Сонник «Втілює»

Загальний сонник

Універсальний символ воскресіння і безсмертя, смерті і відродження у вогні. Це казковий птах, вмираюча в результаті принесення себе в жертву. Вона залишається мертвою три дні молодик і потім відроджується з попелу. Ця символіка - місячна, але фенікс універсально розуміється як сонячний символ. Будучи ";

Вогненної птахом ";

, Він означає божественність царської влади, шляхетність і єдиність. Символізує також лагідність, оскільки ніколи не ламає те, на що приземляється, і не живиться нічим живим, але тільки росою. У всіх варіантах райського саду фенікс пов'язаний з трояндою. Алхімія:

Завершення ";

Великої Роботи ";

, Відродження. Ацтеки, майя, тольтеки:

Сонячний символ, благо, щастя. У Кетцаль - супутник Кетцалькоатля. Китай:

Фен-хуан, ";

Кіноварна птах ";

, ";

Речовина полум'я ";

, Одне з чотирьох духовно обдарованих або священних істот, що втілює, подібно дракону і Цилінь, з якими воно завжди пов'язано, одночасно інь і ян.

Якщо це самець ";

Фен ";

, То це ян, сонячне начало, вогняний птах.

Якщо ж ";

Хуан ";

, То це жіночне, иньское, місячне начало. Зображений разом із драконом як символом імператора, фенікс стає суто жіночим символом й означає імператрицю, а разом вони - обидва аспекти імператорської влади. У жіночій іпостасі ";

Хуан ";

Фенікс означає красу, тонкість почуттів і світ. Це також весільний символ, що означає ";

Нероздільне співдружність ";

- Не тільки для подружжя, але і для вселенської взаємозалежності інь-ян у світі подвійності. Крім того, подібно дракону і Цилінь, фенікс складається з декількох різних елементів, які репрезентують весь космос:

У нього голова півня Сонце, спина ластівки символ зростаючої Місяця, його крила - вітер, хвіст символізує дерева й квіти, його ноги - земля, він пятіцветен, що символізує п'ять чеснот:

";

Його колір радує око, його гребінь виражає праведність, його мову щирий, його голос виводить мелодію, його вухо насолоджується музикою, його серце дотримується правил, в його грудях - скарби словесності, його шпори володіють міццю проти порушують закон ";

З древнього ритуалу. Його поява вважалося у всіх випадках у вищій мірі сприятливим знаком, знаменуючи мир і благодійний правління або пророкуючи поява великого мудреця. Пара феніксів означала імператора і мудреця. Християнство:

Воскресіння, Христос, знищуваний вогнем пристрастей і знову повстає на третій день, перемога над смертю, віра, постійність. Єгипет:

Ототожнювався з Бенну, сонячної птахом, як символ сонячного начала, воскресіння та безсмертя;

Асоціювався з Ра. Висловлювалася думка, що фенікс символізував також спіральне сходження Сіріуса, яке в давнину було ознакою розливу Нілу. Японія:

Сонце, прямота, вірність, справедливість, послух. Рим:

Відродження й вічне існування Римської імперії, божественне походження імперії.