Сонник «П'ять»

Сонник Шеремінской

П'ять — означає людський мікрокосм. Символом «5» є п'ятикутник. Пентаграма, подібно колу, не має кінця і тому символізує досконалість. П'ятикутна зірка, як і пентаграма, означає цілісну індивідуальність, натхнення зверху і духовне виховання, якщо вона повернена вершиною вгору, якщо ж вершина звернена вниз, то це символ чаклунства і чорної магії.

П'ятіркачисло священного шлюбу, оскільки є сумою жіночої (парної) двійки і чоловічий (непарній) трійки. У християнстві п'ятірка символізує людини після гріхопадіння. П'ятірка також вважається числом чоловічої сексуальності. Це число Дон-Жуана - непостійного, мінливого любителя ризику і пригод, избегающего відповідальності.

У більш широкому сенсі число 5 - виражає чуттєвість і плотські задоволення в цілому, так як це число п'яти почуттів. Так як «5» розташовується посередині між 1 і 9, це число може говорити про невпевненість:

Ви одночасно прагнете вперед і озираєтеся назад.

Циганський сонник

Число п'ятьрівновага.

Нумерологічний сонник Піфагора

Це число несе в собі масу несподіванок, сюрпризів і каверз, воно вибиває людину із звичної колії і змушує його поглянути на те, що відбувається навколо по-новому, з іншої точки зору. Число «5» - це каприз фортуни, це число - ворог звичок і догм, воно здатне в один момент перевернути все догори дном і позбавити людину від рутини, дозволити йому ступити на новий незвіданий шлях, відмовившись від звичайного стилю існування. Неважливо, приємне або неприємне подія служить поштовхом, головне - людина відкидає все те, що заважає йому вільно дихати і думати. Щасливий випадок і яскраве сонячне світло - все це число «5».