Тлумачення сну «Обвинувачення»

Сонник Міс Хассе

У сні звинувачували вас - це до неприємностей, звинувачувати самого себе - сон пророкує, що ви станете щасливим і відомою людиною;

Свою дружину — дізнаєтеся погані новини.

Англійський сонник

Якщо уві сні Вас звинувачують у вчиненні злочину і це звинувачення неправдою - значить. Ви на порозі великої біди.

Якщо ж Вас визнають невинним - значить, насправді підступні підступи Ваших недоброзичливців проваляться, і Ви найбільш гідним чином розіб'єте всі їхні підступи й інтриги. Цей сон також означає, що незабаром Ви розбагатієте завдяки власному ретельності і за підтримки Ваших друзів.

Звинувачувати когось у низьких вчинках - сварки з підлеглими і Ваше гідність постраждає;

Вас звинувачують — Ви будете причетні до розповсюдження пліток хитрим і навмисному чином.

Французький сонник

Звинувачувати когось у скоєнні злочину або поганого вчинку - це до неспокою і мукам. Звинувачували вас - до успіху і удачі.

Сонник Міллера

Приснилося, що вас звинувачували в якихось негідних вчинках, - значить, в майбутньому ви можете свідомо і хитромудро поучаствовать в поширенні пліток. Звинувачувати інших в низьких вчинках - будете конфліктувати з підлеглими, вашому достоїнству буде завдано шкоди.

Сонник Лонго

Якщо наснилося звинувачення, висунуте на вашу адресу, це повідомляє про ваших побоюваннях:

Ви боїтеся викриття, оскільки надійшли не дуже гідно.

Звинувачували вас заслужено - сон радить розповісти про скоєне, в іншому випадку потім, коли стане відома вся правда, вам же буде гірше, оскільки всі від вас відвернуться як від безчесного людини.

Розуміти, що звинувачення у сні ви не заслужили, - наяву ваш вчинок не так уже й страшний, тому так сильно переживати не варто. Катастрофи не станеться, навіть якщо ваша таємниця відкриється комусь:

Адже ви сильно перебільшуєте ступінь своєї провини, зробивши вельми незначний проступок.

Звинувачували ви іншої людини - чекають тривалі клопоти, найімовірніше, пов'язані з утворенням. Може так статися, що у вас з'явиться новий начальник, до якого ви спочатку перейметеся гарячої антипатією. Однак сон підказує, що ще до зіткнення з проблемою вам варто було б усвідомити собі, що ваш майбутній начальник - цілком звичайний, відкритий і товариська людина, іноді користується психологічної маскою диктатора для більшої впевненості.

У сновидінні, незважаючи на те, що вам була достеменно відома невинність якоїсь людини, вам нічого не вдавалося зробити для його виправдання - це означає, що і в дійсності ви зіткнетеся зі схожою ситуацією. Майбутнє якоїсь людини в деякій мірі буде залежати від вас, оскільки у вас буде можливість довести його невинність. Набравшись сміливості і озвучивши для всіх правду, ви тим самим доведете справу до благополучного завершення. А ось через вашу боягузтва і боязні бути звинуваченим в чомусь непристойному людина може сильно постраждати.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви звинувачуєте когось в низьких вчинках, віщує сварки з підлеглими. Дивіться, як би ваша значимість і авторитет не постраждали!

Якщо уві сні звинувачують вас, постарайтеся не стати причетним до інтриг і пліток.

Циганський сонник

Мука, розлад, сумнів.

Якщо уві сні хтось вказує на вас пальцем, це означає, що наяву ви в собі сумніваєтесь.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні вас звинувачують у вчиненні злочину і це звинувачення неправдою - значить. Ви на порозі великої біди.

Якщо ж Вас визнають невинним - значить, насправді підступні підступи Ваших недоброзичливців проваляться, і Ви найбільш гідним чином розіб'єте всі їхні підступи й інтриги. Цей сон також означає, що незабаром Ви розбагатієте завдяки власному ретельності і за підтримки Ваших друзів.

Ведичний сонник Шивананда

Є ознакою того, що Ви зможете стати багатими, завдяки власним зусиллям. Але це може принести Вам великі проблеми.

Сучасний сонник

Якщо уві сні ви страждаєте від незаслуженого обвинувачення в чому-небудь - значить, в реальному житті вас чекають сварки, незлагоди, розчарування.

Пред'являти звинувачення, показувати проти когось в суді - означає обмануті надії, несподівані перешкоди.

Якщо уві сні ви пред'являєте комусь звинувачення в ницості - наяву посварився з друзями і поступитеся власною гідністю.

Якщо вам сниться, що звинувачують вас - існує небезпека, що ви навмисно будете поширювати плітки про когось.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні все вас звинувачують у тому, чого ви не робили - такий сон може бути передвістям великого успіху, якщо ж звинувачують заслужено - ви будете вплутані до якісь темні справи або будете сприяти поширенню пліток.

Самому пред'являти комусь звинувачення - означає, що ви даремно сподіваєтеся на реалізацію задуманих планів, ймовірно, вашим надіям не судилося збутися.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Чути в сні звинувачення на свою адресу - означає, що ви близькі до того, щоб визнати свої помилки і виправити їх.

У той же час, якщо уві сні ви намагаєтеся якось обілити себе і піти від відповіді - такий сон говорить, що наяву ви зробили якусь непробачну дурість, яка незабаром може завдати вам серйозну шкоду. Після такого сну вам буде краще тверезо оцінити свої дії і виправити допущені помилки, щоб уникнути неприємностей.

Чути в сні на свою адресу абсолютно безглузді звинувачення - зазвичай говорить про те, що ваші справи продумані добре і у вас немає особливих причин для хвилювань.

Самому звинувачувати будь-кого у сні - знак того, що причиною ваших невдач можуть стати спроби перекласти свою провину на іншого. На жаль, пошук винуватих не зможе наблизити вас до успіху ні в сні, ні наяву.

Сонник від А до Я

Сон, в якому вас звинувачують у скоєнні крадіжки, означає, що прикре непорозуміння перешкодить вам у якомусь справі і ви будете важко переживати з цього приводу, однак усе владнається і в кінці кінців ви залишитеся задоволені.

Якщо у крадіжці звинувачують когось іншого - виходить, наяву ви з необачно поспішністю осудіть невинного.

Якщо уві сні чоловік звинувачує вас у невірності - в реальному житті вас чекають сімейні неприємності.

Якщо такі ж домагання ви пред'являєте своєму чоловікові - чекайте поганих звісток.

Бути обвинуваченої у вимаганні або дачі хабара - можливо, вам доведеться доводити свою невинність у суді. Звинувачувати у сні своїх друзів у всіх смертних гріхах - в реальності це загрожує сваркою з ними, причиною чому послужить ваша зайва недовірливість. Дивний сон, в якому ви звинувачуєте себе перед обличчям громадськості та публічно кається у скоєних гріхах, - знак невдалого підприємства, не відбулася зустрічі, засмученою заручин.

Сонник Мандрівника

Звинувачення, — вирішення проблеми, удача або буквально.

Сонник Фрейда

Якщо ви звинувачуєте когось у скоєнні злочину - ви схильні до агресивної поведінки, але в реальному житті себе зазвичай стримуєте. Ваша агресивність найчастіше знаходить вихід в сексуальних відносинах, де ви схильні до садистських відхилень.

Якщо вас звинувачують у скоєнні якогось злочину або провини, і ви не можете виправдатися - у вас явно занижена самооцінка. Ви схильні до нападів меланхолії і депресії, з яких вам важко вийти. Сексуальне життя у вас теж не вдалася.

Якщо ж у вас з'являється сексуальний партнер - ви отримуєте задоволення від сексу тільки при садистському поведінці вашого партнера, т. ви схильні до занять мазохізмом. Ви можете проявляти акти невмотивованої агресії у відношенні явно слабейших істот, але зазвичай ви вважаєте себе несправедливо скривдженим і обділеним.

Якщо ж ви з легкістю відкидає всі звинувачення - ви прагнете до лідерства не тільки в сексуальній сфері, але і в суспільному житті. У відносинах з оточуючими вам не дістає гнучкості та м'якості.

Якщо вас звинувачують у вчиненні злочину або проступку, яких ви не робили - ви відчуваєте себе дуже незатишно в стосунках з оточуючими вас людьми, а сексуальні партнери викликають у вас тільки роздратування.

Сонник для закоханих

Якщо вам приснилося, що ви звинувачуєте когось в негідній поведінці, наяву чекайте сварки з коханим (коханою).

Теткінскій сонник-2012

Звинуваченнявідображення почуття провини чи образи. Відображення бажання викрити, «вивести на чисту воду» (також боязнь цього). Відображення боязні бути викритим або марно звинуваченим.