Тлумачення сну «Обіймати»

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися обійми зі своєю другою половиною, і при цьому ваше серце було наповнене спокоєм, стриманістю або сумом, це говорить про те, що вдома у вас будуть якісь проблеми. Укладали в обійми рідних або закоханий обнімав обраницю - вірогідні хвороби або сварки.

Якщо ж, обіймаючи, ви відчували величезну радість, то це сон до щастя. Приснилися обійми з незнайомцем віщують прихід гостей, яких ви не чекали.

Сонник Цветкова

Обніматися вo сні - це до зради і серйозної сварці.

Сонник Міс Хассе

Обіймати когось або щось - сон пророкує, що ви втілите сокровенний задум. Обіймали вас - значить, наяву вас люблять.

Якщо уві сні ви обіймали своїх рідних, друзів, це загрожує вам сварками та іншими неприємностями.

Езотеричний сонник

Обіймати друзів — таке сновидіння означає, що ви отримаєте допомогу, дружню підтримку. Комусь в сновидінні захочеться вас обійняти, можливо, без вашого бажання. Ви будете почувати себе самотніми, хоча поруч з вами завжди буде безліч людей.

Сонник Симона Кананіта

ОбійматиДрузів - допомога, підтримка. Вас хочуть обійняти, або обійняти без взаємності - відчуття самотності, незважаючи на наявність оточення.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Дівчину обійматирозташування одного. Одруженому - печаль в шлюбі. З невідомих обійматися - щастя. З добрим другом - печаль. Батька чи матір обіймати - ласка.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Обіймаєш свого чоловіка, дружину. - Віщує щаслива подія. Обіймаєш сина чи доньку. - Віщує лайку.

Ідіоматичний сонник

«Зустрічати з розкритими обіймами» - привітність;

«обійняти, обіймати широке коло питань» - щось дізнаєтеся;

«обійми розставання або зустрічі» - розлука.

Малий сонник Велесів

Обійматиуспіх у справі / сварка, зрада;

Хлопець обіймає — зле, до хвороби (дівицю);

Рідних, друзів обійняти - зрада, сварка;

Незнайомцядорога;

Жінкузрада.

Снотолкователь

Обіймати рідних чи друзів - значить зраду, обіймати незнайомого віщує дорогу.

Сучасний сонник

Обіймати рідних, друзів - сварка, неприємності;

Дівчинузрада.

Сонник Азара

Обіймати когось — виконаєш те, що намітив;

Тебе обіймають — ти любимо;

Обіймати рідних, друзів - сварки і неприємності;

Жінку пригортатизрада.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви обнімаєтеся зі своїми родичами - значить, незабаром у вас з'явиться можливість зібрати їх усіх з нагоди великого сімейного торжества.

Гаряче обіймати приїхали здалеку після тривалої відсутності друзів віщує блискучий хід справ і прекрасні перспективи в подальшому.

Обіймати ся з незнайомими чоловіками - до знайомства з майбутнім обранцем. Любовні обійми з жінками - на вас упаде підозра у вчиненні безчесного вчинку.

Обіймати свого чоловіка - отримаєте від нього подарунок, якщо він обіймає вас - проп'є зарплату.

Обіймати уві сні дітей - знак сімейних радостей і миру в домі, якщо вони обхоплюють вас своїми рученятами і цілують - будете мужні у нещастя з близькими, не даючи волю сльозам. Бажані, ласкаві обійми означають успіх і процвітання.

Якщо уві сні ви уникаєте обіймів осоружного приживали або підпилих донжуанів - в реальному житті випробуєте тяжке почуття самотності - і сирітства.

Середньовічний сонник

Обіймати ворога — передвіщає перемогу над ним.

Загальний сонник

Якщо у сні Ви обнімаєтеся зі своїм чоловіком або дружиною, то, можливо, наяву між Вами виникнуть проблеми. Також такий сон попереджає про наближення хвороби. Обійми родичів теж пророкують проблеми зі здоров'ям.

Якщо закохані бачать уві сні, як вони обнімаються, переповнені при цьому щастям, то, швидше за все, вони будуть довго жити в злагоді.

Якщо ж цього почуття вони не відчувають, то спільне життя буде їм в тягар. Сон, в якому Ви обіймаєте незнайомих Вам людей, обіцяє нежданих гостей.