Тлумачення сну «Висота»

Езотеричний сонник

До висоті люди можуть ставитися по-різному. Когось вона приваблює, ваблячи в гори, небо і народжуючи мрії про крилах і польотах.

Якщо ви належите до цієї категорії людей, то сон про висоту відображає ваше відчуття внутрішньої несвободи, яке може бути присутнім в вас навіть на тлі цілком благополучних життєвих обставин. Виявилися у сні десь дуже високо - значить, наяву будете намагатися зробити щось, що змінило б ваше життя:

Поміняти оточення, роботу і т. Однак сон підказує вам, що потрібно змінювати в першу чергу своє ставлення до світу, людям і подіям.

Якщо ж ви належите до тих, кого висота лякає, сновидіння з таким сюжетом говорить про ваш песимізмі, проблеми вас немов паралізують. Скоро у вашому житті настане період, коли вам таки доведеться брати нові висоти, як би ви цього ні боялись, тому збирайтеся з духом.

Сонник Лонго

Перебували у сні високо - це говорить про надмірної амбіційності ваших планів;

На жаль, ваші можливості поки їм не відповідають. Були там не одні - сон говорить про те, що вашу амбіційність підігрівають люди, що не бажають вам насправді добра.

Падали з висоти - сон до неприємності або раптово почалася хвороби;

Бачили, як падав інший, - значення поширюється на нього або на когось із ваших близьких;

Плани після такого сну не вдасться реалізувати.

Піднімалися у висоту (неважливо, яким чином) - сон до зростання матеріального добробуту;

Бачили, як це робив хтось інший, - вам доведеться заздрити чужим успіхам.

Новітній сонник Г. Іванова

Перебувати на великій В. і боятися її - зробите неправильні з точки зору закону дії;

Не боятися — відкритий шлях до кар'єри.

Новітній сонник

Перебувати на великій висоті і боятися її - зробите неправильні з точки зору закону дії;

Не боятися — відкритий шлях до кар'єри.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як ви в загоні альпіністів підіймаєтеся на висоту - наяву ви дуже боязка людина і ніколи не візьмете висоту.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як ви стоїте на якійсь висоті - до досягнення поставлених цілей.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Дивитися з висоти - прагнути до мети, якої ви досягнете своєю завзятістю і працею.

Загальний сонник

Солярний символ усіх богів Сонця, полуденне сонце, духовне начало, піднесення, натхнення, звільнення від уз, перемога, гордість, споглядання, апофеоз, царське походження, влада, сила, висота, стихія повітря. Вважалося, що орел здатний долетіти до Сонця і, не кліпаючи, дивитися на нього і з'єднатися з ним. У цьому зв'язку орел уособлював духовне начало в людині, яке в змозі злетіти до Небес. Двоголові орли є атрибутами богів-близнюків можуть означати усезнання і подвійну владу. Суперництво між орлом і биком, або орлом і левом, в якому завжди перемагає орел, уособлює тріумф духу та інтелекту над плотської природою. Конфлікт між орлом і змієм, або орел зі змією в пазурах відображає перемогу духу. У цій сутичці орел уособлює сили добра, а змії - сили хтонічні і злі. Крім того, орел означає світло неявленний, тоді як змій - неявленную пітьму. Разом вони складають космічне ціле, целокупность, поєднання духу і матерії. Орел, увінчують колону, - емблема всіх богів Сонця в їх іпостасі sol invictus, переможців темряви. В алхімії злітає вгору орел - означає звільнену духовну частину першо-матерії, prima materia. Подвійний орел зображує Андрогін ртуть. Коронований орел і лев - це вітер і земля, ртуть і сірка, летюча і застигле початку. У американських індіанців головний убір з орлиними пір'ям представляє Птицю Грім, світовий дух. Орел - це одкровення і посередник між Небом і Землею і, крім того, символ дня. У деяких випадках білий орел символізує чоловіка, а коричневий-жінку. У австралійських аборигенів орел або сокіл прирівнюються до божествам. У ацтеків орел-це сила небесна, сяючі Небеса, висхідне Сонце, пожираюче змія темряви. У буддизмі орел - птах, на якій літає Будда. Атрибут Амогхасиддхи. У кельтів орел асоціюється з цілющими водами. У Китаї орел означає Сонце, ян, влада, воїна, хоробрість, завзятість, гострий зір, безстрашність. Орел і ворон пов'язані з богами війни. У християнстві орел - дух, піднесення, натхнення, духовне зусилля, Страшний Суд коли він викине проклятих геть з гнізда, оновлення юності Псалми, 103:

5. Дивиться, не моргаючи, на Сонце, він уособлює Христа, втупивши очі на Славу Божу, приносячи пташенят своїх до Сонця, він - Христос, возносящий душі до Господа, падаючи каменем за рибою в морі, Христос, який рятує душі з океану гріхів. Вважалося, що орел оновлює своє оперення, підлітаючи до Сонця і кидаючись потім в море, тому він уособлює воскресіння і нове життя після хрещення, душу, оновлену благодаттю. Він означає також натхнення Святих Писань, і тому його образ зображується на аналої. Орел, що тримає в кігтях змію, уособлює перемогу над гріхом. Один з чотирьох звірів Апокаліпсису. У тетраморфе являє Святого Євангеліста Іоанна. У єгиптян орел - солярний символ, син Гора. У греків означає Сонце, духовну силу, царственість, перемогу і удачу. Атрибут Зевса і як носій його блискавки іноді зображується з блискавкою в пазурах. Спочатку був емблемою Пана, який поступився її Зевсу. Похоронна емблема Ганімеда. Ганімед, що поливає орла, символізує подолання смерті. Згідно Гомеру, орел із змією в пазурах, - символ перемоги. У євреїв символізує оновлення, схід. В індуїзмі орел - солярна птах Гаруди, на якій літає Вішну;

Емблема Індри. У аріїв це птах-буревісник. У мітраїзмі орел і сокіл є атрибутами солярного Митри. У римській традиції орел - солярна птах бурі, що носить блискавку Юпітера. Уособлює імператора, гідність, перемогу, прихильність, швидкість реакції. Тримає в пазурах блискавку Юпітера. Символ і действуюющее особа обожнювання після смерті. У скандинавській міфології орел - емблема Одіна Водана. У шумеро-семітської традиції символ полуденного сонця, атрибут Нінурти або Нінгвісу, благодатного бога Сонця Ханаана і Вавилона;

Емблема ассірійського бога Ашшура, бога бурі, блискавки і родючості. Двоголовий орел символізує Ніргал, спопеляючу жару полуденного сонця і Лета. По суті, схоже значення має у хіттов, означаючи солярну силу і всезнання;

Тримає в пазурах або місячного зайця, або змію. Мардук часто зображується у вигляді орла.