Тлумачення сну «Агресія»

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Якщо вас оточують агресивні люди або навколо себе ви постійно помічаєте ознаки агресії, це може означати, що у вас самих присутня прихована агресія, яку ви намагаєтеся заперечувати. Прихована агресія володіє руйнівним впливом, тому важливо розпізнати її, прийняти, а потім позбавитися від неї. Це може також означати, що хтось проявляє агресію до вас, навіть якщо ви свідомо не помічаєте її. Постарайтеся проаналізувати своє життя і визначити, чи не підходить чи хтось під цей опис. Потім уживіть відповідні кроки.

Суміщений сонник

Якщо ви стали свідком агресії, але не перешкодили їй - означає, що ви боїтеся за близьку людину, вас турбує те, що відбувається з вашою дитиною. Швидше за все, це сновидіння є наслідком каяття за якийсь недосконалий вчинок, який вам тепер належить зробити.

Якщо ви бачите себе метою агресії бандитів - це означає, що ви боїтеся за власну безпеку, боїтеся за своє життя, передчуваєте щось недобре, і ваші побоювання не безпідставні.

Якщо ви видаєте агресію по відношенню до незнайомого для вас людині - це сновидіння віщує втома;

Швидше за все, навколо вас накопичиться велика кількість проблем, які не вийде вирішити швидко. Це сновидіння можна зрозуміти як застереження від необдуманих вчинків і дій.

Сучасний сонник

Бачити себе об'єктом агресії хуліганів - це означає, що ви побоюєтеся за свою безпеку, турбуєтеся про своє життя, передчуваєте щось нехороше, і ваша тривога не даремна.

Проявляти агресію по відношенню до незнайомої людини - цей сон означає втому;

Можливо, навколо вас накопичиться багато проблем, які не вдасться вирішити. Цей сон можна витлумачити як застереження від необдуманих вчинків.

Стати свідком агресії, але не перешкодити їй - означає, що ви побоюєтеся за близької вам людини, вас турбує те, що відбувається з вашими дітьми. Можливо, цей сон є наслідком каяття за недосконалий вчинок, невиконаний борг, який вам тепер доведеться виконати.

Сонник XXI століття

Проявляти уві сні агресію щодо будь-кого - знак того, що ви можете постраждати через свого необдуманого вчинку або отримати додаткову даремну роботу.

Сонник Фрейда

Будь-який акт агресії або агресивна поведінка символізує статевий акт.

Якщо агресивно ведете себе ви, то це символізує ваше прагнення до можливо швидкого сексуального контакту.

Якщо ви стали об'єктом агресії, то ви можете стати об'єктом сексуальних домагань.

 
Відноситься до тем: