Тлумачення сну «Щеня»

Сонник Фрейда

Якщо в сновидінні ви бавилися з маленьким щеням, це означає, що близька людина піднесе вам якийсь оригінальний подарунок (до речі, зовсім необов'язково тварина).

Вибирали цуценя на ринку - це сон-попередження:

Людина, якій ви вірні і душею, і тілом, насправді нещирий з вами, більше того - за спиною він плодить про вас неприємні плітки.

Знайти бездомного щеня на вулиці - такий сон закликає вас підтримати людину, сильно нужденного, причому в усіх відношеннях. У сформованій ситуації самим головним буде для вас надати своєчасну підтримку, не боячись взяти на свої плечі відповідальність.

Наснилися собі в образі маленького безтурботного цуценя - це говорить про вашу втоми через проблеми.

Сон радить вам усамітнитися і провести якийсь час на самоті, і це допоможе вам навести порядок у власних почуттях і думках.

Якщо снилася сука зі щенятами, то чоловікові цей сон пророкує зустріч з жінкою, яка буде дуже змахувати на його матір. Вийде так, що, сам того не бажаючи, він буде відчувати до неї статевий потяг.

Жінці такий сон пророкує зустріч з привабливим молодим - набагато молодший за неї - людиною, до якої вона буде відчувати величезну симпатію.

Сонник Цветкова

Щеняподарунок.

Сонник Міс Хассе

Здобудете нового молодого друга.

Езотеричний сонник

У вашому сні щеня грав - значить, чекайте з боку близьких друзів обману, зради. Спав - ви будете відчувати більш теплі почуття до людей, які молодше вас, може бути, до дітей. Пестив до вас - полюбите людину, яка буде істотно молодше вас або вашого колишнього партнера. Побачили відразу багато цуценят - це означає, що вас чекає оточення людей молодше, ніж ви. Цілком може статися, що виховання молодого покоління виявиться вашим покликанням.

Звичайний сонник

Подарунок. Також Див. Собака.

Сонник Азара

Щеня — до народження дитини.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви підібрали щенята (якийсь щеня у вас викликає розчулення, ви хотіли б такого), скоро у вас з'явиться надійний друг. Протягом тижня кожен день спалюйте по одному своєму волосу на вечірній зорі. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що вам подарували цуценята, хтось намагається відволікти вас від чогось важливого. Щоб у людини нічого не вийшло, зав'яжіть їм щиколотці правої ноги три вовняних нитки різних кольорів, не знімайте 3 дні.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Якщо чорний щеня приснився - новий друг / молодий друг.

Східний жіночий сонник

Приснилося, що ти завела в будинку цуценя - значить, ти зіткнешся з необхідністю вирішувати масу невідкладних проблем, які будуть не тільки забирати час, але і заважати основній роботі.

Сучасний сонник

Зустріти милого бездомного щеня - означає, що Вам доведеться вибирати між можливістю здійснити великодушний вчинок і збереженням власного спокою.

Якщо Ваша дитина просить купити цуценя - значить, Ви давно не розмовляли по душах зі своїми дітьми.

Якщо уві сні Вам подарували цуценя - значить, насправді хтось навмисно вирішив додати Вам клопоту.

Якщо Ваш щеня погано поводиться - значить, Ви засмучені і не знаєте, як змінити стан справ.

Мріяти про щеня і ділитися мрією з коханою людиною - Вам належить дізнатися важливу новину:

У Вас буде дитина.

Східний сонник

Приснилося, що ти завела в будинку цуценя - значить, ти зіткнешся з необхідністю вирішувати масу невідкладних проблем, які будуть не тільки забирати час, але і заважати основній роботі.

Дитячий сонник

Щеня — хтось із друзів молодша за тебе.

Якщо маленька собачка гавкає на тебе - значить, незабаром тобі загрожують дрібні сварки чи станеться якесь непорозуміння.

Жіночий сонник

Сон, в якому ви безтурботно граєте зі щеням - є відображенням ваших думок про появу дитини.

Якщо при цьому хтось із чоловіків знаходиться поруч з вами - саме цю людину ви хочете бачити в якості батька вашої дитини.

Місячний сонник

Щеня — несподіваний друг.

Малий сонник Велесів

Щеняподарунок, молодий друг.

Новітній сонник

Щеня — буде повчати підліток, з яким перебуваєте в родинних відносинах.

Сонник майбутнього

Щеняновий молодий друг;

Молодятам — до первістка;

Літнім — до онуків.

Сонник для стерви

Щеняновий приємний друг розвеселить і потішить тебе, змусить забути про проблеми і неприємності.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Молодятам щеня сниться до первістка, старим - до онука.

Скуляни цуценя — до хвороби дитини.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Щеня — до дурної витівки.

Скуляни — до сліз вашої дитини.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Щеня — до людини, яка з часом вам помститься.

Скуляни цуценя — до переживань за близьку людину.

Сонник від А до Я

Бачити у сні бездомного недоглянутого цуценя означає, що вам доведеться понести значні витрати для досягнення поставленої перед собою мети.

Купувати породисте цуценя з хорошим родоводом - попередження бути насторожі при ризикованою фінансової операції. Хворий щеня - знак серйозних неприємностей і фізичної недуги.

Якщо уві сні вас вкусив злий щеня - це означає, що ви займетеся сумнівним ділом, яке не принесе очікуваного доходу, втягнувши вас в пучину боргів і безгрошів'я.

Сонник Мандрівника

Щенярадість, подарунок.

Сонник для всієї родини

Хтось із друзів молодша за тебе. якщо маленька собачка гавкає на тебе, значить, незабаром тобі загрожують дрібні сварки чи станеться якесь непорозуміння.