Тлумачення сну «Змії»

Асирійський сонник

Якщо Ви зловили змію - знайдете покровителя і захисника.

Змії в наших мріях - це вірне втілення ворога.

Якщо Вам сниться, що Ви наступаєте на змії, тисніть їх ногами - значить, у життя Ваші вороги не зможуть зашкодити Вам.

Якщо змії уползают від Вас - значить, Ви переможете своїх ворогів. Але якщо змії уві сні обертаються і жалять Вас, то насправді підступні вороги здолають Вас і завдадуть Вам багато горя.

Це завжди застережливий сон:

Не допускайте нічиєї злого втручання у Ваше життя, не дозволяйте нікому зруйнувати Ваше щастя.

Якщо жінці сниться, що її кусає дохла змія, - значить, злість лицемірного одного змусить її страждати. Сни про зміїв - це взагалі попередження про будь-яких різновидів і форм зла.

Бачити уві сні звиваються або падаючих на когось змій - означає боротьбу за існування і докори сумління, Вбивати уві сні змій - означає, що Ви підете на все заради досягнення своїх інтересів або того, щоб із ними рахувалися інші люди. Ви будете тріумфувати перемогу над ворогами. Проходити у сні серед змій - означає, що Ви будете жити в постійному страху захворювання, а егоїсти посягатимуть на Ваше місце в дружньому колі.

Якщо у Вашому сні змії жалити Вас, Ви піддастеся злісним підступам, і вороги зашкодить Вашій роботі.

Якщо Вам сниться, що по зеленій траві до Вас повзе плоска плямиста змійка, Ви отскакиваете в бік, вона проповзає повз, і Ви забуваєте про неї, як раптом вона знову наближається до Вас, збільшуючись в розмірах і нарешті перетворюючись в величезного змія, а Ви ціною божевільних зусиль успішно уникаєте його нападу і повністю позбавляєтесь від цього страшного бачення, - все це означає, що в реальному житті Ви скоро уявіть, ніби Вами нехтують і не поважають, а Ваші справи йдуть усе гірше й гірше. Хвороби, занепокоєння, затятість будуть страшно гипертрофироваться у Вашій свідомості, але все закінчиться успішно, уявні біди будуть забуті, а взваленные на себе зобов'язання відкинуті, і Ви будете задоволені і винагороджені.

Якщо Вам сниться, що змія кільцями обвивається навколо Вас і вистрілює у Вас своїм жалом, - значить, Ви будете безсилі у руках своїх ворогів, і Вам загрожує хвороба.

Якщо уві сні Ви тримаєте в руках змію - значить, у житті незначні, на перший погляд, події доставлять Вам болісне занепокоєння і турботи.

Якщо приснившиеся Вам змії візьмуть химерні контури, цей сон обернеться для Вас бідами, які, втім, розвіються, якщо поставитися до них байдуже, зберігаючи присутність духу.

Побачити або наступити уві сні на змій, купаючись або переходячи вбрід річку, означає, що Ви будете турбуватися у передчутті чистої радості.

Бачити уві сні, як змії жалять інших, означає, що Ви будуть ображати Вашого друга.

Бачити уві сні маленьких змійок - означає, що Ви надасте привітний прийом людям, які будуть нишком обмовляти і ганьбити Вас, а також спробують зірвати Ваші плани.

Бачити уві сні дітей, що грають зі зміями, означає, що Ви опинитеся в замішанні, намагаючись розпізнати, де Ваші друзі, а де вороги.

Якщо жінка уві сні турбується за дитини, що знаходиться позаду неї, оскільки вона чує зміїне шипіння, - це означає, що її умовлять відмовитися від чогось, їй дорогого, заради її ж блага;

Але пізніше вона виявить, що була залучена в ганебний інтригу.

Бачити уві сні одного, що стоїть на стежці, і змій, загрозливо піднімають голови у нього за спиною, означає, що насправді Ви розкриєте змову, організований проти Вас та Вашого друга.

Якщо ж у Вашому сні Ви розумієте, що один тримає змій під контролем, - значить, якась могутня організація буде діяти у Ваших інтересах і відобразить злісні підступи.

Якщо жінці присниться, що вона заворожена змією, - значить, її почнуть тиснути, але на захист її прав виступить закон і впливові друзі.

См. Змія.

Англійський сонник

Змії в наших сновидіннях - це вірне втілення ворога.

Якщо Вам сниться, що Ви наступаєте на змії, тисніть їх ногами - значить, у житті Ваші вороги не зможуть зашкодити Вам.

Якщо змії відповзають від Вас - значить, Ви переможете своїх ворогів. Але якщо змії у сні про.

Новий сімейний сонник

Сон про змій - попередження про будь-які різновиди та формах зла.

Якщо жінці сниться, що її кусає дохла змія, то лицемірство друга змусить її страждати. Ізвиваються або падають на когось змії віщують боротьбу за існування і докори сумління. Убили уві сні змію - наяву підете на все заради досягнення своїх інтересів і скоро будете святкувати перемогу над ворогами. Проходили у сні серед змій - будете жити в постійному страху.

Якщо у вашому сновидінні змія вжалила вас, то в реальному житті ви піддамо злісним підступам ворогів, вжалила когось іншого - ви образите вашого друга.

Якщо вам приснилося, що змія кільцями обвивається навколо вас, то будете безсилі перед своїми ворогами. Потримали в руках змію - розробите свою стратегію боротьби з ворожими силами. Наступили на змію - попереду тривога в передчутті чистої радості.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Змії в наших сновидіннях - це вірне втілення ворога.

Якщо Вам сниться, що Ви наступаєте на змії, тисніть їх ногами - значить, у житті Ваші вороги не зможуть зашкодити Вам.

Якщо змії відповзають від Вас - значить, Ви переможете своїх ворогів. Але якщо змії у сні обертаються і жалять Вас, то насправді підступні вороги переможуть Вас і заподіють Вам багато горя. Це завжди застережливий сон:

Не допускайте нічийого злого втручання у Ваше життя, не дозволяйте нікому зруйнувати Ваше щастя.

Сонник від А до Я

Побачити в сні змій віщує, що ви будете мати ворогів серед жінок і взагалі відчувати на собі вплив злих сил.

Якщо уві сні вас намагається вжалити гадюка, то наяву ви відчуєте страждання від зловмисності того, хто видає себе за вашого приятеля.

Якщо на вас падають з дерев або з даху извивающиеся і шиплячі змії - це віщує боротьбу за свою любов і переживання з цього приводу.

Якщо уві сні ви вбиваєте змій, то в реальному житті ви здатні пожертвувати всім заради досягнення поставленої мети і зможете змусити рахуватися з цим не тільки друзів, але й ворогів. Йти по лісі, що кишить різними зміями, віщує, що вам доведеться жити в неминуще страху, побоюючись викриття ваших непривабливих вчинків, через що не зможете знайти спільну мову з друзями.

Бачити уві сні вмираючих від укусів отруйних змій людей або тварин віщує, що ви піддастеся на улесливі вмовляння і зазнаєте невдачі на радість прихованим ворогам.

Якщо уві сні ви опиняєтеся жертвою величезного пітона, який стиснув вас у своїх кільцях і душить, - значить, ви будете безсилі захистити свою честь і гідність від наклепників.

Брати в руки змій - вам вдасться знайти вихід з найскладнішої ситуації і в самій екстремальній ситуації ви зможете зберегти спокій духу і тверезий розум. Сон, в якому ви бачите себе в образі Медузи Горгони, у якої замість волосся на голові извивающиеся змії, - наяву незначні на перший погляд події можуть доставити вам серйозне занепокоєння і головоломні турботи.

Якщо змії, які нападають на вас уві сні, раптово окаменевают, - це передвіщає, що наяву вас буде переслідувати заздрість недоброзичливців.

Якщо при цьому змії застигають у найнеймовірніших і химерних положеннях і позах - в реальному житті вам загрожують біди, які, якщо їх проігнорувати, минуть вас стороною.

Побачити змію, що повзе в вашу постіль, віщує зраду, необгрунтовані звинувачення повалений вас в розгубленість.

Якщо уві сні ви сильно злякалися, наступивши на змію, яку спочатку не помітили, - наяву ви будете переживати в очікуванні результату, від якого залежатиме ваша подальша доля.

Якщо вас уві сні вкусила кобра - значить, наяву вас може образити ваш хороший друг.

Якщо кобра завдає смертельний укус якомусь тварині, яка помирає у страшних конвульсіях, - це означає, що ваші вороги, намагаючись принести шкоду вашій справі, в результаті нашкодять собі.

Бачити уві сні свою квартиру, повну вужів та інших безпечних невеликих змій, означає, що ви зробите привітний прийом людям, які будуть нишком гадить вам наклепом і провокувати на мерзенні вчинки.

Якщо у своєму сні ви бачите грають зі зміями дітей - значить, наяву може несподівано виникнути ситуація, в якій вороги опиняться вашими друзями, а друзі - ворогами. Сон, в якому ви намагаєтесь врятувати дитину від змії, означає, що наяву ви погодитеся відмовитися від чогось дуже дорогого для вас заради порятунку когось із близьких.

Бачити у сні змій, нападників зі спини на людину, не бачить їх, означає, що в реальному житті ви викрили інтриганів, які будуть намагатися зганьбити вас. Сон, в якому ви бачите виступ заклинача змій, віщує, що вам доведеться звернутися за допомогою до впливовим людям, які зажадають за це високу плату.

Якщо уві сні ви не можете зрушитися з місця, загіпнотизовані поглядом втупився на вас змії, - в житті хтось спробує ущемити ваші права, але буде покараний вашими захисниками і друзями.

Бачити у сні змію, яка сидить у вас на колінах, загрожує вам приниженням, яке заподіють нові знайомі. Заглядати у сні в колодязь, на дні якого повнісінько змій, - ви допустите помилку, якщо надасте довіру стороннім людям.

Снотолкователь

Якщо жінці сниться, що її кусає дохла змія - значить, злість лицемірного одного змусить її страждати.

Сни про зміїв - це взагалі попередження про будь-яких різновидів і форм зла.

Бачити уві сні звиваються або падаючих на когось змій - означає боротьбу за існування і докори сумління.

Вбивати уві сні змій - означає, що Ви підете на все заради досягнення своїх інтересів або того, щоб із ними рахувалися інші люди. Ви будете тріумфувати перемогу над ворогами.

Проходити у сні серед змій - означає, що Ви будете жити в постійному страху захворювання, а егоїсти посягатимуть на Ваше місце в дружньому колі.

Якщо у Вашому сні змії жалити Вас, Ви піддастеся злісним підступам, і вороги зашкодить Вашій роботі.

Якщо Вам сниться, що по зеленій траві до Вас повзе плоска плямиста змійка, Ви отскакиваете в бік, вона проповзає повз, і Ви забуваєте про неї, як раптом вона знову наближається до Вас, збільшуючись в розмірах і, нарешті, перетворюючись в величезного змія, а Ви ціною божевільних зусиль успішно уникаєте його нападу і повністю позбавляєтесь від цього страшного бачення - все це означає, що в реальному житті Ви скоро уявіть, ніби Вами нехтують і не поважають, а Ваші справи йдуть усе гірше й гірше. Хвороби, занепокоєння, затятість будуть страшно гипертрофироваться у Вашій свідомості, але все закінчиться успішно, уявні біди будуть забуті, а взваленные на себе зобов'язання відкинуті, і Ви будете задоволені і винагороджені.

Якщо Вам сниться, що змія кільцями обвивається навколо Вас і вистрілює у Вас своїм жалом - значить, Ви будете безсилі у руках своїх ворогів, і Вам загрожує хвороба.

Якщо уві сні Ви тримаєте в руках змію - значить, Ви розробите свою стратегію для повалення ворожих Вам сил.

Якщо уві сні Ваші волосся перетворяться в змій - значить, у житті незначні, на перший погляд, події доставлять Вам болісне занепокоєння і турботи.

Якщо приснившиеся Вам змії візьмуть химерні контури, цей сон обернеться для Вас бідами, які, втім, розвіються, якщо поставитися до них байдуже, зберігаючи присутність духу.

Побачити або наступити уві сні на змій, купаючись або переходячи вбрід річку, означає, що Ви будете турбуватися у передчутті чистої радості.

Бачити уві сні, як змії жалять інших, означає, що Ви будуть ображати Вашого друга.

Бачити уві сні маленьких змійок - означає, що Ви надасте привітний прийом людям, які будуть нишком обмовляти і ганьбити Вас, а також спробують зірвати Ваші плани.

Бачити уві сні дітей, що грають зі зміями, означає, що Ви опинитеся в замішанні, намагаючись розпізнати, де Ваші друзі, а де вороги.

Якщо жінка уві сні турбується за дитини, що знаходиться позаду неї, оскільки вона чує зміїне шипіння - це означає, що її умовлять відмовитися від чогось, їй дорогого, заради її ж блага;

Але пізніше вона виявить, що була залучена в ганебний інтригу.

Бачити уві сні одного, що стоїть на стежці, і змій, загрозливо піднімають голови у нього за спиною, означає, що насправді Ви розкриєте змову, організований проти Вас та Вашого друга.

Якщо ж у Вашому сні Ви розумієте, що один тримає змій під контролем - значить, якась могутня організація буде діяти у Ваших інтересах і відобразить злісні підступи.

Якщо жінці присниться, що вона заворожена змією - значить, її почнуть тиснути, але на захист її прав виступить закон і впливові друзі.

Сонник для закоханих

Якщо жінці сниться змія, це означає, що кохана людина виявиться шахраєм і зрадником, і це змусить її страждати і переживати.

Якщо ж ви бачите уві сні, як змії жалять когось іншого, це означає, що в реальному житті ви зробите проступок, здатний образити вашого улюбленого.

Якщо жінка в сні переживає за свою дитину, яка перебуває позаду неї, і чує зміїне шипіння, це означає, що їй доведеться відмовитися від любові дорогої їй людини. Згодом вона, ймовірно, буде втягнута в низьку інтригу, через яку позбудеться любові і довіри свого обранця.

Якщо ваш коханий стоїть на стежці серед загрозливо шиплячих змій, це означає, що ви зможете розкрити змову, спрямований проти вас і вашого обранця.

Якщо дівчині сниться, що її заворожила змія, це означає, що її чекають утиски з боку низьких людей. Однак впливовий і люблячий її чоловік зможе допомогти їй справитися з напастю.

Сонник Міллера

Якщо жінці сниться, що її кусає дохла змія - значить, злість лицемірного одного змусить її страждати. Сни про зміїв - це взагалі попередження про будь-яких різновидів і форм зла.

Бачити уві сні звиваються або падаючих на когось змій - означає боротьбу за існування і докори сумління. Вбивати уві сні змій - означає, що Ви підете на все заради досягнення своїх інтересів або того, щоб із ними рахувалися інші люди. Ви будете тріумфувати перемогу над ворогами. Проходити у сні серед змій - означає, що Ви будете жити в постійному страху захворювання, а егоїсти посягатимуть на Ваше місце в дружньому колі.

Якщо у Вашому сні змії жалити Вас, Ви піддастеся злісним підступам, і вороги зашкодить Вашій роботі.

Якщо Вам сниться, що по зеленій траві до Вас повзе плоска плямиста змійка, Ви отскакиваете в бік, вона проповзає повз, і Ви забуваєте про неї, як раптом вона знову наближається до Вас, збільшуючись в розмірах і, нарешті, перетворюючись в величезного змія, а Ви ціною божевільних зусиль успішно уникаєте його нападу і повністю позбавляєтесь від цього страшного бачення - все це означає, що в реальному житті Ви скоро уявіть, ніби Вами нехтують і не поважають, а Ваші справи йдуть усе гірше й гірше. Хвороби, занепокоєння, затятість будуть страшно гипертрофироваться у Вашій свідомості, але все закінчиться успішно, уявні біди будуть забуті, а взваленные на себе зобов'язання відкинуті, і Ви будете задоволені і винагороджені.

Якщо Вам сниться, що змія кільцями обвивається навколо Вас і вистрілює у Вас своїм жалом - значить, Ви будете безсилі у руках своїх ворогів, і Вам загрожує хвороба.

Якщо уві сні Ви тримаєте в руках змію - значить, Ви розробите свою стратегію для повалення ворожих Вам сил.

Якщо уві сні Ваші волосся перетворяться в змій - значить, у житті незначні, на перший погляд, події доставлять Вам болісне занепокоєння і турботи.

Якщо приснившиеся Вам змії візьмуть химерні контури, цей сон обернеться для Вас бідами, які, втім, розвіються, якщо поставитися до них байдуже, зберігаючи присутність духу.

Побачити або наступити уві сні на змій, купаючись або переходячи вбрід річку, означає, що Ви будете турбуватися у передчутті чистої радості.

Бачити уві сні, як змії жалять інших, означає, що Ви будуть ображати Вашого друга.

Бачити уві сні маленьких змійок - означає, що Ви надасте привітний прийом людям, які будуть нишком обмовляти і ганьбити Вас, а також спробують зірвати Ваші плани.

Бачити уві сні дітей, що грають зі зміями, означає, що Ви опинитеся в замішанні, намагаючись розпізнати, де Ваші друзі, а де вороги.

Якщо жінка уві сні турбується за дитини, що знаходиться позаду неї, оскільки вона чує зміїне шипіння - це означає, що її умовлять відмовитися від чогось, їй дорогого, заради її ж блага;

Але пізніше вона виявить, що була залучена в ганебний інтригу.

Бачити уві сні одного, що стоїть на стежці, і змій, загрозливо піднімають голови у нього за спиною, означає, що насправді Ви розкриєте змову, організований проти Вас та Вашого друга.

Якщо ж у Вашому сні Ви розумієте, що один тримає змій під контролем - значить, якась могутня організація буде діяти у Ваших інтересах і відобразить злісні підступи.

Якщо жінці присниться, що вона заворожена змією - значить, її почнуть тиснути, але на захист її прав виступить закон і впливові друзі.

Загальний сонник

Якщо жінці сниться, що її кусає дохла змія, - значить, злість лицемірного одного змусить її страждати. Сни про зміїв - це взагалі попередження про будь-яких різновидів і форм зла.

Бачити уві сні звиваються або падаючих на когось змій - означає боротьбу за існування і докори сумління. Вбивати уві сні змій - означає, що Ви підете на все заради досягнення своїх інтересів або того, щоб із ними рахувалися інші люди. Ви будете тріумфувати перемогу над ворогами. Проходити у сні серед змій - означає, що Ви будете жити в постійному страху захворювання, а егоїсти посягатимуть на Ваше місце в дружньому колі.

Якщо у Вашому сні змії жалити Вас, Ви піддастеся злісним підступам, і вороги зашкодить Вашій роботі.

Якщо Вам сниться, що по зеленій траві до Вас повзе плоска плямиста змійка, Ви отскакиваете в бік, вона проповзає повз, і Ви забуваєте про неї, як раптом вона знову наближається до Вас, збільшуючись в розмірах і, нарешті, перетворюючись в величезного змія, а Ви ціною божевільних зусиль успішно уникаєте його нападу і повністю позбавляєтесь від цього страшного бачення, - все це означає, що в реальному житті Ви скоро уявіть, ніби Вами нехтують і не поважають, а Ваші справи йдуть усе гірше й гірше. Хвороби, занепокоєння, затятість будуть страшно гипертрофироваться у Вашій свідомості, але все закінчиться успішно, уявні біди будуть забуті, а взваленные на себе зобов'язання відкинуті, і Ви будете задоволені і винагороджені.

Якщо Вам сниться, що змія кільцями обвивається навколо Вас і вистрілює у Вас своїм жалом, - значить, Ви будете безсилі у руках своїх ворогів, і Вам загрожує хвороба.

Якщо уві сні Ви тримаєте в руках змію - значить, у житті незначні, на перший погляд, події доставлять Вам болісне занепокоєння і турботи.

Якщо приснившиеся Вам змії візьмуть химерні контури, цей сон обернеться для Вас бідами, які, втім, розвіються, якщо поставитися до них байдуже, зберігаючи присутність духу.

Побачити або наступити уві сні на змій, купаючись або переходячи вбрід річку, означає, що Ви будете турбуватися у передчутті чистої радості.

Бачити уві сні, як змії жалять інших, означає, що Ви будуть ображати Вашого друга.

Бачити уві сні маленьких змійок - означає, що Ви надасте привітний прийом людям, які будуть нишком обмовляти і ганьбити Вас, а також спробують зірвати Ваші плани.

Бачити уві сні дітей, що грають зі зміями, означає, що Ви опинитеся в замішанні, намагаючись розпізнати, де Ваші друзі, а де вороги.

Якщо жінка уві сні турбується за дитини, що знаходиться позаду неї, оскільки вона чує зміїне шипіння, - це означає, що її умовлять відмовитися від чогось, їй дорогого, заради її ж блага;

Але пізніше вона виявить, що була залучена в ганебний інтригу.

Бачити уві сні одного, що стоїть на стежці, і змій, загрозливо піднімають голови у нього за спиною, означає, що насправді Ви розкриєте змову, організований проти Вас та Вашого друга.

Якщо ж у Вашому сні Ви розумієте, що один тримає змій під контролем, - значить, якась могутня організація буде діяти у Ваших інтересах і відобразить злісні підступи.

Якщо жінці присниться, що вона заворожена змією, - значить, її почнуть тиснути, але на захист її прав виступить закон і впливові друзі.