Тлумачення сну «Злякатися»

Англійський сонник

Злякатися через якогось предмета чи події - сон з протилежним значенням. Терор сниться на щастя, переляк - до відчуття радості, сильний біль - до задоволення. Вдалим буде все, що має відношення до ділового життя, - договори, зустрічі, проекти.

Вдалося побороти свій страх - поверніться до своїх улюблених занять, будете ніжитися в ласкавих хвилях благополуччя.

Страхи закоханих людей обернуться блаженством. Заручені нарешті одружаться, хоча їм доведеться пройти невелике випробування на міцність суворими, як їм здасться, негодами.

Якщо вони будуть стійко продовжувати триматися один одного, то вже скоро зможуть разом посміхнутися вчорашнім страхам.

Сонник Міс Хассе

Злякалися уві сні - загрожує небезпека.

Сонник Фрейда

Якщо ви побачили уві сні свій переляк, значить, у вашого інтимного життя, де нові враження і відчуття вже перетворилися в рідкісних гостей, несподівано трапиться небачений феєрверк пристрасті.

Езотеричний сонник

Це сон до удачі. Те, чого ви злякалися, служить вказівкою на область, в якій вас чекає успіх. Здригнутися або прокинутися від переляку - цей сон означає, що ви зможете несподівано отримати подарунок, якісь гроші або вдало купити предмети, призначені для тривалого користування.

Сонник Міллера

Приснився власний переляк - такий сон пророкує нещасний випадок, за якого ви отримаєте поранення. Переляканими були у вашому сні інші - це до швидких страждань і сумним видовищ. Причиною такого роду сновидіння часто буває нервовий і гарячковий стан перезбудження.

Якщо з великою часткою ймовірності справа саме в цьому, ви повинні, в першу чергу, зайнятися усуненням першопричини. Подібні сни або бачення з'являються, коли сон порушується чимось. Але в ряді випадків вони служать провісниками деякої тривоги.

Сонник Симона Кананіта

Злякатисянебезпека.

Звичайний сонник

Уникнути нещастя.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні ви перелякані якимось предметом або подією, то цей сон має протилежне значення. терор віщує щастя, переляк - радість, сильний біль - задоволення. Ваші справи, договори, зустрічі будуть успішними!

Якщо уві сні Ви побороли свій страх, знайте, що Вас чекає чудове повернення до Ваших улюбленим заняттям і Ви будете купатися в хвилях благополуччя. О, нетерплячий коханець! Всі Ваші страхи обернуться блаженством. Ваша заручини скоро щасливо завершиться, тільки вперто продовжуйте триматися один одного і не лякайтеся нинішніх негараздів, якими б жахливими вони не здавалися Вам сьогодні. Завтра Ви разом посміхнетеся своїм сьогоднішнім страхам.

Сонник Здоров'я

Бути переляканим уві сні - знак небезпеки, що загрожує стресу і можливої хвороби.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Злякатися чогось або когось у сні - до стресового стану.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Злякатися уві сні чогось - наяву когось остерігатися.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Злякатися уві сні - до тимчасового дискомфорту.

Загальний сонник

Бачити у сні, що Ви перелякані, віщує поранення при нещасному випадку.

Бачити інших переляканими - означає близьке страждання і сумні видовища. Сни такого роду часто бувають викликані нервовими і гарячковими станами перезбудження.

Якщо це так, то потрібно негайно зробити якісь дії, щоб усунути причину. Такі сни або бачення включаються, коли сон чомусь порушується. Втім, іноді цей сон є передвісником деякої тривоги.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви перелякані, віщує поранення при нещасному випадку.

Бачити інших переляканими - означає близьке страждання і сумні видовища. Сни такого роду часто бувають викликані нервовими і гарячковими станами перезбудження.

Якщо це так, то потрібно негайно зробити якісь дії, щоб усунути причину.

Такі сни або бачення включаються, коли сон чомусь порушується.

Втім, іноді цей сон є передвісником деякої тривоги.

 
Відноситься до тем: