Сонник «Прикрість»

Англійський сонник

Якщо уві сні ви випробували прикрість, то приблизно те ж почуття очікує вас і наяву. Несімейних сон обіцяє швидкий шлюб, якому не судилося стати гармонійним. Більш того, він зробить вас рабом своєї другої половини. Ще одне значення сну - зміна місця проживання.

Прикрість наздогнало когось із близьких - грядуть неприємні події. У них вашому другу чи знайомому буде відведена головна, причому непорядна, роль, через що ви можете посваритися.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Випробуване в сні засмучення означає зміну місця проживання, а незаміжнім і неодруженим пророкує швидкий шлюб, який, на жаль, не принесе сімейної злагоди засмучення уві сні - недобрий знак.

Прикрість і веде до засмучення.

Сучасний сонник

Якщо вам сниться, що ви вільно чи мимоволі образили, засмутили когось і ця людина страждає через вас - наяву вам слід тримати себе в руках і уникати сварок шукайте причину занепокоєння в самому собі.

Загальний сонник

Якщо вам сниться, що ви вільно чи мимоволі образили, засмутили когось і ця людина страждає через вас, то наяву вам слід тримати себе в руках і уникати сварок - шукайте причину занепокоєння в самому собі.