Тлумачення сну «Ікона»

Сонник Міллера

Якщо наснилася ікона, це говорить про те, що доля надасть вам відмінні шанси для того, щоб зав'язати нові ділові контакти, встановити доброзичливі стосунки з людьми, у спілкуванні з якими ви потребуєте. Отримати вигоду з розпочатої справи у вас вийде навіть за найскладніших обставин. Молитися перед іконою - такий сон віщує підтримку партнерів по бізнесу, яку запропонують вони самі. А ось покупка ікони повідомляє, що друзі відмовлять, коли ви звернетеся до них з проханням про допомогу. Є ймовірність, що ви з власної вини розлучитеся з сім'єю або втратите роботу. Дивитися на ікону в церкві - сон підказує, що ваш вибір виявиться правильним. Молода дівчина після такого сну вдало вийде заміж і після жодного разу про це не пошкодує.

Сонник Ванги

Наснилися ікони, що знаходяться в будинку, - таке сновидіння повідомляє про конфлікт на релігійному грунті. Він відбудеться на вашій батьківщині, призведе до жертв і крупному збитку і затягнеться на роки.

У сні знімали ікони зі стін - прийде час кризи віри, люди будуть ігнорувати закони Божі. Але це занадто дорого їм обійдеться, вони покарають самі себе, і дуже жорстоко.

Побачені вами ікони знаходилися в церкві - такий сон розповідає вам:

Коли настануть лихі часи, єдине, що буде здатне вас врятувати, - це віра в Бога.

Якщо ви, як блудний син, прийдете в лоно церкви, Бог не відвернеться від вас, незважаючи на вашу не дуже велику релігійність.

Сонник Нострадамуса

Ікона уособлює собою покаяння, духовність, пророцтво.

Молитися перед іконою - сон такого роду підказує вам, що ви ігноруєте розвиток, вдосконалення духу, оскільки концентруєтеся на матеріальних проблемах.

Приснилося плачуча ікона є поганою ознакою.

Тримати в руках ікону - сновидіння до отримання довгоочікуваної новини.

Ставити свічку перед іконою - сон видає ваш внутрішній стан:

Помилки минулого викликають у вас докори сумління.

Що впала ікона пророкує фатальну помилку.

Сонник Лоффа

У багатьох випадках сновидіння, в яких фігурують ікони, є віддзеркаленням або сили, або єдності. Вам хочеться відчувати єдність з Всесвітом, і ікони є підходящим елементом, за допомогою якого можна здійснити таке єднання. Іноді сняться ситуації, в яких для вирішення конфлікту ви потребуєте надприродній силі, і ікони в цьому випадку будуть провідником або символом такої сили.

Всі люди можуть бачити величезну кількість образів-ікон, а з'являються у сновидіннях пов'язані з індивідуальним життєвим досвідом (наприклад, розп'яття, зірка Давида, Будда і проч.

Досвід, який має відношення до образів-ікон, ставився до священних або надприродним явищам, які колись спостерігалися у вашому житті? Згадайте, що з'явилися у сні ікони були шановані людьми або вони нехтували ними, і які у зв'язку з цим ви відчували почуття.

Сонник Цветкова

Ікона — благополуччя;

Захист від спокуси.

Езотеричний сонник

Приснилася ікона з благим ликом - гряде удача, вищі сили дали вам своє благословення. З темним, поганим ликом - це до спокусі. Думаючи, що вершите велику справу, ви потураєте особистої гордині і амбітності. Приснилася безлика ікона - значить, вам необхідно переглянути свої пріоритети, оскільки зараз ви поклоняєтеся колоса на глиняних ногах.

Сонник Міс Хассе

Доведеться терпіти.

Сонник Фрейда

Побачити в сні ікону - такий сон свідчить про те, що відносини з партнером вам бачаться грішними, неправильними, не такими, яким їм бути покладається. Але чи замислювалися ви хоч раз над тим, якими саме вони, на вашу думку, повинні бути? Подумайте, з якого дива ви повинні підкорятися існуючим у вашій уяві правилам зав'язування відносин.

Сонник Фен-шуй

Іконабачити уві сні ікону - на щастя. Молиться на ікону - до захворювання дітей.

Якщо такий сон приснився заміжній жінці - це передвіщає їй народження малюка (хлопчика) або успіх чоловіка в кар'єрі.

Український сонник

Якщо сняться ікони (образи) - то це добра прикмета.

Ікониангели.

Ікони, образискарб;

Образу.

Передача матір'ю дочки ікони уві сні - до весілля.

Азбука тлумачення снів

Ікона — символізує розраду в Бозі або схиляння перед якоюсь особистістю.

Бачити іконурадість, доброзвичайність.

Місячний сонник

Ікони — прийдешнє спокуса буде подолано.

Сучасний сонник

Побачена у сні ікона - передвіщає сприятливі можливості для налагодження відносин з потрібними людьми, для встановлення ділових контактів. Вам вдасться за найскладніших обставин отримати вигоду з розпочатої справи.

Якщо Вам сниться, що Ви молитеся перед іконою - Вам запропонують підтримку Ваші партнери по бізнесу.

Купувати у сні іконку - передвіщає, що Вам відмовлять у допомозі Ваші друзі. Можливо, Ви втратите роботу або сім'ю з власної вини.

Якщо Ви дивіться на ікону в церкві - незабаром зробите правильний вибір.

Молодій дівчині такий сон - обіцяє вдале заміжжя. Вона ніколи не пошкодує, що вийшла заміж саме за цю людину.

Сонник XXI століття

Бачити у сні ікону - хороший знак, сон обіцяє вам міцне здоров'я, сімейне благополуччя, успіх у роботі.

Явище ікони уві сні - означає, що провидіння спостерігає за вами і від вас залежить, якою дорогою йти - добра і блага, або навпаки.

Бачити у сні багато ікон - до веселощів;

Припадати уві сні до ікони - до радості;

Бачити себе моляться з земними поклонами - до можливої пропажі в будинку;

Молільникам на колінах - до виконання бажань;

Якщо мати передає дочці ікони - до весілля.

Сонник для стерви

Ікона — у твоєму домі завжди буде благополуччя і достаток, але треба бути більш терплячою і частіше йти на компроміс у відносинах зі своїми близькими людьми.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Ікона — нагадування про вічні істини, про які рано чи пізно згадує кожен. Зазвичай такі сни віщують очищення через душевні страждання.

Щиро молитися у сні перед іконою - знак швидкого полегшення.

Розбита або тріснута ікона - важкий знак. Бути може, жорстокість і черствість занадто глибоко проникли у ваше серце, а адже розплата за такий гріх дійсно важка - це порожнеча і безглуздість життя.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Ікони знімати — до гріха.

Бачити ікону святої Ольги для жінки, що носить це ім'я - до великій перерві в житті, до хорошого.

Купувати ікону святої Ольги - до заступництву понад.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні багаті ікони в золотому або срібному окладі - ні в що не вірити.

Бачити уві сні образ святої Ольги на іконі - замовити молебень на честь ваших померлих.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Розглядати у сні ікони - до пожертвування на церкву.

Бачити у сні ікону святої Ольги - свята буде протегувати вам.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите ікону - є знак провидіння, яке поставить вас перед випробуванням, то ви виберете безчесний шлях, який обіцяє вам блага матеріальні, чи то віддасте перевагу порядність легкої наживи.

Бачити у сні безліч ікон відразу - наяву випробуєте радість у родині.

Запалювати перед іконою свічки або лампаду - доведеться витерпіти нужду і приниження.

Сонник Мандрівника

Іконадопомога, захист.

Тлумачний словник сновидінь

Іконивеселощі.

Давньоруський сонник

Благополуччя, захист від спокуси.

З благим ликом - до удачі. Вас благословили вищі сили. З темним, поганим ликом - спокуса. Ви думаєте, що робите великі справи, а насправді потураєте особистої гордині і честолюбства. Безлика - ви поклоняєтеся "колоса на глиняних ногах", змініть свої пріоритети.

Бачити — сприятливі можливості для налагодження відносин з потрібними людьми, для встановлення ділових контактів, Вам вдасться за найскладніших обставин отримати вигоду з розпочатої справи;

Молитися перед іконою - Вам запропонують підтримку Ваші партнери по бізнесу;

Купувати — Вам відмовлять у допомозі Ваші друзі, можлива втрата роботи або сім'ї з власної вини;

Дивитися на ікону в церкві - Ви незабаром зробите правильний вибір;

Для молодої дівчини - вдале заміжжя, Ви ніколи не пошкодуєте, що вийшли заміж саме за цю людину.

Також Див. Молитва, Церква.

Ікона є символом духовності, пророцтва, покаяння. Сон, в якому ви молитеся перед іконою, означає, що ви занадто багато уваги приділяєте матеріальних проблем і забуваєте про духовні.

Бачити у сні плаче ікону - погана прикмета.

Якщо уві сні ви тримаєте в руках ікону - наяву ви отримаєте довгоочікуване звістка.

Побачити в сні, як ви ставите перед іконою свічку, - відчувати докори сумління через минулих помилок. Що впала ікона - символ фатальної помилки.

Якщо Вам приснилося, що Ви стоїте перед іконою Богоматері, то наяву Ви не впевнені в тому, що у Вас дістане сил впоратися з усіма життєвими негараздами та забезпечити своїй сім'ї гідне існування. Однак після такого сну все має піти на лад.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить ікони, віщує швидке заміжжя.

Якщо у сні Ви бачите, як ікона оживає, то в реальному житті Ви схильні вірити в надприродне і ця віра деколи допомагає Вам в досягненні поставлених цілей.

Якщо сняться ікони (образи), то це добра прикмета. Ікони - ангели. Ікони, образи - скарб;

Образу. Передача матір'ю дочки ікони уві сні - до весілля.

Бачити у сні ікони в домі - такий сон пророкує, що у вашій країні спалахне релігійний конфлікт, в результаті якого будуть жертви і великий збиток.

Для відновлення миру знадобляться роки. Знімати зі стіни ікони - такий сон говорить про те, що наступить криза віри, коли люди перестануть жити за законами Божими, і це дорого їм обійдеться, вони самі себе покарають.

Якщо вам приснилися ікони в церкві, то це означає, що єдиним вашим порятунком у важкий час буде віра, і нехай ви не дуже релігійна людина, але прийдете до церкви як блудний син, і Бог не відвернеться від вас.

 
Відноситься до тем: