Сонник «Скандал»

Сонник Міс Хассе

Почути про якомусь скандалі - такий сон означає, що зі своїми друзями ви повтікаєте по сторонам. Чим голосніше він був у вашому сновидінні, тим менше шансів на примирення буде у вас з приятелями. Дізнатися, що у непристойному скандалі замішаний хтось з ваших близьких, - цей сон говорить про те, що наяву ви почуєте про цю людину щось незвичайне. Самі брали участь у ньому - значить, і наяву опинитеся в епіцентрі якогось сенсаційного події. Виступили ініціатором, організатором - це сон до лавини неприємностей, які ви будете притягати до себе, немов магнітом.

Французький сонник

Скандал, побачений у сні, - знак того, що наяву Вас очікує успіх у справах.

Чути про нього - розійдешся з приятелями.

Якщо у вашому серці панує любов, а вам приснилося, що ви втягнуті в скандал, готуйтеся назавжди розпрощатися зі своїм улюбленим.

Слов'янський сонник

Скандал — до неприємностей.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви опинилися залученим в якийсь скандал, то вам потрібно бути більш розбірливим у виборі ділових партнерів. Це не повинні бути просто легковажні компаньйони, з якими можна весело проводити час, інакше ваші ділові операції занепадуть. Дівчина, обговорювати уві сні якийсь скандал або плітку, може полюбити лицеміра і обманщика. Взагалі, якщо вам наснився скандал, то заміжжя або одруження в найближчий час не передбачається.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що Ви зробилися об'єктом чийогось лихослів'я - значить. Ви будете не дуже розбірливі у виборі ділових партнерів;

Вас швидше влаштують легковажні компаньйони, з якими можна буде весело проводити час. Торгові угоди та інші ділові операції в результаті цього сну можуть прийти в запустіння.

Якщо дівчині сниться, що вона обговорює якусь плітку - значить, вона обдарує своїм розташуванням людину, яка буде її дурити, запевняючи у власному благородстві. Взагалі, якщо Вам присниться скандал - розраховувати на швидке заміжжя або одруження Вам не доведеться.

Сонник Данилової

Якщо уві сні ви влаштували скандал комусь із близьких чи знайомих, вам доведеться пережити великий емоційний сплеск найближчим часом з приводу приємної зустрічі з малознайомою або зовсім незнайомою людиною.

Якщо ви спостерігаєте за скандалом, що відбуваються між сторонніми людьми, вас приємно здивує той факт, що за вами вже досить довгий час спостерігає одна людина, яка щиро і серйозно зацікавлений вашою персоною, але його скромність заважає йому зав'язати з вами стосунки.

Любовний сонник

Якщо у вашому серці панує любов, а вам приснилося, що ви втягнуті в скандал - готуйтеся назавжди розпрощатися зі своїм улюбленим.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви замішані в скандалі - це означає, що Ви помилилися у виборі справжніх друзів і компаньйонів, задовольняючись дружбою з випадковими людьми, які розважаються разом з Вами. Після цього сну торгівля і будь-які справи будуть йти з ряду геть погано.

Молодій жінці бачити у сні, що вона обговорює якийсь скандал - передвіщає, що в реальному житті вона буде прихильна до людини, яка введе її в оману щодо своєї порядності. Такий сон рідко є передвістям шлюбу.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Будь-які скандали або сварки уві сні - це ознака вашого нервового напруження. Швидше за все, у вашому житті накопичилося багато невирішених проблем, які спроквола не дають вам спокою і заважають просуванню ваших справ.

Сон підказує, що якщо наяву ви не знайдете спосіб як-небудь розслабитися і зняти негативний напругу, то нових конфліктів і неприємностей уникнути не вийде.

У той же час, якщо сварка уві сні доставляє вам якесь задоволення - це говорить про тимчасову спаді нервового напруження. Найближчим часом великі неприємності вам загрожують навряд чи, тим не менше, якщо ви не знайдете спосіб вирішити наяву проблеми, що накопичилися, то через якийсь час напруга знову набере силу і неприємності знову почнуть затьмарювати ваше життя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Скандал — до прояснення обставин.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Скандал — назріла необхідність у прощенні.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Скандал — до проносу.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви поскандалили зі своїми сусідами - це до поганого настрою. Сімейний скандал - передвіщає неприємності вдома.

Якщо ініціатором скандалу уві сні з'явилися ви самі - значить, незабаром зацікавитесь ризикованою справою, спокусившись високим прибутком.

Якщо вас навмисне спровокували на скандал - наяву зробите непрощенну помилку.

Сонник Фрейда

Якщо скандал сниться жінці - значить сексуальний партнер її не задовольняє, і вона прагне уникати сексуальних контактів з ним.

Якщо скандал сниться чоловікові - схильний до сексу з елементами мазохізму.

Сонник для закоханих

Дівчина, якій наснилося, що вона обговорює скандал або пліткує, наяву буде відчувати любов до людини, недостойному її, який буде обманювати і змінювати їй. Цілком можливо, що вона залишиться на самоті.

Теткінскій сонник-2012

Скандалвідображення нетерпимості. Відображення ситуації сприйманої як скандальна. Відображення відсутності серйозних доводів і / або невміння взяти ситуацію під контроль. Відображення образи і / або бажання «не насолити, так хоча б поскандалити».

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що Ви зробилися об'єктом чийогось лихослів'я - значить. Ви будете не дуже розбірливі у виборі ділових партнерів;

Вас швидше влаштують легковажні компаньйони, з якими можна буде весело проводити час. Торгові угоди та інші ділові операції в результаті цього сну можуть прийти в запустіння.

Якщо дівчині сниться, що вона обговорює якусь плітку - значить, вона обдарує своїм розташуванням людину, яка буде її дурити, запевняючи у власному благородстві.

Взагалі, якщо Вам присниться скандал - розраховувати на швидке заміжжя або одруження Вам не доведеться.