Сонник «Паркан»

Сонник Міллера

У сні забратися на паркан - до успішного завершення важливої справи.

Якщо ж Ви впали з паркану, то цей сон попереджає Вас, що Ви беретеся за справу, до якої нездатні, і Вас чекає невдача. Несприятливий сон, у якому Ви, сівши з друзями на паркан, обрушуєте його ненавмисно - він обіцяє нещасний випадок з кимось із Ваших близьких.

Якщо у сні Ви пролазити через паркан - то, значить, наяву Ви захочете вдатися до непридатним засобам для досягнення своєї мети. У сні перекинути паркан для того, щоб пройти - знак того, що своїми енергійними вчинками в житті Ви станете домагатися і досягнете майже неможливого.

Якщо ж Вам сниться стадо, перекинувшись паркан на своєму шляху - це передвісник отримання підтримки з несподіваною для Вас боку. Сприятливий сон про те, що Ви ставите паркан:

Він передвіщає Вам активну творчу діяльність і достаток. Юної персони такий сон передвіщає духовну близькість з коханою людиною.

Сонник Лоффа

Якщо розглядати образ забору в негативному аспекті, це позначення ізоляції, в позитивному - захищеності. Більш конкретне тлумачення можна дати лише з урахуванням того, від кого або чого вас захищає паркан. Ви расшіфруете сенс цього сновидіння, якщо зумієте припустити, які емоції будуть за подоланням цієї перепони, позитивні або негативні.

Паркан — це ще й своєрідна межа, в особливості якщо є відчуття, що це загороду просто непереборно.

Де розташована межа ваших особистісних відносин з присниться персонажами? Може, вам хотілося б скорегувати ці кордони і змусити взаємини з людьми текти по новому руслу?

Бачити себе вартим біля паркану поодинці - сон говорить про те, що вам потрібно зробити свій захист більш надійною.

Сонник Цветкова

Паркан (огорожу)розлука з близькою людиною.

Перешкода, дірка в паркані - до смерті того, чий паркан.

Езотеричний сонник

Паркан, який є непереборним, сниться до складнощів, розлуку з близькими. Долали його - усі труднощі переможете, розлука буде недовгою. Яким чином відбуватиметься боротьба з труднощами - говорить спосіб подолання забору уві сні (виявити прохід, перелізти, зруйнувати і т.

Сонник Міс Хассе

Перешкода;

Руйнувати — долати перешкоду.

Сонник Фрейда

Паркан — це перепона.

Якщо уві сні ви через нього перелазили, то наяву постараєтеся прийти до наміченої мети обхідними шляхами. Оскільки ви не зможете вплинути на людину і його почуття напряму, доведеться обрати тактику делікатного і непомітного впливу, якій об'єкт вашої симпатії досить швидко піддасться.

Ставили паркан — це говорить про те, що ви прагнете відгородитися від любові і всього, що пов'язане з цим почуттям. Ви сповнені впевненості в тому, що любов може принести людині виключно шкода, адже це почуття змушує його оголювати свою душу і почуття перед іншими людьми. Залишається вам тільки поспівчувати, адже з таким поданням про це світлій і прекрасній почутті жити дуже непросто.

Якщо уві сні ви ламали паркан, то найближчим часом несподівано прийдете в стан, коли ваша душа і почуття визволили з тяжкого полону спогадів. Ви в кінці кінців звільнитеся від уз старої любові і зможете знову зацікавлено поглянути на життя. Вона ще далека від завершення, ви молоді й енергійні, а тому цілком можете зустріти нову любов. Живучи одним минулим, ви тільки методично ятрила свою душу, забираючи в неї шанси на відродження.

Звичайний сонник

Перешкода;

Руйнувати — долати перешкоду.

Сонник Симона Кананіта

Парканперешкода.

Український сонник

Перескочити паркан — подолати перешкоду, здійснити замислене.

Когось бачити за парканом - маєте ворогів.

Парканрозлука з близькою людиною, перешкода.

Азбука тлумачення снів

Бачити паркан — перешкоду, дрібні невдачі.

Будувати чи лагодити - обмежити коло своїх справ.

Сидіти на паркані - удача.

Звалитися з паркану - крах планів.

Східний сонник

Залізати на паркан - до успіху у всіх починаннях, вони будуть успішними;

Впасти з нього - означає, що ти візьмешся за справу, на яке не здатна, і на практиці переконаєшся, що всі твої зусилля марні;

Пролазити через дірку - свідоцтво незаконних способів досягнення мети;

Якщо ти сидиш на ньому і він раптово падає - побоюйся нещасного випадку;

Якщо на твоєму шляху зустрічається паркан і ти його ламаєш (або переступаєш через нього) і йдеш далі - значить, ти зумієш зробити щось глобальне;

Якщо у двір через нього перебирається стадо домашніх тварин - символізує неждану, але таку необхідну тобі допомогу;

Якщо ж тварини, навпаки, тікають через паркан геть - тебе чекають втрати в торгових та інших справах.

Місячний сонник

Парканперешкода.

Руйнувати паркан — долати перешкоду.

Любовний сонник

Паркан — сон, в якому ви спостерігаєте за зведенням паркану, віщує, що ви стурбовані вашим відносинами і хочете виправити становище.

А будівництво паркану - перший до того крок. До того ж ви будете задоволені результатом.

Малий сонник Велесів

Якщо паркан кам'яний високий - велика печаль.

Будувати паркан — небезпечні справи.

Забір падає, валиться - напасти, небезпека.

Новітній сонник

Паркан — утруднення в зціленні:

Потрібно або змінити стратегію лікування, або шукати іншого цілителя.

Снотолкователь

У сні забратися на паркан - до успішного завершення важливої справи.

Якщо ж Ви впали з паркану, то цей сон попереджає Вас, що Ви беретеся за справу, до якої нездатні, і Вас чекає невдача.

Несприятливий сон, у якому Ви, сівши з друзями на паркан, обрушуєте його ненавмисно - він обіцяє нещасний випадок з кимось із Ваших близьких.

Якщо уві сні Ви пролазити через паркан - то, значить, наяву Ви захочете вдатися до непридатним засобам для досягнення своєї мети.

У сні перекинути паркан для того, щоб пройти - знак того, що своїми енергійними вчинками в житті Ви станете домагатися і досягнете майже неможливого.

Якщо ж Вам сниться стадо, перекинувшись паркан на своєму шляху - це передвісник отримання підтримки з несподіваною для Вас боку.

Сприятливий сон про те, що Ви ставите паркан:

Він передвіщає Вам активну творчу діяльність і достаток.

Юній персоні такий сон передвіщає духовну близькість з коханою людиною.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви залізли на паркан - це означає, що всі Ваші починання будуть успішними.

Впасти з паркану - пророкує, що Ви візьметеся за справу, на яке не здатні, і переконайтеся на практиці, що всі Ваші зусилля виявляться марними.

Якщо Ви сидите на паркані разом з іншими, і раптово паркан впаде - такий сон передвіщає нещасний випадок, в якому постраждає якась людина.

Якщо Вам сниться, що Ви пролазити через дірку в паркані - це ознака того, що для досягнення мети Ви будете використовувати незаконні методи.

Звалити огорожу і переступити через нього - говорить про те, що Ви енергійно подолаєте серйозні перешкоди, які відділяють Вас від успіху.

Бачити, що через паркан на Ваш двір перестрибує стадо домашніх тварин - знак того, що несподівано до Вас прийде допомога.

Якщо ж тварини, навпаки, тікають через паркан геть - Вас очікують втрати в торгових та інших справах.

Сон, в якому Ви будуєте паркан - означає, що Ви вперто і наполегливо закладаєте фундамент майбутнього добробуту.

Дівчині подібний сон - обіцяє успіх в любовних справах, і навпаки, якщо в її сні падає паркан або вона сама падає з нього, то це віщує невдачу в любові.

Сонник XXI століття

Забір, приснився вам - знак майбутніх перешкод.

Перелізти через паркан - значить, ви зможете їх подолати без особливих труднощів.

Якщо ви дуже хочете, але не можете через нього перелізти, то вас чекають труднощі і застій у справах.

Забратися у сні на паркан - до швидкого завершення відповідального справи.

Впасти з паркану - попередження, що ви взялися за справу, яку не в змозі виконати.

Будувати паркан — передвістя заступництва і допомоги.

Ламати паркан — до занепаду в справах.

Сонник Азара

Перешкода.

Огорожарозлука з близькою людиною;

Перешкода.

Нездоланний — утруднення, розлука з близькими. Долати - труднощі будуть подолані, розлука недовга. Спосіб подолання паркану (перелізти, розібрати, знайти прохід) говорить про спосіб боротьби з труднощами.

Паркан, як набір великої кількості вертикальних елементів (штахетник, чавунні списи і т. ), Символізує вашу активне статеве життя і велика кількість сексуальних партнерів.

Якщо паркан в хорошому стані, пофарбований і т. , То до кожного сексуальному партнерові ви ставитеся уважно, прагнете добитися спільного задоволення і не нашкодити. Вашому тонусу можна тільки позаздрити! Гнилий або ламаний паркан говорить про те, що ваші зв'язки носять безладний характер, і вам байдужі здоров'я і відчуття ваших сексуальних партнерів. Ваш тонус має тенденцію до падіння, і якщо ви не приймете ніяких заходів, то імпотенція не за горами.

Сон, в якому ви спостерігаєте за зведенням паркану, віщує, що ви стурбовані вашим відносинами і хочете виправити становище. А будівництво паркану - перший до того крок. До того ж ви будете задоволені результатом.

У сні забратися на паркан - до успішного завершення важливої справи.

Якщо ж Ви впали з паркану, то цей сон попереджає Вас, що Ви беретеся за справу, до якої нездатні, і Вас чекає невдача. Несприятливий сон, у якому Ви, сівши з друзями на паркан, обрушуєте його ненавмисно - він обіцяє нещасний випадок з кимось із Ваших близьких.

Якщо у сні Ви перелазити через паркан - то, значить, наяву Ви захочете вдатися до непридатним засобам для досягнення своєї мети. У сні перекинути паркан для того, щоб пройти, - знак того, що своїми енергійними вчинками в житті Ви станете домагатися і досягнете майже неможливого.

Якщо ж Вам сниться стадо, перекинувшись паркан на своєму шляху, - це передвісник отримання підтримки з несподіваною для Вас боку. Сприятливий сон про те, що Ви ставите паркан:

Він передвіщає Вам активну творчу діяльність і достаток. Юної персони такий сон передвіщає духовну близькість з | коханою людиною.

Забратися — успішне завершення важливої справи;

Впасти з нього - беретеся за справу, до якої нездатні, і Вас чекає невдача;

Сісти з друзями на паркан, і ненавмисно обрушити його - нещасний випадок з кимось із Ваших близьких;

Перелазити через паркан - Ви захочете вдатися до непридатним засобам для досягнення своєї мети;

Перекинути паркан для того, щоб пройти - Ви станете домагатися і досягнете майже неможливого;

Стадо, перекинувшись паркан на своєму шляху - отримання підтримки з несподіваного боку;

Ставити паркан — до активної творчої діяльності, статку;

Для юної особи - до духовної близькості з коханою людиною.

Також Див. Підкова.

Перешкода;

Руйнувати — долати перешкоду.

Огорожарозлука з близькою людиною;

Лагодити — обережність;

Руйнувати — занепад справ.

Сон, в якому Ви залізли на паркан, означає, що всі Ваші починання будуть успішними.

Впасти з паркану означає, що Ви візьметеся за справу, на яке не здатні, і переконайтеся на практиці, що всі Ваші зусилля виявляться марними.

Пролазити через дірку в паркані означає, що для досягнення своєї мети Ви будете використовувати незаконні методи.

Якщо у сні Ви сидите на паркані, а паркан раптово падає, то такий сон передвіщає нещасний випадок.

Якщо уві сні на Вашому шляху зустрічається паркан, Ви його ламаєте, переступаєте через нього і йдете далі, означає, що Ви зумієте зробити щось глобальне.

Сон, в якому на Ваш двір через паркан перебирається стадо домашніх тварин, символізує неждану, але таку необхідну Вам допомогу.

Якщо ж тварини, навпаки, тікають через паркан геть, то Вас очікують втрати в торгових та інших справах.

Якщо уві сні Ви будуєте паркан, то наяву плоди Вашої праці поки не помітні, однак Ви точно знаєте, що Ви закладаєте фундамент майбутнього добробуту. Дівчині подібний сон обіцяє успіх в любовних справах.

Перешкода. Перескочити — подолати перешкоду, здійснити замислене. Когось бачити за парканом - маєте ворогів.

Парканрозлука з близькою людиною, перешкода.

Сонник майбутнього

Парканперешкода, перепона.

Сонник для стерви

Паркан — успішне закінчення справи.

Будувати — активність і підприємливість принесуть достаток.

Перелізти через паркан - для досягнення поставленої мети не обов'язково користуватися хитрістю.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні свій паркан цілим і справним - знак того, що вашому благополуччю ніщо не загрожує.

Якщо в останні дні у вас виникали якісь конфлікти з оточуючими, то сон обіцяє, що ситуація незабаром налагодиться.

Якщо уві сні ваш паркан здається занадто високим - це означає, що вам не слід замикатися в собі й своїх проблемах.

Бачити свій паркан заваленою або помітити в ньому дірку - це сигнал про те, що вашому благополуччю загрожує певна небезпека.

Чужі або безгоспні паркани уві сні - символізують перешкоди і обмеження на вашому життєвому шляху. Зазвичай такі сни закликають вас дотримуватися якихось встановлених рамок та огороджують вас від спокуси зайнятися якимись сумнівними справами.

Побачити в сні паркан, перегороджує вам дорогу - є попередженням про несподівані перешкоди, які загрожують перешкодити вашим планам.

Бачити безгоспний паркан звалилися або помітити в ньому лаз або хвіртку - знак того, що наяву найближчим часом у вас можуть з'явитися нові перспективи, погані чи добрі, в залежності від загальної атмосфери сну.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Паркан — до судових справ;

Можливо, до укладення.

Розгородити паркан — вам доведеться поступитися своїм ворогам. Ви, так би мовити, здасте свої позиції, все буде так, як хочуть вони.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні глухий паркан, на якому висить табличка:

«Обережно, злий собака», і не вирішуватися відкрити хвіртку - ви будете діяти нерішуче в екстремальній ситуації.

Розгородити паркан — з'являться нові можливості;

Можна буде дати простір планам.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як хтось ставить паркан на своїй садовій ділянці - ваше прагнення відгородитися від людей до добра не доведе.

Розгородити паркан — перевірте свої справи і папери, у вас будуть проблеми, які можуть розорити;

Іноді цей сон сниться до штрафу.

Сонник від А до Я

Сон, в якому перед вами постає паркан - природно, уособлює життєвий перешкоду, перешкоди в справах та інші невдачі.

Якщо уві сні ви цей паркан журиться - наяву вам загрожує занепад справ аж до розорення.

Зводити уві сні паркан - значить знайти доброзичливе заступництво і надійний захист. Лагодити його - такий сон говорить, що слід зважене підходити до справ, щоб оптимальне рішення їх не відшукуються заднім числом.

Бачити у сні зовсім старий і прогнилий паркан, що звалився, як тільки ви на нього сперлися - передвістя нещасного випадку з кимось із ваших близьких знайомих.

Перелазити уві сні через паркан - означає, що наяву вам доведеться вдатися до хитрощів, щоб здійснити задумане. Повиснути на паркані, зачепившись за цвях - передвіщає успішне завершення справи. Впасти з паркану і боляче забитися - це вам попередження не братися за справу, в якій ви нічого не розумієте, бо за цим неминуче піде провал.

Підривати уві сні паркан або бачити підірваний - знак того, що своїми рішучими діями і напористістю ви досягнете в житті набагато більшого, ніж якщо будете безмовно підкорятися обставинам і чекати, поки вам зволить посміхнутися пані удача. Врізатися в огорожу на машині і рознести його на друзки - передвістя несподіваною підтримки від вчорашнього конкурента. Палаючий паркан - настане світла смуга в житті.

Робити паркан — передвіщає вам активну творчу діяльність і відповідний достаток.

Сонник Мандрівника

Забірвідчуження, сварка, розлука, захист від чужих впливів, перешкода.

Універсальний сонник

Бачити у сні паркан - знак того, що ви хочете почувати себе захищеним, але залишатися при цьому вільним. Вам необхідно зрозуміти, від чого чи кого ви хочете захистити себе або до чого хочете мати необмежений доступ?

Забір також — може уособлювати бажання що-небудь зберегти. Що ви намагаєтеся зберегти в своєму житті?

Можливо, парканзнак того, що ви тримаєте небажаних людей на відстані. Зверніть увагу на тип забору, це визначить, чи є паркан у вашому сні символом захисту:

В цьому випадку це повинен бути міцний паркан, за який важко проникнути.

Якщо уві сні ви бачили частокіл - це говорить про те, що для вас значимі цінності минулого.

Паркан може також бути - символом нейтрального положення.

Паркан може також - означатиме те, що хтось таємно «штовхає» крадений товар, отримуючи за нього нечисті гроші.

Циганський сонник

Якщо ви побачили уві сні паркан - значить, ви відчуваєте себе в чомусь обмеженим.

Якщо уві сні ви перелазити через паркан - це означає, що ви відчайдушно прагнете вийти зі сформованої ситуації.

Сонник для закоханих

Якщо молодій дівчині присниться, що вона ставить паркан, це означає, що її чекає духовна близькість з обранцем. Забратися у сні на паркан - до вдалим відносинам з коханою людиною. Однак сон, в якому ви впали з паркану, обіцяє сварку з коханим.

Теткінскій сонник-2012

Парканвідображення перешкод (найчастіше надуманих). Відображення незадоволеного цікавості.