Сонник «Басейн»

Сонник Міллера

Якщо молода особа у сні плаває в басейні - це хороший сон:

Її гідність і порядність допоможуть їй знайти справжнього друга і зміцнити своє становище в суспільстві.

Сонник Лонго

Плавати у сні в басейні - до швидкої і важливою для вас зустрічі, будьте до неї готові. Може бути, відбудеться зустріч з одним із старих знайомих, до якого ви раніше були небайдужі.

Якщо ви плавали в басейні уві сні так само добре, як вмієте це робити наяву, значить, найближчим часом вам зроблять пропозицію, яка здасться дуже вигідним, і ви з радістю приймете його. Насправді вам потрібно закликати на допомогу всю свою проникливість:

Ви повинні точно з'ясувати, чи заслуговує довіри цю пропозицію. Цілком можливо, що вас хочуть обдурити, - не потрапляйте на вудку!

Бачити , як хтось з ваших близьких купається в басейні, - у вашому житті настає час великих змін, які так захоплять вас, що після закінчення цього бурхливого періоду ви відчуєте себе іншою людиною. Ці зміни стосуються усіх сфер життя - починаючи з відносин у сім'ї і кінчаючи роботою і професійною діяльністю.

Якщо уві сні вам дуже подобалося купатися в басейні і ви це робили з більшим задоволенням, значить, наяву вас занадто захопили повсякденні турботи, ви не в силах залишити повсякденну суєту і хоча б трохи відпочити. Обережніше, інакше ви надмірно виснажуючи себе.

Якщо вам не подобалося перебування в басейні з тих чи інших причин (вода була холодна, просто поганий настрій і т. ), Сон свідчить, що вам доведеться на якийсь час розлучитися з близьким другом. Це може бути пов'язано з його поїздкою в інше місто у відпустку або відрядження. Хоча ви обоє будете нудьгувати один по одному, розлука пройде швидко і майже непомітно. Стрибати в басейні з вишки - ви стоїте на порозі якогось дуже важливого, глобального рішення, що стосується всього подальшого життя. Рішення це спричинить за собою сильні зміни, які позначаться насамперед на вашому майбутньому.

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилося, як ви плавали в басейні, значить, в недалекому майбутньому ви поринете в любовне почуття з головою і геть забудете про свої обов'язки і справах. Вам буде здаватися, що сильніше почуття ви у своєму житті ще не переживали. Втім, протверезіння наступить дуже швидко, буквально після того, як ви вступите з цією людиною в інтимні стосунки. Щось вас в ньому розчарує. Порожній басейн уособлює пустоту, яка панує у вашій душі після розриву відносин з партнером. Все ваше життя була зосереджена в ньому одному - і тепер ви просто не знаєте, чим зайняти себе, щоб не думати постійно про свою втрату. Раз вже так сталося, то чи не краще подумати про себе і зрозуміти, що ви заслуговуєте кращого. Адже причиною розриву послужило ваше безмірне обожнювання предмета своєї пристрасті.

Сонник Менегетті

См. плавати.

Сонник Майя

Гарне значеніеСімволи майя в соннику адаптовані під наш час. Ви плаваєте в басейні - дуже скоро з'явиться нова людина, яка буде для вас дуже важливий і повністю змінить ваші уявлення про світ. Три ранку поспіль набирайте склянку води, і нехай виллють його за вікно. Погане значеніеБассейн замерз, брудний або порожній - приготуйтеся залишитися в повній самоті з великою кількістю проблем. Щоб уникнути цього, поставте будинку невеликий фонтан (підійде покупної) або покладіть в ванну камені з берега моря, річки, озера і протягом тижня слідкуйте, щоб вони завжди були вологими.

Новий сімейний сонник

Якщо молодій жінці сниться, що вона плаває в басейні, то вона незабаром придбає істинного друга і зміцнить своє становище в суспільстві.

Східний жіночий сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона плаває в басейні, означає, що завдяки своїй чарівності вона досягне успіху в житті і придбає справжніх друзів.

Сучасний сонник

Милування уві сні басейном - передвіщає тривалі еротичні насолоди.

Плавати в чистій, гарній воді басейну - дуже хороший знак. Ви будете визнані в суспільстві, друзі будуть вам вірними;

Для молодої дівчини - її гідність і порядність допоможуть їй знайти справжнього друга.

Якщо в басейні брудна, холодна вода - у вас будуть дрібні неприємності.

Суміщений сонник

Споглядання в сновидінні басейну, вважає Фрейд - призведе до тривалих еротичним задоволень.

Плавати в басейні з чистою і прозорою водою - дуже сприятливий знак. Ви будете мати успіх в суспільстві, друзі будуть вас підтримувати в будь-якій ситуації;

Для молодої жінки:

Її вірність і порядність допоможуть знайти справжнього друга.

Якщо в басейні вода брудна - у вас будуть незначні неприємності і проблеми.

Сонник XXI століття

Бачити у сні басейн з чистою водою - до здійснення ваших бажань, тонути в ньому - досягнення мети породить непередбачені труднощі.

Сонник Білого мага

Плавати у сні в басейні - до швидкої і важливою для вас зустрічі, будьте до неї готові. Може бути, відбудеться зустріч з одним із старих знайомих, до якого ви раніше були небайдужі.

Якщо ви плавали в басейні уві сні так само добре, як вмієте це робити наяву - значить, найближчим часом вам зроблять пропозицію, яка здасться дуже вигідним, і ви з радістю приймете його. Насправді вам потрібно закликати на допомогу всю свою проникливість:

Ви повинні точно з'ясувати, чи заслуговує довіри цю пропозицію. Цілком можливо, що вас хочуть обдурити, не потрапляйте на вудку!

Бачити, як хтось з ваших близьких купається в басейні - у вашому житті настає час великих змін, які так захоплять вас, що після закінчення цього бурхливого періоду ви відчуєте себе іншою людиною. Ці зміни стосуються усіх сфер життя - починаючи з відносин у сім'ї і кінчаючи роботою і професійною діяльністю.

Якщо уві сні вам дуже подобалося купатися в басейні і ви це робили з великим задоволенням - значить, наяву вас занадто захопили повсякденні турботи, ви не в силах залишити повсякденну суєту і хоча б трохи відпочити. Обережніше, інакше ви надмірно виснажуючи себе.

Якщо вам не подобалося перебування в басейні з тих чи інших причин (вода була холодна, просто поганий настрій і т. ) - Сон свідчить, що вам доведеться на якийсь час розлучитися з близьким другом. Це може бути пов'язано з його поїздкою в інше місто у відпустку або відрядження. Хоча ви обоє будете нудьгувати один по одному, розлука пройде швидко і майже непомітно.

Стрибати в басейні з вишки - ви стоїте на порозі якогось дуже важливого, глобального рішення, що стосується всього подальшого життя. Рішення це спричинить за собою сильні зміни, які позначаться насамперед на вашому майбутньому.

Сонник для стерви

Басейн — твої позитивні риси характеру залучать справжніх друзів і допоможуть зміцнити становище в суспільстві.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

У басейні плавати - до грошових прибуткам.

Наливати в басейн воду - робити гроші з нічого.

Виливати з басейну воду - упустити удачу.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити себе в басейні, а потім з насолодою плаваючим у великому басейні - зустріч з людиною, на якого ви розраховували, буде несприятливою.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Плавати в басейні з чистою прозорою водою - значить, на вашій вулиці ще буде свято.

Сонник від А до Я

Молода жінка, що побачила уві сні, що вона плаває в басейні, може розраховувати незабаром на знайомство з чоловіком, який відповідає її ідеалу, а її ділові та моральні якості допоможуть їй зміцнити становище в колі колег та партнерів.

Якщо їй сниться, що плаває оголеної, - значить, наяву вона знайде розраду в таємний любовний зв'язок, що може спричинити за собою хвороба або втрату привабливості.

Якщо вона бачить плаваючих в басейні оголених чоловіків, значить, у неї буде багато шанувальників.

Сонник Мандрівника

Басейн повнийудача;

Порожнійвідсутність життєвих сил. Загальна ситуація визначається за якістю води.

Снотолкователь

Якщо молода особа у сні плаває в басейні - це хороший сон:

Її гідність і порядність допоможуть їй знайти справжнього друга і зміцнити своє становище в суспільстві.

Сонник для закоханих

Дівчина, якій сниться, що вона плаває в басейні, познайомиться з справжнім другом, який допоможе їй стати успішною і завоювати прихильність оточуючих.

Загальний сонник

Якщо молодій жінці сниться, що вона плаває в басейні, то наяву завдяки своїй привабливості та грації, вона доб'ється успіху в житті і придбає справжніх друзів.

Якщо молода особа у сні плаває в басейні - це хороший сон:

Її гідність і порядність допоможуть їй знайти справжнього друга і зміцнити своє становище в суспільстві.

 
Відноситься до тем: