Сонник «Бійка»

Сонник Цветкова

Стати уві сні свідком бійки - це до благополуччя;

Битися самим — до несподіванки;

Із тваринами — гряде неприємність.

Езотеричний сонник

Бути учасником бійки - хтось вас обрадує, ощасливить.

Побачити — представиться щаслива можливість виграти, отримати якийсь подарунок, вигідно вкласти гроші.

Сонник Міс Хассе

Готуйтеся до чвар, розлуку з друзями і сімейним неприємностей.

Сонник Лонго

Бійка символізує сплеск енергії в реальному житті, гарні новини і активне життя. Так, якщо вам приснилося, що ви брали участь у бійці, виходить, наяву ви не чекаєте, поки життя почне активізуватися. Ви самі в міру своїх сил і можливостей намагаєтеся зробити своє життя насиченою подіями, керуючись принципом:

Щоб у старості було про що згадати. Розбороняти уві сні учасників бійки - в реальному житті ви обожнюєте грати роль третейського судді. І якщо вам не завжди довіряють цю почесну посаду, значить, ви зарекомендували себе з не дуже хорошого боку.

Якщо у той час, як ви рознімали учасників бійки, вам самому порядком дісталося, значить, в реальному житті ви частенько страждаєте від того, що втручаєтеся не в свою справу, хоча і керуєтеся при цьому щирим бажанням допомогти і розібратися. Чомусь ваша допомога виявляється незатребуваною, а бажання допомогти - незрозумілим, і в підсумку ви залишаєтеся в дурнях. Рада - почастіше зберігайте нейтралітет.

Англійський сонник

В цілому мало хто може розраховувати на удачу після сновидіння з бійкою. Після нього, швидше за все, у вашому будинку почнуться якісь неприємності. Ви неначе розучилися розуміти близьких, а вони, в свою чергу, будуть роздратовані тим, що ви говорите і робите. Закоханим сон обіцяє гіркоту розмальовки.

Хтось наздоганяє вас і б'є, заподіюючи біль, - такий сон говорить про те, що намір ваших ворогів зробити вам якусь гидоту завершиться їх успіхом. Однак, відповідаючи у сні своїм кривдникам сильними ударами, ви тим самим наяву зруйнуєте їх плани.

Сонник Азара

До розлуці.

Бачити — благополуччя;

Самому битисянесподіванка;

Зі звірами, тваринами - неприємність.

Цей сон з великою часткою ймовірності передрікає Вам неприємності в будинку. Ви неначе перестанете розуміти своїх близьких, а їх буде дратувати те, що Ви говорите і робите. Закохані після такого сну переживуть гіркоту розмальовки.

Якщо уві сні хтось наздоганяє Вас і боляче б'є - сон обіцяє удачу Вашим недоброзичливцям, щось погане задумують проти Вас. Але якщо Ви відповідаєте своїм кривдникам сильними ударами - наяву Ви розладнати плани своїх ворогів.

Сон про бійку рідко кому обіцяє удачу.

Брати участь — втішать, ощасливлять.

Бачити — щаслива можливість виграти, отримати подарунок, вкласти гроші.

Бійка, як і будь-який акт насильства, символізує статевий акт.

Якщо чоловік б'ється у сні, то це говорить про його агресивності в стосунках із сексуальними партнерами та наявності садистських схильностей.

Якщо ж у бійку уві сні вплутується жінка, то це говорить про наявність у неї мазохістських нахилів. Через це вона може виявитися жертвою сексуальної агресії. Такий сон також говорить про прагнення жінки зав'язати стосунки з молодшими, ніж вона сама, сексуальними партнерами.

Якщо ви спостерігаєте за бійкою з боку і не втручаєтеся, то ви любите або мрієте отримувати задоволення від спостереження за сексуальними контактами інших осіб, бажано з елементами садизму.

См. Вечірка.

Бачити — благополуччя;

Самому битисянесподіванка;

Боротися з тваринами - неприємність.

Російський сонник

Бійкаконфлікт, агресія.

Якщо ви сні ви б'єтеся з ким не будь, значить, в житті ви хочете за щось покарати цю людину.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі в бійці приймають участь тільки дві особи (в тому числі і сновидець), то найближчим часом отримаєте перемогу:

Отримаєте підвищення по службі, вам піднімуть зарплату. Щоб привернути удачу, намалюйте своєю кров'ю невеликий гурток на будь-якому металевому предметі і заховайте його в темному місці на тиждень. Погане значеніеЕслі сили в бійці були нерівні, найближчим часом ви можете отримати травму голови. Щоб уникнути цього, прикріпіть на ліву лопатку лист золотого вуса і носіть 3 дні.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Бійку бачити між людьми і не брати участь в ній - приїзд гостей, самому бути гостем. Бійку з кров'ю - приїде родич, гість. Знайомі б'ються - скоро буде з ними побачення. Родичі б'ються - задоволення бажань. Військові - почесні гості / нічний напад. Обопільна і дуже тривала бійка - багато гостей. Боротьбу на ринзі бачити, спортивний бій - неприємні обставини.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Цей сон з великою часткою ймовірності передрікає вам неприємності в будинку. ви як ніби перестанете розуміти своїх близьких, а їх буде дратувати те, що ви говорите і робите. закохані після такого сну переживуть гіркоту розмальовки. якщо уві сні хтось наздоганяє вас і боляче б'є - сон обіцяє удачу Вашим недоброзичливцям, щось погане задумують проти Вас. Але якщо Ви відповідаєте своїм кривдникам сильними ударами - наяву Ви розладнати плани своїх ворогів.

Сон про бійку рідко кому обіцяє удачу.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Людина вдаряє тебе ногою. - Придбання багатства. Б'єш дружину або наложницю. - Втратиш сили. Дружина або наложниця б'ють тебе. - Нещастя, біда. Тебе б'є стороння людина. - Знайдеш сили. Жінки б'ються. - Віщує хвороба. Між собою б'ються брати. - Велике щастя, вигода. Бачиш, як вбивають людину. - Віщує велике щастя. Людина коле тебе бамбуковій биркою, паличкою. - Щастя, процвітання, удача. Багаторазово колеш ножем людини. - Радість і вигода. На ножах б'єшся з кимось так, що видно кров. - Щастя. Люди б'ють тебе калаталом. - Віщує захворювання. Тебе б'є офіційна особа. - Віщує жалобу по батькам. Наносиш собі рану ножем або сокирою. - Віщує велику удачу, вигоду.

Східний жіночий сонник

Якщо тебе попало вплутатися в бійку - тобі загрожують неприємні зустрічі з конкурентами. Не виключені судові позови. Постарайся не робити рішучих дій, інакше ризикуєш накликати на себе неприємності.

Бачити себе переможеною в бійці означає, що ти ризикуєш втратити свою власність.

Якщо ж при цьому ти отримала рану, що кровоточить, будь обережна:

Тебе можуть зрадити ті, кого ти вважала друзями. Спостерігати за бійкою - до безпутною витраті грошей. Розбороняти забіяк - свідоцтво того, що ти незадоволена існуючим станом речей і прагнеш добитися більшого.

Якщо молода жінка бачить свого коханого хуліганів, це знак - він не гідний її любові.

Якщо ти хльоскаєш свого супротивника хлистом - значить, ти отримаєш гідну перемогу в нелегкій боротьбі.

Сонник Езопа

Бійка — з цим символом люди пов'язують недалекість, запальність людської натури.

Бійка — була долею чоловіків і «справедливим» способом вирішення спору або питання честі. Наші предки брали участь у кулачних боях, щоб похвалитися силою і зрівнятися з іншими.

Сьогодні бійка — вважається свідченням невихованості, нестриманості, невміння вирішити проблему словами, мирним шляхом.

Бачити у сні, що ви розняли забіяк, але вони і після цього продовжують стрясати повітря кулаками - остерігайтеся неврівноважених людей, кримінальних елементів;

Вам належить змінити свою діяльність;

До бурхливого застілля.

Бачити у сні маленького мужичонка, який задирається до велетня, закликаючи його на бійку - вам здається, що ви займаєтеся чимось дрібним, негідним;

До приємного знайомству;

До несподіванки.

Бачити у сні, що цар звірів роздає милості, але звірі затіяли біля його трону бійку, тому що вважають, що він неправильно розсудив про їх значущість - до причетності в скандальній справі;

Вам належить розсудити незадоволених;

До того, що ви будете мати справу з.

Бачити у сні натовп людей, які посваряться і пориваються затіяти бійку, але щось зупиняє їх - цей сон передвіщає допомогу з боку, яка прийде в найнесподіваніший момент;

До несподіванки;

До близького знайомства з сусідами.

Сонник Жовтого Імператора

Суд, самоубійствоПервоелементидерево, вода. Стихії - вітер, холод. Емоції - гнів, страх. Органи - жовчний міхур, нирки. Планети - Юпітер, Меркурій. Пояснення і тлумачення В протиріччя з природою внутрішній стан людини входить через змінили його психіку хворобливих процесів в організмі:

При порожнечі печінки (відсутність енергії) людині може снитися, що він б'ється, бере участь в судовому процесі, кінчає життя самогубством. Недостатність енергії нирок-відсутність волі до життя-зазвичай дає уві сні образ самогубства. Порожнеча жовчного міхура днем відчувається як нездатність контролювати власні вчинки (жовчний міхур відображає стан духу людини). Уві сні людина може брати участь у подіях, пов'язаних з відчуттям зупинки часу, що виражається в сновідческіх архетіпічес-ких образах (майбутнє зникає, розвиток припиняється) бійок і чуда, суду або відчуття смерті. Відсутність майбутнього загострює негативну пам'ять минулого і підсилює відчуття справжнього як двозначного. Важливий тільки даний момент і всі рішення, які будуть прийняті саме зараз. Пам'ять про минуле в цьому стані є основою для вчинків у сьогоденні, а для майбутнього вже немає часу. Самогубство у сні викликано відчуттям, що все припинилося, все зроблено і подальший розвиток вже не має сенсу. Пам'ять готується прийняти це рішення за відсутності відчуття майбутнього.

Бійка , суд, самогубство (це те ж, що бій і поєдинок, бій, вони не є результатом волі однієї людини) - не природне, а фізичний і психічний стан людини в крайніх формах протиставлення власного я світу природи і Космосу.

Сон можна тлумачити як несприятливий, який означає, що починається поступовий відхід від реальності. Несприятливі емоції вже перетворилися на хворобу, і вона, у свою чергу, визначає вчинки і ставлення до світу, тобто повний патологічний коло перетворень, здатний програмувати події сну в реальності, так як уявна тінь життя (марення, фантазія) давно підмінила реальне буття і. Необхідний терміновий порада лікаря і допомогу.

Сонник Данилової

Якщо уві сні ви приймаєте участь в бійці, це символізує боязнь проявити себе в ліжку. Ви постійно відчуваєте протиріччя, страх бути більш відвертим. Ви усвідомлюєте, що у вас є реальна можливість придбати репутацію неважливого коханця.

Азбука тлумачення снів

Бійка — може вказувати на внутрішню боротьбу ваших спонукань. Іноді відображає бій умів, але не тіл.

Брати участь у бійці - крах планів розчарування в коханні.

Перемогти у бійці - відсунути неприємні обставини.

Дивитися на борців - нові знайомства, гості.

Спостерігати за бійкою з боку - придивіться до нових знайомих.

Бути учасником багатолюдній бійки - будьте витримані в майбутній сварці.

Східний сонник

Якщо тебе попало вплутатися в бійку - тобі загрожують неприємні зустрічі з конкурентами. Не виключені судові позови. Постарайся не робити рішучих дій, інакше ризикуєш накликати на себе неприємності.

Бачити себе переможеною в бійці - означає, що ти ризикуєш втратити свою власність.

Якщо ж при цьому ти отримала рану, що кровоточить - будь обережна:

Тебе можуть зрадити ті, кого ти вважала друзями.

Спостерігати за бійкою - до безпутною витраті грошей.

Розбороняти забіяксвідоцтво того, що ти незадоволена існуючим станом речей і прагнеш добитися більшого.

Якщо молода жінка бачить свого коханого б'ється - це знак, він не гідний її любові.

Імператорський сонник

Бійка — не природне, а фізичний і психічний стан людини в крайніх формах протиставлення власного я світу природи і Космосу.

Сон можна тлумачити як несприятливий, який означає, що починається поступовий відхід від реальності. Несприятливі емоції вже перетворилися на хворобу, і вона, у свою чергу, визначає вчинки і ставлення до світу, тобто повний патологічний коло перетворень, здатний програмувати події сну в реальності, так як уявна тінь життя (марення, фантазія) давно підмінила реальне буття і.

Місячний сонник

Бійку бачити — благополуччя;

Битися з людьми - несподіванка, зі звірами - неприємність.

Малий сонник Велесів

Бійка — приїзд дорогого гостя, але не свояка, добре, одужання / сварка, вести;

Кривава — приїзд кровної рідні;

Взаємна і довга бійка - приїзд декількох гостей;

Великабути в суді свідком;

Одержувати удари від кого, б'ють тебе - неждані гості, благополуччя / брехня;

Бачити бійку і не брати участь в ній - несподівано опинитися гостем / скаржитися на що, ворога роздобути;

Брати участь — буде морока;

Здалеку бачитивести;

Бійка худобини — прибуття чужої людини;

Бійка між чоловіком і дружиною - несподівана любов;

Між мужикамизаздрість;

Між жінками — переживання;

Битися зі звіром - неприємності.

Новітній сонник

Брати участь у бійці - до придбання нового друга (подруги).

Снотолкователь

Битися — уві сні з дикими звірами найбагатшій людині передвіщає хворобу й досаду, а бідному багатство і всяке благополуччя.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви потрапили в бійку - пророкує неприємні зустрічі з діловими конкурентами. Крім того, можливо, Вам будуть загрожувати судові позови.

Якщо Вам приснилося, що Ви є одним з учасників бійки - настав час, коли Вам не слід вживати рішучих дій, інакше Ви можете потрапити у велику небезпеку.

Бачити у сні забіяк - означає, що Ви будете промотувати гроші і даремно витрачати час.

Розбороняти уві сні забіяк - означає, що Ви не відчуваєте задоволення своїм життям і використовуєте будь-які засоби, щоб досягти бажаних висот.

Жінок такий сон - попереджає про можливість наклепів і пліток. Спостерігати уві сні за бійкою означає, що найближчим часом Ви потрапите в дуже велику біду, вибратися з якої Вам навряд чи вдасться без допомоги Ваших кращих друзів.

Якщо дівчина бачить свого коханого б'ється - це означає, що вона любить негідного людини.

Бачити в сні себе переможеним у бійці передвіщає, що Ви втратите власність.

Якщо уві сні Вам нанесли криваву рану - Ви скоро станете учасником якого-небудь події.

Сон застерігає:

Ваші інтереси можуть дуже сильно постраждати від зрадництва тих, кого Ви вважали своїми друзями.

Бити свого супротивника хлистом - пророкує, що своєю хоробрістю і наполегливістю Ви завоюєте славу і багатство. Ніякі труднощі Вас не зупинять.

Бачити уві сні двох чоловіків, що стріляють один в одного з пістолетів - до розладу і здивуванню. Хоча цей сон не віщує великих втрат, можливі дрібні неприємності, що чергуються з невеликими удачами.

Сонник XXI століття

Бачити у сні бійку здалеку - до благополуччя, з усім рядом, але не брати участі в ній - до пліток або гостям.

Самому уві сні битися - до несподіванки.

Сон, в якому ви перемагаєте у бійці - до успіху у протилежної статі і повазі серед колег.

Сонник Білого мага

Бійка — символізує сплеск енергії в реальному житті, гарні новини і активне життя. Так, якщо вам приснилося, що ви брали участь у бійці, виходить, наяву ви не чекаєте, поки життя почне активізуватися. Ви самі в міру своїх сил і можливостей намагаєтеся зробити своє життя насиченою подіями, керуючись принципом:

Щоб у старості було про що згадати.

Розбороняти уві сні учасників бійки - в реальному житті ви обожнюєте грати роль третейського судді. І якщо вам не завжди довіряють цю почесну посаду, значить, ви зарекомендували себе з не дуже хорошого боку.

Якщо у той час, як ви рознімали учасників бійки, вам самому порядком дісталося - значить, в реальному житті ви частенько страждаєте від того, що втручаєтеся не в свою справу, хоча і керуєтеся при цьому щирим бажанням допомогти і розібратися. Чомусь ваша допомога виявляється незатребуваною, а бажання допомогти - незрозумілим, і в підсумку ви залишаєтеся в дурнях. Рада - почастіше зберігайте нейтралітет.

Сонник для стерви

Бійка — розбіжності в сім'ї.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Не дуже серйозні сутички та бійки у сні - зазвичай говорять про те, що ваша напруга в стосунках з оточуючими спадає, і наяву ніякі серйозні конфлікти вам не загрожують.

Бачити у сні велику бійку з тяжкими наслідками або брати участь у подібному побоїще - це поганий знак, що попереджає про те, що у вашому оточенні назріли гострі конфліктні ситуації, чреваті великими неприємностями.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Розбороняти забіяк — до передачі пліток.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Розбороняти забіякнад вами збираються хмари, неприємність не за горами.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Розбороняти забіяк — вас звинуватять у тому, в чому ви невинні.

Сонник Фрейда

Бійка, як і будь-який акт насильства - символізує статевий акт.

Якщо чоловік б'ється у сні - це говорить про його агресивності в стосунках із сексуальними партнерами та наявності садистських схильностей.

Якщо ж у бійку уві сні вплутується жінка - це говорить про наявність у неї мазохістських нахилів. Через це вона може виявитися жертвою сексуальної агресії. Такий сон також говорить про прагнення жінки зав'язати стосунки з молодшими, ніж вона сама, сексуальними партнерами.

Якщо ви спостерігаєте за бійкою з боку і не втручаєтеся - ви любите або мрієте отримувати задоволення від спостереження за сексуальними контактами інших осіб, бажано з елементами садизму.

Тлумачний словник сновидінь

Бійку бачити — благополуччя.

Сонник від А до Я

Бачити у сні бійку - до благополуччя, несподіваного щастя.

Бачити бійку звірів - отримати попередження про майбутні сварках і суперництві. Битися зі звірами означає, що наяву Вас очікують неприємності в стосунках з колегами. Битися у сні з людьми - отримати наяву каліцтво в результаті нещасного випадку або аварії.

Сонник Міллера

См. Вечірка.

 
Відноситься до тем: