Сонник «Вікно»

Сонник Фрейда

Вікноє символом жіночих статевих органів.

Закрите — символізує труднощі або перешкоди при здійсненні статевих контактів.

Відкрите — символізує радості доступного сексу.

Якщо жінка відкриває вікно - вона прагне до сексуальних контактів з іншою жінкою.

Якщо чоловік відкриває вікно - він хоче зайнятися любов'ю.

Якщо чоловік не може відкрити вікно - він стурбований своєю потенцією, причому можливо через невдалий сексуального контакту.

Якщо жінка не може відкрити вікно - вона прагне ухилитися від сексу.

Якщо ви миєте вікно - ви хочете завести дітей.

Брудне — символізує захворювання статевих органів.

Якщо чоловік дивиться в вікно - він приділяє занадто пильна увага окремим деталям жіночого тіла.

Якщо жінка дивиться в нього - вона замислюється про можливі радощах лесбійських зв'язків.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися вікна, це говорить про те, що ваші ретельно виношувані плани, ваші надії, які ви так плекали, потерплять повний крах. Вам належить пережити час, коли ваше саме чудове підприємство провалиться, породивши в вас відчай. Вам призначено буде плодити лише безплідні починання. Приснилися закриті вікна можна вважати уособленням занедбаності. Розбиті вікна сняться до того, що вас будуть долати жалюгідні підозри в зраді. Дурість, недоумство, нерозсудливість стануть для вас джерелом великих страждань, якщо в сновидінні ви сиділи на вікні. Потрапити в будинок через вікно - такий сон пророкує, що ви будете викриті у використанні нечесних засобів для досягнення мети, яка з боку здавалася шляхетною. Бігли через вікно - значить, біда стисне вас у своїх страшних лещатах.

Якщо ви кудись ішли і, по дорозі зазирнувши у вікно, побачили там щось дивне, то наяву в якомусь обраному вами справі вас чекає невдача, і в підсумку вас перестануть поважати, адже саме заради поваги ви ставили на кін власне благополуччя.

Сонник Лоффа

Вікно — це той предмет, завдяки якому ми можемо бачити світ таким, яким він є, в той же час не маючи можливості його відчути. З іншого боку, вікна здатні, будучи вельми підступними, вводити людей в оману. Такий сон може вказувати на розчарованість, ілюзію або захист.

Якщо вікно присутнє в сновидінні про ув'язнення, то там воно було уособленням людини або обстановки, які в даний час для вас одночасно бажані і недоступні. Це явище в нашому житті зустрічається дуже часто.

За вікном картина здалася вам ворожою, і ви, щоб переконатися в цьому, потрапляєте по інший його бік - у сні може з'ясуватися, що вас обдурили. У вікнах ми нерідко бачимо те, чого в них немає. Може бути, для вас настав час подолати свою невпевненість і на особистому досвіді відчути ритм життя, а не спостерігати за тим, як вона проходить повз.

Якщо сюжет розвивався навпаки, т. прекрасна картина за вікном обертається бурхливої, беспокоящей дійсністю, то сон може відображати ваше відчуття обманливості свого життя:

Не все, що вона обіцяє, виявляється на перевірку реальністю.

Крім того, вікно може служити початком проходу з цього світу в паралельний. Такого плану сни поширені серед займаються астральним проектуванням або тих, хто розвиває в собі відчуття відстороненості від усього мирського. Функція таких вікон - відкриття нам інших реальностей, куди ми можемо потрапити.

Які дії ви виробляли з вікном у сні - відкривали його, закривали, або минули, навіть не звернувши на нього особливої уваги?

Сонник Цветкова

Вікноочікування;

Розкрите — жаль;

Вибити і вийти назовні - здійснення бажань.

Сонник Міс Хассе

Побачити закрите вікно - таке сновидіння віщує, що завдяки відвазі ви опинитеся біля мети;

Влазили через відкрите - до несвоєчасного підприємству;

Визирати у вікно - до вістям;

На даху — до благополуччя.

Езотеричний сонник

Приснилося безліч вікон зсередини символізує собою мир душі, безмежні її простори.

Побачити Загороджені - знак прихованих духовних таємниць, від вас вимагається докласти зусиль до їх розкриття. Розкриті вікна можна розцінити як запрошення відірватися від усіх земних турбот, зосередивши свою увагу на світі горнем. Те, що видніється уві сні з вікна, - це події, що мають місце в тонкому плані. Зовні заглядати у вікна - це погляд у глибини свідомості, де ви зможете побачити відноситься до підсвідомості, психіці. Мали круглу, овальну, полуовального форму - ви розташовуєте каналом яснослухання, який повинні задіяти. Лізли у вікно - прагнучи до духовного пізнання, продемонструєте норовливість і надмірне завзятість. Розбили вікно - знак подолання межі між тонким і матеріальним світом, виходу до просторів душі.

Сонник Менегетті

Відображення відкритої ситуації, що надає особистості можливість реалізувати свій прихований потенціал.

Сонник Лонго

Побачити себе спостерігав за чимось з вікна - такий сон розповідає, що життя ваше перетворюється на все більш рутинну та нецікаву, а провиною всьому ваша низька самооцінка. Вам варто було б розвивати в собі почуття впевненості, вчитися оцінювати себе гідно. Проігнорувавши таку пораду, ви помітите, що оточуючі, спостерігши вашу «безхребетність» і бажання залишатися в тіні, будуть використовувати вас у своїх, далеко не завжди благородних, цілях.

Мити вікно — такий сон закликає дуже уважно стежити за поведінкою друзів.

Сон можна розцінювати як попередження про небезпеку, вам небезпеки з боку якогось людини. Складно сказати більш конкретно, хто він, тому ви будете змушені задовольнятися цим досить абстрактним пересторогою і для профілактики намагатися менше розмовляти на делікатні для вас теми буквально з усіма оточуючими.

Якщо стрибали у вікно, це означає, що чужа точка зору вас не цікавить, має значення тільки ваша позиція. З одного боку, подібний підхід до себе і до життя взагалі непоганий, але з іншого - є ризик впасти з самоособисто спорудженого високого п'єдесталу.

Якщо ви про це так і не задумаєтеся і не зміните лінію поведінки, то рано чи пізно ви звідти таки звалитесь, і удар може виявитися досить відчутним і болісним. Ставтеся уважніше до чужої думки, тим більше що воно, як це не дивно здасться вам, далеко не завжди помилково.

Якщо хотіли відкрити вікно, щоб впустити в кімнату свіже повітря, це означає, що ви повинні в терміновому порядку позбавитися від чийогось шкідливого впливу. Ви останнім часом настільки часто стаєте жертвою всіляких неприємностей, що, може бути, вже не раз подумували, що у ваші справи явно втручаються якісь фатальні обставини, чиясь недобра воля. Ваше біополе повинні виправляти фахівці. Але, оскільки не завжди і не у всіх є можливість звернутися до теперішнього магу, можна надати собі «першу допомогу» - прочитати будь змову проти пристріту і псування.

Сонник Азара

До новин здалеку.

Очікування;

Розкрите — співчуття.

Багато вікон зсередини - мир душі і його високі простору. Загороджені - приховані духовні таємниці, треба докласти зусилля до їх розкриття. Широко відкриті - запрошення відірватися від земних справ і переключити свою увагу на світ "Гірський". Вид з вікна - те, що відбувається в тонкому плані. Заглядати у вікно, перебуваючи зовні - дивитися в глиб свідомості, побачите те, що ставитися до підсвідомості, психіці. Вікна круглі, овальні, півовальні - у вас є "канал" яснослухання. Треба їм користуватися. Лізти у вікно - проявляти свавілля і зайву наполегливість в духовному пізнанні. Розбивати вікно - пробивати грань між тонким і щільним світом, вириватися на простір душі.

Закрите — відвага приведе тебе до мети влізти через відкрите вікно - несвоєчасне підприємство визирати - отримати новини вікно на даху - благополуччя.

Бачити вікна уві сні - вісник фатального кінця блискучих надій. Ви побачите, як Ваше саме чудове підприємство завалиться, привівши Вас у відчай. Вашим долею будуть безплідні починання.

Бачити закриті вікна - це образ занедбаності.

Якщо вони розбиті, Вас будуть переслідувати жалюгідні підозри в невірності. Сидіти на вікні - означає, що Ви будете жертвою дурості, недомислу, нерозсудливості. Увійти в будинок через вікно - означає, що Ви будете захоплені за використанням безчесних засобів для досягнення мети, що здається на вигляд благородної. Втекти через вікно - означає, що Ви потрапите в біду, яка безжально стисне Вас у своїх лещатах. Зазирнути у вікно, проходячи повз, і побачити дивні речі - передвіщає, що Ви зазнаєте невдачі в обраній справі і втратите повагу, заради якого ризикували здоров'ям і благополуччям.

Бачити — вісник фатального кінця блискучих надій, Ви побачите, як Ваше саме чудове підприємство завалиться, привівши Вас у відчай, Вашим долею будуть безплідні починання;

Закриті вікнаобраз занедбаності;

Розбиті — Вас будуть переслідувати жалюгідні підозри в невірності;

Сидіти на вікні - Ви будете жертвою дурості, недомислу, нерозсудливості;

Увійти в будинок через вікно - Ви будете захоплені за використанням безчесних засобів для досягнення мети, що здається на вигляд благородної;

Втекти через вікно - Ви потрапите в біду, яка безжально стисне Вас у своїх лещатах;

Зазирнути у вікно, проходячи повз, і побачити дивні речі - Ви зазнаєте невдачі в обраній справі і втратите повагу, заради якого ризикували здоров'ям і благополуччям;

Торкнути рукою шибку - Ви стикнетеся з невідомим;

Розмовляти з кимось через відкрите вікно - труднощі, які доставлять Вам чимало тривог;

Розбити вікноневдача.

Також Див. Скло, Розмова, Тюрма.

Відкрите — жаль;

Закритенудьга;

Випасти з нього - сварка до бійки;

Влазити в свою квартиру через вікно - тривала хвороба.

Сон про вікна - несприятливий ознаку. Він провіщає крах надій.

Якщо Вам сняться закриті вікна, то це є знаком занедбаності.

Якщо вікна розбиті, то Ви постраждаєте від необгрунтованих підозр у невірності.

Сон, в якому Ви сидите на вікні, передвіщає, що Ви ризикуєте стати жертвою власної заздрості.

Якщо з якоїсь причини Ви заходите в будинок через вікно, а не через двері, то Вас напевно звинуватять у використанні нечесних засобів для досягнення цілей, які Ви вважаєте благородними.

Якщо у сні Ви змушені тікати через вікно, то остерігайтеся бути загнаним у кут.

Заглядати в чужі вікна і бачити дивні фігури означає, що Ви зробили помилку при виборі професії.

Вікно відкритегість;

За чимось пошкодуєте;

Виглядати з вікна - буде новина;

Освітлене — сум.

Слов'янський сонник

Вікно — до ускладнень в родині, якщо воно відкрите, і до поліпшення відносин - якщо закрито.

Український сонник

Вікно відкритегість;

За чимось пошкодуєте;

Виглядати з вікна - буде новина;

Освітлене — сума.

Російський сонник

Вікно — в підсвідомості вікно асоціюється з виходом з положення, іноді з останньою надією. Стояти перед відкритим вікном, символ змін в житті;

Якщо ви шукаєте вихід, а перед вами лише вікно, значить, можливостей змінити становище, залишається все менше;

Ок.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Можливість заглянути в інші виміри. Погляд в майбутнє або минуле.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося закрите вікно, в даний момент ви знаходитесь в повній безпеці. Щоб цей період тривав якомога довше, покладіть біля кожного вікна по невеликому камінчику. Погане значеніеЕслі вам приснилося відкрите вікно, то хтось нахабно хоче увірватися у ваше життя. Найближчим часом тримайте закритими будинку вікна та двері.

Дворянський сонник Н. Грішиній

У вікно визирати - спокій, мир, безпечна ситуація. У нього вилазити або з нього падати - невдача від легковажної затії, сварка. У нього влазити - необережне втручання в чужі справи / таємниця, яка легко може бути відкрита / прагнення повернутися «в себе», стати колишнім, щось забути;

Таємниця від родини / кровозмісні потяг. Розбити вікно - неприємності. З слухового вікна дивитися - надія. Грати на вікні бачити - розлука. Грати ставити - зі страху перед життям позбавляти себе радостей;

Відмовитися від цікавих підприємств. У темну кімнату через вікно влазити - палке бажання відчувати. У темній кімнаті зовні вікно розбити - невинності позбутися / а також з якогось приводу доведеться згадати про це. Скло в вікно вставляти - вживати заходів обережності. Крізь розбите, тріщинуватості дивитися - треба продовжувати боротьбу, незважаючи на невдачу. Порожню віконну раму бачити - насмішка / твоя інтимне життя стане предметом пересудів.

Вікно вітер днем розорює - в життя входить щось нове, а ти не помічаєш. Вночі розорює - у твоє життя явно входить щось нове і важливе, але наслідки цього поки неясні. Вітром щось здуває - нове вторгнеться в життя і переплутає всі твої плани. І свічку гасить - звістка про смерть / думки про самогубство. Вітер розорює вікно, а ти марно намагаєшся його закрити - страх перед світом випробовувати. Світле вікно з тюлевими фіранками бачити - гармонія зовнішнього світу в твоїй духовного життя. Їх вішати - прикрашати свої уявлення про світ заради душевного спокою. Фіранки на вікні горять - якийсь стрімкий поворот подій.

Вікно на зиму заклеювати, щільною завісою засмикувати - передчуття життєвих бур, необхідність вжити заходів обережності.

Вікно в твоїй кімнаті здається надто великим - відчувати почуття незахищеності, боятися когось. Занадто маленьким - задуха, серцевий напад, неволя. У вікні рожеві скла - ти нав'язуєш собі чужі уявлення про світ. Зелені скла - щось термінове і хвороботворна йде ззовні в твою душу. З жовтими скельцями - роздратування і заздрість заважають тобі правильно бачити речі. З синіми стеклами - меланхолія і печаль. З червоними скельцями - ненависть і мстивість небезпечно спотворюють твої уявлення про світ. Вітражі в своїх вікнах бачити - марно намагатися замкнутися в світі прекрасного або релігії.

Вікно ретельно закривати - неясні побоювання / якийсь збиток. Розорювати - очікування, яке самому здається безнадійним. У розкритого вікна в кімнаті бути і боятися, що хтось влізе - страх перед майбутнім випробовувати. Кинуті в твоє відкрите вікно річ, тварина або влетіла птах - вісники майбутнього, вони говорять про його характер. Хтось влазить у вікно - важливе для твого майбутнього знайомство / в тобі прокидаються темні сили. Його підстерегти і вдарити - знак внутрішнього, прихованого відчаю у відносинах зі світом. У вікно жінка влазить - нове захоплення. Віконниці замикати уві сні - марна обережність.

Вікно в павутині, в щілинах;

В ставень назовні визирати - відчувати душевний застій через замкнутого способу життя. У кімнаті без вікон і дверей бути - марно шукати дорогу до людей / тужити на самоті належить.

Вікно у всю стіну, за ним світло і зелень - гармонія зовнішнього і внутрішнього світу. За ним тьма і чудовиська - ти живеш, звернувшись обличчям виключно до свого внутрішнього світу. Вид з вікна, за вікном завірюха, бурю бачити - життєві бурі пройдуть повз. Сильний дощ - щось хороше, радісне. Пустелю - займати по відношенню до зовнішнього світу непримиренну, безкомпромісну позицію, намагатися підпорядкувати його своїй волі і страждати від цього. Руйнування, розвалини за вікном - щось руйнувати в своїх відносинах з людьми / залишитися одному. Море за вікном - необхідно суворо контролювати свої вчинки.

Якщо воно мирне - велике щастя, радість. Велику річку за вікном бачити - жити в стороні від плину життя й тужити по суєті і шуму. Відкритий до горизонту ландшафт з вікна бачити - його деталі символізують твій світогляд. Непроглядна темрява за вікном - невідоме майбутнє, незрозуміле тобі справжнє / ти звернений до світу магії і темних сил. Глуха стіна іншого будинку за вікном - хтось впливає на твою долю, намагається загнати її в певні рамки. Вулиця за вікном - над тобою нависла неприємність / бачити світ з боку. Сад, дерева за вікном - жити зануреним у спогади / сприймати світ очима іншої людини / не мати власної думки. За вікном бачити дивну перспективу будівель, спрямовану прямо в твоє вікно - цілком поринути в життя свого тіла / духовно себе обкрадати. Бісівські хари за вікном бачити - твої пристрасті закривають від тебе світ, ти бачиш тільки їх. Нерухомі лики - хтось пильно спостерігає за тобою. Дражливі лики - хтось хоче змусити тебе діяти по його волі. Нестерпний світло за вікном - вторгнення у твоє життя невідомих сил. За вікном вікно бачити з порожньою кімнатою - відчувати сильну тугу за іншій людині. З кімнатою, по якій люди ходять - сумувати за людині, якій ти не потрібен. Прямо за вікном інша кімната - любов і злагода замінять тобі весь зовнішній світ. Сходи, що ведуть нагору, з вікна бачити - надія на полегшення, позбавлення, звільнення. У квартирі вікно мати тільки між кімнатами - бути замкненим у світі своєї сім'ї і цим перейматися. За вікном у повітрі висить йде за горизонт дорога - тяготитися собою / прагнути вирватися з усього звичного. За вікном будинок палаючий - мир і щастя. У вікно череп дивиться - усвідомлювати, що в зовнішньому світі немає дорогих тобі людей / по померлому тужити. У нього стукають, а хто, не видно - попередження про нещастя / владне вимога виконати свій обов'язок / привіт з потойбічного світу. Хтось у темному стукає - зобов'язання, яке совість не дозволяє виконати. З вулиці в темне вікно заглядати - марно намагатися розібратися в чужій душі і чужого життя. У вікно свою сім'ю, мирно сидить, бачити - передчуття розлуки.

Якщо ж і ти там сидиш з ними - піти з неї по своїй волі. Чужу сім'ю бачити - сумувати за миру і спокою. Сцени кохання у вікні бачити - душевний холод свій відчувати і від нього страждати. Вбивство, бійку бачити - розлад всередині твого я / нещастя в твоєму оточенні. Занедбану кімнату крізь вікно розглядати - себе непотрібним відчувати. У ній небіжчика бачити - жити автоматично, не вкладаючи в свої вчинки внутрішнього вогню. Тварин замість людей бачити - тебе мучать пристрасті і відведуть з вірної дороги.

Бачити незвичайно освітлені вікна, бал за вікном - всіляка мука / щось затівається проти тебе.

Бачити , як за вікном обід готують - залежно від обставин:

Щось приємне чи зле для тебе готується. Привид у білому вікні стирчить - самому себе не впізнати, своїм думкам або вчинків дивуватися. Через вікна тебе лякають - інтерес до чужого життя випробовувати. З вікна на тебе мережу кидати - страх перед залежністю. Горщик виливають або на тебе помиї виливаються - має випробувати добро від чужої сім'ї. Людина на тебе з вікна вивалюється - за іншого постраждати / без вини винуватим бути. З вікна жердину висовується - посваритися, тобі відмовлять від дому. Свиняче рило висовується - це твій дім і твій образ / дорікати собі належить.

Новий сімейний сонник

Вікно зазвичай сниться як провісник кінця блискучих надій. Як би не звалилося ваше чудове підприємство! Принаймні, будьте готові до того, що ваші починання не дадуть очікуваних плодів. Закриті вікна - образ занедбаності. Розбиті вікна віщують жалюгідні підозри в невірності, спрямовані на вас.

Якщо уві сні ви сиділи на вікні, то можете стати жертвою дурості або нерозсудливості. Забралися в будинок через вікно - будете спіймані на обмані. Бігли через вікно - як би не сталося лиха. Заглянули в чиєсь вікно, проходячи повз, і побачили дивні речі, - можете зазнати невдачі і втратити повагу оточуючих.

Сонник Шувалової

Символізує бажання отримати рішення певної проблеми (пролити світло на проблему), бажання вивернуться, переконувати від невдалої ситуації (втекти через вікно), зняти з себе почуття провини.

Вікно також символ ситуації, коли у вас ще є можливості для самореалізації, вони не закриті, і ви можете встигнути ними скористатися для свого блага.

Східний жіночий сонник

Закриті вікна в твоєму домі сняться до сум'ятті в душі і приступам самоїдства;

Розорювати вікно з кімнати на вулицю - до швидкої зустрічі несподіваних, але приємних гостей.

Сонник Езопа

У підсвідомості людини вікно - асоціюється з виходом або початком чогось.

У деяких випадках вікно - з'являється в сновидінні як останній шанс чи надія.

Вікно — з цим символом пов'язані народження і смерть людини.

Народна прикмета свідчить, що б'ється у вікно птах - несе з собою смерть господаря будинку. В старовину, коли у дітей боліли зуби, батьки їх попереджали:

«Не плюй у вікно - зуби боліти стануть».

Сон, в якому ви стоїте перед відкритим вікном - символізує зміни і початок нового життєвого періоду.

Якщо уві сні ви намагаєтеся знайти вихід і бачите тільки вікно - це знак того, що шансів змінити ситуацію у вас залишається все менше і менше.

Побачити в сні, як у вікно стукає птах - до несподіваних новинам.

Бачити себе вартим у чужого вікна - до непередбачених грошових витрат через віроломства вашого уявного друга, мета якого, довести вас до повного розорення. Як говориться:

«Будеш ти у мене під вікном стояти».

Вікно з розбитим склом - символізує душевну тугу, хвороба і розчарування.

Бачити у сні закрите вікно - знак того, що на вашому шляху зустрінеться несподівану перешкоду.

Сон, в якому ви миєте брудні і запорошені вікна - означає, що ваша працьовитість принесе вам успіх і благополуччя.

Побачити силует у вікні - це означає, що в реальному житті з вами станеться щось таємниче або загадкове.

Якщо ви намагаєтеся залізти в будинок через вікно - наяву ви проведете свій час весело і безтурботно.

Розмовляти уві сні з близькою людиною через вікно - знак того, що ви не зможете знайти взаєморозуміння з людиною, з яким пов'язані всі ваші почуття, надії і помисли.

Сон, в якому ви відкриваєте у вікні кватирку - означає надію на кращі часи.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні смотрящим у вікно, - добре, це значить, що заклик його буде почутий його богом.

Сонник Данилової

Бачити вікна уві сні - ознака безплідності ваших ілюзій. Ваш обранець не виправдає тих надій, які ви на нього покладали, викличе у вашій душі почуття образи, безвиході та відчаю. Закриті вікна - символ запустіння і самоти. Навіть якщо у вашому житті присутня близька людина, він вас не розуміє, ваші прагнення йому чужі і байдужі. Розбите вікно - знак того, що вас будуть переслідувати принизливі звинувачення в зраді, які засновані на плітках.

Сонник Здоров'я

Бачити вікно — до необхідності поглянути на світ іншими очима;

Відкрите вікно — до можливої хвороби, частіше інфекційної;

Для чоловіка може - означати взаємність жінки в сексуальному почутті, особливо якщо у вікні вона.

Азбука тлумачення снів

Погляд з вікна будинку - погляд на зовнішній світ, пошук можливостей.

Заглядання у вікно з вулиці - бажання краще зрозуміти себе або іншої.

Гарний вигляд за вікном - щось хороше поруч з вами, але відокремлено якоюсь перешкодою.

Глуха стіна за вікном - самотність і туга охоплять вас.

Американський сонник

Вікнопогляд у майбутнє чи минуле.

Східний сонник

Закриті вікна в твоєму домі - сняться до сум'ятті в душі і приступам самоїдства;

Розорювати вікно з кімнати на вулицю - до швидкої зустрічі несподіваних, але приємних гостей.

Ідіоматичний сонник

«Вікно в світ», «прорубати вікно в європу» - вийти за межі обмеженого;

«чекати біля вікна» - очікування чого-небудь наяву.

Малий сонник Велесів

Вікноочікування;

Розкритеприбуток, подарунок, гість / погано справа, біда, жаль, смуток;

Закритедобре / нудьга;

З побитими стеклами - втрати, бідність;

З цілими та чистими стеклами - щастя;

Визирати з вікна - новина;

Вилізти у вікно - розорення;

Вибити його і вилізти - здійснення задуманого;

Впасти у вікно - сварка, невигідна тяжба;

Вікно чорним завісити - печаль через хворобу в родині.

Новітній сонник

Відкрити вікно — до припливу нових сил.

Дивитися з вікно - до очікування важливої новини;

Підглядати у вікно - до володіння чужою таємницею.

Стук у вікно - можливо хірургічне захворювання.

Снотолкователь

Бачити вікна уві сні - вісник фатального кінця блискучих надій. Ви побачите, як Ваше саме чудове підприємство завалиться, привівши Вас у відчай. Вашим долею будуть безплідні починання.

Бачити закриті вікна - це образ занедбаності.

Якщо вони розбиті. Вас будуть переслідувати жалюгідні підозри в невірності.

Сидіти на вікні - означає, що Ви будете жертвою дурості, недомислу, нерозсудливості. Увійти в будинок через вікно - означає, що Ви будете захоплені за використанням безчесних засобів для досягнення мети, що здається на вигляд благородної.

Бігти через вікно - означає, що Ви потрапите в біду, яка безжально стисне Вас у своїх лещатах.

Заглянути у вікно, проходячи повз, і побачити дивні речі - передвіщає, що Ви зазнаєте невдачі в обраній справі і втратите повагу, заради якого ризикували здоров'ям і благополуччям.

Сучасний сонник

Сон про вікна - несприятливий ознаку. Він провіщає крах заповітних сподівань, і Ваші найпотаємніші бажання зміняться відчаєм. Безплідні устремління стануть Вашим долею.

Бачити у сні закриті вікна - символ занедбаності.

Якщо вікна розбиті - ви будете страждати від низьких підозр у невірності, якими будуть переслідувати Вас ті, кого Ви любите.

Сидіти на вікні - передвіщає, що Ви станете жертвою своєї заздрості і безрозсудного поведінки.

Заходити в будинок через вікно - передвістя того, що Ви будете викриті у використанні нечесних засобів для досягнення цілей, які здаються Вам благородними.

Втекти через вікно - означає, що Ви потрапите в біду, яка безжально зажене Вас в кут.

Якщо Вам сниться, що проходячи повз вікон, Ви заглядаєте і бачите дивні фігури - наяву Ви зазнаєте невдачі в обраній професії і втратите повагу, заради якого Ви ризикували здоров'ям і благополуччям.

Зазирнути у вікна чужої квартири і побачити там абсолютно неймовірні речі - передвіщає, що ви зазнаєте невдачі в якійсь справі і втратите повагу, заради якого ризикували здоров'ям і благополуччям.

Сонник XXI століття

Бачити у сні відкрите вікно - до подарунка або прибутку.

Впасти з нього - до великої сварці, до бійки;

Закрите вікно — передвістя нудьги.

Якщо уві сні ви визирає у вікно - такий сон обіцяє вам спокій, мир, безпечну ситуацію;

З нього вилазите або падаєте - до невдачі від легковажної затії, до сварки, необережне втручання в чужі справи, таємницю, яка легко може бути відкрита.

Грати бачити на вікні - до розлуки.

Скло в вікно вставляти - знак того, що вам слід вжити заходів обережності.

Якщо ви бачите уві сні віконну раму - до глузуванню над вами, ваше інтимне життя стане предметом пересудів і пліток.

Якщо вам приснилося, що вітер розорює вікно вдень - це значить, то ви не помічаєте змін в житті.

Фіранки на вікні горять - до стрімкого повороту подій.

Заклеювати вікно на зиму, засмикувати його щільною завісою - передвістя життєвих бур, необхідність вжити заходів обережності.

Бути біля відчиненого вікна в кімнаті і боятися, що хтось влізе - означає відчувати страх перед майбутнім.

Якщо у вікно влізає жінка - до нового захоплення (і в чоловічих і в жіночих снах).

Бачити вікно в павутині, дивитися через щілини віконниць на вулицю - означає відчувати душевну самотність через замкнутого способу життя.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні ви спостерігали за чимось з вікна - наяву ви занадто мало себе цінуєте, через це ваше життя стає все більш сірої і нецікавою. Необхідно розвивати в собі почуття впевненості, навчитися цінувати себе гідно.

Якщо ви зневажите цією порадою, оточуючі, помітивши вашу «безхребетність» і бажання «піти в тінь», стануть використовувати ці ваші якості в своїх, не завжди благородних цілях. Як ви розумієте, важко в цьому випадку доведеться вам.

Якщо уві сні ви мили вікно - значить, вам потрібно з усім можливим увагою поставитися до того, що роблять ваші друзі. Ймовірно, сон попереджає про небезпеку з боку якоїсь людини, однак важко визначити, хто він;

Вам доведеться обмежитися цим розпливчастим попередженням і постаратися не занадто відвертими в присутності друзів можливо, серед них виявиться свій Іуда.

Стрибати у вікно - чужа точка зору для вас абсолютно не важлива;

Має значення лише те, що думаєте ви самі. З одного боку, таке ставлення до себе і взагалі до життя дуже добре, але з іншого не боїтеся ви впасти з спорудженого власноруч високого п'єдесталу? Будьте уважнішими до чужої думки, яке, як це не дивно для вас, далеко не завжди помилково.

Намагатися уві сні відкрити вікно заради свіжого повітря - вам терміново потрібно позбутися шкідливого впливу, яке хтось робить на вас. Можливо, ви й самі вже відчули, що часом у ваші справи немов втручається злий рок стільки несподіваних неприємностей трапляється з вами. Вашим біополем повинен займатися фахівець, професіонал, однак не завжди є можливість спілкування зі справжнім магом. Тоді ви можете надати своїй душі «першу допомогу» прочитайте будь змову проти пристріту і псування.

Сонник майбутнього

Вікно відкрите, або ви відкриваєте його - смуток, туга чи передвістя фатального кінця блискучих надій;

Вікно закрите, або ви закриваєте його - до швидкої хвороби.

Сонник для стерви

Вікноблискуче розпочаті справи ні до чого не приведуть.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Вікно у сні - символізує зіткнення із зовнішнім світом. Найчастіше такі сни говорять про те, що якісь сторонні події можуть відвернути вашу увагу або навіть вивести вас з рівноваги. Дивитися в сні з вікна і спостерігати якісь події чи предмети - це натяк на обставини, які можуть вам перешкодити або змусять переключитися на інші справи.

Яскраве світло за вікнами уві сні - ознака дуже яскравих подій.

Темрява за вікнами - зазвичай підказує, що ви занадто замкнулися в собі і своїх проблемах.

Побачити за вікнами спрямований на вас погляд - передвіщає чиєсь втручання у ваші справи, яке може сплутати ваші плани.

Самому заглядати в чужі вікна - знак розчарувань. Бути може, ви опинитеся втягнуті в чужі проблеми або ж ваші плани приведуть зовсім не до того результату, ніж той, на який ви розраховували.

Влазити в чуже вікно - означає можливість вплутатися в небажану історію.

Вилазити через вікно у сні - означає, що сторонні події можуть абсолютно збити вас з пантелику, поставивши вас у вкрай важке і небезпечне положення.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Дивитися у вікно - до гостей.

Забите навхрест вікно - до смерті.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити відкриття вікна в квартирі - до відкритості вашої душі.

Дивитися у вікно - до повернення коханого (коханої).

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні освітлене вікно - до надії.

Дивитися у вікно - чекати повернення дітей зі школи.

Сонник від А до Я

Бачити у сні закриті вікна - досягнете мети кружним шляхом і не завжди чесними способами. Розкриті вікна - говорять про те, що незабаром отримаєте запрошення в будинок, куди давно хотіли потрапити. Відкрита кватирка у вікні - передвіщає несподівану небезпеку, якої не вдасться уникнути.

Влізати в кімнату через кватирку означає сумний підсумок вашої підприємницької діяльності, коли витрати значно перевищать доходи.

Входити в будинок або виходити через незачинене вікно - зібравшись з духом, почнете все спочатку.

Якщо уві сні ви миєте вікна - стало бути, прогадаєте, відмовившись від вигідної пропозиції, яке спочатку здасться вам безперспективним. Сидіти на підвіконні, звісивши ноги назовні - наяву поступите нерозумно і безрозсудно, намагаючись виглядати самостійної і незалежної.

Висовуватися з вікна - передвіщає отримання довгоочікуваних новин. Випасти з вікна - піддаєтеся небезпеки бути пограбованої або обкраденої.

Сон, в якому ви рятуєтеся втечею через вікно - в реальності вас викриють в протиправних діях для досягнення мети, що здається на перший погляд цілком пристойною.

Темні вікнаозначають, що потрапите в біду і не отримаєте підтримки, обіцяної в разі невдачі ризикованого підприємства, на яке зважитеся піти заради так необхідних вам грошей.

Світло у вікнах - знак надії на краще майбутнє, яке не за горами. Закриті віконницями вікна - будете запідозрені в невірності.

Позабивані вікна кинутого будинку - означають перерваний роман і розставання в силу не залежних від вас обставин.

Заглядати у сні в чужі вікна - вам перестануть довіряти, бо скомпрометіруете себе безчесним вчинком.

Слухове вікно на горищі - означає благополучне завершення невдало розпочатої справи.

Вікно з напівпідвального приміщення - випробуєте позбавлення.

Бачити у сні фіранки на вікнах - передвіщає несподіваний візит, який принесе вам чимало занепокоєння;

Гардини — неприємність від людей, яким ви зробили добру справу.

Розбите вікнозагроза, яка може бути здійснена досить скоро і в самому гіршому варіанті.

Вставляти у вікна нові скла - до світлих змін у житті.

Робити віконну мастику - прикрі несподіванки.

Сонник Мандрівника

Вікнопогляд на світ або іншої людини, ситуацію;

Очікування;

Стан очей сплячого;

Передчуття, інтуїція (дивлячись з якого боку дивитися, зовнішньої або внутрішньої).

Влазити у вікно - зайву цікавість, пізнання чогось (можливо недозволеного) або самопізнання.

Вилазити, вибиратися з вікна - біда, вихід із скрутного становища.

Відкритедуша відкрита для світу і інших людей;

Співчуття.

Розбити вікно і вибратися назовні - виконання заборонених бажань;

Вихід з життєвого тупика.

Дивитися з вікна - життєва перспектива і плани, найближчі події, має значення який краєвид.

Універсальний сонник

Вікно — якщо хтось намагається вас вразити, не докладаючи при цьому особливих зусиль, ця людина пускає пил в очі? Можливо, у вашому оточенні є нерішуча людина, який перевершує вас тільки тому, що вміє дивитися на речі з усіх боків.

Щоб бачити речі з різних точок і мати повне уявлення про події - краще зайняти місце біля вікна.

Сонник для всієї родини

Означає твою позицію по відношенню до навколишнього світу. якщо вікно відчинити, значить. тобі властива відкритість і довірливість. якщо вікно закрите або завішене, тобі притаманна схильність до скритності і заглибленості в себе. якщо вікно, брудне, каламутне, значить, ти дивишся на світ «крізь чорні окуляри»:

Твоя злість або поганий настрій заважають тобі бачити світ таким, яким він є насправді. якщо ж скло прозоре і чисте, значить, ти дивишся на світ і усвідомлюєш, що відбувається, - обставини і хвилинні настрої не можуть ввести тебе в оману з приводу того, що відбувається.

Сонник для закоханих

Якщо вам сняться вікна, це обіцяє фатальний кінець спаленілим почуттям. Можливо, обранець вас кине або чекає розлука з коханим.

Закриті вікна сняться до самотності і невірності. Сон, в якому ви влазить в будинок через вікно, означає, що ви спробуєте обманом домогтися розташування коханої людини. Сидіти на вікні у сні віщує вчинення дурного вчинку, через який ви позбудетеся любові свого обранця.

Теткінскій сонник-2012

Вікновідображення ідеалізму взагалі. Нагадування про те, що бачення найчастіше далекі від реальності.

 
Відноситься до тем: