Тлумачення сну «Тварини»

Сонник Менегетті

Являють собою інстинкти людського організму або сили природи і означають потенціал дії для суб'єкта, проявляючись в сновидінні або як цінності, або як небезпеки, залежно від сприйняття суб'єктом поведінки і характеру окремої тварини.

Якщо людина відчуває перевагу над приснився тваринам, тоді ці сили функціональні для нього, в іншому випадку вони свідчать про загрозливу йому небезпеку. Однак сам по собі образ тварини ніколи не є негативним.

Сонник Лоффа

Тварини можуть грати у сні будь-яку роль. Як показує історія, саме сни про тварин довели справжню цінність сновидінь в цілому. Вони розкривають суть особистісних проблем і взаємовідносин, вказують на значення обставин.

Тварини можуть допомагати нам, розмовляти з нами, а можуть переслідувати, навіть з'їсти або просто бути присутнім у сні, викликаючи заспокоєння або, навпаки, занепокоєння.

Тварини часто з'являються у сні під впливом індивідуального життєвого досвіду.

Для тлумачення сновидіння важливо порівняти ваше ставлення до якого-небудь тварині в реальному житті і у сні. При цьому зверніть увагу на поведінку тварини уві сні і порівняйте його зі своїм стереотипом сприйняття тваринного наяву. Це суттєво, оскільки сприйняття уві сні і наяву можуть бути діаметрально протилежними. Візьмемо, наприклад, собаку. Собака - це незмінний символ відданого друга. Однак в глибинах підсвідомості у багатьох людей закладений непереборний страх перед собаками. З цими тваринами також пов'язані протилежні за суттю суспільні стереотипи (порівняйте:

"кращий друг людини" і "злий як собака"). Людям, які сильно бояться собак, може приснитися сон, в якому цей страх виправдовується, а наступної ночі - сон з протилежного спрямованістю. Одним з основоположних моментів тлумачення є дії собаки. Тварина за вами женеться? Кусає вас? Або ви з ним розмовляєте? Домашні тварини - часті гості у сні, однак вони не так прив'язані до сучасної людини, як у часи натурального господарства. Домашні тварини на пасовищі, як правило, символізують забезпеченість. Раніше сновидіння з такими тваринами розглядалися як знамення процвітання і благополуччя землі. Вбивати тварин - рідкісне для сновидінь подія. Воно може бути викликано двома причинами:

Необхідністю або звичайним бажанням. Вбивати тварину по необхідності - це архетип добувача-годувальника або сон про виживання. Такі сни часто передають почуття відповідальності за інших або необхідність утвердитися. Невмотивоване вбивство тварини може бути простою реалізацією вашого бажання, проектуванням злості чи незадоволеності яким-небудь соціальним табу. Реалізація бажання або проектування злості багато в чому пов'язані з тим, як ви сприймаєте убиваемое тварина. Уособлює Чи для вас це тварина будь-якого людини або, бути може, ви порівнюєте людини з вашого оточення з яким-небудь конкретним тваринам? Соціальне табу, яке накладається суспільством на невмотивоване нанесення ран або вбивство тварин, стало критерієм, за яким оцінюють антисоціальна поведінка людей. Тому не дивно, що в снах це може символізувати порушення табу. Але, знову-таки, важливо, як ви сприймаєте цю тварину. Голодуюче тварина представляє інтерес в агрокультурних суспільствах, наприклад, в громадах американських індіанців. Поява таких тварин у сні передає переживання чи думки з приводу невідповідності (або неадекватності) вимог реальності. У минулому голодуючі тварини вважалися ознакою великого голоду та мору. Голодуючі звірі також можуть символізувати міжособистісні відносини з оточуючими. Наведемо список деяких стереотипних асоціацій, безпосередньо пов'язаних з образами тварин і притаманною їм метафоричної символікою (в протиставленні "хороший - поганий"). Ця символіка часто використовується в якості найбільш характерних рис людини:

Кішка / кіт:

Спокійний, незалежний — відчужений, безвідповідальний. Корова:

Годувальник, благородний, м'який - полохливий. Собака:

Відданий, дружній — руйнує, агресивний. Кінь:

Працьовитий, корисний-впертий, незалежний. Миша:

Спокійний, крихітний — нерішучий. Бик:

Працьовитий — тупий. Свиня:

Розумний — ненажерливий, брудний. Кролик:

Швидкий, добрий, продуктивний - боязкий. Див. :

ВЕДМЕДІ, ПТИЦІ, КОТИ, СОБАКИ, СЛОН, РИБА, ЛИСИЦЯ, бики, ЩУРА, ВОВК.

Являють собою інстинкти людського організму або сили природи і означають потенціал дії для суб'єкта, проявляючись в сновидінні або як цінності, або як небезпеки, залежно від сприйняття суб'єктом поведінки і характеру окремої тварини.

Якщо людина відчуває перевагу над приснився тваринам, тоді ці сили функціональні для нього, в іншому випадку вони свідчать про загрозливу йому небезпеку. Однак сам по собі образ тварини ніколи не є негативним.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

См. тлумачення по конкретних тваринам.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Тварини можуть бути символом первісної, інстинктивної частини вашої суті.

Якщо тварина дика і шалений, воно являє примітивний аспект вашої особистості.

Якщо тварина ручне, воно може символізувати контрольовані інстинкти, які живуть у вас.

Якщо ж тварини дикі і вільні, вони можуть повертати вас до природи. (См. також тлумачення, присвячені індивідуальним твариною).

Циганський сонник

См. кожна тварина за назвою.

Сонник Цветкова

Всі тварини дивного, незвичайного виду означають - тривоги, утруднення. Наприклад, занадто незвичайний вид (дві голови та інше) - дуже незвичайні перешкоди або занадто сильні тривоги.

Езотеричний сонник

Великі, дикі — до неприборканим пристрастям. Нападають, рвуть - можете стати жертвою гвалтівника, маніяка. Пестять, годують - отримаєте допомогу від сил природи, будьте до неї ближче. Надзвичайні, казкові - духи природи;

Якщо доброзичливі — чекайте допомоги, агресивні - ви їх образили, в цьому випадку у вашому домі може виникнути пожежа, протечки.

Ісламський сонник ібн Сирина

Одного разу один чоловік прийшов до Ібн Сирин з проханням витлумачити йому сон, в якому він побачив розмовляти з ним тварина. Ібн Сирін передбачив йому швидку смерть, привівши слова Всевишнього Аллаха:

"А коли впаде на них слово, Ми виведемо їм тварина із землі, яке заговорить з ними - люди, які не були переконані в наших знаменнях" У той же день автор цього сну помер.

Сонник Міс Хассе

Тварин пестити — сумнівні прибутку;

Дикихмати власний будинок;

Вигнаних — загрожує небезпека;

Пасующіхсямати вірних друзів.

Азбука тлумачення снів

Тварини — символізують біологічну і психологічну характеристики людини, що мають схожість з присниться тваринам.

Східний сонник

Якщо уві сні до тебе приходять тварини - це до зустрічі з чоловіком, причому мають певні плани на тебе. Вид, характер і поведінка тварини уві сні, як правило, відображають дійсні наміри нового шанувальника.

Міфологічний сонник

Чудові тварини — до них відносяться наступні образи:

Ведмідь, вовк, змія, кінь, собака, білий щур і др. Відрізняються особливою пластикою, витонченістю, іноді з антропоморфними рисами. Сприймаються як розумні, приходять на допомогу тому, хто, розмовляють з ним, дають мудрі поради, дозволяють використовувати себе як транспортний засіб і пр. - І в цілому активно відбивають зв'язок людини з його минулим, досвідом роду і всього людства (несвідомим колективним). Наділяють життєвою мудрістю спочатку в самій її приземленою, побутової, біологічній основі. Відзначають людини як чаклуна, мага, шамана;

Знаменують собою одужання, вихід з важкої критичній ситуації;

Наділяють цілительськими і Предсказательная здатності, але! Однак не з побутовою, а вищої, справедливої, духовно-релігійної точки зору - це початок демонічного спокуси, темного шляху, поступової втрати здатності любити, втрата людської душі, т. Орієнтація на чорну магію!

Новітній сонник

Тварина — хвороби, переживання, пристрасті і страхи, пов'язані з близьким і далеким родичам.

Середньовічний сонник

Побачити тварин під час їх ігор - до неприємностей.

Розмовляють чотириногих побачити - передвіщає, що звернеш на втечу своїх ворогів.

Побачити четвероноге тварина - передвіщає втеча недругів.

Сонник XXI століття

Гнати уві сні худобу - до радості, бити її - до нещастя.

Забій худоби бачити - до небезпеки для життя.

Бачити у сні лігво звіра - до втрати.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Тварини у сні - символізують стан ваших почуттів.

Домашні тварини — найчастіше відбивають почуття і передчуття, пов'язані з господарством і особистим добробутом.

Їх вигляд і поведінка - говорять про те, в якому стані знаходяться ваші справи і чого вам слід побоюватися найближчим часом.

В цілому, якщо домашні тварини уві сні виглядають доглянутими і здоровими - це знак доброго перебігу ваших справ. Такий сон говорить, що найближчим часом вам ніщо не загрожує.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні невідома тварина, дивне і страшне для вас - до здивування.

Гладити уві сні тварина з грубою шерстю - до грошей, до великих баришів для торгуючих людей.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Побачити в сні екзотичну тварину і спостерігати за ним - ваші таємні мрії збудуться.

Бачити у сні живучих кошенят, цуценят або інших звіряток - до недобрим чуткам.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні тварина - до примирення з друзями.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви бачите морських промислових тварин - наяву це віщує зустріч зі норовливим, часом упертим до неможливого людиною, але при цьому виняткової чесності та порядності.

Полювати уві сні на морських тварин з берега - говорить про те, що ваші конкуренти зроблять все можливе, щоб розладнати ваші далекосяжні плани.

Займатися видобутком морських тварин з борту промислового судна - ви опинитеся нездатною викликати або підтримати інтерес до свого дійсно цікавому і перспективному пропозицією.

Якщо уві сні ви купуєте м'ясо морських тварин в замороженому вигляді - наяву розділіть радість з одним. Консерви з морських тварин - до пропажі, яка відшукається довгий час по тому, коли в ній відпаде будь нужда і вона перестане являти собою хоч якусь цінність.

Готувати морських тварин вдома - не виправдаєте надану вам начальством довіру. Є м'ясо морських тварин в дорогому фешенебельному ресторані - в реальності отримаєте привабливу пропозицію відправитися в круїз.

Чути ревіння диких тварин - передвіщає, по суті, те ж саме, але у відношенні не вас, а ваших знайомих.

Дресирувати або приборкувати уві сні диких тварин - означає успіх у справах, ваші знання і високі ділові якості допоможуть вам здобути повагу колег та високу оцінку начальства.

Бачити у сні тварин (звірів) незвичайного виду - означає наяву випробувати тривоги та хвилювання.

Білі тварини — віщують побачення з друзями.

Бачити розлючених тварин - до усунення перешкод.

Бачити бредуть по вулицях міста стада тварин - завести вірних друзів.

Бачити тварин у звіринці - безліч неприємностей відразу, в цирку - різноманітні розваги.

Бачити тварин, що попалися в пастки або капкани - передвіщає зловмисництва і біди від родичів. Звільняти їх і випускати на волю - потерпіти невдачу через власну недбалість. Ставити на тварин капкани або петлі - ніяких змін в житті і ніяких перспектив попереду.

Бачити у сні шлюбні ігри і злучку тварин означає, що ви відчуваєте підвищену увагу і інтерес до сексу.

Побачена у сні голова тварини - попереджає вас бути більш розбірливою у виборі друзів і занять.

Опудала тваринозначають, що хтось надасть вам великодушну підтримку.

Якщо уві сні ви дивитеся в дзеркало і бачите там якась тварина - значить наяву випробуєте розчарування і понесете втрати.

Бачити тварин, з сумним виглядом нудяться в клітинах - означає вашу перемогу над несприятливими обставинами.

Якщо уві сні вам здається що поруч з вами в ліжку знаходиться якесь страшного виду абсолютно фантастичну тварину з фільму жахів - наяву вас чекають невдачі, яким не видно кінця.

Якщо вам сниться, що ви вступаєте в статевий зв'язок із тваринами - це знак сексуальної незадоволеності, хоча самі ви так можете не вважати.

Бачити у сні тварин на шкуродерні або бойні - наяву станете свідком потворної сцени, образливою для вашого витонченого смаку.

Бачити мізки тварин - передвістя душевних страждань від життєвих негараздів.

Сонник Мандрівника

Тварини говорять — приземлена, побутова мудрість сплячого.

Тварини домашні — та тваринна частина особистості, яка приборкано, знаходиться під контролем. В цілому відображають хід справ, достаток, матеріальний добробут.

Сонник Фрейда

Сни про домашніх тварин - часто говорять про сильно розвиненому бажанні мати дітей.

Якщо ви уві сні заводите домашня тварина від самотності - ви не задоволені своїм сексуальним життям:

Не отримуєте задоволення від сексу взагалі або від свого партнера. Такий сон говорить про сильно розвиненому материнському інстинкті у жінки. Вона готова завести дитину будь-якою ціною, часто навіть не вступаючи в шлюб. Цей же сон у чоловіка говорить про його прагнення завести сім'ю дружину і дітей.

Хвороби домашніх тварин - є відображенням ваших страхів за здоров'я дітей.

Вбивство домашньої тварини - символізує ваше розчарування в сімейному житті.

Універсальний сонник

Нашими сусідами по планеті є незліченна кількість різних біологічних видів. І можливо, настане день, коли ми зможемо встановити зворотний зв'язок із тваринами і дізнаємося, що вони про нас думають! Ми наділяємо тварин людськими рисами характеру. Наприклад, часто кажуть, що лисиці хитрі, сови мудрі, а собаки вірні.

Якщо уві сні ви бачили тварину - визначте, що воно для вас уособлює. Одні люди бояться щурів, а для інших - це домашні тварини. Будучи підлітком, Майкл Джексон навіть співав пісеньку улюбленої щура на ім'я Бен.

Корінні жителі Америки традиційно використовували тварин як тотемів, які допомагали в отриманні знань та лікуванні.

Якщо ви уві сні бачили тварину - спробуйте зрозуміти, які його якості ви хотіли б мати або перевершити. Можливо, ви хотіли б наділити когось цими якостями.

Важливо також зрозуміти, як ви ставитеся до самій тварині - наприклад, ви боїтеся або виховуєте його? Це одинокий звір або він входить в зграю, стадо або зграю? Що ви відчуваєте щодо його одиночного або групового способу життя - силу і владу або слабкість і пригніченість?

Щоб визначити, що означає приснилося вам тварина - ви можете проаналізувати різні етнічні трактування. Наприклад, в ранніх романських культурах сова була символом цілителя, у східних культурах - хижака.

У сні тварина вільно і може безперешкодно бродити, або ж воно в клітці, в зоопарку, на ньому намордник і повідець? Зверніть увагу також і на основну тему сну і людей, які вам сняться, щоб отримати уявлення про ситуацію - ви відчуваєте себе вільно і нескутий, або ви неспокійні і нібито укладені в клітку?

Вам сняться тварини вимираючих видів - можливо, це уособлює ваше сприйняття ставлення до вас оточуючих, які можуть ставитися до вас так, ніби ви й не існуєте.

Тварина уві сні - може уособлювати вашу поведінку в останній час. Ви покладалися тільки на інстинкти? Вели себе невиховано? Можливо, ви вважаєте, що слід вести себе, подібно тварині, тому що тварини ближче до природи, ніж люди? Адже вони не забруднюють навколишнє середовище, у них не буває перенаселення, вони живуть щасливо, турбуючись лише про себе, залишаючи турботи про минуле і майбутнє нам, людям.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Тваринипризначення на посаду.

 
Відноситься до тем: