Тлумачення сну «Берег»

Сонник Цветкова

Берег річки — досягнення наміченої мети.

Сонник Міс Хассе

Відпочивати на ньому - життя заспокоїться;

Гуляти по березі - туга за далекого.

Езотеричний сонник

Ви знаходитесь на березі - станете спостерігачем, свідком якоїсь цікавої події. Вийти на берег з води - вийдете зі скрутної або делікатній ситуації:

Якщо мокрим — з втратами, якщо сухим - вдало. Ви стояли на одному березі, а знайомий вам людина на іншому - до сварки між вами.

В цілому берег вважається символом міцності, стабільності.

Якщо уві сні при спробі вийти на берег вас хвилею відносило назад, це говорить про вашу нездатність осягнути найголовніше у своєму житті.

Бачити безкрайні морські або океанські простори без берега - такий сон є підказкою:

Вам не потрібні активні дії, займіть вичікувальну позицію.

Сучасний сонник

Побачений у сні берег є символом стабільності і міцності. Плисти по воді і пристрасно хотіти на берег означає, що наяву Ви втомилися від невизначеності і недомовленості.

Якщо Вам приснилося, що Ви намагаєтеся вийти на берег, проте хвилею Вас відносить назад, то в реальному житті Ви ніяк не можете осягнути чогось найголовнішого, що допомогло б Вам адекватно оцінити ситуацію. Спробуйте поговорити з кимось, кому Ви довіряєте.

Якщо у сні Ви навпаки не бачите берега, а навколо Вас безкраї водні простори, то Вам не слід робити активних дій і зайняти вичікувальну позицію.

Сонник Симона Кананіта

Берег — легка, спокійна життя.

Слов'янський сонник

Берег — до спокою, лікуванню та гарному закінченню розпочатої справи.

Український сонник

Берег уві сні - успіх у справах;

Мандрівка.

Відпочивати на березі - життя заспокоїться;

Прогулюватися берегом скорботу за далеким і, можливо, недосяжним.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

(Пляж) Кордон між підсвідомою, емоційної частиною вашої особистості (вода) і вашим фізичним початком (суша). Рівновага. Пляж бадьорить і відновлює сили.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Берег є символічною межею, що проходить між підсвідомою, емоційної частиною вашої особистості (представленої водою) і вашим фізичним початком (представленим сушею). Це прекрасний знак рівноваги.

Берег володіє очищає й омолоджує здатністю. Відправляйтеся на берег фізично або в медитації.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі ви пливете до берега - попереду вас чекає багато нових і цікавих знайомств.

Якщо ви вже торкаєтеся ногами дна, то у вас буде стабільно фінансовий стан і повна відсутність проблем зі здоров'ям. Щовечора протягом 3 днів змішуйте по 1 ст. ложці цукру, солі і меленого кава і отриману суміш засинайте за спинку свого ліжка. Погане значеніеЕслі ви пливете від берега, у вас почнеться непростий час:

Від вас відвернуться друзі і знайомі, можливо, втратите роботу. Щоб позбавиться від небезпеки, протягом 5 днів посипайте вранці голову крупною сіллю (досить щіпки, її можна відразу вичесати) і бажайте гарного дня першим 5 людям, яких зустрінете на вулиці.

Східний жіночий сонник

Символ стабільності і міцності.

Якщо наснилося, що ти намагаєшся вийти на берег, проте хвилею тебе відносить назад, значить, ти ніяк не можеш осягнути чогось найголовнішого в житті.

Якщо уві сні, навпаки, ти не бачиш берега, а лише безкраї водні простори, - тобі не слід робити активних дій, краще зайняти вичікувальну позицію.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, метал, вода. Стихії - вологість, сухість, холод. Емоції - задума, смуток, страх. Органи - селезінка, підшлункова залоза, шлунок, легені, нирки. Планети - Сатурн, Венера, Меркурій. Пояснення і тлумачення Тріграмм осені є дуй - озеро. Вода в різних поєднаннях з навколишнім панує у всіх сезонах і проницает все на землі, тому стаття Озеро поміщена в сезоні середини літа. Акцент робиться там на насиченої теплом літа і немов налитої в чашу озера воді і її впливі на людину. Чим ближче до осені і зими, тим воді стає холодніше, її структура починає змінюватися, так як перестає насичуватися енергією неба. У даній статті акцент робиться на досягненні берега / пристановища, тобто на подоланні вже не дає життєвих сил холодної води. У статті Хмари, пара, туман акцент робитиметься на подолання безформності і перебування в ній особливого шляху від землі до неба.

Берег / далеку землю через простір води у сні бачити / прагнути до неї;

Прагнути просто до чогось, як до острова, здатному дати притулок і крихту, - відповідно до сезону енергія ян убуває і наступаюче царство холодної інертною інь вимагає міцності, обгрунтованості і спокою.

Берег на різній дистанції, або землю / острів, або яке інше пристанище у сні бачити з прагненням досягти - відстань до берега психологічно пропорційно зусиллям, які ще слід докласти, щоб необхідні осінні запаси накопичення енергії дозволили благополучно пережити зиму. Далекий берег у поєднанні із занепокоєнням, страхом, сумом - у сні означає невідповідність ритмам природи, втрату життєвої енергії легких і ослаблення нирок. Пристанищем на воді завжди є земля, але вона занадто далеко, селезінка теж не накопичила енергії в сезон Середина літа. При відсутності життєвих сил не доводиться говорити про успіхи в справах.

Берег близький, реальний або далекий, але труднощі досягнення не лякають - усі протікає і всередині, і навколо сновидца згідно сезонним ритмам і сприятливо, або є зовнішні труднощі, але наявність сил дозволить подолати їх.

Берег бачити уві сні і прагнути до нього як до останньої надії порятунку від навколишнього стихії води, але в останній момент берег зникає з-під ніг як туман, і сновидець прокидається зі страхом - сон вкрай несприятливий. Тривало приховувані внутрішня депресія і страх, невпевненість у своїх силах і, можливо, звичка скаржитися на байдужість світобудови до самого себе виснажили селезінку, легені і поставили під загрозу нирки. Лякаюче безформна вода - це внутрішній стан сновидца. Тающая під ногами земля - це відсутність твердих переконань і мети або відсутність вірних переконань і мети. З перегляду відносин я і світ і слід починати лікування.

Сонник Данилової

Стояти в сні на березі спокійного моря або річки - до мирних і гармонійним відносинам в сім'ї. Молодій дівчині приснився берег обіцяє заміжжя далеко від дому. Стрибати з берега у воду уві сні - до вирішенню проблем особистого характеру, можливо, до довгоочікуваного розлучення.

Якщо уві сні ви стоїте на березі в грозу, значить, вас чекає скандал з коханою людиною, за яким, можливо, послідує розрив відносин.

Дитячий сонник

Берег в цілому - означає досягнення мети.

Якщо берег пологий - всі зміни в житті пройдуть гладко, без усіляких проблем.

Якщо берег крутий і неприступний - значить, тобі доведеться зіткнутися з великими проблемами.

Якщо берег скелястий або кам'янистий - твої труднощі тобі доведеться долати без сторонньої допомоги.

Якщо берег видніється вдалині, і він радує око пишною зеленню - значить, ти мрієш про щось нездійсненне і тобі доведеться добряче попрацювати, перш ніж ти досягнеш своєї мети.

Малий сонник Велесів

Берегприбуток (бідному), зцілення (хворому), спокій, щастя, успіх у справах, дорога, досягнення задуманого;

Крутий — неприємності, небезпека;

Похилийвеселощі;

Піщаний — в острог посадять;

Відпочивати на березі - життя заспокоїться;

Гуляти берегом.

Новітній сонник

Якщо берег високий - роздуми, пов'язані з особистим життям;

Прогулюватися уздовж берега - зустріч з неприємною людиною;

Якщо низький-очікуваних результатів не буде.

Бути учасником берегової оборони - до виснажливої хвороби;

Свідком — доведеться доглядати за важкохворим людиною.

Новий сонник 1918 р

Берег — досягнення наміченої мети.

Суміщений сонник

Якщо уві сні ви благополучно добираєтеся до берега річки - ви успішно завершите справа, це хороший сон - він обіцяє удачу і благополуччя.

Для бідного (убогого) людини - це сновидіння обіцяє поліпшення матеріального становища.

Бачити удаляющийся берег - нещасне кохання, нездійсненність бажань.

Сонник XXI століття

Побачений у сні берег річки - символ швидкого досягнення наміченої мети, успіху в справах.

Якщо ви до нього причалювати - вас чекає спокійне і щасливе життя, якщо ви ніяк не можете до нього добратися - невиконані очікування, провал у справі.

Бачити здалеку крутий берег - до неприємності і небезпеки, пологий - до веселощів.

Сонник Азара

Легка, спокійне життя.

Знаходитися на березі - бути спостерігачем події, свідком, але самому не брати участі. Виплисти, вийти на берег - вийти з ситуації, з втратами, якщо мокрий, і вдало, якщо сухий, наприклад з корабля.

Будь берег в сновидінні, будь то берег річки, озера, моря та т. , Символізує ваше самотність, причому не в тому сенсі, що ви один на безлюдному острові, а просто вам не з ким поспілкуватися, поділитися своїми проблемами, вилити душу.

Відпочивати на ньому - життя заспокоїться гуляти по березі - туга за далекого.

См. Хвилі, Глина, Канал, Моряк, Озеро, Океан, Копати, Пліт, Папороть, Покидати.

Побачений у сні берег є символом стабільності і міцності.

Плисти по воді і пристрасно хотіти на берег означає, що наяву Ви втомилися від невизначеності і недомовленості.

Якщо Вам приснилося, що Ви намагаєтеся вийти на берег, проте хвилею Вас відносить назад, то в реальному житті Ви ніяк не можете осягнути чогось найголовнішого, що допомогло б Вам адекватно оцінити ситуацію. Спробуйте поговорити з кимось, кому Ви довіряєте.

Якщо у сні Ви навпаки не бачите берега, а навколо Вас безкраї водні простори, то Вам не слід робити активних дій і зайняти вичікувальну позицію.

Досягнення наміченого, успіх, радість.

Берег уві сні - успіх у справах;

Мандрівка. Відпочивати на березі - життя заспокоїться;

Прогулюватися берегом скорботу за далеким і, можливо, недосяжним.

Легка, спокійне життя, мати надійне пристановище;

Гуляти по березі - туга, нездійсненні мрії;

Відпочивати на березі - все в житті заспокоїться;

Струмок, що вийшов з берегів - біда і злі часи, перешкоди в справах і в особистому.

Сонник для всієї родини

В цілому означає досягнення мети. якщо берег пологий, то всі зміни в житті пройдуть гладко, без усіляких проблем. якщо берег крутий і неприступний, значить, тобі доведеться зіткнутися з великими проблемами. якщо берег скелястий або кам'янистий, - твої труднощі тобі доведеться долати без сторонньої допомоги. якщо берег видніється вдалині, і він радує око пишною зеленню, значить, ти мрієш про щось нездійсненне і тобі доведеться добряче попрацювати, перш ніж ти досягнеш своєї мети.

Сонник для стерви

Берег — поставлена перед тобою мета близька до досягнення.

Дістатися уві сні до берега - тебе чекають заслужений успіх і велика радість з приводу виконання складного і важливого завдання.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Берег — означає спокій у вашому житті;

Причалювати до берега - розсудливим до шлюбу.

Доплисти до берега уві сні - хороший знак.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні пустельний берег і кричущих чайок - до приємної зміні у вашому житті.

Доплисти до берега - незважаючи на те що ви вже «пливете» з останніх сил, вам вистачить сил видертися з цієї неприємної ситуації.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви уві сні стоїте на березі широкої річки і дивитеся удалину - це до мрій про далекі подорожі.

Якщо ж ви на березі лежите і засмагаєте - до короткочасної хвороби.

Доплисти до берега - ваші мрії збудуться.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви не можете зрозуміти, що це за берег, на якому перебуваєте, - значить, наяву поправите свій стан, для хворих такий сон означає зцілення, а взагалі - спокій і щастя. Відпочивати на березі - життя увійде в плавне і мірний плин. Гуляти по березі - відчувати тугу за чогось далекого.

Стояти на березі річки і споглядати рівну спокійну гладь - значить, незабаром ви відчуєте велике піднесення і перед вами відкриються самі райдужні перспективи.

Якщо це берег озера - вас очікує щастя й багатство, що відповідають вашим же уявленням про них. Дивитися з берега океану, як хвилі набігають одна на одну, - значить, знайдете спосіб позбутися від впливу недоброзичливців. Стояти на високому березі моря разом з коханою людиною - ваші мрії щасливо втіляться в життя.

Берег ставка, що являє собою безтурботну картинку природи, говорить про те, що наяву ваші справи підуть успішніше, ніж до того, і ви зможете дозволити собі відпочити і навіть розважитися.

Якщо уві сні ви копаєте яму на глинистому березі - наяву це означає, що ваші вороги готові піти в атаку на вас.

Побачити , що ваш корабель іде, залишивши вас на березі, віщує деякі тривоги. Переплисти на інший берег або перейти вбрід - до здійснення бажань. Очікувати човен, щоб переправитися на інший берег швидкої і каламутній річки, віщує розлад чудових планів і виникнення непередбачених обставин, які стануть перешкодою у виконанні самих благородних бажань.

Сонник Соломона

Берег — досягнення наміченого, успіх, радість.

Сонник Мандрівника

Берегмета, орієнтир, досягнення.

Сонник Фрейда

Будь берег в сновидінні, будь то берег річки, озера, моря та т. - Символізує ваше самотність, причому не в тому сенсі, що ви один на безлюдному острові, а просто вам не з ким поспілкуватися, поділитися своїми проблемами, вилити душу.

Середньовічний сонник

Підніматися на берег - до праць або ж до збитків.

Спускатися з берега - до хороших часів.

Тлумачний словник сновидінь

Берег бачити — означає успіх у справах.

Сонник Міллера

См. Хвилі, Глина, Канал, Моряк, Озеро, Океан, Копати, Пліт, Папороть, Покидати.

Сонник Крада Велес

Легка, спокійне життя, мати надійне пристановище;

Гуляти по березі - туга, нездійсненні мрії;

Відпочивати на березі - все в житті заспокоїться;

Струмок, що вийшов з берегів - біда і злі часи, перешкоди в справах і в особистому.

Теткінскій сонник-2012

Берег — необхідність рівноваги між духовним і фізичним (також можливість придбання цієї рівноваги). Необхідність переосмислення чогось (також можливість). Необхідно заявити про намір запустити процес оздоровлення і омолоджування.

 
Відноситься до тем: