Тлумачення сну «Собака»

Сонник Нострадамуса

Собака уособлює відданість.

Бездомний собака — сон-попередження:

В цьому році особливо великий ризик втратити все, що вам вдалося, доклавши величезні зусилля, нажити і накопичити за ці роки.

Абсолютно біла величезна собака сниться до погіршення становища в промисловості, а також зниження в цілому життєвого рівня, яке трапиться взимку в північних країнах.

Біля ніг собаки, приснилося вам, лежала спляча змія - це до укладення несподіваного і непередбачуваного союзу, який тим не менше буде довговічним, як вірність собаки, і так само продуктивний, як мудрість змії.

Якщо вам наснився людина у вигляді собаки, це означає, що грядуть нові відкриття, пов'язані зі сніговою людиною, а також його найближчій з точки зору генетики рідні.

Приснилася собака, яка проводила переговори з китом, - такий сон говорить про те, що для використання найбільш сильного смертоносної зброї створять нову законодавчу основу, з допомогою якої встановиться рівновага в світі.

Сонник Міллера

Злий собакапровісниця невдач і віроломних вчинків, здійснених вашими противниками. Доброзичлива, лагідна собака означає, що вас будуть оточувати віддані друзі, ви будете щасливі.

Були господарем породистого пса - заробите солідне стан.

За вами слідувала нишпорка - будьте обережні, тому що деякі спокуси можуть для вас стати згубними.

Собачий укус сниться до напруженості, конфліктів з другою половиною і діловими партнерами, які чекають вас вже дуже скоро.

Худі, брудні собаки - це ваші прийдешні невдачі або недуга.

Гавкіт собак сповіщає погані вісті.

Якщо наснилося, що у вас вдома жила мисливський собака, це говорить про те, що у ваших справах складеться вельми сприятлива ситуація.

Чарівні собачки вишуканих порід, що приснилися дівчині, означають, що її майбутнього шанувальника будуть відрізняти легковажність і схильність до франтівства.

Ви зустрілися з великим собакою і її перелякалися - значить, будете протистояти всьому своєму оточенню, прагнути піднятися над вульгарністю, сірістю, посередністю.

Для жінок такий сон виступає передвісником гідного чоловіка.

Якщо за спиною ви чули, як гарчали собаки, - це означає, що людина, яка любить плести інтриги, вже підбирається впритул до ваших найпотаємнішим інтересам. Такий сон завжди закликає активно пручатися, хоча в ряді випадків він обіцяє програш.

Якщо у вашому сні несподівано кидалися один на одного собака і кіт, це означає, що в сердечних справах вас чекає фіаско. Добре, якщо ви уві сні розіллєте забіяк водою.

Якщо уві сні навколо вас кружляв, демонструючи доброзичливий настрій, білий пес, це говорить про те, що в любові і справах вас очікує серйозна удача.

Пес з великою кількістю голів - це сон-попередження:

Не захоплюйтеся багатьма справами відразу, інакше поринете в суєту.

Якщо уві сні за вами гналася скажена собака, це означає, що для прийдешньої боротьби вам треба сконцентруватися, закликати на допомогу всі свої сили. Добре, якщо ви змогли її прогнати або вбити.

Прогулянка з собакою (особливо якщо вона породиста) або споглядання того, як собака вбила змію, вважається надзвичайно сприятливим сном.

Сонник Ванги

Побачити в сні бездомного собаку - дурний знак. Такий сон є попередженням про те, що ваш друг в даний час знаходиться в дуже скрутному становищі. Він не звертається до вас за допомогою лише тому, що не хоче обтяжувати вас своїми проблемами.

Якщо вам приснилася абсолютно білий собака, то в реальному житті ви завжди можете розраховувати на допомогу свого близького друга. Іноді цей сон пророкує зустріч зі старим другом, з яким ви не бачилися вже багато років.

Якщо ж ви побачили уві сні чорного собаку, то наяву вам належить гірке розчарування в людині, якого ви довгий час вважали своїм другом. У важку хвилину він не тільки відвернеться від вас, але і використовує ваші таємниці для того, щоб всенародно опорочити ваше добре ім'я.

Побачити в сні собаку гігантських розмірів - свідчення того, що в майбутньому вас чекає знайомство з людиною, яка згодом стане вашим великим другом. Іноді такий сон пророкує підтримку свого старого друга. Годувати уві сні собаку - знак того, що в реальному житті на вас можна покластися. Ви самостійний і серйозна людина, а тому навколишні поважають і люблять вас.

Якщо вам приснилася поранена або вбита собака, то такий сон є поганою ознакою. Незабаром ви отримаєте дуже погану звістку про смертельну хворобу або навіть смерть свого дуже хорошого друга.

Якщо уві сні вас захищає собака, то наяву ви перебуваєте під заступництвом вищих сил. Вам нічого боятися, тому що вас захищають ангели-охоронці, які стежать за всіма вашими помислами і діями з небес.

Якщо ж на вас нападає собака, то такий сон говорить про те, що в реальному житті вам належить швидка зустріч з чорними силами. Слуги Сатани постараються зробити ваше життя нестерпним, заподіюючи вам одне нещастя за іншим.

Якщо ви відобразіть напад собаки, значить, вам вдасться протистояти силам зла, але це трапиться лише в тому випадку, якщо ви звернетеся за допомогою до Бога.

Сонник Лоффа

Приснилися собаки можуть уособлювати собою і відданих друзів, і лютих ворогів.

Собака — це свідчення надійних, довірчих відносин, що існують між вами і другом.

Якщо сниться дика собака, це можна вважати віддзеркаленням ваших спроб вирішити нерозв'язне, на перший погляд, конфлікт. Треба враховувати, що і в тому, і в іншому випадку сон з собакою може бути просто повторенням ситуації зі злісною або доброї собакою, яка мала місце в житті.

Чи було у вас бажання, щоб хтось, хто переслідував вас без всяких на це причин, припинив свої атаки на вас? Можливо, у вашому житті є людина, чия вірність викликає у вас сумніви або ж чия відданість підкреслюється надто нарочито.

Сонник Цветкова

Собака — це один;

Гавкала — до новини про перемогу;

Нападала — до дружньої захисту;

Велика — уособлення великого друга або покровителя, який має високого положення;

Билася з родичами - до сварки.

Сонник Менегетті

Служить вказівкою на емоційно-чуттєве домінування у відношенні залежного молодшого. Найчастіше означає стосунки з матір'ю, переважно негативні. Є позначенням того, хто спочатку дає захист, потім починає домінувати, а в кінці кінців кусає і душить до смерті - як вовк, пронизує глотку своєї жертви гострими та потужними іклами.

Езотеричний сонник

Снилася доброзичливий собака - значить, у вас будуть нові знайомства. Агресивна - посваритеся з друзями.

Собака кусалася - сварка буде мати відношення до образи і буде затяжною, якщо не вічної. Біла собака - провісниця великого успіху, досягнутого за допомогою друзів. Дуже ласкава сниться до того, що у вас з'явиться близький друг, кохана людина. Своя власна - предстоят приємні домашні турботи. Велика, страхітливого вигляду - захворіє хтось близький або друг.

Англійський сонник

У сновидінні до вас лащилася собака - це до зустрічі з відданими друзями. Вкусила - до зради вас давнім другом. Гавкала - це до сварки з друзями, розриву відносин з коханою людиною. Буквально недавно ці люди були такими близькими і дорогими вашому серцю, а завтра вони поведуть проти вас війну, з почуття незрозумілої злості намагаючись серйозніше нашкодити. І все ж їхні потуги виявляться марними.

Собака по п'ятах ходила за вами - це до неприємностей, пов'язаних зі справами, а також до серцевих засмученням.

Асирійський сонник

Якщо сплячому наснилося, що він перетворився на собаку, то на його будинок зваляться сумні події і нескінченні страждання. Вони будуть платою за його тяжкі гріхи.

Зустріч з собакою обіцяє вам безтурботність, задоволеність життям, щастя.

Сучасний сонник

Бачити у сні злобну собаку - пророкує появу ворогів і наближається невідворотну невдачу.

Якщо ж у сні собака лащиться до Вас-про сон обіцяє прибуток і вірних відданих друзів.

Якщо Вам сниться, що у Вас гарний породистий пес - в реальному житті Ви будете володіти значним станом, а Ваше положення буде міцним.

Якщо Вам сниться, що Вас вистежує нишпорка - наяву, найімовірніше, Ви піддастеся спокусі, яке може привести Вас до падіння.

Маленькі собачки, побачені уві сні - означають, що Ваші думки та задоволення будуть дещо фривольного властивості.

Якщо Вам приснилося, що Вас вкусила собака - подібний сон обіцяє сварливого чоловіка або компаньйона.

Худі брудні собаки - передвістя невдач в комерційних справах і хвороб дітей.

Сон, в якому Ви відвідуєте виставку собак - обіцяє Вам успіх в різних областях.

Гавкіт собаксимвол несприятливих новин. По всій імовірності, після такого сну Ваше життя помітно ускладниться.

Бачити у сні, як собаки полюють на лисиць або на інших тварин - пророкування незвичайного пожвавлення всіх Ваших справ.

Бачити у сні кімнатних породистих собачок - означає любов до всього зовнішнього, показного. Молодій жінці подібний сон - обіцяє чепуристого шанувальника.

Чути в сні гарчання собак - означає, що підступні люди будуть надавати Вам лицемірне увагу і Вас засмутять сімейні неприємності.

Лай самотньою собаки - пророкує смерть або тривалу розлуку з друзями.

Бачити у сні гарчали і забіяк собак - передвіщає, що вороги нанесуть Вам поразку, а Ваше життя буде наповнене смутком.

Якщо Вам приснилося, що собака і кіт мирно сидять поруч, а потім несподівано повертаються і кидаються один на одного - наяву Вас очікує любовна катастрофа.

Якщо ж у сні Вам вдалося розборонити їх - наслідки будуть не такими серйозними.

Сон, в якому до Вас наближається доброзичлива біла собака - обіцяє Вам сприятливі перспективи в комерційних справах і любові.

Для жінки такий сон - знак швидкого заміжжя.

Собака з декількома головами, побачена у сні - попереджає, що Ви прагнете досягти дуже багато чого за короткий час. Успіх прийде до Вас, якщо Ви сконцентруєте всю енергію на одному напрямку.

Бачити у сні скаженого пса - означає, що Ваші самі відчайдушні спроби не принесуть бажаного результату. Крім того, Вашої життю загрожує смертельна хвороба.

Якщо скажений собака все ж вдалося вкусити Вас - Ви або Ваш коханий знаходитеся на краю безумства і з Вами може статися жахлива трагедія.

Якщо Вам сниться, що Ви подорожуєте один, і Вашим супутником є лише собака - наяву Вас очікують вдалі починання і вірні друзі.

Бачити у сні пливуть собак - знак того, що Ви легко досягнете щастя й удачі.

Якщо Вам сниться, що собака вбила кота - сон передвіщає прибуткові справи і несподівані задоволення.

Бачити у сні, як собака вбиває змію - символ удачі.

Хорт собака, яка переслідує дичину - символ успішних пошуків нового місця роботи або якогось заняття.

Гнатися за здобиччю разом з хортом - придбання нерухомості;

Іноді — отримання недовіри по відношенню до кого-небудь.

Сонник Симона Кананіта

Собака — Дружелюбна - до нових знайомств. Агресивна - до сварки з друзями.

Якщо собака вас кусає, то сварка буде пов'язана з образою і затягнеться надовго, якщо не назавжди. Біла собака - до великого успіху за допомогою друзів. Дуже ласкава - до близького др.

Звичайний сонник

Друг;

Гавкає — звістка про перемогу;

Нападаєодин захистить;

Великавеликий друг або з високим становищем;

Собаки б'ютьсясварка. Також Див. Щеня, Лай.

Сонник Азара

Вірний друг, надійний людей.

Кусає господарявтрата стану, нещастя;

Гавкає на привид - прийдуть просити alms.

Друг;

Гавкає — звістка про перемогу;

Нападаєодин захистить;

Великавеликий друг або з високим становищем;

Собаки б'ютьсясварка.

Також Див. Щеня, Гавкіт.

Друг;

Гавкаєвести про перемогу;

Нападаєодин захистить;

Б'ютьсясварка;

Великавеликий друг або з високим становищем.

Доброзичлива — до нових знайомств. Агресивна - до сварки з друзями.

Якщо собака вас кусає, то сварка буде пов'язана з образою і затягнеться надовго, якщо не назавжди. Біла собака - до великого успіху з допомогою друзів. Дуже ласкава - до близького друга, коханому. Своя власна - до приємних клопотів домашнім. Велика, лякаюча своїм виглядом - до хвороби близьких, друзів.

