Сонник «Три»

Сонник Міс Хассе

Побачити число три - найщасливіша сон, адже недарма йому здавна приписується магічне значення. Після такого сновидіння вас чекає справжнє благоденство.

Сонник Симона Кананіта

Три — (число) - бачити - багато щастя.

Сонник Шеремінской

Три — перше число, якому присвоєно слово «всі». Одне дало початок двом, два дало початок трьом, три дало початок всім числам. За Арістотелем, тріада - є число цілого, бо містить початок, середину і кінець. Трійка - перше сильне число, оскільки при його поділі зберігається центр, т. центральна точка рівноваги. Воно є завжди сприятливим.

Три — це знак множинності, творчої сили, росту і синтезу, так як через свій зв'язок з Трійцею воно втілює продуктивну чоловічу сексуальну енергію і потужну духовну творчу силу. Трійка універсальна і уособлює трійкову природу людини:

Тіло, душа і дух. Це минуле, сьогодення і майбутнє. Трійка часто означає сім'ю, вона виражає число удачі. У магії «3» використовується з метою оволодіння потужною творчою силою і дуже ефективно використовується в любовних замовляннях.

Циганський сонник

Число триспори;

Сварки.

Нумерологічний сонник Піфагора

Це число привносить в життя людини любов і страждання, воно вкрай нестійке, як і людські емоції. Число «3» наповнене почуттям, але позбавлене розумного початку:

Воно змушує людину звернути увагу на сердечні потягу і забути про логіку, перестати контролювати себе у всьому і віддатися на волю емоційної хвилі. У цьому числі приховано суперечність, адже воно одночасно і радість, і горе;

І любов, і ненависть, і насолода, і біль. Тільки випробувавши всю гаму почуттів, людина зможе оцінити по достоїнству багатство життя. Число «3» - це прагнення людини пізнати світ всередині і навколо себе і зрозуміти серцем те, що не в силах пояснити розум.

Новітній сонник

Бачити цифру «три» - енергетичний знак:

Вам все і завжди доведеться добувати копіткою і сумлінною працею.

Сучасний сонник

Число три в снах - трактується як дуже сприятливий знак, який обіцяє багато щастя.

Сонник Фрейда

Священне число три - пов'язано з символікою чоловічих геніталій.

Всі предмети, що складаються з трьох частин, такі як трилисник, французька лілія (в геральдиці), трельяж і т. , А також все, що приснилося у трикратному розмірі - символізує пеніс, незалежно від того, що даний предмет символізує сам по собі.