Сонник «Озеро»

Сонник Фрейда

Озеро, як і будь водне простір - є символом вагітності, народження або запліднення.

Катання по озеру на човні, катері, водних лижах і т. - Символізує собою статевий акт.

Якщо ви бачите уві сні озеро або багато озер - ви хочете завести дітей з коханою людиною.

Якщо ви рятуєте людини з озера - ви прагнете до сексуального контакту з ним, а якщо це людина протилежної статі, то ви хочете завести з ним дитини.

Якщо ви купаєтеся в озері - вам приємні ласки близької вам людини, а для жінки це ще й віщує можливу швидку вагітність.

Якщо ж ви отримуєте насолоду від купання в озері - напевно, ви в дитинстві страждали енурезом, а можливо ще й не до кінця вилікувалися.

Якщо ви гуляєте по березі озера - ви страждаєте від того, що поки не знайшли собі відповідного сексуального партнера.

Якщо ви бачите штормове озеро - ваші стосунки з партнером потребу, як мінімум, в корекції;

Може бути вам потрібно задуматися про розрив з ним.

Якщо ви входите або виходите з озера - ви хочете завести дитину.

Якщо ви стрибаєте або пірнаєте в озеро - це символізує статевий акт, який закінчується заплідненням.

Якщо ви тонете в озері - ви не хочете мати дітей і з цієї причини прагніть обмежити сексуальні контакти зі своїм сексуальним партнером або зробити їх максимально безпечними.

Сонник Міллера

Якщо приснилося, що ви в компанії добрих друзів пливете по озеру, води в якому були чисті й незворушні, це говорить про те, що в майбутньому ви будете щасливим і багатим людиною - в тій мірі, в якій це відповідає вашому розумінню щастя і багатства.

Озеро з брудною водою, навколо якого розкинулися голі похмурі камені і висохлі дерева, - це передвістя провалу якихось ваших планів. Брудне озеро, береги якого були красивими і зеленими, сниться до того, що ваш дух здолає вашу пристрасть і направить енергію на пошуки надійного і безпечного напрямки життя.

Приснилося озеро було чистим, але навколо нього видна була досить убога рослинність - таке сновидіння розповідає вам, що легковажне, безпутною поведінка призведе до того, що ви розлучитеся з колишньої хорошою матеріальною забезпеченістю.

Відображення в чистих озерних водах сниться до радості і люблячим друзям. Відображення листя обіцяє насолоду станом любові і щастя.

Приснилися мешканці озера - страшні, огидні, які підбиралися до вас ближче і створювали загрозу, - це ваші прийдешні невдачі і прикрості з приводу бездарно розтрачених часу, зусиль і здоров'я, зникнення радості життя, змінилося гірким запізнілим відчуттям каяття.

Для молодої жінки сон, у якому вона одна перебувала в брудних, неспокійних водах озера, означає, що незабаром їй доведеться каятися в навіженства і ігноруванні чесноти.

Приснилося, що вода захльостує човен, але за допомогою енергійних гребків жінці вдалося досягти пристані, - це говорить про те, що зараз вона відчуває вплив помилкових переконань, але після позбавиться від них і досягне шани і поваги. Ще одне значення подібного сновидіння - ваш близький може захворіти.

Для жінки побачити човен, у якому сиділа пара молодих людей і намагалася впоратися зі стихією, при цьому ризикуючи життям, це означає, що її друг спочатку зробить негожий вчинок, а потім йому вдасться повернути її прихильність.

Сонник Цветкова

Небезпека, загроза, ризик;

Плисти по озеру - розлука для закоханих.

Небезпека;

Плисти по озеру - розлука для закоханих.

Якщо у сні Ви ковзаєте по тихій дзеркальної поверхні озера - це віщує майбутні сприятливі життєві обставини, щасливу, повну задоволень життя. Цей сон обіцяє успіх у справах і престижну роботу, а також велику дружну сім'ю. Закоханий успішно, без всяких перешкод доб'ється щасливого шлюбу.

Але якщо води озера здаються каламутними і брудними - це обіцяє горе і страждання від втрат, які Доля пошле Вам як випробування стійкості Вашого духу.

Бачити красиве озеро - чисті помисли принесуть спокій. Безлюдне, холодне - бійтеся своїх емоцій. Під їх впливом можна наробити багато лиха. Висохле - до сліз.

Ловити в ньому рибу - будеш мати злу жону бачити крізь воду дно - мати чисте сумління озеро тихе, освітлене сонцем - щасливий союз хвилюється - багато перешкод любові.

Для молодої жінки бачити в сні, що вона одна в брудних водах неспокійного озера, віщує багато змін:

Скоро вона стане каятися в минулим навіженства і зневазі до доброчесності.

Якщо вода захльостує човен, але, енергійно гребе, жінка все ж досягає пристані - це означає, що вона знаходиться під впливом помилкових переконань, які вона зрештою змінить і доб'ється шани і поваги. Цей сюжет може також передвіщати хвороба когось із близьких.

Якщо вона спостерігає човен, в якій молода пара, ризикуючи життям, справляється зі стихією, - це означає, що один з її Друзів хоча і здійснить непорядних вчинок, проте зуміє повернути її прихильність.

Бачити у сні, що Ви пливете по чистому і спокійному озеру з приємними і близькими друзями, означає, що Вас чекає щастя і багатство, відповідне Вашим уявленням. Брудне озеро, оточене голими похмурими камінням і сухими деревами, провіщає сумний кінець Ваших планів. Брудне озеро з гарними зеленими берегами - передвіщає, що моральна сила Вашої натури візьме гору над пристрастю, звернувши Вашу енергію на пошуки безпечного і надійного шляху.

Якщо озеро чисте й оточене мізерною рослинністю - це означає, що Ваше забезпечене існування впаде під натиском безпутних вчинків.

Побачити своє відображення у чистій воді озера - передвіщає, що Вас очікує радість і люблячі друзі.

Бачити листя, відображену в дзеркалі води, - віщує радість насолоди любов'ю і щастям.

Побачити слизьких і моторошних мешканців озера, що наближаються і загрозливих Вам, означає невдачі й прикрості від розтрачених даремно часу, сил і здоров'я. Радість життя закінчиться останньою краплею, і Ви будете пити гірке вино запізнілого каяття.

Для молодої жінки - знаходитися однієї в брудних водах неспокійного озера - багато змін, каяття в минулим навіженства і зневазі до доброчесності;

Вода захльостує човен, але, енергійно гребе, жінка все ж досягає пристані - Ви перебуваєте під впливом помилкових переконань, які Ви в кінці кінців змініть і досягнете шани і поваги, можлива хвороба когось із близьких;

Для жінкибачити човен, в якій молода пара, ризикуючи життям, справляється зі стихією - один з Ваших друзів хоча і здійснить непорядних вчинок, проте зуміє повернути Вашу прихильність;

Плисти по чистому і спокійному озеру з приємними і близькими друзями - щастя і багатство, відповідне Вашим уявленням;

Брудне озеро, оточене голими похмурими камінням і сухими деревами - сумний кінець Ваших планів;

Брудне озеро з гарними зеленими берегами - моральна сила Вашої натури візьме гору над пристрастю, звернувши Вашу енергію на пошуки безпечного і надійного шляху;

Чисте озеро, оточене мізерною рослинністю - Ваше забезпечене існування впаде під натиском безпутних вчинків;

Бачити своє відображення в чистій воді озера - радість, люблячі друзі;

Бачити листя, відображену в дзеркалі води - радість наслажденья любов'ю і щастям;

Бачити слизьких і моторошних мешканців озера, що наближаються і загрозливих Вам - невдачі і прикрості від розтрачених даремно часу, сил і здоров'я, радість життя закінчиться останньою краплею, і Ви будете пити гірке вино запізнілого каяття.

Також Див. Вода, Човен, Камінь, Дерево.

Бачити ставок, цистерну або джерело, - до добра, щастя і достатку.

Бенкет, шлях.

Небезпека;

Плисти по озеру - розлука для закоханих;

Впасти в нього - смерть.

Для молодої жінки сон, у якому вона плаває в каламутному неспокійному озері, означає, що їй належить гірке каяття у своєму легковажному поведінці.

Плисти по озеру в човні, який поступово наповнюється водою, але незважаючи ні на що досягти берега, означає, що Ви помиляєтеся в будь-яких основоположних моментах, однак незабаром вийдіть на істинну дорогу.

Бачити , що разом з Вами вдалося врятуватися ще комусь, означає, що хтось із Ваших знайомих зробить нешляхетний вчинок, проте пізніше він зможе виправдатися перед Вами.

Каламутне, оточене голими скелями і засохлими деревами озеро сниться до нещасливим прогнозами в справах і любові.

Каламутне озеро в тіні зелених дерев означає, що Вам належить важкий вибір між духовним і плотським.

Сон, у якому Ви бачите чисте прозоре озеро, а довкола непоказний краєвид, означає, що Ви будете надмірно захоплені задоволенням матеріальних і тілесних потреб.

Побачити своє відображення в дзеркальній гладі озера означає, що Вам мають радісні зустрічі і нові друзі.

Бачити у сні відображення дерев в озері означає, що наяву Вам буде супроводжувати успіх у коханні.

Якщо Вам присняться моторошні мешканці підводних глибин, які загрожують Вам, то ви повинні зрозуміти, що ті неприємності, з якими Ви зіштовхнетеся в найближчому майбутньому прямо пов'язані з тим способом життя, який Ви вели.

Сниться озеронебезпека, плисти озером - розлука для закоханих. Сниться озеро, купаєшся в чистій воді-здоров'я.

Сонник Міс Хассе

Приснилося тихе, освітлене сонячними променями озеро - значить, ваш союз буде щасливим;

Неспокійний, хвилюється — такий сон попереджає, що в любові у вас буде безліч перешкод;

Ловити рибу — сон до майбутньої злобливої дружині;

Побачити дно через воду - цей сон означає,.

Езотеричний сонник

Якщо наснилося прекрасне озеро, це означає, що у вашій душі запанує спокій і умиротворення, оскільки ваші помисли будуть чисті та доброчесні. Холодне, неживе - сон закликає остерігатися своїх емоцій, оскільки через їх впливу ви можете наробити багато лиха. Було висохлим - до сліз.

Англійський сонник

Спокійна срібляста поверхня озера, по якій ви ковзали в своєму сновидінні, свідчить про те, що ваша життєва ситуація буде складатися цілком сприятливо, ви проживете життя, наповнене задоволенням і щастям. Крім того, даний сон передвіщає успіх у справах і гідну роботу, велике дружне сімейство. Після нього закоханому вдасться вдало, без особливих зусиль домогтися щасливого шлюбу.

Якщо озеро здалося вам у сні каламутним і брудним, то наяву вашому духу належить пройти через безліч випробувань - утрат, страждань, горя.

Сучасний сонник

Якщо молодій жінці сниться, що вона купається в каламутному неспокійному озері - сон пророкує насуваються біди і нещастя;

Її охопить жаль через свого колишнього легковажної поведінки і нехтування правилами моралі.

Якщо ж вона пливе в човні, і човен заповнюється водою, однак ціною величезних зусиль вона все ж добирається до берега - в реальному житті вона буде перебувати під впливом небезпечних переконань, але поступово вона відмовиться від них, і по вірному шляху прийде до своєї заповітної мети. Також цей сон може передвіщати хвороба когось з її близьких і друзів.

Коли їй сниться молода пара, якій також вдалося врятуватися - в реальному житті один з її друзів зробить непорядний вчинок, але потім зуміє реабілітувати себе в її очах.

Бачити у сні, що Ви ковзаєте на човні по чистою і гладкою поверхні озера в приємній компанії - означає, що Вас очікує щастя й бажання багатства.

Каламутне, оточене голими скелями і засохлими деревами озеро - сниться до нещасливим прогнозами в справах і любові.

Каламутне озеро в тіні зелених дерев - знак того, що моральна сторона Вашої натури буде противитися пристрасним плотським бажанням, і, подолавши їх, направить енергію на добрі та прибуткові справи.

Якщо Вам сниться озеро з чистою водою в безплідній місцевості - всі сили Вашої душі будуть безплідно розтрачені на задоволення бажань плоті.

Бачити своє відображення в дзеркальній гладі озера - передвістя швидкоплинних радощів і появи щирих відданих друзів.

Бачити у сні, що листя дерев відбивається в озері - означає, що наяву Ви будете радіти любовної пристрасті і щастя.

Побачити в сні, як моторошні й слизькі мешканці озера піднімаються з води і загрожують Вам - до невдачі і хвороб, які наваляться на Вас через те, що багато часу й енергії ви витратили на заборонні задоволення. Ви осушите останню краплю щастя і будете пити гіркий напій розчарування.

Звичайний сонник

Небезпека, загроза, ризик;

Плисти по озеру - розлука для закоханих.

Український сонник

Сниться озеронебезпека, плисти озером - розлука для закоханих.

Сниться озеро, купаєшся в чистій воді - здоров'я.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Подивіться, яке це озеро. Спокійне і чисте озеро означає інтуїцію і внутрішню мудрість. Брижі на поверхні води може вказувати на емоційні хвилювання. Каламутне озеро говорить про емоційний застої.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Зверніть увагу на стан озера, так як вода символізує емоції. Спокійне, чисте озеро вказує на інтуїцію, внутрішню мудрість, емоційна рівновага. Брижі на поверхні води може вказувати на емоційні хвилювання. Каламутне озеро говорить про емоційний застої.

Для древніх єгиптян озеро було символом окультних і загадкових внутрішніх світів. У певні пори року жерці прямували до озер у церемоніальних процесіях. У кельтській міфології Земля Померлих знаходилася на дні озера. Вода може бути символом підсвідомості і невідомих глибин вашої душі. Загадкові світи живуть в вас. Потрудіться зупинитися і вивчити їх.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви стоїте на березі озера, зараз гарний час, щоб почати щось нове. Удачу вам приноситимуть прикраси з дорогоцінними каменями. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви пливете по озеру, то найближчим часом вам завдадуть ножове поранення. Щоб уникнути цього, посипте на ніж трохи солі і розігрійте на вогні. Коли сіль сплавиться, заховайте нож в темне місце.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Озеро — панування твоєї свідомості над протиборчими з ним силами. Ясна озеро, всі береги якого чітко видно - життя, розпростерта перед тобою / отримаєш можливість тверезо судити про своїх справах і вчинках. Бурхливий озеро, якщо бачиш його береги - символ панування над собою у важку хвилину. Береги озера темніють в тумані - шкода, збиток від того, що, послабив свій самоконтроль. З озера пити - процес самопізнання. У нього впасти - несподіваність. Криваве озеро бачити - щось зловісне входить або ховається в тобі. У кривавому озері купатися - небезпека для життя від ворожнечі / забій чи нещастя. Синє гірське озеро бачити - на щастя / добре собою володіти. Похмуре лісове озеро бачити, серед похмурих скель - щось небезпечне зачаїлося в тобі і може себе катастрофічно виявити / ти перестав себе розуміти. Несподівано на очах мелеющее озеро бачити - загибель почуттів, які складали важливу частину твоєї духовного життя. Заболочене озеро або ставок бачити - душевний чи духовний застій.

Сонник Шеремінской

Озеро, вирнебезпека;

Плисти по озеру - розлука для закоханих.

Новий сімейний сонник

Молоду жінку, яка побачила уві сні, що вона купається одна в брудному і неспокійному озері, чекають великі зміни. Як би їй не довелося покаятися у своєму навіженства!

Якщо жінка пливе по озеру на човні і досягає пристані - вона знаходиться під впливом помилкових переконань, які в кінці кінців подолає. Сон, в якому ви пливете по чистому і спокійному озеру з приємними і близькими друзями, обіцяє щастя й багатство. Брудне озеро віщує сумний кінець ваших планів. Брудне озеро з гарними зеленими берегами означає, що ваша розважливість візьме гору над пристрастю. Чисте озеро, оточене мізерною рослинністю, може покласти край вашому благополуччю, якщо ви не станете більш розважливими.

Якщо ви побачили своє відображення в чистій воді озера, то вас чекають радість і люблячі друзі. Листя, відображена в гладі озера, віщує радість, любов і щастя.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні ви ковзаєте по тихій дзеркальної поверхні озера - це віщує майбутні сприятливі життєві обставини, щасливу, повну задоволень життя. Цей сон обіцяє успіх у справах і престижну роботу, а також велику дружну сім'ю. Закоханий успішно, без всяких перешкод доб'ється щасливого шлюбу. Але якщо води озера здаються каламутними і брудними - це обіцяє горе і страждання від втрат, які Доля пошле Вам як випробування стійкості Вашого духу.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Бачити озеро, ставок або джерело - до добра, щастя і достатку.

Сонник Мартина Задеки

Озеро тихе — благополуччя;

Хвилюєтьсянебезпека.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, вода, дерево, метал. Стихії - вологість, холод, вітер, сухість. Емоції - задума, страх, гнів, смуток. Органи - селезінка, нирки, печінка, легені. Планети - Сатурн, Меркурій, Юпітер, Венера.

Озеро — це в китайській філософії одне із значень триграми дуй (знизу дві суцільні янське риси, зверху - одна розірвана иньская). янське риси - це додає воді форму чаші і утримує її дно / улоговина озера. иньская розірвана риса зверху - це прагнуча просочитися крізь дно вода. У нормальному стані ці процеси врівноважені:

У міру скупчення у верхніх шарах озера нової води, стара витікає - фільтрується через грунт, рівень проточною чистої води в озері залишається постійним. При неправильному збігу обставин вода або миттєво витікає, або застоюється - стає мертвою, непротічною, що відповідає в організмі людини порожнечі та повноті селезінки відповідно до сезону середини літа. Дуй в одному із поєднань триграм слід після кунь (триграми землі) і перед кань - чистої, нічим не стримуваної водою. Таким чином, дуй - це перехід матеріального твердого стану землі до матеріально аморфної воді, перехід від середини літа - до осені і зими що відповідає тісному зв'язку селезінки з легкими (осінь) і нирками (зима). Зв'язок легких і селезінки розглянута в статті Кров з носа. Здатність селезінки з кров'ю транспортувати по організму поживні речовини залежить від ян - теплоти нирок, які, в свою чергу, поповнюються за рахунок поживних надходять від селезінки речовин. Таке позитивне взаємодія органів. При хворобі ян-тепла нирок недостатньо, і вони не обігрівають - не дають ян-тепло селезінці:

Виникає ян-недостатність у селезінки, яка, в свою чергу, призводить до ян-нестачі у нирок. Виникає порожнеча як селезінки, так і нирок. Бачення озера - серединного стану між стихією селезінки (вологістю) і першоелементом нирок (водою) можна вважати характеристикою роботи цих двох органів в даному сезоні і сезоні Осінь.

Озеро / ставок у сні бачити / купатися / воду пити з озера - це вода-інь, становящаяся частиною внутрішніх відчуттів теж - інь через зовнішнє сприйняття ян.

Сон може означати як сприятливе, так і несприятливий.

Бачити озеро / купатися в чистому озері уві сні - сприятливо:

Відповідність сезону середини літа, готовність до наступних сезонах і в будь-який сезон - хороший стан селезінки.

Бачити / купатися / впасти в брудне / холодне і страшне озеро - несприятливо:

Починається дисбаланс енергії ци між селезінкою і нирками, що вимагає медичного втручання, який захопить і проміжний орган інь (легкі), так як зима (нирки) не наступає вперед осені (легкі.

Бачити пересохле, обмілілий озеро - порожнеча селезінки і подальша порожнеча нирок. Переповнене водою, що розливається озеро - повнота селезінки (см. статтю Кров з носа) і патологія всіх супутніх інь-органів. Промочити в озері саме ноги (є відчуття) - слід побоюватися саме за нирки.

Сонник Здоров'я

Чистий водна гладінь озера - символізує необхідність духовного очищення;

Хвилі на поверхні - майбутні душевні хвилювання;

Каламутна вода — до хвороби.

Азбука тлумачення снів

Озеро — символізує сексуальне, чуттєву сторону людини.

Спокійнеповнота життя, щастя кохання.

Хвилясте, каламутне озеро - неприємності, хвороба.

Американський сонник

Спокійне і чисте озеро - означає інтуїцію і внутрішню мудрість.

Брижі на поверхні води - може вказувати на емоційні хвилювання.

Каламутне озеро — говорить про емоційний застої.

Дитячий сонник

Якщо ти бачиш уві сні спокійну озерну гладь - це позначає безтурботне веселе життя.

Якщо ж в ній ще й відбивається ясне небо - значить, твоє благополуччя пошириться на всі області твоєму житті від відносин з батьками та друзями, навчання в школі до успіхів у твоєму захопленні.

Імператорський сонник

Бачення озера — серединного стану між стихією селезінки (вологістю) і першоелементом нирок (водою) можна вважати характеристикою роботи цих двох органів в даному сезоні і сезоні Осінь.

Озеро у сні бачити - сон може означати як сприятливе, так і несприятливий.

Бачити озеро / купатися в чистому озері уві сні - сприятливо:

Відповідність сезону середини літа, готовність до наступних сезонах і в будь-який сезон хороший стан селезінки.

Бачити лякаюче озеро - несприятливо:

Починається дисбаланс енергії ци між селезінкою і нирками, що вимагає медичного втручання, який захопить і проміжний орган інь (легкі), так як зима (нирки) не наступає вперед осені (легкі).

Бачити пересохле, обмілілий озеро - порожнеча селезінки і подальша порожнеча нирок.

Місячний сонник

Озеробенкет, шлях.

Малий сонник Велесів

Озеронебезпека;

Світле — до добра;

Брудне — до лихо, злидні;

Плаватинебезпека, розлука (закоханим);

Купатися в чистому озері - здоров'я;

Впастисмерть.

Мусульманський сонник

Бачити озеро — до добра, щастя і достатку.

Новітній сонник

Озеро — до спокою, медитації. Можете займатися цілительством, показано водолікування, лікування стихією повітря.

Новий сонник 1918 р

Озеронебезпека;

Плисти по озеру - розлука для закоханих;

Впасти в нього - смерть.

Слов'янський сонник

Озеро бачити і купатися в ньому - до підстерігає вас небезпеки.

Снотолкователь

Для молодої жінки бачити в сні, що вона одна в брудних водах неспокійного озера, віщує багато змін:

Скоро вона стане каятися в минулих навіженства і зневазі до доброчесності.

Якщо вода захльостує човен, але, енергійно гребе, жінка все ж досягає пристані - це означає, що вона знаходиться під впливом помилкових переконань, які вона зрештою змінить і доб'ється пошани, і поваги. Цей сюжет може також передвіщати хвороба когось із близьких.

Якщо вона спостерігає човен, в якій молода пара, ризикуючи життям, справляється зі стихією - це означає, що один з її друзів хоча і здійснить непорядних вчинок, проте зуміє повернути її прихильність.

Бачити у сні, що Ви пливете по чистому і спокійному озеру з приємними і близькими друзями, означає, що Вас чекає щастя і багатство, відповідне Вашим уявленням.

Брудне озеро, оточене голими похмурими камінням і сухими деревами, провіщає сумний кінець Ваших планів.

Брудне озеро з гарними зеленими берегами - передвіщає що моральна сила Вашої натури візьме гору над пристрастю, звернувши Вашу, енергію на пошуки безпечного і надійного шляху.

Якщо озеро чисте й оточене мізерною рослинністю - це означає, що Ваше забезпечене існування впаде під натиском безпутних вчинків.

Побачити своє відображення у чистій воді озера - передвіщає, що Вас очікує радість і люблячі друзі.

Бачити листя, відображену в дзеркалі води - передвіщає радість, насолоду любов'ю і щастям.

Побачити слизьких і моторошних мешканців озера, що наближаються і загрозливих Вам, означає невдачі й прикрості від розтрачених даремно часу, сил і здоров'я. Радість життя закінчиться останньою краплею і Ви будете пити гірке вино запізнілого каяття.

Сонник XXI століття

Світле озеро уві сні - поганий знак, а каламутне - сниться до веселощів.

У кривавому озері купатися - означає небезпеку для життя, витікаючу від ворогів, також забій чи нещастя.

Синє гірське озеро бачити - на щастя, гарному володінню собою;

Несподівано мелеющее на очах озеро - до загибелі почуттів, які становили важливу частину вашого душевного життя.

Плисти по озеру - до розлуки.

Сонник майбутнього

Озеро, якщо воно чисте і прозоре - це до веселощів і радості;

Якщо брудна, темна, каламутна - до підстерігає вас небезпеки або до бідності і приниженню.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Озеро — символізує ваші почуття, пов'язані із звичними і знайомими справами.

Якщо уві сні озеро здається вам незнайомим і дивним і якщо це дивує вас - такий сон є передвістям подій, які можуть змінити уклад вашого життя.

Чисте, спокійне озеро з прозорою водою - знак спокійній і радісного життя.

Бачити у сні великі хвилі на поверхні озера - знак ваших переживань і хвилювань, пов'язаних з побутовими або життєвими проблемами.

Каламутна вода в озері - передвіщає неприємності і нерідко служить ознакою початку якогось захворювання.

Болотистий берег озера - може означати, що ви ризикуєте загрузнути у вирішенні життєвих проблем і негараздів. Можливо, сон пропонує вам не надавати побутовим труднощам занадто великого значення і зайнятися чимось більш цікавим і важливим.

Озеро, заросле ряскою або тванню - означає зневіру. Схоже, вам не заважає абияк оживити свої почуття і внести в життя свіжий струмінь.

Відображення небудь предметів в озері - знак якихось подій, які позначаться на вашому житті.

Побачити в озері своє відображення - означає, що ви самі можете стати причиною якихось подій, які здатні змінити ваш життєвий уклад.

Чуже відображення в озері - знак того, що у ваше життя може втрутитися стороння.

Річка, що впадає в озеро, уві сні - передвіщає, що якісь події викличуть у вас приплив сил і енергії.

Що випливає з озера річка - знак того, що сторонні захоплення можуть відволікти вас звичних занять.

Ловити в озері рибу - передвістя якоїсь користі у вашому будинку.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні обмілілий озеро з каламутною водою - до остигає, колись чистої любові.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні спокійне, чисте озеро - означає, що все буде добре у вашому житті.

Сонник для всієї родини

Якщо ви бачили чисту, спокійну гладь озера здалеку - це говорить лише про те, що у вашому житті найближчим часом радикальних змін не передбачається.

У тому випадку, якщо ви стояли на березі і бачили своє відображення - незабаром вас чекає знайомство з чоловіком.

Якщо у водній гладіні ви бачили відображення людини, якого ви знаєте - поспішіть його попередити, так як його здоров'ю загрожує небезпека.

Випадково виявити в лісі озеро - щось або хтось загрожує вашому благополуччю.

Прийти до озера - хвороби.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Гладке, спокійне озеро - означає, що все у вас йде нормально, всі неприємності вляглися і поки немає причин для хвилювання.

Сонник від А до Я

Сон, де ви купаєтеся в озері, віщує загрозливу вам приховану небезпеку. Плисти по озеру на весловому човні - зробите навіжений вчинок, в якому гірко покаєтеся.

Якщо пливете за великого озера на великому судні - належить далеку подорож, яке принесе вам масу нових вражень. Кататися по озеру на водних лижах означає прагнення прискорити хід подій, що навряд чи вдасться.

Ловити в озері рибу - до тривалої отлучке чоловіка, коли вам доведеться тягнути весь тягар турбот по дому однієї. Спокійне озеро в безвітряну погоду означає щасливий шлюб і повне взаєморозуміння між люблячими один одного подружжям. Бурхливий озеро в розігралася негоду віщує перешкоди в коханні. Чисте озеро з прозорою водою, крізь яку видно прибережне дно, говорить про те, що ви сповна виконайте свій обов'язок по відношенню до батьків.

Брудна вода в озері - ваші плани будуть зруйновані втручанням конкурентів. Мулисте дно озера - вас втягнуть в сумнівне підприємство, через що позбудетеся розташування впливової особи. Чисте піщане дно - займетеся справою, яка вам до душі. Топки пустельний берег приснився озера означає, що ви перебуваєте під впливом помилкових переконань. Лісистий берег - знак приязні і дружнього розташування.

Тонути в озері - опинитеся в критичній ситуації, вийти з якої зможете лише завдяки винахідливості і хитроумію.

Бачити в озері русалку - сон-попередження:

Не піддавайтеся ілюзіям, які здатні завести вас у глухий кут.

Бачити в лохнеського озері знамените чудовисько - вам вдасться те, до чого так довго і безуспішно прагнули до цих пір.

Сонник Мандрівника

Озеро спокійне, чисте, блакитне - спокій душі;

Неприємне, темне, хвилюється - негативні психічні переживання;

Небезпека.

Плисти — трактується в залежності від виду та досягнення берегів.

Сонник для закоханих

Жінка, якій наснилося озеро з брудною водою, незабаром буде каятися у скоєнні необдуманих і легковажних вчинків, що загрожують її щастя.

Якщо вам сниться, що ви пливете по спокійному озеру, це віщує щастя і любов. Дерева, що відбиваються у воді озера, віщують насолоду любов'ю і гармонією в сім'ї.

Теткінскій сонник-2012

Озеровідображення обумовленої любові.

 
Відноситься до тем: