Сонник «Ураган»

Сонник Фрейда

Урагансимвол досить прозорий, він говорить про те, що у вашому житті скоро настануть якісь значні зміни, причому вони будуть пов'язані з тим, що ви познайомитеся з якоюсь людиною, який змусить вас по-новому подивитися на світ і своїх близьких.

Якщо у вашому сні ви самі або хтось інший постраждав від урагану, значить, знайомство, яке спочатку здасться вам дуже цікавим, може принести вам нещастя або, принаймні, хвилювання. Спостерігати за тим, як ураган наближається, - ви стурбовані долею свого друга (або подруги), якому не дуже-то щастить в особистому житті. Насправді, вами повинно направляти те, як сам один ставиться до себе, - якщо його (або її) все влаштовує, то і ви повинні бути спокійні.

Англійський сонник

«Цей сон я ненавиджу, - говорить Баллетер, арабський тлумач снів, - за те, що він завжди віщує нещастя:

Небезпеки — мандрівникам і морякам і гіркі розчарування - шалено закоханим. Він попереджає про хворобу торговців і комерсантів і є передвісником сімейних сварок і скандалів ».

Якщо Вам сниться, що Ви потрапили в ураган, - значить, скоро Ви відчуєте гіркоту і розпач від того, що зваляться довго виношуються Вами плани, які повинні були швидко привести Вас до заповітної мети. Цей сон може передвіщати великі зміни у Вашій долі, нерідко сполучені з втратами. У сні чути ревіння ураганного вітру і бачити, як він нахиляє дерева навколо Вас, обіцяє Вам якесь болісне очікування, що зміниться рішучими спробами протистояти краху. Сон, в якому під натиском вітру обрушується Ваш будинок, передвіщає зміну способу життя, часті переїзди і зміну роботи.

Бачити у сні наслідки страшного урагану - знак того, що нещастя не торкнеться особисто Вас.

Потрапити в ураган - скоро Ви відчуєте гіркоту і розпач від того, що зваляться довго виношуються Вами плани, які повинні були швидко привести Вас до заповітної мети, можливі великі зміни у Вашій долі, нерідко сполучені з втратами;

Чути ревіння ураганного вітру і бачити, як він нахиляє дерева навколо Вас - якесь болісне очікування, що зміниться рішучими спробами протистояти краху;

Під натиском вітру обрушується Ваш будинок - зміна способу життя, часті переїзди і зміна роботи;

Бачити наслідки страшного урагану - нещастя не торкнеться особисто Вас.

Також Див. Дерево, Будинок.

Сонник Міллера

Якщо вам сниться, що ви потрапили в ураган - значить, скоро ви відчуєте гіркоту і розпач від того, що зваляться довго виношуються вами плани, які повинні були швидко привести вас до заповітної мети. Цей сон може передвіщати великі зміни у вашій долі, нерідко сполучені з втратами.

У сні чути ревіння ураганного вітру і бачити, як він нахиляє дерева навколо вас - обіцяє вам якесь болісне очікування, що зміниться рішучими спробами протистояти краху.

Сон, в якому під натиском вітру обрушується ваш будинок - передвіщає зміну способу життя, часті переїзди і зміну роботи.

Бачити у сні наслідки страшного урагану - знак того, що нещастя не торкнеться особисто вас.

Сонник Симона Кананіта

Ураган — Ви беззахисні проти долі.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі буря в морі, то вас чекає безліч приємних несподіванок - навколишні будуть привітніше і добрішим, керівництво піде вам на поступки і т. Щоб це відбулося, мелену каву загорніть в невелику серветку, капніть 5 крапель вина, покладіть в чашку і спаліть. Після цього залийте окропом, дайте трохи часу, щоб напій заварилася, і випийте. Погане значеніеЕслі буря відбувається на суші, приготуйтеся до низці неприємних подій - вас обкрадуть, ви захворієте, буде скандал на роботі, посваритеся з домашніми. Щоб цього уникнути, розчиніть в 0,25 склянки гарячої води 2 ст. ложки кухонної солі і покладіть в розчин небудь прикраса. Коли вода випарується, з'їжте кристали солі, які виростуть на цій прикрасі.

Новий сімейний сонник

Потрапивши у сні в ураган, наяву ви відчуєте відчай через зрив довго виношуваних вами планів, які повинні були привести вас до заповітної мети. Почутий у сні ревіння ураганного вітру віщує болісне очікування, що зміниться рішучими спробами протистояти краху.

Якщо уві сні ураган рушить ваш будинок, то вам доведеться змінити спосіб життя. Можливо, вас чекають часті переїзди і зміна роботи. Сон, в якому ви бачили лише наслідки страшного урагану, означає, що нещастя не торкнеться особисто вас.

Циганський сонник

Ураган — ви сильно посваритеся з родичем, і наговорите того, про що пізніше пошкодуєте.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

"Цей сон я ненавиджу, - говорить Баллетер, арабський тлумач снів, - за те, що він завжди віщує нещастя:

Небезпеки — мандрівникам і морякам і гіркі розчарування - шалено закоханим. Він попереджає про хворобу торговців і комерсантів і є передвісником сімейних сварок і скандалів ".

Китайський сонник Чжоу-гуна

Ураганний вітер і сильна злива. - Віщує чиюсь смерть.

Східний жіночий сонник

Сон передвіщає зміни до гіршого:

Втрати, розчарування, розлука;

Є передвісником сварок і скандалів.

Сонник Міс Хассе

Бушуючий — ти беззбройний проти долі.

Сонник Данилової

Насувається уві сні ураган символізує прийдешні зміни у вашому особистому житті, причому вони будуть не дуже сприятливими. Вам загрожує розлука з коханою людиною.

Якщо ви чуєте шум урагану, але не бачите його руйнівних дій, цей сон - свого роду попередження про навислу над вами загрозі.

Східний сонник

Ураган — сон передвіщає зміни до гіршого:

Втрати, розчарування, розлука;

Є передвісником сварок і скандалів.

Новітній сонник

Ураган — приймете ризиковане рішення.

Сучасний сонник

Чути шум ураган, який насувається прямо на Вас, зламані все на своєму шляху - передвістя болісних хвилювань і невизначеності, що опанує Вами при спробі впоратися з неприємностями, загрозливими Вашим справам.

Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте в будинку, який на очах у Вас руйнує ураган, і в мороці Ви намагаєтеся врятувати когось з під уламків - наяву у Вашому житті настають зміни:

Вам мають поневіряння по далеким країнам, які не принесуть Вам ні.

Бачити у сні руїни, що залишилися після урагану - знак того, що над Вами нависла біда, відвести яку Вам допоможуть інші люди.

Бачити у сні людей, що постраждали від урагану - пророкує, що Вам будуть турбувати біди інших людей.

Сонник Азара

Ураган — ти беззбройний проти долі.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні ураган - до перешкод.

Якщо ви бачите уві сні ураган - це означає, що тим планам, які ви виношували, не судилося здійснитися.

Якщо уві сні ви чуєте рев урагану - наяву ви будете діяти в ситуації, яка вимагає рішучих вчинків.

Якщо ви бачите уві сні, що ураган зруйнував ваш будинок - це попередження про те, що вас чекають часті переїзди і зміна роботи.

Якщо ж уві сні ви бачите руйнування, які заподіяв ураган - це вказує, що нещастя не торкнуться вас особисто.

Якщо ви бачите ураган з неділі на понеділок - вас чекає догана з боку начальства і, можливо, пониження по службі.

Якщо ж ураган приснився вам з вівторка на середу - ви опинитеся скоро в скрутних обставинах і будете випробовувати матеріальні труднощі.

Ураган, приснився з п'ятниці на суботу - попереджає, що вам доведеться займатися принизливою і брудною роботою.

Якщо ж ви побачите ураган уві сні з суботи на неділю - вам доведеться займатися справами, які не принесуть вам ні користі, ні задоволення.

Якщо ж ви намагаєтеся сховатися від урагану, сховатися - це вказує на те, що ви хочете добитися спокою в житті і хороших, рівних стосунків з оточуючими.

У тому випадку, якщо від урагану вдалося сховатися - це вказує на те, що ви зумієте взяти себе в руки і тим самим вам вдасться уникнути багатьох неприємностей.

Бачити у сні наслідки урагану - значить переживати важкі часи, у вас може погіршитися здоров'я і з близькими дуже довго не будуть налагоджуватися стосунки.

Бачити ураган з понеділка на вівторок - великі неприємності на роботі, які можуть призвести до її втрати.

Якщо ж ураган вам сниться з четверга на п'ятницю - ваші стосунки з коханою людиною в небезпеці.

Ураган, який ви бачите в сні з п'ятниці на суботу - вказує на появу в життя незнайомця, з яким належить пережити бурхливий роман.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Ураган у сні - ознака того, що у вашій душі накопичилося небезпечне нервове напруження. Можливо, ви передчуваєте якісь важкі випробування або занадто зволікайте із здійсненням якогось важливого справи. У будь-якому випадку цей сон попереджає вас, що нервова напруга в будь-який момент може вирватися назовні, перетворивши ваші плани на купу уламків. Щоб уникнути руйнівних наслідків, постарайтеся не піддаватися власним гніву і не давати приводу проявити свій гнів оточуючих.

Сонник від А до Я

Якщо вам приснилося, ніби ви потрапили в ураган - стало бути, незабаром відчуєте гіркоту і розпач від того, що довго виношував плани не зможуть бути реалізовані. Чути рев шквального урагану, з корінням вивертає дерева і зривав крівлю з будинків - це віщує болісне очікування, що зміниться рішучими спробами взяти долю у свої руки.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що Ви потрапили в ураган - значить, скоро Ви відчуєте гіркоту і розпач від того, що зваляться довго виношуються Вами плани, які повинні були швидко привести Вас до заповітної мети.

Цей сон може передвіщати великі зміни у Вашій долі, нерідко сполучені з втратами.

У сні чути ревіння ураганного вітру і бачити, як він нахиляє дерева навколо Вас, обіцяє Вам якесь болісне очікування, що зміниться рішучими спробами протистояти краху.

Сон, в якому під натиском вітру обрушується Ваш будинок, передвіщає зміну способу життя, часті переїзди і зміну роботи.

Бачити у сні наслідки страшного урагану - знак того, що нещастя не торкнеться особисто Вас.

Теткінскій сонник-2012

Ураганзнак того, що нещастя не торкнеться особисто Вас.

 
Відноситься до тем: