Сонник «Переляк»

Англійський сонник

Злякатися через якогось предмета чи події - сон з протилежним значенням. Терор сниться на щастя, переляк - до відчуття радості, сильний біль - до задоволення. Вдалим буде все, що має відношення до ділового життя, - договори, зустрічі, проекти.

Вдалося побороти свій страх - поверніться до своїх улюблених занять, будете ніжитися в ласкавих хвилях благополуччя.

Страхи закоханих людей обернуться блаженством. Заручені нарешті одружаться, хоча їм доведеться пройти невелике випробування на міцність суворими, як їм здасться, негодами.

Якщо вони будуть стійко продовжувати триматися один одного, то вже скоро зможуть разом посміхнутися вчорашнім страхам.

Сонник Міс Хассе

Огидні суперечки.

Предвестье тривоги;

Бути переляканимпоранення при нещасному випадку;

Бачити інших переляканими - близьке страждання і сумні видовища.

Також Див. Невдача, Кут, Страх.

Якщо Вам приснилося, що чимось налякані, то Вам слід проявляти підвищену обережність, щоб уникнути нещасного випадку.

Сон, у якому Ви бачите переляканими інших людей, означає, що Ваше фінансове становище нестабільне.

Нерідко подібні сни є відображенням Вашого фактичного стану, тому Вам слід розібратися в істинних причинах Вашої стурбованості.

Сонник Фрейда

Якщо ви побачили уві сні свій переляк, значить, у вашого інтимного життя, де нові враження і відчуття вже перетворилися в рідкісних гостей, несподівано трапиться небачений феєрверк пристрасті.

Езотеричний сонник

Це сон до удачі. Те, чого ви злякалися, служить вказівкою на область, в якій вас чекає успіх. Здригнутися або прокинутися від переляку - цей сон означає, що ви зможете несподівано отримати подарунок, якісь гроші або вдало купити предмети, призначені для тривалого користування.

Сонник Міллера

Приснився власний переляк - такий сон пророкує нещасний випадок, за якого ви отримаєте поранення.

Переляк аними були у вашому сні інші - це до швидких страждань і сумним видовищ. Причиною такого роду сновидіння часто буває нервовий і гарячковий стан перезбудження.

Якщо з великою часткою ймовірності справа саме в цьому, ви повинні, в першу чергу, зайнятися усуненням першопричини. Подібні сни або бачення з'являються, коли сон порушується чимось. Але в ряді випадків вони служать провісниками деякої тривоги.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви злякалися чогось - то в реальному житті вас чекає нервове потрясіння. Можливо, для вас воно не буде несподіваним, тому що в глибині душі ви чекаєте відповідного події, але сподіваєтеся, що воно не станеться скоро. Потрясіння, безперечно, пов'язано з вашою роботою.

Якщо ви уві сні злякали когось, то наяву можете здивувати своїх рідних і близьких несподіваною новиною.

Новий сімейний сонник

Переляк сниться до травми або поранення.

Бачити чийсь переляк - теж не дуже добре:

Часто подібний сон є передвісником тривоги.

Циганський сонник

Бачити у сні, що ви налякані якимось страшним предметом чи подією, означає, що у вас багато сумнівів з приводу нещодавно прийнятого рішення. Вам потрібно ретельно його вивчити.

Східний жіночий сонник

Коли сниться, що ти чимось налякана - прояви максимум обережності, великий ризик нещасного випадку. Сон, в якому ти бачиш переляканими інших людей, означає:

Твоє фінансове становище нестабільне.

Сучасний сонник

Відчувати у сні переляк - передвіщає поранення в результаті нещасного випадку.

Бачити у сні переляканими інших - до погіршення фінансового становища і нещасливим подій. Сни такого роду часто викликаються нервовими або гарячковими станами, викликаними збудженням чи хворобами. Такий сон є попередженням і спонукає сновидца вжити негайних заходів, щоб усунути причину такого сновидіння.

Сни, в яких сновидець переляканий чимось - віщує тимчасове занепокоєння.

Азбука тлумачення снів

Відчуття переляку уві сні - завжди застережливий знак.

Лякатися чогось у сні - мати тривожні обставини, відомі одному сновидінню.

Сонник XXI століття

Злякатися чогось у сні - виходить, наяву може статися біда чи нещастя.

Якщо ви відчуваєте уві сні страх - це означає, що вам загрожує небезпека від випробовуваних вами райдужних надій або таємні турботи.

Якщо уві сні вас намагаються залякати - значить, ви несерйозно ставитеся до деяких своїх обов'язків, що згодом поставлять вам в провину.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні ви злякалися чогось - то в реальному житті вас чекає нервове потрясіння. Можливо, для вас воно не буде несподіваним, тому що в глибині душі ви чекаєте відповідного події, але сподіваєтеся, що воно не станеться скоро. Потрясіння, безперечно, пов'язано з вашою роботою.

Якщо ви уві сні злякали когось - то наяву можете здивувати своїх рідних і близьких несподіваною новиною.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви дуже чогось злякалися, віщує небезпеку і сварки через дрібниці. Налякати когось - отримати травму в результаті нещасного випадку.

Злякатися уві сні темряви означає, що ваші вороги можуть заманити вас у пастку вдаваною дружби і помилковим інтересом до ваших успіхів. Злякатися уві сні дикого звіра, який нападе на вас із засідки, - наяву це віщує тривогу й ревнощі близької людини.

Злякатися чиєїсь потворною зовнішністю - вас чекають неприємні переживання через людину, яку ви вважали довгий час своїм другом.

Теткінскій сонник-2012

Перелякключ до трактування приснилося ситуації. Окремо не розглядати. Відображення страхів взагалі;

Необхідність позбавлення від страхів. Відображення надуманою (рідше має під собою основу) тривоги.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви перелякані, віщує поранення при нещасному випадку.

Бачити інших переляканими - означає близьке страждання і сумні видовища. Сни такого роду часто бувають викликані нервовими і гарячковими станами перезбудження.

Якщо це так, то потрібно негайно зробити якісь дії, щоб усунути причину.

Такі сни або бачення включаються, коли сон чомусь порушується.

Втім, іноді цей сон є передвісником деякої тривоги.

 
Відноситься до тем: