у чому незабаром переконаєтеся. Пройти стороною - то рішення, до якого ви поки схиляєтеся, не вдало. Церковний вівтар - вам гарантована допомога знайомих у працевлаштуванні, бізнесі і т. Не нехтуйте нею. Див. "Собор", "Храм".

Прекрасне майбутнє бути в ній - в нужді знайдеш допомогу і розраду чути в ній спів - виповняться твої бажання. Освітлену - важке нещастя зруйновану - дізнаєшся нужду проходити близько - здійснити необережний вчинок.

Побачити в сні церква вдалині - означає розчарування в подіях, настільки довго очікуваних. Увійти в церкву, занурену в морок, - знак того, що Вам доведеться взяти участь в похоронах. Це також віщує туманні перспективи і довге очікування кращих часів.

Бачити церква вдалині - розчарування в подіях, настільки довго очікуваних;

Увійти в церкву, занурену в морок - Вам доведеться взяти участь в похоронах, туманні перспективи і довге очікування кращих часів.

Також Див. Політ, Синагога, Ікона, Дзвіниця, Натовп.

Церквасимвол культурного процвітання, духовності, чистоти.

Бачити у сні білосніжну церква з золотими куполами - передвіщає культурний розквіт країни, моральних і духовних її основ, загальне єднання. Сон, в якому ви побачили зруйновану церкву, означає хворобу й моральні страждання.

Якщо уві сні ви присутні на церковній службі, то в реальному житті ви будете відчувати докори сумління. Будувати уві сні церква - ваше прагнення до пізнання буде винагороджено сторицею.

Побачити в сні церква, оповиту змією, - поганий знак. Це загроза людству, так як всі людські цінності будуть знищені злом.

Якщо уві сні ви побачили на церкви замок - будьте обережні! Ваші замкнутість і схильність до самотності можуть відштовхнути від вас близького і дорогого вам людини. Сон, в якому ви побачили церкву в вогні, віщує ворожнечу між поколіннями і руйнацію загального світопорядку.

Увійти — докори сумління, бачити - удача;

Молитисяуспіх у всіх справах.

Церква — чужа сторона, чужина. Як сниться церква тому, хто в неволі, то це прикмета, яка скоро вийде на волю.

Церква — тюрма. Як сняться церкви - буде якесь терпіння.

Церква , ікона, тісто, булки в печі - печаль.

Церква — розмови. Перед весіллям приснився матері її син у церкві.

Поява у сні цього символу свідчить про розпач, духовне очищення, покаяння.

Бачити себе входять до церкви - знак того, що в реальному житті ваші вчинки продиктовані особистою егоїзмом і небажанням, рахуватися з оточуючими людьми. Цей сон є попередженням про те, що вам пора змінити своє життя і покаятися у скоєних гріхах. Присутнім у сні в церкві на богослужінні - означає, що наяву ви можете розраховувати на любов і повагу оточуючих вас людей. Сон, в якому ви побачили, порожню церкву із забитими дверима, передвіщає життєві зміни до гіршого, тугу і безвихідність. У сні ви стоїте в зруйнованої церкви і намагаєтеся поставити свічку в свічник - цей сон означає, що в реальному житті ви будете сприяти духовному відродженню і оновленню. Ви заходите до церкви під час служби. У ній дуже тісно, тому що велика кількість народу зібралося під її куполом. Люди стоять на колінах і моляться. Ви піднімаєте голову вгору і бачите замість купола небо, засіяне зірками, серед яких пливе місяць яскраво-червоного кольору. Чим ближче стає цей місяць, тим сильніше ви відчуваєте страх, здається, ще трохи, і він впаде з висоти прямо на голову людей, що моляться - цей сон є провісником жорстокого, кровопролитного релігійного конфлікту. Швидше за все, ви станете його свідком, а не учасником.

Побачити в сні, як ви допомагаєте реставрувати старовинну церкву, - знак того, що наяву всі старі образи будуть забуті, і ви зможете відновити колишні відносини з близькою вам людиною.

Український сонник

Церква — чужа сторона, чужина.

Як сняться церкви - буде якесь терпіння.

Асирійський сонник

Якщо людина уві сні відвідує церкву - його чекають хороші звістки, і його молитви будуть почуті, він буде здоровий і благополучний.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Віра, надія, любов. Храм душі. Святилище;

Небеса;

Безпеку.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Церква може символізувати віру, надію, любов, святилище, небеса, безпека і храм душі. Вона також може говорити про догматизм і релігійних заборонах.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Бачити церквупробудження совісті / хвороби і терпіння. Прикрашену церква - веселощі. Дуже красиву - безпека. Високу - честь. У неї входити - потрапити до в'язниці.

Церква горить - предстоят погані часи. Застарілу, покинуту - мудрість забути, від великих істин відмовитися.

Церква чи собор - в цілому можуть символізувати просвітлення і самопізнання. Каплицю бачити - нещастя / тугу за покою випробовувати. У неї увійти - новина. У ній молитися - допомога в нужді.

Новий сімейний сонник

Церква, що видніється десь удалині, віщує розчарування в подіях, очікуваних протягом тривалого часу.

Якщо уві сні ви увійшли в церкву, занурену в морок, попереду у вас туманні перспективи. Мабуть, вам достатньо довго доведеться чекати кращих часів.

Циганський сонник

Церква — ви отримаєте погані вісті.

Бути в церкві - до дуже поганих новин, пригніченого стану.

Бачити у сні прохід у церкві - до можливих розбіжностей у родині. Циганські сім'ї завжди єдині, всі її члени знаходяться по одну сторону проходу в центрі церкви, в них неможливо, щоб хтось був по один бік, і хтось по іншу.

Якщо вам сниться церковне подвір'я - ви скоро змушені будете звернутися до адвоката.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Дуже важливий колір одягу, в якій ви уві сні стоїте в церкві. якщо ви одягнені в траур - значить, Вас чекає весілля.

Якщо Ви в білому - похорон.

Східний жіночий сонник

Бачити церкву або знаходитися в ній - до терпіння. Ти в церкві одягнена в чорне? У біле - на жаль, до похорону.

Азбука тлумачення снів

Церква — це світлий палац вашої душі, місце усамітнення. Символ високої духовної віри сновидца.

Якщо уві сні ви опинилися в церкві - вас спіткає осяяння і умиротворення.

Американський сонник

Церквавіра, надія, любов, безпека.

Східний сонник

Бачити церкву або знаходитися в ній - до терпіння.

Ти в церкві одягнена в чорне - готуйся до весілля.

У біле — на жаль, до похорону.

Новітній сонник

Церква — до розтрати;

До невдачі в особистому житті;

Шукайте спосіб спокутувати свою провину. Покаяння церковне - зробите гріховний проступок.

Снотолкователь

Церква творити — знаменує щастя і благополуччя у вищій мірі;

Входити в церкву значить благодійність і чесна поведінка;

Молитися в церкві Богу - означає утіху і радість;

Розмовляти в церкві - знаменує учинение злочину і гідне за те покарання;

Сидіти або лежати в церкві - означає.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні білокам'яної церкви з золотими куполами - це віщує культурний світанок країни, моральних і духовних її основ, побачити такий сон з п'ятниці на суботу - ваше прагнення до духовності та знанню буде винагороджено.

Якщо уві сні з суботи на неділю або з неділі на понеділок ви побачили зруйновану церкву - це є передвісником хвороб і моральних страждань.

Сон з середи на четвер, в якому ви присутні на церковній службі - означає, що незабаром у вашому будинку запанують гармонія і спокій.

Якщо уві сні з п'ятниці на суботу ви побачили церкву, оповиту змією - цей сон є провісником лиха для всього людства.

Побачити замок на церкви - поганий знак.

Сонник для стерви

Церква — довге очікування не принесе радості.

Стара церквамайбутнє досить невизначено.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Церква у сні - символізує вічні істини.

Якщо у своєму сновидінні ви побачили церкву - це означає, що вам пора подумати про душу. Як правило, такі сни віщують невдачі і важкі переживання, але в той же час підказують і вихід з утруднень.

Похилена або зруйнована церква - дуже поганий знак, що говорить, що незабаром ви можете покаятися в якихось своїх непорядних справах і вчинках.

Окремий випадок, бачити уві сні церква, врослу в землю - такий сон говорить про те, що в гонитві за життєвими радощами ви готові переступити через свою душу.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Церква — вас чекає важке випробування, туга.

За упокій писати в церкві - до непорозуміння.

За здравіє писати в церкві - до здоров'я.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Церква — до непроходячій любові.

Замовити заздоровну службу в церкві - пам'ятати про батьків.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Церква — можливо, ви отримаєте велику спадщину.

Поставити в церкві свічку за здоров'я - до поминки.

Сонник від А до Я

Побачена у сні церква віщує розчарування. Перебувати в церкві - візьмете участь в похоронах, настануть погані часи. Молитися в церкві - щастя у всіх справах. Підходити до вівтаря і ставати на коліна - до цінної знахідку.

Бачити себе жебрачкою на церковній паперті - наяву займетеся благодійною діяльністю.

Сповідатися в церкві віщує утіху і радість, розмовляти зі священиком - вас утримають від необдуманого кроку друзі. Залишати церква - душевне полегшення.

Сонник Мандрівника

Церква бачити — благополуччя;

Пробудження релігійного почуття;

Подія, пов'язана з нею:

Вінчання (заміжжя), відспівування (смерть близької людини).

Брати участь у церковній службі, богослужінні - радість, задоволення.

Сонник Фрейда

Церква — символізує жінку або жіночі статеві органи.

Якщо чоловік іде до церкви - він прагне до сексуальних контактів з коханою жінкою.

Якщо ж він не може потрапити в церкву (можливо, щось завадило цьому) - він сумнівається в своїй сексуальній спроможності і прагне уникнути майбутніх сексуальних контактів.

Якщо жінка йде в церкву - вона схильна до лесбійського кохання.

Якщо вона не може потрапити в церкву - це говорить про її холодності до свого партнера або про можливу фригідності.

Якщо ви милуєтеся церквою - це символізує міцність ваших відносин зі своїм сексуальним партнером.

Будована або відновлювана церква - символізує вашу активне статеве життя і гармонійність відносин зі своїм сексуальним партнером.

Якщо чоловікові сниться зруйнована церква - це символізує його невдоволення своїм сексуальним партнеркою;

Він усіляко прагне ухилитися від сексуальних контактів з нею.

Якщо жінці сниться зруйнована церква - у неї дуже багато сексуальних контактів з партнерами, до яких вона не відноситься серйозно;

Це може також говорити про можливі захворювання статевих органів.

Середньовічний сонник

Побачити красиву церкву - до великої радості.

Побачити, що звалилася церква - це віщує небезпеку для єпископа або пресвітерів.

Теткінскій сонник-2012

Церквавідображення догматизму і всіляких заборон (необов'язково релігійного характеру).

 
Відноситься до тем: