Тлумачення сну «Море»

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилося, що здалеку видніється море, значить, в даний час секс для вас - це щось недоступне і нереальне, у всякому разі, не те, від чого можна отримувати задоволення. Коріння такого подання лежать у вашому ставленні до власної зовнішності:

Воно не дає вам можливості повністю розслабитися і насолоджуватися.

З берега або корабля споглядати спокійні морські води - таке сновидіння повідомляє про дефіцит у вашому житті спокою і стабільності;

Ви наполегливо прагнете до того, щоб їх відшукати. Скоро ситуація зміниться, все стабілізується, і ви нарешті отримаєте те, чого так потребуєте.

Побачити, як хтось купається в морі, - таке сновидіння означає, що ви зумієте допомогти цій людині розв'язати проблему, з якою він поодинці ніяк не міг впоратися.

Побачити, як купалися в морі ви самі, - сон говорить про те, що зараз у вашому житті все складається просто чудово, а подякувати за це можна що стала повноцінною сексуальне життя, яку ви раніше вважали чимось неістотним.

Спроби увійти в розбурхане, неспокійне море сняться до такої ночі любові, який у вас давно не було. Ви вже й забули, що можна так займатися любов'ю. Нічого не потрібно робити для цього:

Все станеться спонтанно і само собою.

Плавання в морських глибинах видає ваше бажання дізнатися те, що піде тільки на шкоду:

Через цікавість у вас тільки зіпсується настрій.

Сонник Міллера

Почути спокійний, трохи меланхолійний шум моря - такий сон означає, що ваше існування буде тяжким і безплідним, позбавленим любові і дружнього тепла.

Приснилося море - свідоцтво марності очікувань, так як, занурившись в плотські втіхи, ви будете нудитися про насолоди для духу, які задоволення для плоті ніколи не зможуть замінити. Стрімко ковзати по морській рівнині в суспільстві коханого - для дівчини такий сон означає, що всім її мріям судилося успішно втілитися в життя.

Сонник Цветкова

Йти по морському березі, пляжу - сон до дороги;

Споглядати на морі - до вістям здалеку;

Синя або блакитна вода сниться до зустрічі, плисти по морю на човні - до важливих змін.

Езотеричний сонник

Море — це уособлення вашого життя;

Яке море, така і життя;

Де ви перебували у сні в море (на березі, дні, поверхні) - там ваше місце і в житті.

Сонник Міс Хассе

Побачити спокійне море - сновидіння до настільки ж спокійному існуванню;

Неспокійний, бурхливі — до бурхливої, насиченою подіями і пригодами життя;

Плавати в ньому - задумаєте якесь ризиковане підприємство;

Впасти в море - до збитків;

Тонути в ньому - такий сон стверджує,.

Французький сонник

Сновидіння, в яких присутній море, вважаються хорошими, оскільки їх значення - це умиротворення, добре здоров'я, благоденство.

Море злегка хвилювалося - переможете обставини. Ще одне можливе значення - після довгих років плутанини в справах наведете порядок. Надто спокійне або, навпаки, бурхливе море - це попередження про майбутнє випробування, яке треба стійко винести.

Якщо ви уві сні впали в море, це означає, що у вас надовго збережеться хороше самопочуття;

Хворий після такого сну поправиться.

Сучасний сонник

Якщо уві сні ви бачите себе на березі моря, розмірено несучому свої хвилі до ваших ніг, то в теперішньому вас чекає упорядкована і безтурботне життя.

Якщо вам хочеться повернути річку своєї долі в яку-небудь сторону, зробити це вам не вдасться.

Сон, в якому ви вирішили поплавати в спокійному морі, свідчить, що ваші стосунки з рідними або близькими можуть турбуватися через будь-якої дрібниці. Вчіться толерантності.

Якщо вам сниться штормове море, то в реальності вам потрібно бути готовим до неприємностей, так як вони можуть з'явитися з тієї сторони, з якої їх чекали найменше.

Якщо у вашому сновидінні ви віддали своє тіло в розпорядження бурхливих хвиль, то сон сповіщає, що з перипетій справжнього життя вам доведеться «випливати» самостійно.

Якщо у вашому сні ви не тільки бачите море, але й чуєте, як хвилі розбиваються об берег, то пророцтво може збутися протягом декількох днів. Чим більше звуків ви почуєте, тим раніше збудеться сон. Це означає, що якщо під ранок вам примарилося шум прибою, то неприємності дадуть про себе знати телефонним дзвінком вже в перші ранкові години або навіть тоді, коли ви переглядали "останню серію» передранкові сну.

Неспокійне море сниться до втрат, банкрутства.

Якщо у вашому сні сонце сховалося за хмари, а море розмірено набігає на берег, то вас чекають травлення, пов'язані з близькими людьми.

Якщо в морі вам снився острів, то сон означає, що у ваших починаннях оточуючі вас не підтримають і не протягнуть руку допомоги.

Якщо ви самі потрапили на такий острів, то сон вказує, що ви помилилися в оцінці когось із знайомих.

Якщо снилося ваше падіння в море, то наяву потрапите в складну, двозначну ситуацію. Сон, в якому вам доводиться довго плисти морем, свідчить, що в горі допомогти вам не зможе ніхто.

Якщо сниться, що море спокійно і в теплу погоду ви вирішили поплавати, то таке бачення пророкує, що наяву ваш життєвий тонус підвищиться.

Якщо в морі ви плаваєте на кораблі, то вам вдасться здолати всі сумніви, ви перестанете нервувати і сіпатися з приводу і без нього. Сон, в якому в море ви побачили кораблі, віщує вам метання і вагання.

Звичайний сонник

Йти по берегу, пляжу - дорога;

Дивитися на море - вести з далека;

Плисти на човні - важливі зміни;

Синя вода, блакитна - зустріч.

Сонник Фен-шуй

Неозоревелике щастя і процвітання.

Український сонник

Море — спокійне - спокійне життя, благополуччя, спокій - бурхливий - бурхливе життя, небезпека, тривога - впасти в море - зазнати збитків - плавати по морю - затівати небезпечні речі - тонути в морі - Ви самі винні у своєму нещасті.

Азбука тлумачення снів

Море — відображає емоційний і творчий підйом, стихію несвідомого в людині.

Блакитне, ясне море - радість, прихильність Долі.

Бурхливе море, шторм - ваша нестриманість створить вам проблеми, розбита любов.

Східний сонник

Стояти на березі моря, що хвилюється - до бурхливого життя, розвагам і любовним пригодам.

Якщо бачиш себе в хвилях під час шторму - чекай бурхливих сцен в сім'ї або з коханим.

Молодій жінці сон, в якому вона зі своїм коханим пливе по морю в штиль - обіцяє виконання бажань молодості і довгу радісне життя.

Дитячий сонник

Як солона вода - сниться до сліз і засмученням.

Якщо море спокійне - значить, у житті буде все добре.

Якщо ж море бурхливе, з хвилями - значить, скоро в твоєму житті станеться безліч приємних і неприємних пригод.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Неозоревелике щастя і процвітання.

Йти по берегу, пляжу-дорога;

Дивитися на море-вести здалеку;

Плисти на пароплаві-важливі зміни;

Синя вода, блакитна - зустріч.

Ваше життя;

Яке море, така і життя;

Де ви в море, там ви і в житті (на дні, на поверхні, на березі).

Спокійне — спокійне життя бурхливі - бурхливе життя впасти в море - зазнати збитків плавати по морю - затівати небезпечні речі тонути в морі - сам винен у своєму нещасті.

Спокійне море — на щастя;

Бурхливі — до невдачі.

Якщо Ви чуєте уві сні меланхолійний шум моря - значить, Вам судилася томлива і безплідна життя, позбавлена любові і дружньої участі. Сни про море свідчать про марність Ваших очікувань, так як, віддаючись плотським утіхам, Ви будете нудитися про насолоду духу, яку плоть не зможе замінити.

Якщо дівчині сниться, що вона швидко сковзає над гладдю моря разом зі своїм коханим, - значить, її дівочі мрії щасливо втіляться, а радість буде охороняти обітниці вірності.

Чути меланхолійний шум моря - томлива і безплідна життя, позбавлена любові і дружньої участі;

Бачитисвідоцтво про марність Ваших очікувань, так як, віддаючись плотським утіхам, Ви будете нудитися про насолоду духу, яку плоть не зможе замінити;

Для дівчини — швидко ковзати над гладдю моря разом зі своїм коханим - Ваші дівочі мрії щасливо втіляться, а радість буде охороняти обітниці вірності.

Також Див. Плавати, Катастрофа, Корабель, Рятувальна шлюпка, Спокій, Якір.

Якщо хто побачить, що їде по морю, - переможе великого царя.

Бачити себе потопаючим в море, - означає бути залученим до царя для звіту.

Бачити на морі хвилі - означає занепокоєння і тяготу.

Йти по берегу, пляжу - дорога;

Дивитися на море - вести здалеку;

Плисти по морю на човні - важливі зміни;

Хвилюєтьсязбиток;

Впасти в море-небезпека;

Бачити кораблі на морі - неспокій.

Як сниться море, то цій людині доводиться скоро таке життя, як море, неспокійне. Йти берегом, пляжем біля моря - дорога;

Дивитися на море - звістка здалеку;

Морська вода синя, блакитна - зустріч (як правило, бажана, приємна).

Море чисте - розбагатієте;

Здоров'я. Плисти морем - багатство, кораблем - корисна робота.

Сонник від А до Я

Бачити спокійне море в прекрасний сонячний день віщує безхмарне існування в повному достатку. Штормове море - до образи, яку нанесуть вам, навмисне вибравши самий відповідний для цього момент.

Летіти уві сні над морем немов на крилах віщує здійснення мрії, але якщо ви при цьому падаєте в море - наяву позбудетеся грошей або дорогої речі. Тонути в морі - в реальному житті самі опинитеся винуватицею багатьох своїх нещасть.

Плавати в морі - ризикувати своїм здоров'ям. Плисти по морю на кораблі означає, що наяву вас чекають щасливі події.

Якщо у відкритому морі ваш корабель зазнає аварії - це до поганих вістям.

Залишитися одній в море, встигнувши врятуватися із затонулого корабля, - такий сон означає, що вас чекають розорення і ганьба, а всякі прохання одного про допомогу зустрінуть у відповідь байдуже мовчання.

Плисти по морю, зробивши кругосвітню подорож на невеликій яхті, - наяву понесете значні фінансові втрати. Потрапити при цьому в великий шторм, що розігрався на море, означає, що наяву ви виявите повну неспроможність в справах і вас від них просто відсторонять. Дрейфувати в море при повному штилі - в реальному житті вдастеся легкому і цілком невинному захопленню.

Бачити у відкритому морі пливе назустріч судно з яскравими вогнями - передвістя благополуччя у всьому.

Зіткнутися в море з айсбергом віщує наяву несподівані зміни в обставинах, викликані необхідністю відкласти смакує задоволення.

Бачити з моря далеке світло маяка віщує, що вам в самий найближчий час буде відкритий шлях до реального успіху.

Снотолкователь

Якщо Ви чуєте уві сні меланхолійний шум моря - значить. Вам судилася томлива і безплідна життя, позбавлена любові і дружньої участі.

Сни про море свідчать про марність Ваших очікувань, так як, віддаючись плотським утіхам. Ви будете нудитися про насолоду духу, яку плоть не зможе замінити.

Якщо дівчині сниться, що вона швидко сковзає над гладдю моря разом зі своїм коханим - значить, її дівочі мрії щасливо втіляться, а радість буде охороняти обітниці вірності.

Сонник для всієї родини

Як солона вода - сниться до сліз і засмученням. якщо море спокійне, значить, в житті буде все добре. якщо ж море бурхливе, з хвилями, значить, скоро в твоєму житті станеться безліч приємних і неприємних пригод.

Сонник для закоханих

Сон, в якому ви чуєте шум моря, віщує нудне життя без любові і дружби. Можливо, ви все життя будете самотні.

Сон про море говорить також про вашої схильності до пошуків фізичних задоволень і нехтуванні духовними радощами.

Дівчині, якій сниться, що вона ковзає по морю разом з коханим, такий сон обіцяє виконання її бажань і шлюб з людиною, яку вона любить.

Загальний сонник

Якщо Ви чуєте уві сні меланхолійний шум моря - значить, Вам судилася томлива і безплідна життя, позбавлена любові і дружньої участі. Сни про море свідчать про марність Ваших очікувань, так як, віддаючись плотським утіхам. Ви будете нудитися про насолоду духу, яку плоть не зможе замінити.

Якщо дівчині сниться, що вона швидко сковзає над гладдю моря разом зі своїм коханим, - значить, її дівочі мрії щасливо втіляться, а радість буде охороняти обітниці вірності. Чути в сні сумний шум прибою - пророкування стомлюючої і безплідною життя, позбавленої дружнього тепла і любові. Сни про море віщують марні очікування;

В той час, коли задовольняються матеріальні бажання, існують духовні прагнення, які плоть не може задовольнити.

Якщо молодій жінці сниться, що вона ковзає по морській гладі зі своїм коханим, то це означає, що наяву збудуться мрії її юності, а радість буде супроводжувати їй в житті.

Копалінского сонник

Спокійне море — на щастя;

Бурхливі — до невдачі.

 
Відноситься до тем: