Тлумачення сну «Буря»

Сонник Міс Хассе

Після такого сну у вашому житті вибухне справжня буря - боротьба з непростими життєвими обставинами. Переможцем з неї вийдете ви.

Езотеричний сонник

Приснилося буря віщує значні події в суспільному житті;

Якщо була з блискавкою, може бути революція;

Із громом — не виключена громадянська війна, заворушення із застосуванням зброї. Потрапили в бурю уві сні - будете особисто брати участь у цих подіях. Понести втрати, збитки від бурі - можливі віддалені неприємні наслідки соціальних катаклізмів, від яких постраждаєте і ви.

Французький сонник

Приснилася буря — готуйтеся до непорозумінь у любовній сфері, в справах станеться небезпечний поворот. Вам належить неминуче участь в судовому процесі.

Англійський сонник

Після бурі у сні чекайте великих прикростей і втрат. У вас дістане мужності і стійкості витримати всі випробування. Можуть бути образи і гоніння, і все ж вороги не зможуть заподіяти вам великої шкоди. Людині закоханому не варто боятися суперництва, оскільки його улюблене істота втримається від небезпечних спокус і збереже свою чистоту і красу.

Сонник Симона Кананіта

Бурянебезпека з успішним результатом.

Сонник Міллера

Бачити і чути у сні наближається бурю пророкування тривалої хвороби, невдач, розладу із друзями, що стане причиною Ваших великих страждань.

Якщо ж буря уві сні стихає, Ваше горе буде не настільки тяжким.

Український сонник

Бурясуперечка, сварка.

Бурею кинуті в глибокий колодязь - трагічне зло.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі буря в морі, то вас чекає безліч приємних несподіванок - навколишні будуть привітніше і добрішим, керівництво піде вам на поступки і т. Щоб це відбулося, мелену каву загорніть в невелику серветку, капніть 5 крапель вина, покладіть в чашку і спаліть. Після цього залийте окропом, дайте трохи часу, щоб напій заварилася, і випийте. Погане значеніеЕслі буря відбувається на суші, приготуйтеся до низці неприємних подій - вас обкрадуть, ви захворієте, буде скандал на роботі, посваритеся з домашніми. Щоб цього уникнути, розчиніть в 0,25 склянки гарячої води 2 ст. ложки кухонної солі і покладіть в розчин небудь прикраса. Коли вода випарується, з'їжте кристали солі, які виростуть на цій прикрасі.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Цей сон обіцяє великі прикрощі і втрати, які ви мужньо перенесете. можливі образи і гоніння, але вороги не зможуть заподіяти вам великої шкоди. закоханому не потрібно боятися суперництва, бо улюблене їм істота зуміє уникнути небезпечних спокус і збереже свою чистоту і чарівність.

Східний жіночий сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона перебуває вдома і бачить, що за вікном розігралася буря, означає, що їй слід бути готовою до неприємностей на любовному фронті.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви потрапили у снігову бурю, то в реальному житті Вам слід проявити граничну обережність, оскільки непередбачені обставини можуть різко погіршити хід Ваших справ. Сон, в якому Ви слухаєте прогноз погоди, що передвіщає бурю, означає, що Ви схильні довіряти чуткам, а не покладатися на існуючу офіційну інформацію.

Для молодої жінки сон, у якому вона перебуває вдома і бачить, що за вікном розігралася буря, означає, що їй слід бути готовою до неприємностей на любовному фронті.

Сонник Жовтого Імператора

Стихіївітер, вогонь. Емоції - гнів. Органи - печінка, жовчний міхур, серце. Планети - Юпітер, Марс. Пояснення і тлумачення Буря, буран, смерч - природні явища, що свідчать про неправильне плині енергії ци - порушенні гомеостазу Землі як цілісного організму. Природа прагне очистити саму себе - знищити патологічну енергію, інь і ян люто борються, і народжується буря. З одного боку, буря - прагнення до очищення і гармонії - прояв сили, з іншого боку, може призвести до взаємного виснаження інь-ян, а людину до загибелі. Тлумачення приснилося бурі залежить від зокрема:

Потрапляючи у круговерть природних явищ, людина привносить у них будь-які, переважаючі в ньому емоції і отримує зворотний вплив на відповідні, залежні від емоцій органи (згадайте свій настрій у сні). Сновидець споглядає бурю як глядач, і видовище природного явища залучає його масштабністю і міццю-сон тлумачиться як вельми сприятливий шанс позбутися всього заважає:

Сила у сновидца є, перешкоди будуть подолані.

Буря споглядається з незадоволенням і страхом - необхідність вирішувати проблеми / виправляти справи і повне внутрішнє небажання робити що-небудь, спустошеність енергії і ян, і інь. Наслідки - погіршення здоров'я / справ / відносин. Сновидець в поле дії бурі - ситуація вже розгортається не на його користь, що означає наяву необхідність термінового вирішення проблем, з якими забарилися. Боротися з бурею без страху - сприятливе для дійсності рішення сну:

Сили для боротьби знайдуться, якщо є бажання боротися. Бути в паніці і загинути від бурі або прокинутися з відчуттям загибелі - досить несприятливо:

Спустошеність і інь, і янь, дисбаланс по всім системам організму і втрата зв'язку з космічною інформацією, що можливо тільки при неправильному відношенні до світу і невірної оцінки свого місця в ньому. Прокинутися після запеклої боротьби з бурею уві сні з відчуттям загибелі, але без страху - ситуація (можливі вороги) сильніше сновидця, незважаючи на максимум прикладених з його боку зусиль. Але в цьому випадку сновидець має право отримати, і отримає при правильному поводженні Вищу допомогу. Слід:

Не боятися і не сумніватися;

Подумки допомоги у Бога / Неба / Космосу попросити. Останній варіант сну може тлумачитися як сприятливий:

Якби допомога не збиралися дати, навіщо було б подавати у сні інформацію? Від сновидца просто чекають відповідних дій - підтвердження на готовність їх вчинити, підтвердження готовності слідувати порадам.

Буря на великій воді (озеро, море, океан)-означає те ж, що й вище, але ще більш напружена ситуація:

Вода змиває і очищає, але змиває інформацію без розбору всю - і добре, і погано. Від сновидца вимагається вибух активності.

Буря на чистій воді (немає бруду) - схильність ситуації до позитивного рішення (одужання, поправлення справ).

Буря з масами брудної води - дуже небезпечно:

Потрібно негайний перегляд світогляду - своїх відносин із Землею і Небом / Космосом, заодно і перегляд особистих зв'язків.

Сонник Азара

Небезпека з успішним результатом.

Цей сон обіцяє великі прикрощі і втрати, які Ви мужньо перенесете. Можливі образи і гоніння, але вороги не зможуть заподіяти Вам великої шкоди. Закоханому не потрібно боятися суперництва, бо улюблене їм істота зуміє уникнути небезпечних спокус і збереже свою чистоту і чарівність.

Соціальні події;

Із блискавкою — може бути революція;

Із громом — громадянська війна, заворушення із застосуванням зброї. Потрапити в бурю - брати участь особисто в цих подіях. Зазнати збитків від бурі, рани - можуть бути неприємні наслідки, пов'язані з соціальними катаклізмами.

Чекай життєвої боротьби, з якої однак, вийдеш переможцем.

Бачити і чути - тривала хвороба, невдачі, розлад з друзями, великі страждання;

Стихає — Ваше горе буде не настільки тяжким.

Ховатися від бурі - неприємні новини, а іноді зустріч з сильним ворогом;

Бачити бурю, перебуваючи в безпеці - довіра або душевний спокій.

Якщо Вам приснилося, що Ви потрапили у снігову бурю, то в реальному житті Вам слід проявити граничну обережність, оскільки непередбачені обставини можуть різко погіршити хід Ваших справ.

Сон, в якому Ви слухаєте прогноз погоди, що передвіщає бурю, означає, що Ви схильні довіряти чуткам, а не покладатися на існуючу офіційну інформацію.

Для молодої жінки сон, у якому вона перебуває вдома і бачить, що за вікном розігралася буря, означає, що їй слід бути готовою до неприємностей на любовному фронті.

Бурясуперечка, сварка. Бурею кинуті в глибокий колодязь - трагічне зло.

Сонник Данилової

Бачити або чути у сні наближається бурю - пророкування тривалої сварки з коханою людиною, невдач у коханні, внутрішнього розладу, що стане причиною ваших тривалих страждань.

Якщо ж у сні буря вщухла - ваше горе буде не настільки тяжким.

Дитячий сонник

Буря — говорить про настання часів великих змін в твоїй долі, причому, в тому випадку, якщо ти не зможеш справлятися з собою в екстремальних ситуаціях, що відбувається здатне завдати тобі шкоди.

Пилова буря — життєві дрібниці і дрібні неприємності незабаром переможуть тебе і принесуть масу невдоволення. Не дай сірим будням здолати тебе будь вище дрібниць.

Ідіоматичний сонник

«Буря пристрастей», «ураган думок», «бурхливий, любовний роман» - величезний ритм вашого життя.

Малий сонник Велесів

Бурябіда, злидні, напасті, сварка, суперечка, небезпека;

Буря вб'є — брехуном назвуть;

Іншого вбилообраза, втрата;

Закине в глибокий колодязь - біда, лихо.

Новітній сонник

Буря — після нервового напруження, пов'язаного з очікуванням якогось важливого для вас події, благополучне його завершення. Пилова буря - до кардинального погіршення якості вашого життя.

Новий сонник 1918 р

Ховатися від бурі - неприємні новини, а іноді зустріч з сильним ворогом;

Бачити бурю, перебуваючи в безпеці - довіра або душевний спокій.

Суміщений сонник

Буря — дане сновидіння попереджає про серйозну небезпеку, але тим не менше все закінчиться на вашу користь.

Якщо вам привидиться, що ви перебуваєте в епіцентрі бурі - вас омине велика загроза;

Ховатися від бурі - неприємні вісті або поява гідного і хитрого супротивника.

Спостерігати бурю з боку - до умиротворення, люди стануть довірятися вам.

Якщо в сновидінні ви бачите як буря поступово вщухає - ваші проблеми благополучно вирішаться.

Сонник XXI століття

Побачена у сні буря - може передвіщати вам якусь несподівану небезпеку.

Бачити бурю, перебуваючи в безпеці - до довіри і душевному спокою.

Ховатися від бурі - до неприємних новинам або зустрічі з сильним ворогом.

Опинитися в епіцентрі бурі - можливо, що вам доведеться пережити образу або уникнути великої небезпеки.

Буран уві сні - може передвіщати проблеми і невдачі на роботі.

Якщо ви побачили дуже сильний буран або потрапили в нього - вам необхідно подбати про своє здоров'я.

Якщо уві сні на вас обрушився ураган і втягнув у епіцентр - вам належить різка зміна способу життя під впливом пристрасті чи незвичайних обставин.

Бачити у сні з боку наслідки жахливого урагану - означає, що поряд будуть якісь неприємності або навіть лиха, але вони не торкнуться вас і вашої родини.

Побачений у сні тайфун - обіцяє вам багато роботи, в тому числі і над собою.

Постраждати уві сні від сильної повені - застереження:

Вас можуть очікувати якісь неприємності або життєві проблеми.

Сонник для стерви

Буря — тобі належить пройти важливе і важке випробування, але ти обов'язково з ним справишся і досягнеш успіху.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити бурю на морі - до хвилювань із сприятливим кінцем.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні розгул стихії - до земних катаклізмів.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні сильну бурю або наслідки цієї бурі:

Зламані дерева, купи сміття, порвані дроти, розбиті стекла - до землетрусу.

Сонник Соломона

Бурянебезпека.

Сонник Мандрівника

Буря — сильні емоційні хвилювання, переживання, потрясіння;

Зміни.

Спостерігати здалекунещастя оминуть або стануться з кимось.

Вітер підняв і поніс - до дуже значних змін у залежності від кінцівки;

М'яко і плавно опустили - сприятливе втручання доленосних сил, хороше завершення всіх колотнеч.

Середньовічний сонник

Бурю побачити — до багатства.

Сонник для всієї родини

Говорить про настання часів великих змін в твоїй долі, причому, в тому випадку, якщо ти не зможеш справлятися з собою в екстремальних ситуаціях, що відбувається здатне завдати тобі шкоди.

Жіночий сонник

Буря у сні - передвіщає серйозну життєву боротьбу, з якої ви скоріше всього вийдете переможцем.

Теткінскій сонник-2012

Буря — прояв сильних емоцій.

 
Відноситься до тем: