Тлумачення сну «Якір»

Сонник Міллера

Бачити у сні якір - сприятливо для моряків, якщо море при цьому спокійне.

Для інших цей сон - передвіщає розставання з друзями, зміну місця проживання і подорож за кордон. Закохані - скоро посваряться, якщо хто-небудь з них побачить у сні якір.

Сонник Фрейда

Побачити піднятий якір - жінці такий сон розповідає, що про секс з нею мріє чоловік, про якого вона ніколи не подумала б такого. До речі, чоловік цей буде не настільки в ліжку непоказний, як можна подумати, якщо судити з його зовнішності. Чоловік після такого сну повинен більш уважно ставитися до зовнішнього вигляду, особливо якщо у нього є звичка не носити нижню білизну. Проігнорувавши цю раду, він сильно ризикує виставити напоказ свого кращого дружка і потрапити у вкрай незручне становище.

Приснився опускающийся корабельний якір - це означає, що відносини з новим знакомцем будуть розвиватися нестримно і бурхливо.

Сонник Цветкова

Побачити над водою, видно було ясно і чітко - це хороша ознака;

Побачити під водою - сон до розчарування.

Езотеричний сонник

Ваше життя буде протікати спокійно. Був на дні - такий сон попереджає, що зайве життєвий спокій буде нагадувати, скоріше, повільне вмирання.

Англійський сонник

Побачити в сні якір, опущений у воду - поганий знак, що передвіщає крах багатьох надій.

Якщо ж якір опущений у воду тільки наполовину, а інша його частина знаходиться над поверхнею води - значить, можливо, скоро Вам доведеться вирушити в дорогу.

Молодій жінці напівспущених якір - обіцяє чоловіка-моряка, а вагітної - сина, який стане моряком.

Якщо якір у сні масивний і важкий - це добрий знак стабільності Вашого положення і марності будь-яких спроб, затівати Вашими недругами, його похитнути.

Французький сонник

Якщо вам снився якір, - незабаром Ви почуєте несподівані новини, які, проте, не засмутив вас.

Сонник Азара

Якіршлюб, осіле життя.

Сонник Симона Кананіта

Якір — виконання бажань.

Український сонник

Якір уві сні - надія.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Сила;

Міцні позиції. Прихильність до людини або місцем.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Якір знаменує силу і безпеку. Чи відчуваєте ви, що вам потрібна безпека, що настав час стати на якір? Або навпаки, ви відчуваєте, що щось або хтось перешкоджає вашій свободі? Чи є якась прихильність у вашому житті, яка тягне вас назад?

Дворянський сонник Н. Грішиній

Якірсимвол стійких життєвих обставин, надії на друзів, символ якоїсь гарантії.

Новий сімейний сонник

Якір уві сні - відмінний знак для моряків. Це означає, що море буде спокійним. А от всім іншим подібний сон передвіщає розставання з друзями та зміну місця проживання. Можливо і подорож за кордон.

Якщо якір приснився комусь із закоханих, то вони можуть посваритися.

Циганський сонник

Якір — безпека. У вас є основа, міцний фундамент. Ви в безпеці. Але слід також мати на увазі, що якір може означати перешкоду, яке вас стримує у вашому русі.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Побачити в сні якір, опущений у воду, - поганий знак, що передвіщає крах багатьох надій.

Якщо ж якір опущений у воду тільки наполовину, а інша його частина знаходиться над поверхнею води, значить, можливо, скоро Вам доведеться вирушити в дорогу. Молодій жінці напівспущених якір обіцяє чоловіка-моряка, а вагітної - сина, який стане моряком.

Якщо якір у сні масивний і важкий - це добрий знак стабільності Вашого положення і марності будь-яких спроб, затівати Вашими недругами, його похитнути.

Сучасний сонник

Сон про якір - сприятливий для моряків, якщо море в їх сні спокійно. Іншим цей сон - передвіщає розставання з друзями, зміна місця проживання та поїздку в далекі країни. Закоханим такий сон - пророкує сварку.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементи-метал, вода. Стихії - сухість, холод. Емоції - смуток, страх. Органи - легені, товста кишка, нирки, сечовий міхур. Планети - Венера, Меркурій. Пояснення і тлумачення Стихії не піддаються управлінню ззовні і уві сні символізують в різному ступені і якості стан неврівноваженості і залежно від того, що відбувається навколо людини, тобто стихії символізують залежність від ситуації. Людина може лише осягати керують світом закони і намагатися використовувати їх у своїх цілях. Це не підкорення стихій, а їх розуміння, робота разом зі стихіями в одному ритмі, коли справи починаються в сприятливий момент. Це не спроба змінити світ навколо себе, поліпшити його або перенаправити, але бажання зрозуміти процес через безпосереднє включення в нього в його ритм. Однак стихії сильніше людини:

Чи можна порівняти кількість енергії однієї людини і всієї води або всього вітру? Повністю зливатися зі стихією можна, інакше власне я розчиниться в стихії, яка від цього стане ще сильнішим, замість управління стихією відбудеться розчинення в ній. Символіка якоря відповідає її фізичному призначенням:

Давати спокій і укорінення, точку опори в стихії води, аморфною і безформною, але здатної приймати будь-яку форму і рухатися в потрібному напрямку. Все сказане про космічних стихіях відноситься і відбивається в психічній сфері людини:

Стихії вогню, вітру та води вирують всередині я під виглядом відповідних їм емоцій. Вміти керувати своїми емоціями означає як би мати стримуючий їх якір. Це запорука здоров'я і успіхів.

Якір уві сні бачити / один з елементів сюжетного сну якір - інь-стан стабільності серед ян-стихії води відкриває можливості для ян-дій.

Якір бачити уві сні - зберігати сприйняття себе уві сні цільним і самоцінним людиною, будучи залученим в яку-небудь бурхливу ситуацію.

Якір у сні означає адекватну оцінку сновидців і ситуації, і свого місця в ній, і своїх сил. Наявність такого цінного внутрішнього якості буде гарною підмогою в справах, хоча, можливо, успіх не буде швидким і доведеться почекати і вибрати час.

Сон сприятливий в будь-який сезон і особливо сприятливий восени. Стихія осені (сухість) ось-ось готова змінитися протилежної їй стихією зимового сезону (водою). Ось тоді символізована якорем якості дуже знадобляться:

Уміння, не піддаючись страху, зберігати спокій і сили, не витрачаючи їх даремно, і вміння розраховувати сили, співвідносячи їх з силою стихії.

Сонник Данилової

Кидати якір у сні - ви бажаєте, щоб ваші взаємини з коханою людиною не обмежувалися інтимними зустрічами, мрієте про духовної близькості.

Якщо уві сні ваше судно не може рухатися, тому що якір не піднято, - ви відчуваєте, що прив'язалися до свого сексуального партнера більше, ніж вам того хотілося.

Азбука тлумачення снів

Якір — це символ прихильності до місця або людині. Знак стійких життєвих обставин.

Якщо ви не можете витягти якір з води - значить ви загрузли в якихось обставинах.

Сидіти або стояти поруч з якорем - вас чекає хороше життя з стійкою перспективою.

Американський сонник

Якірсила;

Міцні позиції. Прихильність до людини або місцем.

Імператорський сонник

Символіка якоря — відповідає його фізичній призначенням:

Давати спокій і укорінення, точку опори в стихії води, аморфною і безформною, але здатної приймати будь-яку форму і рухатися в потрібному напрямку. Все сказане про космічних стихіях відноситься і відбивається в психічній сфері людини:

Стихії вогню, вітру та води вирують всередині я під виглядом відповідних їм емоцій. Вміти керувати своїми емоціями означає як би мати стримуючий їх якір. Це запорука здоров'я і успіхів.

Якір бачити уві сні - зберігати сприйняття себе уві сні цільним і самоцінним людиною, будучи залученим в яку-небудь бурхливу ситуацію.

Якір уві сні - означає адекватну оцінку сновидців і ситуації, і свого місця в ній, і своїх сил. Наявність такого цінного внутрішнього якості буде гарною підмогою в справах, хоча, можливо, успіх не буде швидким і доведеться почекати і вибрати час. Ось тоді символізована якорем якості дуже знадобляться:

Уміння, не піддаючись страху, зберігати спокій і сили, не витрачаючи їх даремно, і вміння розраховувати сили, співвідносячи їх з силою стихії.

Малий сонник Велесів

Якір — виконання задуманого, надія;

Над водою — до добра;

Під водоюрозчарування.

Новітній сонник

Якір на п'єдесталі - до досягнення задуманої мети;

Бачити, як якір опускають з корабля - готуйтеся до серйозного випробування.

Снотолкователь

Бачити у сні якір - сприятливо для моряків, якщо море при цьому спокійне.

Для інших цей сон передвіщає розставання з друзями, зміну місця проживання і подорож за кордон. Закохані скоро посваряться, якщо хто-небудь з них побачить у сні якір.

Сонник для стерви

Якіррозлука з друзями, зміни в житті, далеку подорож.

Іржавий якірсварка з коханим.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якір у сні - передвіщає зупинку в справах.

Бачити у своєму сновидінні, як корабель кидає якір при спокійній хвилі - означає, що вам слід зробити перерву і перевести дух.

Якір, кинутий при сильній хвилі - є попередженням. Можливо, якісь події викличуть у вас безліч хвилювань і переживань, і якщо ви не утримаєте свої почуття, вони можуть пошкодити вашим справам. Можливо, вам краще буде на якийсь час зовсім відкласти свої справи.

Обірвався якір — попереджає про те, що ви стоїте на порозі нервового зриву і ризикуєте зазнати катастрофи. Вам слід контролювати свої емоції і як-небудь позбутися негативного напруги.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якір — до пиття алкоголю у великій кількості, аж до неможливості пересуватися самостійно.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якірсправи будуть припинені.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Якір — до шлюбу, осілого життя.

Сонник від А до Я

Бачити якір на носі корабля передрікає розлуку з близькими і довгі поневіряння. Опущений в воду якір - передвістя благосних змін в долі. Зірвався з ланцюга і затонулий якір - до горя і сліз.

Лежачий на суші якір говорить про те, що незабаром встанете перед проблемою сплати за рахунками та повернення прострочених боргів. Сидіти на величезному корабельному якорі - значить, найближчим часом належить понаднормова робота, причому добре і високооплачувана.

Розрізаний якір — до марної витрати часу і грошей.

Сонник Мандрівника

Якіркінець тривог, спокій, стійкість відносин;

Шлюб.

Для жінкизаміжжя або любов моряка, морського офіцера (ідіома:

«стати на якір»).

Загальний сонник

Сон про якір сприятливий для моряків, якщо море в їх сні спокійно. Іншим цей сон передвіщає розставання з друзями, зміна місця проживання та поїздку в далекі країни. Закоханим такий сон пророкує сварку.

Сон про якір сприятливий для моряків, якщо море в їх сні спокійно. Іншим цей сон передвіщає розставання з друзями, зміна місця проживання та поїздку в далекі країни. Закоханим такий сон пророкує сварку.

Малий сонник

Для моряка побачити уві сні якір - сприятливий знак.

Для всіх інших він пророкує можливість дальніх поїздок, пов'язаних з Вашими комерційними інтересами.

Жіночий сонник

Побачити якір у сні при спокійному морі - сприятлива прикмета для моряків.

Для інших такий сон - передвіщає розставання з друзями, зміну місця проживання або подорож за кордон.

Для закоханих поява якоря у сні - передвіщає швидку сварку.

Теткінскій сонник-2012

Якірвідображення сильної прив'язки.

Підйом — необхідність «знятися з якоря».

Опускання — необхідність «заякорити».

 
Відноситься до тем: