Сонник «Падати»

Сонник Міллера

Якщо приснилося, що ви впали і отримали сильний переляк, - це говорить про те, що на вашому шляху виникнуть чималі складнощі, але ви успішно їх переможете і врешті-решт досягнете успіху. При падінні сильно поранилися - сон до втрати;

Може, вас покинуть друзі.

Сонник Цветкова

Якщо наснилося відчуття падіння, то наяву на вашу долю випадуть гіркі жалю, можливі втрати;

Впасти у сні - такий сон означає, що у вас будуть неприємності, якесь ризикована справа.

Якщо на вас впала зірка, то найпотаємніші бажання здійсняться, але якщо ви бачили, як вона впала в море або просто в воду, то ваші мрії залишаться лише мріями.

Сонник Міс Хассе

Якщо уві сні ви падали, сон закликає довіряти виключно собі. Падали з великої висоти - значить, отримаєте підвищення, вам нададуть почесті.

Езотеричний сонник

Падіння сниться до невдач в нових справах, несподіваним і при цьому негативним змінам. При цьому ви прокинулися - це говорить про те, що всі події будуть скоро.

Сонник Менегетті

Позначення повного або часткового відходу від спрямованості свого онто Ін-се.

Сонник Лонго

Відчувати уві сні падіння - до неприємностей, які підстерігають вас як у суспільному, так і в особистому житті. Важливе значення в розгадуванні такого сну має висота, з якою ви падаєте.

Падати з великої висоти - у вашому житті відбудеться кілька неприємних подій. Такий стан справ надовго виб'є вас з колії так як труднощі посиплються на вас одна за одною, не даючи можливості перепочити. Ви втратите точку опори, ваше падіння буде неминучим. З великими труднощами ви зможете оправитися від удару. Від вас зажадають багато сил, щоб витримати випробування на міцність.

Якщо уві сні ви падаєте з невеликої висоти, це означає, що ви опинитеся в складній ситуації, з якої вам буде дуже важко вибратися. Але пройде не так вже багато часу, і ви знову зможете радіти життю, незважаючи на дрібні неприємності.

Якщо ви отримуєте серйозні травми в результаті падіння і відчуваєте при цьому сильний біль, це говорить, що ви довгий час будете перебувати в розпачі, наближеному до легкого божевілля, так як ви втомитеся чекати, коли ваше життя хоч трохи зміниться на краще.

Бачити як падає хтось інший - поспішіть надати допомогу хто потрапив у біду одному.

Англійський сонник

Падати з висоти у сні - таке сновидіння означає втрату положення і власності. Закоханим сон повідомляє, що вони дарма обдаровують обранців своєю прихильністю, бо їм все одно не судилося одружитися.

Це несприятливий сон для зайнятих у торгівлі та бізнесі, оскільки за ним підуть невдачі, проблеми з грошима і інші неприємності такого роду. Прямують до плавання очікує велике нещастя - корабельну аварію і всі неприємності, пов'язані з ним.

Французький сонник

У сні впали, але відразу ж встали - це до почестей і благополуччю. Встати не змогли - бути нещастям.

Сонник Симона Кананіта

Падати — До невдачі в починаннях, різким негативним змінам.

Якщо при цьому прокинулися, то «падіння» буде незабаром.

Звичайний сонник

Образа;

Падати і втриматися - повернення втраченого.

Сонник Шувалової

Якщо людина бачить, що він падає, - це відображає крах його романтичних устремлінь чи бажань, відображає його нездатність впоратися зі своїми проблемами і боязнь, він не здатний стояти на своїх ногах. Нерідко це означає втрату вірного життєвого напрямку, власних ідеалів і установок під впливом якоїсь сильної особистості.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви падаєте й випробовуєте при цьому страх, означає, що на Вашому шляху Вам зустрінуться серйозні випробування, але Ви з ними благополучно впораєтеся.

Якщо Вам приснилося, що Ви впали і пошкодили собі що-небудь, готуйтеся до труднощів і конфліктів з друзями.

Сонник Мартина Задеки

Падативтрата майна і здоров'я;

Із високого місця - убозтво, позбавлення родича.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементидерево, вода, земля. Стихії - вітер, холод, вологість. Емоції - гнів, страх, сумнів і задумливість. Органи - печінку, нирки, селезінка. Планети-Юпітер, Меркурій, Сатурн. Пояснення і тлумачення Відповідно до древньої світоглядній основі китайської філософії - концепції вічного руху в світі двох енергій інь-ян-в людині теж спочатку закладено два врівноважують один одного прагнення:

Іньрух і прагнення вниз, до землі, і ян - рух вгору, до неба. Врівноваженість ян-інь-енергії - це здоров'я, удача, успіх. Переважання одного над іншим - відірваність від дійсності і реальності сприйняття (одне Небо) або ж поглинання світу своїм внутрішнім сприйняттям - знищення реальності (тільки Земля), і знову нездоров'я.

Падати / впасти / ковзати / все відчуття падіння уві сні-втрата рівноваги між ян-Небом і інь-Землею - втрата місця в житті. Ковзати уві сні (іноді бачиться не падіння, але немов ковзання на санках з гори) - втрачати опору і розуміння;

Підкорятися миттєвим станам гніву, страху і тривоги, позбавляючись спокою і зв'язку з реальністю. Ковзати і падати (виразне відчуття падіння)-не володіти собою і ситуацією:

Тобто вступати в протистояння з реальністю, засноване на власній слабкості і неадекватності, породженої внутрішнім безладом почуттів і думок (незвичка до самообмеження і самовихованню називається просто дурістю). Всі дії в цьому стані безглузді і саморазру-рішучо. Так чи інакше всі вчинки будуть спрямовані на збереження власної безпеки, що спричинить сварки і погіршення відносин з оточуючими, якщо не усвідомити, що головний ворог і джерело падіння - в хаосі власних думок.

Падати в прірву - великий духовний програш, прорахунок (фізично хвороба), який може не мати явних відкритих наслідків - вони в перспективі. Всі варіанти снів тут несприятливі - всі повідомляють про різного ступеня ураження печінки, нирок і селезінки.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе у сні впав зі стіни, - добре, це значить - закінчення розбратів.

Азбука тлумачення снів

Якщо ви падаєте з високого будинку або в прірву - це символічне попередження про те, що злий рок може зіграти з вами небезпечну жарт. Ви втратите статус, стан, честь і т.

Падіння з висоти - невдача, викриття вашої таємниці.

Падіння в яму - хвороба, погіршення соціального статусу.

Пробудження при падінні, жах - це невротична тривога, криза, перехід до одужання.

Падати в прірву або з висоти - ваші плани нездійсненні. Скоректуйте їх, спростите.

Падати з коня - за приємну пригоду доведеться розплачуватися. Приготуйте «монету».

Падати на бігу - трохи терпіння і ви досягнете успіху. Зараз зробіть паузу.

Випадати з транспорту - все доведеться почати заново. Зараз саме час помріяти про майбутнє.

Американський сонник

Падативтрата контролю над собою або над життям. Ми часто падаємо, коли вчимося ходити. Ситуації, коли «земля пішла з-під ніг», а також невпевненість у собі під час особистого зростання, все це часто служить причиною подібних снів.

Східний сонник

Сон, в якому ти падаєш і відчуваєш при цьому страх - означає:

На шляху тобі зустрінуться серйозні випробування, але ти з ними благополучно впораєшся. Гірше, якщо ти падаєш у прірву.

Якщо наснилося, що, впавши, ти пошкодила собі що-небудь - готуйся до труднощів і конфліктів з друзями.

Ідіоматичний сонник

«Низько пащу», «зовсім опустився!», «Опуститися на саме дно»-сильно деградувати;

«спуститися на землю» - знайти почуття реального;

«перестати витати в хмарах і спуститися на землю» - реально оцінювати ситуацію.

Імператорський сонник

Падати (виразне відчуття падіння) - не володіти собою і ситуацією:

Тобто вступати в протистояння з реальністю, засноване на власній слабкості і неадекватності, породженої внутрішнім безладом почуттів і думок (незвичка до самообмеження і самовихованню називається просто дурістю). Всі дії в цьому стані безглузді і саморазру-рішучо. Так чи інакше всі вчинки будуть спрямовані на збереження власної безпеки, що спричинить сварки і погіршення відносин з оточуючими, якщо не усвідомити, що головний ворог і джерело падіння, в хаосі власних думок.

Падати в прірву - великий духовний програш, прорахунок (фізично хвороба), не мати явних відкритих наслідків - вони в перспективі. Всі варіанти снів тут несприятливі, всі повідомляють про різного ступеня ураження печінки, нирок і селезінки.

Ісландський сонник

Падати — до втрати честі.

Місячний сонник

Падатиобраза;

Падати і втриматися - повернення втраченого.

Малий сонник Велесів

Падатиприниження, зле, нещастя, хвороба, втрата, невдача;

В ямусмерть, пожежа;

У воду — бажане не збудеться.

Сонник Азара

Падати — побачити, як впаде дитя - перешкоди в починаннях.

Падіння з великої висоти - підвищення по службі, заслужені почесті.

Сонник Білого мага

Відчувати уві сні падіння - до неприємностей, які підстерігають вас як у суспільному, так і в особистому житті. Важливе значення в розгадуванні такого сну має висота, з якою ви падаєте.

Падати з великої висоти - у вашому житті відбудеться кілька неприємних подій. Такий стан справ надовго виб'є вас з колії так як труднощі посиплються на вас одна за одною, не даючи можливості перепочити. Ви втратите точку опори, ваше падіння буде неминучим. З великими труднощами ви зможете оправитися від удару. Від вас зажадають багато сил, щоб витримати випробування на міцність.

Якщо уві сні ви падаєте з невеликої висоти - це означає, що ви опинитеся в складній ситуації, з якої вам буде дуже важко вибратися. Але пройде не так вже багато часу, і ви знову зможете радіти життю, незважаючи на дрібні неприємності.

Якщо ви отримуєте серйозні травми в результаті падіння і відчуваєте при цьому сильний біль - це говорить, що ви довгий час будете перебувати в розпачі, наближеному до легкого божевілля, так як ви втомитеся чекати, коли ваше життя хоч трохи зміниться на краще.

Бачити як падає хтось інший - поспішіть надати допомогу хто потрапив у біду одному.

Сонник майбутнього

Впасти у сні і дуже злякатися - обіцяє подолання значних труднощів, боротьба з якими приведе вас до удачі;

Падіння з великої висоти - заслужені почесті, підвищення по службі.

Сонник для стерви

Падати — заслужені почесті, підвищення по службі.

Злякатися уві сні при падінні - тобі доведеться подолати можливі труднощі.

Вдаритисярозлука з друзями.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Сон про падіння - знак несподіваної перешкоди в справах. Супутні образи сну нерідко несуть підказку про те, з якою саме сторони вам слід остерігатися неприємностей.

Несподівано впасти на рівному місці - означає, що справа, яку вам здається надійним і міцним, може піднести неприємний сюрприз.

Впасти, послизнувшись — ознака того, що вам поки краще відкласти всі справи, пов'язані з ризиком.

Дертися вгору і впасти з висоти - підказує, що нелегка справа, за яку ви взялися або збираєтеся взятися, навряд чи виявиться вам під силу. Можливо, перш ніж братися за нього, вам не заважає як слід відпочити.

Впасти зі сходів - попередження про те, що ваше становище знаходиться під загрозою. Не виключено, що ви припустилися помилки в справах, і це може обернутися неприємностями.

Сон, в якому вам сниться, що ви впали з ліжка - підказує, що розслаблення в даний момент недоречно і може призвести до серйозних неприємностей.

Впасти на бігу уві сні - погана прикмета. Це ознака того, що ви передчуваєте дуже серйозну перешкоду на своєму шляху, але не знаєте, з якого боку його чекати. Вам слід вести свої справи з великою увагою і обережністю.

Сонник Мандрівника

Падатидискомфорт, труднощі, страхи, тривоги.

Вдало, плавно і м'яко приземлитися - рівновага, гармонія, рішення проблем.

Сонник Фрейда

Для будь-якої людини падіння уві сні - символізує можливість того, що він стане жертвою сексуальних домагань.

Для чоловіка це також може символізувати - його страх виявитися неспроможним при сексуальному контакті.

Середньовічний сонник

Падати з висоти - до важкої хвороби.

Бачити себе падаючим - до радості.

Тлумачний словник сновидінь

Падінняобраза.

Універсальний сонник

Чому ми так боїмося падіння, адже відчуття, які ми при цьому відчуваємо, досить захоплюючі? Чого ми дійсно боїмося, так це відсутність підтримки і неприємного приземлення.

Якщо уві сні ви падаєте - значить, вам не вистачає підтримки. Чому ви не відчуваєте підтримку? Що ви можете зробити, щоб знову знайти опору в житті? Згадайте, звідки ви падали уві сні (зі скелі, зі сходів або просто з неба) і куди ви впали. Яка сфера життя була порушена у сні:

Робота, відносини або соціальне становище? Це скаже вам про те, в яких сферах життя вам не вистачає підтримки.

Якщо уві сні ви падаєте зі сходів - насамперед огляньте сходи у вашому будинку, щоб упевнитися, що вони в нормальному стані, а потім подумайте:

Можливо, уві сні ви припускали, що хтось буде тримати драбину для вас.

Якщо ви уві сні бачите, як падає інша людина - подумайте:

Може бути, він потребує підтримки. Або він впав до вас у немилість? Що ця людина для вас означає? Можливо, він символізує якийсь аспект вашої особистості? Подумайте про своє життя. Можливо, уві сні ви передбачаєте невдачі на роботі, занепад у відносинах або іншій сфері життя?

Циганський сонник

Людям часто сниться, що вони падають, цигани говорять - що це означає, що ви нещасливі, особливо в особистому житті, і хочете вийти з цієї ситуації.

Давньоруський сонник

Відчуття падіння — до втрати, гіркий жаль;

Падати насправді — до неприємностей, ризикована справа;

Падаюча зірка (прямо до сплячого) - виконання найдорожчих бажань;

У воду або море - виконання бажання не буде, сокровенне не виповниться.

До невдачі в починаннях, різким негативним змінам.

Якщо при цьому прокинулися, то "падіння" буде незабаром.

Вір тільки самому собі.

Впасти і дуже злякатися при цьому - подолання значних труднощів, боротьба з якими приведе Вас до удачі;

Ви сильно поранилися від падіння - втрати, можливо друзі залишать Вас.

Також Див. Ставок, Безодня, Канава, Колісниця, Сходи, Рана.

Образа;

Падати і втриматися - повернення втраченого.

Ризикована справа, до неприємностей;

Відчуття падіння — до втрати, гіркий жаль;

Падати у воду або море - виконання бажань не буде.

Загальний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви падаєте й випробовуєте при цьому сильний страх, то наяву Ви піддастеся жорстоким випробуванням, але поступово до Вас прийдуть слава і багатство.

Якщо при падінні Ви отримали травму, то в реальному житті Вас очікують труднощі і втрата друзів.

Жіночий сонник

Впасти у сні і дуже злякатися при цьому - наяву означає подолання значних труднощів і в підсумку перемогу над обставинами.

Якщо, впавши, ви сильно забилися - чекайте матеріальних утрат або втрати друзів.

Теткінскій сонник-2012

Падіннявідображення боязні невдач. Відображення ризику.