Тлумачення сну «Сватання»

Східний жіночий сонник

Дівчину сон, в якому вона спостерігає за сценою сватовства, не знаючи, хто ж буде нареченим, застерігає від занадто сильного захоплення молодою людиною. Не слід забувати про те, що перше почуття може пройти.

Якщо батькам приснилося, що їх дочка сватають, - їм пора задуматися над тим, що діти вже виросли і їм слід надати велику свободу. Сон, в якому ти приходиш в дім як свата, попереджає:

В найближчий час тобі доведеться зайнятися незвичайним справою.

Східний сонник

Дівчину сон, в якому вона спостерігає за сценою сватовства, не знаючи, хто ж буде нареченим - застерігає від занадто сильного захоплення молодою людиною. Не слід забувати про те, що перше почуття може пройти.

Якщо батькам приснилося, що їх дочка сватають - їм пора задуматися над тим, що діти вже виросли і їм слід надати велику свободу.

Сон, в якому ти приходиш в дім як свата - попереджає:

В найближчий час тобі доведеться зайнятися незвичайним справою.

Жіночий сонник

Якщо вам сниться, що вас сватають, а ви навіть не підозрюєте, хто ж удостоїться честі бути вашим нареченим - в реальності ви можете серйозно обпектися, надто захопившись молодим чоловіком. Знайте, що перша закоханість не завжди витримує перевірку часом.

Новітній сонник

Свататися — приймете важливе, доленосне рішення, пов'язане з кар'єрою.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви сватають незнайому дівчину - скоро отримаєте можливість вдосталь пофліртувати і пококетувати з представниками протилежної статі.

Бачити у сні, що Вас сватають - до прийняття важливого рішення.

Спостерігати за сватанням з боку - у Вас з'явиться можливість проявити свою ініціативу і довести здатність до самостійних учинків.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити сватання уві сні - страждати через своїх родичів.

Малий сонник

Для дівчини сон, у якому вона спостерігає за сценою сватовства, не знаючи, хто ж буде нареченим, застерігає її від занадто сильного захоплення молодою людиною. Їй не слід забувати про те, що перше почуття може пройти.

Якщо батькам приснилося, що їх дочка сватають, то в реальному житті їм пора задуматися над тим, що діти вже виросли і їм слід надавати більшу ступінь свободи.

Сон, в якому Ви самі приходите в дім як сватів, то, можливо, в найближчому майбутньому Вам доведеться зайнятися незвичайним справою.