Тлумачення сну «Міхур»

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Бульбашки можуть символізувати дитячу радість і веселощі. Посміхніться! Верніться на час в дитинство. Чи не ізолюєте ви від світу в міхурі? Виходите з нього для свіжих вражень. Лопнув міхур може символізувати розчарування у вашому житті. Розчарування зазвичай настають тоді, коли ви очікували чогось.

Якщо ви будете сприймати життя кожну хвилину такою, яка вона є, то позбавите себе від багатьох розчарувань.

Новий сімейний сонник

Побачивши уві сні свій сечовий міхур, зверніть увагу на своє здоров'я і на те, яким чином ви витрачаєте звий сили.

Якщо вам приснилися діти, надувати повітряні кулі або пускають мильні бульбашки, то ваші розрахунки на комфорт, відпочинок і спокій не виправдаються.

Сонник Міллера

Бачити у сні свій сечовий міхур - означає, що у вас будуть великі неприємності в справах, якщо ви не звернете увагу на своє здоров'я і на те, яким чином ви витрачаєте свої сили.

Бачити дітей, надувають повітряні кулі або пускають мильні бульбашки - передвіщає, що ваші розрахунки на комфорт, відпочинок, спокій не виправдаються.

Ідіоматичний сонник

«Лопнути як мильна бульбашка» - оманливий авторитет, ідея, підприємство;

«надувся як бульбашка» - важливість, образа.

Малий сонник Велесів

Бульбашки на воді - новина, невеликі неприємності.

Новітній сонник

Міхур мильний, якщо пускаєте - до накопичення;

Спостерігаєте за бульбашками - до нездійсненним мріям.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Будь міхури уві сні - знак порожніх затій і безперспективних планів.

Сон, в якому ви бачите або пускаєте красиві мильні бульбашки - говорить про те, що ваші мрії мають мало відношення до дійсності і наяву вам явно не заважає зайнятися більш перспективними справами.

Бульбашки на воді - говорять про наближення якихось справ або подій у вашому житті, відвернувшись на які, ви ризикуєте даремно втратити свій час.

Якщо ж ви бачите потопаючого, пускає бульки - це означає, що якась справа приречене на невдачу, і будь-які спроби його врятувати безглузді і марні.

Сонник від А до Я

Величезний риб'ячий міхур, витягнутий вами з черева здоровенною рибини, віщує великі неприємності, небезпека втратити незалежне становище.

Мильні бульбашки, що летять навколо, - передвістя нещасливих подій і хвороби. Бульбашки, здувається на калюжах в сильну зливу, - передвістя того, що небезпека, що загрожує вам наяву, пройде стороною.

Сонник Мандрівника

Міхур, бульбашки, піна у воді, рідини - вказують на негативні, емоційні стани.

Велика мильна бульбашка - крах, обман, крах надій;

Плани не збудуться.

Піна напоюнезадоволеність, розчарування.

Сонник Міс Хассе

Бульбашкиздоров'я.

Снотолкователь

Бачити у сні свій сечовий міхур - означає, що у Вас будуть великі неприємності в справах, якщо Ви не звернете увагу на своє здоров'я і на те, яким чином Ви витрачаєте свої сили.

Бачити дітей, надувають повітряні кулі або пускають мильні бульбашки, передвіщає, що Ваші розрахунки на комфорт, відпочинок, спокій не виправдаються.