Бачити — познайомишся з хорошими людьми грати з собакою - радість піддатися нападу - небезпека бути укушеним - сварка з-за грошей що тікала - важка хвороба на полюванні - працьовитість принесе тобі плоди що втекла - тривога почути гавкіт - велика неприємність грызущихся - сімейна сварка взяти собаку на ланцюг - будеш мати ворогів чорну - зрада через друзів білу - приємне знайомство мисливську - чекають тебе милі переживання.

Бачити — познайомишся з хорошими людьми;

Грати з собокой -.

Радість;

Піддатися нападунебезпека;

Бути укушенимсварка з-за.

Грошей;

Що тікала — важка хвороба;

На полюванніпрацьовитість принесе тобі.

Плоди;

Що втеклатривога;

Почути гавкіт — велика неприємність;

Грызущихся — сімейна сварка;

Взяти собаку на ланцюг - будеш мати ворогів;

Чорнузрада через друзів;

Білу — приємне знайомство;

Мисливську —.

Чекають тебе милі переживання.

Собака, яка живе у будинку - символ вірності, хоробрості і любові. Чужа ж являє собою небезпечних ворогів.

Якщо кому присниться, що собака гавкає і рве на ньому сукня, це означає, що якої небудь недоброзичливець паплюжить сплячого і намагається зашкодити його щастя.

Собака сниться до великої любові, або дружбі (очікуваної);

До приємної вести.

Якщо присниться чорний або сірий собака, то це до нещастя;

Виюча — до поганої новини.

Злий собака — невдачі, підступні вчинки Ваших противників;

Ласкава собакаудача, вірні друзі;

Бути господарем породистого пса - Ви зможете заробити собі солідну стан;

Шукач йде по сліду за Вами - застереження проти спокус, які можуть стати згубними для Вас;

Собака вкусила — не чекайте світу найближчим часом у відносинах з діловими партнерами, ні з дружиною;

Худі і брудні собаки - невдачі або хвороба;

Чути гавкіт собак - погані звістки;

Мисливська собака у Вашому будинку - сприятливі обставини у справах;

Гарні собачки вишуканою породи - у Вас буде легковажний щеголеватый вентилятор (для дівчат);

Бути наляканим зустріччю з великим псом - Вашим долею буде опір всьому оточенню, прагнення піднятися над вульгарністю і посередністю;

Для жінок — цей сон - досить гідний чоловік;

Гарчання собак у Вас за спиною - до Ваших заповітних інтересам підбирається якийсь інтриган, можливо поразку, але завжди цей сон є спонуканням до активного опору;

Несподівано кидающиеся один на одного кіт і пес - невдача в любовних справах;

Розливати забіяк водою - сприятливий сон;

Білий пес, доброзичливо що кружляє навколо Вас - величезний успіх у справах і любові;

Багатоголовий пес — не захоплюйтеся багатьма справами відразу, це обертається суєтою;

Переслідує Вас скажений собака - попередження до мобілізації всіх сил характеру, щоб вистояти в боротьбі;

Проганяти або вбивати шалену собаку - хороший сон;

Гуляти з собакою, особливо з породистого, і бачити, як вона вбиває змію - сприятливий сон.

Також Див. Бульдог, Кішка, Змія, Гавкіт, Заєць, Лють, Полювання.

Бачити собаку — до появи несильного ворога, а гавкіт собаки означає звинувачення з боку пліткарів.

Якщо хто побачить, що собака розірвала його сукню або вкусила його, значить, ворог його має намір з ним боротися.

Собакасимвол вірності.

Бачити бездомну собаку - це застереження про те, що нажите і накопичене великим трудом легко втратити в 2006 році.

Бачити абсолютно білу величезну собаку - це символ погіршення стану в промисловості і життєвого рівня в цілому, яке очікується взимку в північних державах.

Бачити собаку, біля ніг якої лежить спляча змія, - знак того, що в 2001 році буде укладено союз, якого ніхто не чекав і не міг передбачити, але він буде довговічний, як відданість собаки, і продуктивним, як мудрість змії.

Бачити людину у вигляді собаки - символ нових відкриттів, що стосуються снігової людини і його найближчих родичів генетичних.

Бачити собаку, що веде переговори з кітом, - символ того, що застосування найсильнішого смертоносної зброї буде поставлено на нову законодавчу основу, яка допоможе встановити дійсне рівновагу в світі.

Вірність, дружба, симпатія.

Вірний друг, укус собаки - зрада одного;

Манити —.

Розмова з приятелем;

Собачі ласки — таємниці, хостинг умисел.

Друг;

Чорна — неприємні новини;

Великаодин, що займає найвище положення;

Гавкаєвести про перемогу;

Нападаєодин захистить;

Б'ються між собою - сварка;

Грати з собакою - приємна розмова;

Бути укушеним собакою - зрада одного.

Якщо Вам приснилося собака, яка гарчить і кидається на Вас, то Вам слід остерігатися підступи ворогів, а якщо собака заграє з Вами - це благополуччя і вірних друзів.

Якщо Вам приснилося, що у Вашої собаки відмінна родовід і прекрасні якості, то чекайте багатства.

Побачити уві сні, що за Вами по сліду йде шукач, означає, що Вас будуть спокушати спокуси, піддатися на які загрожує великими неприємностями.

Якщо Вам сняться маленькі собачки, це означає, що Ваші думки занадто такі фривольні.

Якщо Вам приснилося, що Вас вкусив собака, то будьте обережні в спілкуванні з оточуючими Вас людьми, так як вони можуть виявитися занадто склочными.

Побачені у сні худі собаки можуть означати крах в бізнесі, а також хвороба дітей.

Якщо Вам сниться виставка собак, це ознака прихильності долі.

Лающая собака передбачає, що Вас чекають погані новини.

Якщо Вам приснилося, що собаки заганяють лисицю або іншого звіра, Ваші справи підуть блискуче.

Бачити уві сні маленьких домашніх собачок означає, що, можливо, Ви занадто егоїстичні.

Якщо такі собачки сняться молодій жінці, вони можуть передбачати їй нареченого, в якому дуже багато показного лиску.

Якщо уві сні Ви боїтеся великий собакою, то наяву Ви будете відчувати незручність через те, що будете виділятися з натовпу.

Для молодої жінки такий сон обіцяє видатного чоловіка.

Чути гавкіт і гарчання собак означає, що Ви занадто піддаєтеся впливу оточуючих Вас людей, які далеко не завжди бажають Вам добра.

Гавкіт самотньої собаки передбачає довгу розлуку з близькою людиною або навіть його смерть.

Якщо Вам сниться зграя тих собак, то будьте готові до підступів ворогів. Можливо, у Вашому житті починається період депресії.

Якщо Вам приснилося, що собака вбиває кішку, то це передбачає вдалу угоду і несподівану радість.

Якщо Вам сниться, що собаки і кішки мирно уживаються один з одним, а потім раптом кидаються один на одного, то це знак того, що Вас чекає крах у любовних справах. Однак якщо уві сні Вам вдалося припинити їх, то і в житті Вам вдасться уникнути розриву з коханою людиною.

Якщо до Вас наближається білий добрий пес, Вас чекає привабливу пропозицію, будь то у справах або в любові.

Для жінки це знак швидкого заміжжя.

Якщо Вам приснилося собака з безліччю голів, це означає, що Ви прагнете охопити занадто багато справ.

Для людини, яка прагне добитися успіху, такий сон є нагадуванням про те, що якщо за двома зайцями поженешся, жодного не спіймаєш.

Бачити уві сні скаженого пса означає, що всі Ваші зусилля досягти бажаного марні. Крім того, Вас може осягнути серйозна хвороба.

Якщо скаженою собаці вдається вкусити Вас, то це попереджає про те, що Ви або хтось з Ваших близьких на межі божевілля, і що може трапитися щось трагічне.

Якщо Вам сниться, що Ви подорожуєте, а супроводжує Вас лише вірний пес, то такий сон обіцяє вірних друзів і успіх у всіх починаннях.

Якщо Вам сняться плаваючі собаки, то це означає, що Вам посміхнеться фортуна.

Якщо у Вашому сні собака вбиває змію, це провісник удачі.

Собака — приятель, друг, але як вкусить - це недобре, хто-то "вкусить", буде якась напасти.

Собакаворог. Як присниться вовк або собака, то хто-небудь нападе. Як сниться собака, то з ким-то посваришся.

Якщо сниться, що собака леститься, то це означає сватання.

Якщо дівчині сниться, що її вкусив собака, то це точна прикмета, яка скоро вийде заміж.

Собака порве дівчині спідницю - вона вийде заміж. Собачий гавкіт - напасти якась.

Якщо собака уві сні рве і кусає, то це означає побої в дійсності. Як сниться щеня, то скоро зустрінешся з другом дитинства або він прийде до тебе в гості. Собаки - люди будуть говорити про тобі щось лихе.

Собака чорний - одного побачиш;

Вірність. Собаки всіх інших мастей - це вороги.

Собака леститься - бійся сусіда, кусається - бути біді через сусіда.

Побачити уві сні бездомну собаку - поганий знак. Такий сон є попередженням про те, що ваш друг в даний час знаходиться в дуже скрутному становищі. Він не звертається до вас за допомогою лише тому, що не хоче обтяжувати вас своїми проблемами.

Якщо вам приснилося абсолютно біла собака, то в реальному житті ви завжди можете розраховувати на допомогу свого близького друга. Іноді цей сон пророкує зустріч зі старим другом, з яким ви не бачилися вже багато років.

Якщо ж ви побачили у сні чорну собаку, то наяву вас чекає гірке розчарування в людині, якого ви довгий час вважали своїм другом. У важку хвилину він не тільки відвернеться від вас, але і використовує ваші таємниці для того, щоб всенародно зганьбити ваше добре ім'я.

Побачити уві сні собаку гігантських розмірів - свідчення того, що в майбутньому на вас чекає знайомство з людиною, яка згодом стане вашим великим другом. Іноді такий сон пророкує підтримку свого старого друга. Годувати уві сні собаку - знак того, що в реальному житті на вас можна покластися. Ви самостійний і серйозний чоловік, а тому навколишні поважають і люблять вас.

Якщо вам приснилося поранена або убита собака, то такий сон є поганою ознакою. Незабаром ви отримаєте дуже погане звістка про смертельну хворобу або навіть смерть свого дуже хорошого друга.

Якщо уві сні вас захищає собака, то наяву ви перебуваєте під заступництвом вищих сил. Вам нема чого боятися, тому що вас захищають ангели-охоронці, які стежать за всіма вашими думками і діями з небес.

Якщо ж на вас нападає собака, то такий сон говорить про те, що в реальному житті вам доведеться швидка зустріч з чорними силами. Слуги Сатани постараються зробити ваше життя нестерпним, завдаючи вам одне лихо за іншим.

Якщо ви відобразіть напад собаки, значить, вам вдасться протистояти силам зла, але це відбудеться лише в тому випадку, якщо ви зверніться за допомогою до Бога.

Сонник Фен-шуй

Собака — приятель, друг, але як вкусить - це недобре, хтось \ "вкусить \", буде якась напасть.

Собакаворог. Як присниться вовк або собака, то хто-небудь нападе. Як сниться собака, то з кимось посваришся.

Якщо сниться, що собака лащиться, то це означ.

Слов'янський сонник

Собака сниться — перед зустріччю з вірним другом;

Іноді — до неприємностей і поясненням.

Сонник Міс Хассе

Бачити — познайомишся з хорошими людьми;

Грати з собокой - радість;

Піддатися нападунебезпека;

Бути укушенимсварка з-за грошей;

Що тікала — важка хвороба;

На полюванніпрацьовитість принесе тобі плоди;

Що втеклатривога;

Почути гавкіт — велика неприємність;

Грызущихся — сімейна сварка;

Взяти собаку на ланцюг - будеш мати ворогів;

Чорнузрада через друзів;

Білу — приємне знайомство;

Мисливську — чекають тебе милі переживання. вірний друг, укус собаки - зрада одного;

Манитирозмова з приятелем;

Собачі ласки — таємниці, хостинг умисел.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Вірність;

Відданість. Захист;

Порятунок. Дружба. Може означати ступню (см. тлумачення частин тіла).

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Собакасимвол відданості, дружби і захисту. Це також символ служби та самовіддачі. Проявляли ви відданість у дружбі або вважали, що інші повинні бути віддані вам?

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі у тварини пащу в крові, то дуже скоро у вас з'явиться вірний і надійний товариш. Щоб це точно відбулося, намалюйте на стіні жовтої полотен фарбою коло, а в нього впишіть трикутник. Погане значеніеЕслі тварина спить, то скоро ваші вороги почнуть діяти і ніхто з ваших друзів не зможе вас захистити. Щоб убезпечити себе, намалюйте на кожному нігті по тоненькій червоній смужці. А перед тим як зайти до приміщення, протягом тижня кидайте через праве плече по одному кавового зернятку.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Собака, що викликає симпатію, - добре / друг. Зухвала антипатію, ворожа - погано, твій ворог / твої безсоромні потягу і тваринні пристрасті.

Бачити у сні собаку, яка не проявляє до тебе інтересу або чекає подачку - щасливий випадок / прибуток від ворога. До тебе в дім приходить - гість / щастя. Собачий гавкіт чути - небезпека / плітки.

Собака . На тебе гавкає - гнів / шкоду. Маленька собака, що гавкає на тебе, але не варта страх - сварка, непорозуміння, тимчасова ворожнеча. Нападаюча на тебе собака - ворог, наклепник.

Собака кусає до крові - наклеп, ворожість з боку родичів. Не до крові ворожість з боку близької людини. Раптовий укус - прихована ворожнеча. Після боротьби - явна. Вона загрожує вкусити - наклеп без шкоди.

Собака кістку гризе - нужда. Собаки б'ються - станеш свідком сварки. Біла собака - приємне знайомство. Руда - мстивість, гнів. Чорна собака - печаль / зрада / зло / безсонні в тобі сили заколоту, заперечення, скептицизму. Пудель - несподіванка / вірність друга / нечиста сила.

Якщо чорний щеня - новий друг / молодий друг. Скажена собака - небезпека, невдача. Але вбити її - перемога. Собачі ласки - дружба. Але непомірні - таємні помисли твоїх друзів, якийсь виграш за рахунок одного. Грати з собакою - погано надходити з одним. Убити собаку - небезпека / застереження. Є собаче м'ясо - сварка / хвороба.

Собака з лякаюче осмисленим поглядом - неспокій від почуття провини перед одним або близькою людиною. Їхати верхи на собаці - безсовісно експлуатувати дружні почуття / поводитися безсоромно.

Собака , що лежить на дорозі і заважає пройти - тяжкий вантаж на совісті. Зграя собак, яка ув'язується за тобою, супроводжує твій шлях стрибками і гавкотом - життєва суєта, перешкоди духовному розвитку. Зграя оточує тебе і змушує відбиватися - свідомість необхідності тимчасово відмовитися від потрібної роботи / необхідності «зануритися в життя». Фантастична собака з палаючими очима, величезного розміру, що намагається тебе проковтнути, яка переслідує тебе - якісь обставини, пов'язані з недавно померлою людиною.

Новий сімейний сонник

Злий собака сниться до невдач і підступним підступам ваших ворогів. Ласкава собака обіцяє удачу і вірних друзів.

Якщо ви побачили себе власником породистого пса, то легко зумієте сколотити собі солідне стан. Идущая за вами по сліду собака-шукач застерігає вас проти небезпечних спокус.

Якщо собака вас вкусила - не чекайте найближчим часом світу ні вдома, ні на службі. Худа і брудна собака сниться до невдач або хвороби. Почутий у сні гавкіт собак віщує погані вісті. Поява мисливської собаки у вашому будинку означає сприятливі обставини в справах.

Якщо уві сні ви були налякані великим псом, то вам доведеться чинити опір всьому своєму оточенню. Адже у вас таке велике прагнення піднятися над вульгарністю і посередністю!

Якщо уві сні ви почули гарчання собаку себе за спиною, то у ваші інтереси може втрутитися якийсь інтриган.

Для вас цей сон може означати як поразку, так і перемогу в разі вашого активного опору. Несподівано кидатися один на одного кіт і пес сняться до невдачі в сердечних справах. Але якщо вам вдалося розлити забіяк водою, то все складеться добре. Білий пес, дружелюбно виляє вам хвостом, віщує величезну удачу в справах і любові.

Якщо уві сні вас переслідувала скажений собака, вам доведеться мобілізувати всі сили, щоб вистояти в нежартівливою боротьбі.

Якщо ви прогнали або убили її, то напевно все закінчиться благополучно. Прогулянка з собакою, особливо з породистої, сниться до щастя і благоденства.

Циганський сонник

Якщо ви уві сні граєте з собакою, то попереду вас чекають страждання через колишньою нестриманості.

Якщо вас переслідує собака, то це означає, що ви втратите друга. Біжучий собака означає програш в судовому процесі. Гавкаюча собака вказує на те, що ви станете близькими друзями з людьми, яким раніше не довіряли.

Якщо уві сні вас вкусить собака, то це означає майбутню сварку з дружиною чи чоловіком.

Якщо уві сні ви чуєте, як гавкає собака, то це попередження про майбутню небезпеку.

Сонник Шувалової

Собака уві сні означає підсиненою залежну позицію слабкого від сильного і є частою ілюстрацією відносин з матір'ю і взагалі з батьками. В образі собаки підсвідомість висловлює щось, що спочатку захищає нас, а потім починає панувати над нами, поки повністю не підпорядковує собі.

Якщо вам у сні призводить собаку якась конкретна людина - значить, саме він бажає підпорядкувати вас себе. Образ собаки уві сні часто свідчить про бажання дружніх емоційних відносин, але ніколи не варто забувати, що собака - це образ емоційного панування, коли завантажена опікають, захищають, але можуть поширити своє панування аж до знищення залежного істоти. Адже розлючена собака може з захисника легко перетворитися на найлютішого ворога.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Собака гавкає на привид, на духу. - Прийдуть просити милостиню.

Собака кусає господаря. - Віщує втрату стану, нещастя.

Східний жіночий сонник

Світла собака поруч з тобою - вірний друг;

Гавкаюча, чорна, нападаюча собака - навпаки, ворог, якого слід побоюватися. Чути гарчання собаки за спиною - знак того, що проти тебе плетуть інтригу, в результаті якої ти серйозно постраждаєш.

Сонник Езопа

Ні для кого не секрет, що собака - кращий друг людини. Вона уособлює такі прекрасні якості, як відданість, сміливість і спостережливість.

Існує багато народних виразів, пов'язаних тим чи іншим чином з цим домашнім тваринам:

«Собака людині незмінний друг», «Собаку грішно кликати людським ім'ям», «Не штовхай собаку:

Судоми потягнуть», «Собачий виття - на вічний спокій. Нічний собаче завивання - до небіжчика »,« Колі собака вночі виє, то перевернути під головами подушку, сказавши:

«На свою голову», - і вона замовкне »,« Якщо собака не їсть крихти після хворого, то він скоро помре »,«. Так що, що виник у вашому сновидінні образ собаки, швидше за все, є трансформованим вашою підсвідомістю чином одного.

Гуляти в сні з собакою - вам можна позаздрити. У вас є прекрасний друг, який в самий важкий момент завжди вам підставить своє плече.

Чути в сні собачий гавкіт - свідчення того, що у вас несправжні друзі. Вони за вашою спиною обговорюють вас і будують проти вас підступи.

Якщо уві сні собаки проводжають вас гавкотом - такий сон говорить про те, що наяву вам вчасно вдасться розгадати наміри своїх уявних друзів і перешкодити їм нашкодити вам.

Якщо на вас гавкає ваша власна собака - знак того, що вам заздрять злий заздрістю. Виною цьому ваше міцне матеріальне становище.

Спостерігати уві сні за бійкою собак за шматка м'яса - знак того, що вам не слід скупитися. Можливо, такий сон говорить про те, що в майбутньому ви зіткнетеся з дуже жадібною людиною.

Якщо уві сні ви відводите свою собаку на бойню - такий сон свідчить про те, що в недалекому майбутньому ви серйозно постраждаєте від грабіжників чи хуліганів.

Якщо вам приснилася собака з котячим хвостом - в реальному житті та людина, яку ви вважаєте своїм другом насправді таким не є;

Ви будете обурені його безвідповідальністю.

Якщо уві сні вас вкусила собака - такий сон означає, що найближчим часом ви будете вислуховувати докори незадоволеного вашим вчинком одного.

Побачити в сні гине від укусу змії собаку - свідчення того, що в реальному житті ви не цінуєте своїх друзів, про що згодом будете дуже сильно шкодувати.

Якщо уві сні вас захищає собака - наяву ви будете дуже сильно здивовані сміливістю свого друга.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Побачити в сні собаку - до появи ворога, з яким можна легко впоратися.

Гавкіт собаки, почутий у сні - означає помилкове звинувачення з боку пліткарів.

Якщо кому присниться, що собака розірвала його одяг або вкусила його - це означає, що недоброзичливець його твердо вирішив зробити проти нього ворожі дії. Сновидінню слід бути особливо обережним, оскільки відбутися подібний виступ може в самий найближчий час.

Ісламський сонник ібн Сирина

Гавкіт собаки є ознакою докорів сумління, викликаних якийсь несправедливістю, допущеної побачили цей сон.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні укушеним собакою, - погано, це означає, що він буде зворушений магією.

Сонник Здоров'я

Бачити мирно настроєну і ласкаву собаку - можливо знайомства з гарною людиною;

Злісним, агресивним і нападав собаку - знак небезпеки і можливого травматизму;

Тікав собаку з підібраними хвостом - до важкої хвороби, яка закінчиться одужанням.

Азбука тлумачення снів

Собака — цей символ відображає суперечливі якості:

Агресивність, дружелюбність, прихильність до господаря або залежність від нього.

Спляча собака — характеризує невизначеність, непередбачуваність ситуації.

Якщо вас кусає собака - це до сварки і неприємностей.

Доброзичливий песпідтримка друзів.

Біла собака — благополуччя.

Чорназрада друга.

Американський сонник

Собакавірність;

Відданість;

Захист;

Порятунок.

Східний сонник

Світла собака поруч з тобою - вірний друг;

Гавкаюча, чорна, нападаюча собака - навпаки, ворог, якого слід побоюватися;

Чути гарчання собаки за спиною - знак того, що проти тебе плетуть інтригу, в результаті якої ти серйозно постраждаєш.

Дитячий сонник

Якщо собака викликає страх або веде себе вороже - означає, швидше, твої погані наміри і твої злі бажання.

Якщо собака не проявляє до тебе інтересу - значить, незабаром тебе чекає подарунок.

Якщо собака приходить до тебе в будинок - чекай в гості того, кого тобі завжди приємно бачити.

Якщо собака на тебе гавкає - значить, хтось проявляє до тебе ворожість.

Якщо собака тебе кусає до крові - значить, твої родичі зроблять тобі щось нехороше.

Якщо собака кусає не до крові - значить, тебе обдурить близька людина.

Якщо ти чуєш собачий гавкіт, а саму собаку не бачиш - значить тобі загрожує небезпека або про тебе розпускають плітки.

Ідіоматичний сонник

«Не будите сплячого собаку» - обережність, попередження;

«Собаче життя» — погане життя;

«Гризуться як собаки» - ворожнеча, сварки;

«Собачий мороз»холод у відносинах;

«Собакадруг людини»;

«Як собак нерізаних» - дуже багато;

«Ганяти собак»неробство;

«З собаками не знайдеш» - марність пошуку;

«Я на цьому собаку з'їв» - отримав досвід, спеціальні знання;

«Собача робота» — важка, дрібна, важка, даремна;

«Навішати собак» — приписати людині те, що йому не властиве.

Місячний сонник

Собака — вірний друг;

Укус собакизрада друга;

Вабитирозмова з приятелем;

Собачі пестощі — таємниці, ворожий намір.

Малий сонник Велесів

Собакадобре, виграш, друг / до худу, сварка, плітки помилкові (брехня), з'явився ворог або наклепник;

Чорна — друга зустрінеш / худі вести, сварка, зрада коханого, суперечка з чоловіком;

Біла — благополуччя;

Руда — недобрий, обманний людина;

Чужаворог;

Виє — до смерті;

Гавкає мордою вгору - пожежа;

Злая, скаженаворог, друг захворіє, небезпека від близького, невдача, обвинувачення;

Пеститьсяодин буде, щастя, сватання / бійся сусіда;

Підманювати, грати — буде розмова з ворогом;

Вкусила до крові - швидке заміжжя (дівицю) / ворог вкусить, оклевещет, ворогом став один зі своїх;

Не до крові вкусила - ворог із близьких, але не кровний;

Вкусила без опору - ворожнеча таємна;

Вкусила після боротьби - ворожнеча явна, бійка;

Собача бійкабути присутнім при суперечці, бійці;

З кров'ю — свояків;

Без крові — сторонніх, сусідів;

Від собаки відіб'єшся, вб'єш її - добре, ворога здолати;

Бити шалену — прибуде несподіваний гість;

Собаки остерігатися — будеш мати спілкування з ворогом, що може стати кращим другом;

Ловити, подарують — чуже отримаєш;

Гавкіт собачий — порожні новини, сварка з ворогом, напасти, порожній шум;

Собаки в купу - війна.

Мусульманський сонник

Бачити собаку — до появи несильного ворога, а гавкіт собаки означає обвинувачення з боку пліткарів.

Якщо хто побачить, що собака розірвала його сукню або вкусила його - значить, ворог його має намір з ним боротися.

Новітній сонник

Собачі перегони — спілкування з друзями без вживання спиртних напоїв.

Собаказустріч справжнього друга.

Снотолкователь

Собака — означає вірного друга;

З собакою грати - означає вірного друга;

Грати з багатьма собаками - значить скупість;

Біла собака — передвіщає благополуччя, а чорна собака - зраду друга;

Собака скаженає знак найбільшої небезпеки;

Собаку злий бачити - означає ганебну любов;

Бачити бійку собаки з кішкою - означає сварку з помилковим іншому;

Бачити свою власну собаку - означає друга вірного, безстрашного і відданого нам;

Бачити собаку, що б'ються сукню на нас - знаменує наклеп і шахрайський хитрощі людини низького і підлого, який намагається заподіяти нам шкоду;

Якщо собака кусається - це означає прикрість, яка походить від неприятелів;

Бачити собаку з багатьма головами, подібну міфологічному Цербер - знаменує злочин і гідне за нього покарання;

Бачити собак багатьох забіяк - змушує побоюватися дії наклепу і заздрості;

Бачити собаку гавкаючий - є знак лихослів'я;

Бачити багатьох собак, які збіглися в купу - передвіщає війну.

Суміщений сонник

Хорт собака на полюванні, ганятися за дичиною - знак благополучних пошуків нової роботи, успіх у кар'єрі.

Переслідувати дичину разом з хортом - покупка будинку або квартири, найчастіше - відчувати почуття сумніви у порядності знайомих людей.

Сонник XXI століття

Бачити у сні собаку - до виграшу, грати у сні з собакою - до втрат, збитків, прив'язувати на ланцюг - до перемоги над ворогом, чути собачий гавкіт - до небезпеки, пліткам.

Біла собака сниться на щастя, чорна собака - до зради друзів.

Бачити, що собака уві сні порвала дівчині спідницю - до заміжжя.

Бачити у сні веселого пустуючих цуценя - до новому другу.

Бути уві сні кінологом - попередження:

Ви, можливо, йдете неправильним шляхом, а тому краще зупинитися і ще раз переглянути свої принципи і ставлення до життя.

Звернутися до кінологу за допомогою - означає, що на когось намагаються перекласти відповідальність за вашу помилку.

Гладити уві сні кімнатну болонку - до сварки або неприємної розмови з найдорожчою для вас людиною.

Побачити в сні дога - до нового знайомства, яке в подальшому переросте в міцну дружбу.

Захищатися уві сні від нападаючої на вас вівчарки або відганяти її - означає, що ви можете незабаром здійснити безглузду помилку або відмовитися від допомоги, яка насправді виявилася б вам дуже потрібною.

Побачити в сні зграю мисливських собак - попередження:

Хтось поширює про вас плітки або плете інтриги.

Чути в сні віддалений гавкіт - попередження про небезпеку, про яку ви ще не підозрюєте, бачити уві сні зграю гавкаючих собак - застереження про те, що поруч з вами є людина, яка намагається нашкодити вам.

Бачити у сні собачий намордник або собаку в наморднику - до необхідності вжити заходів обережності проти ваших ворогів.

Сонник для всієї родини

Собака, якщо вона лиже руку - приятель допоможе влаштуватися на хорошу роботу.

Якщо вона лежить - доведеться деякий час посидіти вдома з дітьми (або дитиною).

Якщо вона йде назустріч по дорозі - до нещастя.

Якщо вона вас вкусила - сон означає, що восени у вас намічаються великі зміни.

Хорт собака — добрий знак.

Якщо ви побачили уві сні білу хорта, причому сон приснився з четверга на п'ятницю - то це знак, що в майбутньому всі ваші проблеми будуть вирішуватися без особливих зусиль, з легкістю.

Якщо вам з понеділка на вівторок приснилася чорна хорт - вас чекає приємна несподіванка. Такий сон обіцяє допомогу добрих сил у будь-яких починаннях.

Якщо собака біжить за вами, причому сон, з четверга на п'ятницю - зіткнення з недругами не уникнути.

Якщо ж вона вас вкусила - ворог настільки сильний, що впоратися з ним самотужки вам не вдасться.

Сонник для стерви

Собака — вірні друзі.

Породистадобробут і благополуччя в сімейному житті.

Якщо уві сні собака тебе кусає - чекає сварка з діловими партнерами.

Велика — гідний коханий.

Скажена собака — зберися з силами для важкої, але не безнадійної боротьби.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Всупереч розхожій думці, собака уві сні - аж ніяк не завжди означає друга. Перш за все, в образі собаки відображаються ваші взаємини з людьми і навколишнім світом.

Бачити у сні красивого, спокійного пса - означає, що ваше вміння ладити з людьми може здорово допомогти вам у житті. Такі сни дійсно обіцяють вам хороших друзів і повагу оточуючих, якщо, звичайно, ви будете тримати себе в рамках.

Бути господарем великого породистого пса - знак вашої впевненості в собі і великого успіху в справах.

Маленькі нешкідливі собачонки уві сні - віщують ні до чого не зобов'язує спілкування в колі друзів і знайомих.

Агресивна, злий собака - це попередження. Зазвичай такі сни говорять про нестриманості вашого характеру, яка може стати причиною небезпечного конфлікту. Чим страшніше виглядає собака, тим серйозніше обіцяє бути конфлікт.

Бачити у своєму сновидінні пса, кидається на кішку - передвіщає, що якісь інтриги можуть стати причиною вашого обурення.

Нишпорка уві сні - закликає вас бути уважнішими. Можливо, наяву ви близькі до того, щоб знайти цікаве рішення якогось важкого питання.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Гончі пси — до шустрим друзям, які можуть вас використати у своїх цілях.

Спостерігати за собачими перегонами - до втрати кавалерів надовго.

Скажена собака — до непримиренного лютому ворогу на все життя.

Схрестивши собаки — до зради чоловіка з вашою подругою.

Шолудива собакародич без грошей і здоров'я заявиться до вас за допомогою.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні дітей, дражливих вашу собаку - означає, що вам будуть скаржитися на пустощі ваших дітей.

Спостерігати за собачими перегонами в старому фільмі - означає, що від вас відвернуться друзі.

Схрестивши собаки — до судової справи, в яке потрапить ваша дитина через своїх друзів.

Шолудива собака — ви будете лаяти когось за провину.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні собачі перегони - страждати довгий час від самотності.

Схрестивши собаки — спливе перелюбство, яке введе вас в шоковий стан.

Шолудива собака — не виключено, що вас виженуть з роботи.

Копалінского сонник

Собака — сниться до великої любові, або дружбі (очікуваної);

До приємної звістки.

Якщо присниться чорна або сіра собака - це до нещастя;

Виюча — до поганої новини.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви заводите собі собаку - це віщує розбіжність з чоловіком в реальному житті.

Бачити цуценя, що залишає за собою калюжки по всій квартирі - звалити на себе зайві турботи, за що вам навіть спасибі не скажуть. Грати з собакою - наяву випробуєте душевну радість.

Дресирувати собаку — зумієте захистити себе в екстремальній ситуації, вигулювати - до благополучного результату довгих ходінь по численних інстанціях.

Втікати від нападаючої на вас величезною злого собаки - наяву вас підстерігає прихована небезпека. Який укусив вас скажений собака - понесете збитки, поступово недалекоглядно.

Стрибаюча навколо вас і гавкати, як моська на слона, безпородна шавка ростом з кішку - пропустите повз вух єхидне зауваження недружелюбно налаштованого до вас людини, чим викличете ще більшу його роздратування. Підібгав хвоста тікає від вас собака - передвістя хвороби.

Бачити собаку на ланцюгу у будки - наживете собі ворогів і заздрісників. Мисливські собаки - означають успіх, досягнутий працьовитістю і відданістю своїй ідеї;

Сторожові — будьте обережні у виборі друзів;

Кімнатні декоративні собаки - до сімейних сварок;

Білого кольору — заведете нове знайомство або нареченого;

Чорні собакиобман і зрада.

Болонка уві сні - передвіщає допомогу друзів у важкій ситуації, хорт - до зміни роботи або місця проживання, бульдог - досягнете успіху, переборовши омани. Гонча собака - передвіщає образу від ворога, дог - до зустрічі з добрими старими знайомими, мопс - не оберете клопоту по будинку, вівчарка - поспішіть на захист дорогих вам людей, пудель - знайдете захист у могутнього покровителя, шпіц - знайдете вірного і відданого друга.

Сонник Соломона

Білу собаку бачити - лютий ворог, звинувачення у тяжкому злочині, невдача у справах.

Сонник Мандрівника

Собакадруг, помічник, покровитель.

Великависока протекція, підтримка;

Чорнадепресія;

Кусаєобрази на близьких, знайомих;

Б'ються — домашній скандал.

Сонник Таро

Собакавідданість, вірність, дружба.

Сонник Фрейда

Собака в сновидінні - зазвичай є символом дитини.

Якщо ви пестите, балуєте собаку - ви надмірно опікуєтеся своєї дитини.

Якщо ви б'єте собаку - ви мрієте про секс з неповнолітніми.

Якщо ви гуляєте з собакою - ви фантазуєте про майбутнє дитини, не рахуючись з реальністю і його прагненнями.

Якщо ви полюєте із собакою - ви ведете активне статеве життя, але можлива поява дітей вас не хвилює:

Це не ваші проблеми.

Середньовічний сонник

Побачити гавкаючих собак - це віщує радість або ж ворожість, а також це може означати, що недруги переможуть тебе.

Нападники з гавкотом собаки - нападки ворогів.

Побачити радісно стрибають на тебе собак - це означає вдячність з боку противників або ж що тобі простяться твої гріхи.

Український сонник

Собака — приятель, друг, але як вкусить - це недобре, хтось «вкусить», буде якась напасть.

Якщо сниться, що собака лащиться - це означає сватання.

Якщо дівчині сниться, що її вкусила собака - це точна прикмета, яка скоро вийде заміж.

Собака порве дівчині спідницю - вона вийде заміж.

Собачий гавкіт — напасти якась.

Якщо собака уві сні рве і кусає - це означає побої в дійсності.

Як сниться щеня - скоро зустрінешся з другом дитинства або він прийде до тебе в гості.

Собака чорний — одного побачиш;

Вірність.

Собаки всіх інших мастей - це вороги.

Універсальний сонник

Собакасимвол безумовної любові. Вона піде за вами на край світу, буде з вами, навіть коли від вас все відвернуться.

Яку собаку ви бачили уві сні? Це німецька вівчарська вівчарка, ірландський сетер або французький пудель - це скаже, чи є у вашому сні вказівку на іншу країну. Можливо, ви хочете відвідати якусь країну, або якась сторона вашої особистості асоціюється з якоюсь країною.

Наприклад, якщо уві сні ви бачили французького пуделя - можливо, ви хотіли б краще за собою доглядати.

Для вас важливі манери та етикет.

У сні собака захищає вас або наводить на вас страх? Ви боїтеся гавкаючого собаки - хтось у вашому житті бачить речі складніше, ніж вони є насправді? Ви створюєте багато шуму, але не робите дій?

Ви потребуєте дружній підтримці або знайомий вам людина шукає друга?

Якщо уві сні ви бачите собаку, приналежну вашому знайомому - можливо, йому не вистачає дружніх взаємин.

Що ви уві сні робите з собакою? Ви її тренуєте, граєте з нею або демонструєте її кому-небудь? Як це вас характеризує?

Якщо вам сниться дог-шоу - сон може символізувати прагнення до перемоги, наполеглива праця і увага до деталей.

Якщо в реальному житті ви не любите собак - можливо, подібний сон говорить про те, що до вас ставляться негативно?

Якщо уві сні ви бачите собаку, яка десь працює - подумайте про свою професійну діяльність. Ви працюєте на людей, які вас шанують, або відчуваєте себе рабом?

Сонник для закоханих

Ласкава собака сниться до появи відданих друзів і шанувальників. Злі собаки, навпаки, віщують невдачі і підступи суперників.

У дівчини, якій наснилися красиві кімнатні собачки, будуть несерйозні шанувальники.

Якщо жінці наснилося, що вона злякалася, побачивши велику собаку, це означає, що вона вийде заміж за гідну людину.

Якщо вам сняться б'ються кішка і собака, ваші справи сердечні, на жаль, не будуть вас радувати.

Якщо уві сні ви чуєте гарчання собаки за спиною, це означає, що вас намагаються посварити з коханим низькі інтригани.

Теткінскій сонник-2012

Собакавідображення дружби і / або вірності, відданості. Відображення самовіддачі.