Сонник «Родичі»

Сонник Лоффа

Наші родичі є для нас значущими фігурами. Такими вони залишаються і в сновидіннях. Це робить тлумачення сновидінь, в яких фігурують родичі, затією не з найлегших. Можна говорити про сотні можливих тлумачень, які відштовхуються від реалізованих сценаріїв сну або базуються на законах класичної психології.

Те, що так часто з'являються сни про сім'ю, пояснюється тим, що кожній людині хочеться отримати відповідь, яке стан речей для сім'ї можна вважати «нормальним», з тим щоб потім використовувати на практиці ці отримані знання. Просто величезне число клієнтів проходять через курси психологічного лікування, мотивуючи наявні у них скарги бажанням мати «нормальний шлюб» чи «нормальну сім'ю». Дану ідею можна назвати виходить від наших родичів і від того, наскільки, в нашому розумінні, вони нормальні.

Сновидіння, в яких з'являються наші найближчі родичі, здатні зміцнити або ж, навпаки, підірвати «нормальне» сприйняття нами сім'ї. Відносини, що існують в розширеній сім'ї, мають велике значення з точки зору розвитку сімейних понять і традицій. З дорослішанням і посиленням критичного аналізу поняття «норми», приведенням його у відповідність з оформленими поглядами на життя, дані традиції можуть або ще глибше закріплюватися в нашій свідомості, або, навпаки, вступити в протиріччя з нашими особистими уявленнями. Обов'язки, порядок, графік їх виконання членами сім'ї знаходяться в залежності від важелів впливу, якими володіє «розширена сім'я». У підсумку нами створюється власна сімейна історія, визначальна наше дійсне положення всередині даної суспільної осередку і змальовується її положення в нашій індивідуальній системі світосприйняття.

Якщо говорити про архетипі, то на його рівні сни, в яких фігурують родичі, можуть тлумачитися як бажання сновидца побачити способи свого взаємодії з численною людський громадою, яка складається з родичів.

Для розшифровки такого роду сновидінь потрібно визначити, хто з родичів був присутній в сновидінні, і чи живі вони:

Нерідко так буває, що вже померли родичі, як і раніше живуть в наших сновидіннях. У більшості випадків можна вести мову про те, що мали місце в сновидінні дії є для вас нагадуванням про ритуальні аспектах взаємовідносин з даними родичем або ж про те, що залишилися з'ясованими ваші з ним відносини.

Сни про родичів мають властивість з деякою періодичністю повторюватися, і це може мати історичне або пророче значення. Особливо це стосується випадків, коли ключовими фігурами сновидінь є родичі, за стан здоров'я яких ви турбуєтеся або ж з якими на емоційному рівні у вас існують деякі тертя. У другому випадку сон може говорити про причини цих розходжень і можливостях їх усунення. А якщо деякі родичі володіють слабким здоров'ям, то сон може виступати попередженням про швидкої смерті якогось члена сім'ї.

Велике значення для тлумачення снів має місце і підстава появи рідні. До прикладу, якщо у вашому сні фігурують виключно жінки, які займалися тим, що вони завжди робили разом, такий сновидіння може повідомляти про вашому возз'єднання з родиною в якомусь новій якості. Наведемо кілька варіантів розшифровки цього сну.

- Якщо ви не хотіли приєднуватися до жінок у виконанні їх справи, це може говорити про ваше суперечливому відношенні до сімейних традицій.

- Якщо ви приєдналися до групи, в якій були тільки особи протилежної статі, це свідчить про плутанину, що склалася у вас з визначенням власного місця в родині.

- Якщо приєдналися до групи членів сім'ї, об'єднаних загальним, що є унікальним ознакою (припустимо, всі лисі, холості, вдівці, які мають онкозахворювання та інш. ), То це говорить про те, що ви ототожнюєте себе з такого роду групою або ж страшитеся того, що у вас буде та ж доля, що і у людей, по відношенню до яких ви відчуваєте жалість або печаль.

- Всі члени сім'ї являють собою значні фігури, проте в сновидінні їх смислове навантаження розрізняється. Нерідко з'являються у вас в цьому зв'язку вільні асоціації - це і є ключ до розгадки їх впливу на сновидіння, а також значення цього впливу.

Типові образи членів сім'ї - образи матері або батька - для снів є знаковими. Як би до них не ставилися, саме вони були першими людьми, хто вплинув на наше формування як особистості, до якої належить і наша реакція на зовнішній світ, самооцінка, а також індивідуальна система цінностей.

Таким чином, до важливих аспектів снів, в яких з'являються родичі, можна віднести і відображення впливу - як позитивного, так і негативного, яке надали окремі родичі на процес формування нашого его, а також сильних сторін особистості. Нерідко буває, що сильні і слабкі сторони по черзі дають про себе знати в різних поколіннях. До прикладу, в одному поколінні глава сім'ї досить виражено проявляє свою злість. У наступному ж поколінні злість виявляється в категорії табу і не виражається зовсім. Тому можна говорити, що сновидіння про одне батьку володіють компенсаційним ефектом. У ряді випадків ми можемо побачити близького нам члена сім'ї в обстановці, яка для нього абсолютно незвична (наприклад, спуск на гірських лижах в компанії з бабусею). В більшості своїй сни такого роду включають масу інших символів і образів, які вказують на справжнє їх значення.

Сонник Цветкова

Віддаленість.

Мати з ними справу - неприємності бачити померлих - радість говорити з ними - щастя в підприємстві втратити - розраду і допомогу в терпінні бачити хворих - випадок ошатних - розбагатієш скоро вмираючих - багату спадщину відвідувати їх - витрати.

Бачити у сні родичів може означати отримання якого-небудь звістки.

Якщо Вам приснилося, що Ви уникаєте зустрічі з кимось із родичів, то не виключено отримання спадщини.

Якщо у сні Ви бачите багато родичів в одному місці, наприклад, за святковим столом, то в реальному житті Ви будете замішані в сімейних конфліктах, які можуть стати причиною серйозного розладу в будинку.

Сонник Міс Хассе

У сні мати справу з родичами - це до неприємностей;

Побачити хворіють — до якогось незвичайного нагоди;

Вмираючих — до отримання значного спадщини;

Померлих — до радості;

Розмовляти з ними - до процвітання в підприємстві;

Втратити — ви знайдете втіху і допомогу;

Побачити нарядних.

Сучасний сонник

Сон, в якому вам снилися зібралися за столом рідні, віщує, що якийсь далекий родич дасть про себе знати і повідомить вам приємну новину:

В сімействі може з'явитися новонароджений, або хтось вийде заміж або одружиться і приведе в будинок нового члена сім'ї.

Якщо вас або вашого родича довго мучила якась хвороба, то сон пророкує йому одужання.

Сваряться родичі сняться до того, що обман не дасть вам спати спокійно:

В минулому ви підвели своїх рідних, і тепер вас мучать докори сумління. Цей же сон пророкує доленосне побачення, яке в корені змінить ваше життя. Може, ви зустрінете людину, яка стане вашою опорою і підтримкою.

Розсівшись за столом за віком родичі сняться до того, що наяву вам потрібно згадати про своїх дітей або виявити увагу до племінникам. Вам можуть піднести приємний сюрприз.

Сон, в якому подарунком від родичів виявилася велика сума грошей, говорить про те, що вас не влаштовує ваше життя і ви почали легковажно ставитися до своїх безпосередніх домашнім обов'язків.

Сон попереджає, що ви повинні заспокоїтися і перестати шукати на свою голову пригоди, так як ваші пригоди негативно позначаться і на вас, і на вашому оточенні.

Якщо у вашому сновидінні ви побачили, як ваші родичі б'ються, то сон свідчить про те, що наяву вас чекають травлення і переживання. Злитися і зриватися на людях не варто, так як це навряд чи допоможе вам вирішити проблеми, що накопичилися. Сновидіння радить:

Навчіться тримати себе у вузді.

Дитячий сонник

Далекий родич — у тебе все буде добре.

Новий сонник 1918 р

Родичі — віддаленість.

Сонник Азара

Родичі покійні в труні - смертельна небезпека;

Відвідувати — витрати;

Бачити ошатних родичів - розбагатієш;

Бачити померлихрадість;

Говоритищастя в підприємствах;

Мати справи — неприємності;

Втратити родичів — розраду і допомогу в терпінні;

Родичі кровнісклоки в сім'ї;

Вмираючі — багату спадщину;

Втратити — розраду і допомогу в терпінні;

Бачити хворих родичів - випадок, несподіванка.

Сонник для всієї родини

Якщо вам сняться всі ваші родичі, які зібралися разом за одним столом - наяву ви отримаєте радісна звістка від когось із далеких родичів. Можливо, у когось з ваших рідних народиться дитина або ви здобудете нового родича.

Якщо у вашій родині хтось був хворий - такий сон обіцяє йому швидке одужання.

Якщо уві сні ви стали свідком сварки між родичами - це означає, що колись ви в чомусь провинилися перед своїми рідними і тепер вас мучать докори сумління. Також сон обіцяє вам зустріч, яка стане поворотною у вашій долі. Можливо, вам належить гарне і вигідне знайомство.

Сон, в якому присутні разом родичі розміщуються за столом за віком - означає, що вам слід бути уважнішими до власних дітей або до ваших племінникам. Можливо, вас очікує приємний сюрприз.

Сон, в якому хтось з родичів обдарував вас великою сумою грошей - є свідченням легковажності і неуважного ставлення до своєї сім'ї та невдоволення тим, що ви маєте.

Сон застерігає від зайвого хвилювання і пошуку пригод, які можуть нашкодити не тільки вам, але і тим, хто поруч з вами.

Сон, в якому ви стали свідком бійки між молодшими родичами - означає, що спокійного життя чекати не доведеться, але і хвилювання, і гнів навряд чи допоможуть. Вам належить багато і напружено працювати над своїм характером.

Сонник від А до Я

Бачити себе в сні складається в родинних відносинах з незнайомими людьми передвіщає появу багатого дядечка, про існування якого ви досі не мали поняття.

Розмовляти уві сні зі своїми дійсними родичами - остерігайтеся підступу від своїх колег.

Сон, в якому ви відвідуєте хворого родича, віщує зайві витрати.

Бачити родича на смертному одрі - отримаєте багату спадщину. Похорон родичів - забудете про щось важливе, через що доведеться починати заново роботу, яка частково вже буде зроблена.

Якщо уві сні ви засмучені втратою родичів - наяву незабаром зробите діяння, яке дуже обрадує ваших рідних. Обіймати родичів - сон, що передвіщає хвороби і сварки з близькими людьми.

Отримувати від родичів листи означає, що ви поспішіть засудити людину, який діяв абсолютно безкорисливо і у ваших же інтересах. Нещастя з родичами - до великого виграшу.

Сонник Мандрівника

Родичі в цілому - розбіжності, сварки, суперечності, спори, розподіл;

Моральна та духовна підтримка.

Дальнізабуття, спогад, байдужість;

Подія або почуття, які пов'язані з присниться родичем.

 
Відноситься до тем: