Сонник «Брехня»

Сонник Міллера

Якщо приснилося, що ви пішли на брехню, щоб уникнути покарання, такий сон повідомляє, що ви зробите безчесний вчинок в відношенні невинного людини.

Якщо ви брехали заради того, щоб захистити друга від незаслуженого покарання, то наяву викличете на себе вогонь незаслуженої критики, однак зумієте стати вище цієї ситуації і навіть порадієте цього.

Брехня інших - це сон-попередження про те, що зараз ваші супротивники зайняті тим, що розмірковують, яким чином влаштувати для вас пастку.

Сонник Лоффа

Брехня — це негативний досвід, досвід табу. На початкових етапах свого розвитку людство ставилося до брехні як до священного акту гріха, який, будучи вчиненим на міжособистісному рівні, тим не менш спрямований проти провидіння, проти богів, космосу. У той же час, як свідчать дані сучасних соціологічних досліджень, брехня поступово втрачає свою енергетику табу. Багато до правди починають ставитися більш вільно і фривольно, бажаючи тим самим доповнити або захистити придуманий собі імідж.

Щоб витлумачити сновидіння, де присутня брехня, варто враховувати те, як ви в дійсності ставитеся до брехні. Якщо, на вашу думку, брехня - це щось ганебне і недопустиме, то ваш сон може бути вказівкою на нещирість, демонстровану вами в якихось життєвих ситуаціях. Можливо, це вказівка на якусь ступінь нечесності при здійсненні операції, про яку, швидше за все, вже забули і яка залишилася нерозкритою.

У випадку якщо ви в житті ставитеся до брехні абсолютно спокійно, сновидіння може вказувати на слабкі сторони вашої натури, що знаходять свій вияв у певних життєвих областях.

Сон радить приділити їм особливу увагу, і лише від вас повністю залежить, як саме це здійснити. Дуже може бути, що сприйняття вас оточуючими турбує вас в набагато більшому ступені, ніж реальна оцінка особистості. Це з дуже великою часткою ймовірності справедливо, якщо уві сні ваша брехня була викрита.

Вам в реальному житті доводиться часто брехати одного й того ж людині? Чи припустима для вас ситуація, коли ви перебільшуєте правду або цілеспрямовано брешете, щоб піднестися в очах оточуючих? Чи є у вас відчуття, що навколишні свідомо вводять вас в оману, якщо мова заходить про їхні дії або задумах?

Подумайте, чи виявиться ваше внутрішнє «я» в стані замішання, якщо оточуючим людям доведеться дізнатися вас занадто близько.

Сонник Цветкова

Брехати у сні - понесете покарання.

Езотеричний сонник

Брехати комусь — належить дізнатися жорстоку правду. Кріпіться. Чути брехню - то ж буде і наяву.

Брехня вважається негативним досвідом, досвідом ТАБУ. Людство на початкових ступенях своєї історії вважало брехня священним актом гріха, який хоч і вчиняється на міжособистісному рівні, але спрямований проти богів, провидіння, проти космосу. Проте згідно з останніми соціологічними дослідженнями брехня втрачає свою енергетику табу. Багато людей починають більш вільно і фривольно ставитися до правди, що допомагає доповнити або захистити створений ними власний імідж. Таким чином, при тлумаченні сновидіння, в якому присутня брехня, необхідно враховувати ваше ставлення до брехні в реальному житті, Якщо ви вважаєте, що брехати соромно, таке сновидіння може вказувати на нещирість, яку ви проявляєте в певних життєвих ситуаціях. Такий сон може вказувати на деяку нечесність при здійсненні операції, яка, швидше за все, забута, але не розкрита.

Якщо ви абсолютно спокійно ставитеся до брехні в житті, то сон, ймовірно, вказує на ваші слабкі сторони, які проявляються в певних життєвих сферах і на які необхідно звернути увагу. Яким чином це зробити, цілком залежить від вас. Цілком імовірно, що набагато більше реальної оцінки особистості вас хвилює те, як вас сприймають оточуючі. Це напевно справедливо, якщо уві сні ваша брехня була розкрита. Ви часто в реальному житті брешете одного й того ж людині? Чи можете ви опинитися в ситуації, коли перебільшуєте правду або спеціально брешете з метою підняти своє реноме в очах оточуючих? Ви відчуваєте, що оточуючі навмисно вводять вас в оману щодо їх дій або намірів? Чи буде ваше внутрішнє Я наведено в замішання, якщо навколишні дізнаються вас занадто близько?

Побачити в сні, що Ви брешете щоб уникнути покарання, означає, що Ви безчесно поступите з невинним людиною. Брехати, щоб захистити друга від незаслуженого покарання, передвіщає, що Ви викличете на себе багато незаслуженої критики, але зумієте стати вище і навіть радіти цьому. Почути в сні, що брешуть інші, означає, що недруги шукають спосіб заманити Вас в пастку.

Брехати, щоб уникнути покарання - Ви безчесно поступите з невинним людиною;

Брехати, заради захисту одного від незаслуженого покарання - Ви викличете на себе багато незаслуженої критики, але зумієте стати вище і навіть радіти цьому;

Чути, що брешуть інші - недруги шукають спосіб заманити Вас в пастку.

Також Див. Брехун.

Якщо Вам приснилося, що Ви брешете щоб уникнути покарання, то наяву Ви будете вести себе безчесно по відношенню до невинному людині.

Якщо ж Ви брешете для захисту свого друга від незаслуженого покарання, то Ваша репутація постраждає від несправедливої критики.

Якщо Ви чуєте брехню інших людей, то наяву вороги постараються заманити Вас в пастку.

Сонник Міс Хассе

Вам загрожує велика небезпека.

Французький сонник

Почути в сні чиїсь брехливі промови - сон, який попереджує про можливе зраді з боку Ваших близьких, зраді Вашого компаньйона.

Англійський сонник

Якщо наснилося власне лжесвідчення, це говорить про те, що ви зробите якийсь необдуманий, легковажний вчинок, продемонструєте неблагоразуміе або несумлінність, ризикуючи заслужити презирство оточуючих і тим самим погіршити власне життєве становище. Можливі значення сну - це майбутні недуга, біди, любовні втрати;

Для моряків — корабельна аварія, для фермерів - убогий врожай.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні вам довелося збрехати, щоб уникнути покарання - в реальному житті ви безчесно поступите з невинним людиною. Неправда в порятунок сниться до незаслуженої критики. У сні ви за допомогою брехні намагалися захистити друга, а в реальному житті вислухаєте необгрунтовані звинувачення на свою адресу. Не звертайте увагу на злостивців - будьте вище їх!

Якщо ви почули у сні, як брешуть інші, означає, що недруги шукають спосіб заманити вас у пастку.

Східний жіночий сонник

Якщо наснилося, що ти брешеш щоб уникнути покарання - виходить, наяву ти будеш вести себе безчесно по відношенню до невинному людині.

Якщо ж ти брешеш для захисту свого друга від незаслуженого покарання - твоя репутація постраждає від несправедливої критики. Сон, в якому ти чуєш брехню інших людей, означає:

Вороги постараються заманити тебе в пастку.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви брешете щоб уникнути покарання, то наяву Ви будете вести себе безчесно по відношенню до невинному людині.

Якщо ж Ви брешете для захисту свого друга від незаслуженого покарання, то Ваша репутація постраждає від несправедливої критики.

Якщо Ви чуєте брехню інших людей, то наяву вороги постараються заманити Вас в пастку.

Східний сонник

Якщо наснилося, що ти брешеш щоб уникнути покарання - виходить, наяву ти будеш вести себе безчесно по відношенню до невинному людині.

Якщо ж ти брешеш для захисту свого друга від незаслуженого покарання - твоя репутація постраждає від несправедливої критики.

Сон, в якому ти чуєш брехню інших людей - означає:

Вороги постараються заманити тебе в пастку.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні хтось обмовляє на вас і це загрожує вашій репутації або добробуту - значить, наяву у вас є заздрісники, які тільки чекають нагоди, щоб зробити вам капость.

Для жінки такий сон - може бути попередженням:

Ваша необачність та необережність у вчинках створять вам масу додаткових проблем і дадуть привід для пліток.

Якщо уві сні ви успішно проходите перевірку на детекторі брехні - значить, завдяки своїм знанням та вмінням ви зможете добитися поставленої мети, знайдете правильний вихід навіть у безнадійній ситуації.

Бачити, як хтось проходить перевірку - знак того, що незабаром вам належить відстоювати свою правоту, доводити, що ви зможете впоратися з поставленими завданнями краще за інших. Вам вдасться переконати в цьому людей, від яких залежить вирішення питання.

Сонник для стерви

Брехня — небезпечні пригоди, треба дотримуватися обережності, щоб не постраждати самій і не принести страждання і неприємності ні в чому не винним людям.

Брехати у сні самої - тебе зовсім не торкнуться злісні випади і критика твоїх недоброзичливців, і ти зможеш отримувати задоволення і радіти життю.

Сонник від А до Я

Як така брехня уві сні попереджає про небезпеку.

Якщо уві сні ви пускаєтеся на брехню заради корисливих інтересів - наяву з вами поступлять безчесно.

Неправда в порятунок віщує, що вам вкажуть на допущені помилки з найкращих спонукань, але ви сприйміть це як особисту образу.

Зіткнутися з нахабною і відвертою брехнею означає, що вам спробують підсунути залежаний товар чи збути некондиційну продукцію або зіпсовані продукти.

Мати уві сні справу з людиною, яку наяву вважаєте страшенним шахраєм і брехуном, - такий сон говорить про тимчасову занепаді в справах.

Викрити у брехні свого чоловіка, коханця або нареченого означає, що ви пред'являєте до них занадто великі претензії, не вміючи як слід оцінити їхні переваги.

Якщо уві сні вас образили, назвавши брехухою, - наяву чекайте неприємностей, які обрушаться на вас як грім з ясного неба з несподіваного боку.

Снотолкователь

Побачити в сні, що Ви брешете щоб уникнути покарання, означає, що Ви безчесно поступите з невинним людиною.

Брехати, щоб захистити друга від незаслуженого покарання, передвіщає, що Ви викличете на себе багато незаслуженої критики, але зумієте стати вище і навіть радіти цьому.

Почути в сні, що брешуть інші, означає, що недруги шукають спосіб заманити Вас в пастку.