Тлумачення сну «Правда»

Сонник Міс Хассе

Почути від когось правду - таке сновидіння означає, що ви змусите когось зізнатися у скоєному.

Якщо в сновидінні вона була гіркою, неприємною, то визнання цієї людини позбавить вас спокою і завдасть моральну травму.

Якщо ж почуте вас не засмутило, а порадувало, це означає, що наяву ви будете зберігати спокій і оптимістичний настрій, навіть якщо навколо розіграється ціла життєва буря. Почути, як хтось комусь казав правду, - такий сон пророкує, що ви будете свідком неприємної розмови. Говорити самому - це до переляку.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, що ви говорите тільки правду і нікого не обманюєте - до обману.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Чути це слово уві сні або бачити його написаним - до помилкового слуху, за якого ви будете страждати до тих пір, поки не дізнаєтеся правду.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Читати газету «Правда» - отримати якусь потрібну інформацію.

Сонник від А до Я

Почути в сні неприємну правду про себе - до великим сумнівам в майбутньому виборі обранця.

Якщо ж на вашу адресу вимовляють звинувачення, які не відповідають правді, - наяву випробуєте полегшення при звістці про благополучному результаті операції знаходиться у лікарні близької людини.

Говорити слова правди на захист обмовлених людей віщує наближення неприємностей, які, однак, жодним чином не виведуть вас з рівноваги і не злякають.

Сон, в якому ви змушені говорити правду, як би вам цього не хотілося робити, - до серйозних випробувань з благополучним кінцем.