Тлумачення сну «Перемога»

Езотеричний сонник

Перемога у сні - перемога наяву. Бути переможцем - вас чекає гучний успіх і визнання вашої перемоги. Знати, що переміг - перемога буде непомітна для інших, але вам принесе задоволення і очікувані плоди. Вас перемогли - перемога над собою, своїми недоліками і недугами.

Побачити сон, у якому Ви здобули перемогу, передвіщає Вам і наяву чудове поразку Ваших давнішніх ворогів. Ви будете мати успіх у всіх жінок, яку б Ви побажали.

Здобути перемогу — теж саме трапитися наяву;

Для чоловіківуспіх у жінок;

Для жінокуспіх у чоловіків.

Якщо у сні Ви здобули перемогу, то й наяву Ви зможете подолати всі перешкоди, які виникають на Вашому шляху до наміченої мети.

Сонник Симона Кананіта

Перемога — Перемога у сні - перемога наяву. Бути переможцем - вас чекає гучний успіх і визнання вашої перемоги. Знати, що переміг - перемога буде непомітна для інших, але вам принесе задоволення і очікувані плоди. Вас перемогли - перемога над собою, своїми не.

Новий сімейний сонник

Якщо ви здобули перемогу у сні, то й наяву переможете своїх неприятелів. Мало того, ви ще й завоюєте немислимий успіх у жінок!

Сонник Міллера

Побачити сон, в якому ви здобули перемогу - передвіщає вам і наяву чудове поразку ваших давнішніх ворогів. Ви будете мати успіх у всіх жінок, яку б ви не побажали.

Азбука тлумачення снів

Перемога у сні в будь-яких іграх - не тягне перемоги наяву. Вона попереджає, що ваш підхід до життя не надто серйозний.

Новітній сонник

Перемога у військових діях - зцілення без сторонньої допомоги.

Перемога любовна — до програшу.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви здобули перемогу - пророкує, що Ви успішно відобразіть атаки ворогів, і Ваша любов завжди буде взаємною.

Сонник для стерви

Перемога — ти будеш мати грандіозний успіх у всіх справах і починаннях, а також очаруешь і упадку всіх знайомих і незнайомих чоловіків.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Брати участь у сні в чесній битві і перемогти - вірна ознака того, що ви маєте всі шанси з честю подолати всі труднощі і перепони, хоча вам і доведеться відстоювати свої інтереси. Іноді такий сон - може передвіщати нетривалу хворобу, з якою ваш організм легко впорається.

Успішно змагатися в будь-яких видах спорту - дуже хороший сон, що передвіщає вам успіх у справах і відмінні взаємини з оточуючими.

Сонник від А до Я

Сон, де ви здобували перемогу в якійсь сутичці, віщує позбавлення від хвороби і поправлення справ, а також підвищена увага з боку чоловіків.

Якщо ж ви переможені більш сильним противником - значить, здійсненню ваших добрих намірів завадять явні і таємні недоброзичливці з вашого найближчого оточення.

Сон, в якому ви перемогли на виборах, віщує пожвавлення трудової діяльності і гармонію в сімейних відносинах. Здобути перемогу в спортивному змаганні - наяву не буде відбою від шанувальників. Хворіти у сні за команду, яка здобуває перемогу до вашої великої радості, - віщує веселе проведення часу і відпочинок від усіх справ.

Переживати за Перемагає команда - доля поверне вам свою прихильність і незабаром вдасться з лишком покрити понесені вами збитки.

Сонник Мандрівника

Перемога над ворогом - успіх наяву.

Універсальний сонник

З тих пір як люди стали вести рахунок, існують переможці.

Якщо вам сниться, що ви виграєте - сон символізує удачу. У даний момент життя вам усміхається удача? Які події відбуваються у вашому житті?

Перемога також асоціюється - з успіхом. У даний період життя ви особливо успішні?

Якщо вам сниться, що перемагає інша людина - це говорить про те, що він останнім часом домагається більших успіхів? Ваше ставлення до цієї людини уві сні визначить, як ви приймаєте досягнення Інших людей.

Сон відображає ваше бажання змінити хід подій в реальному житті? Зверніть увагу на обставини сну, щоб зрозуміти, від яких подій в реальному житті ви очікуєте благополучного результату.

Снотолкователь

Побачити сон, у якому Ви здобули перемогу, передвіщає Вам і наяву чудове поразку Ваших давнішніх ворогів. Ви будете мати успіх у всіх жінок, яку б Ви побажали.

Загальний сонник

Сон, в якому Ви здобули перемогу, пророкує, що Ви успішно відобразіть атаки ворогів, і Ваша любов завжди буде взаємною.

Малий сонник

Якщо у сні Ви здобули перемогу, то й наяву Ви зможете подолати всі перешкоди, які виникають на Вашому шляху до наміченої мети.

Жіночий сонник

Сон, в якому ви здобули перемогу над кимось - може збутися буквально в відношенні ваших давнішніх ворогів. Крім того, чоловікові він може передвіщати оглушливий успіх у жінок.

Теткінскій сонник-2012

Перемогавідображення бажання взяти верх (також необхідність і / або можливість цього).

 
Відноситься до тем: