Сонник «Священик»

Сонник Ванги

Побачити в сні величного священика, який читає молитву - знак того, що настав час звернутися до Бога і покаятися перед ним за всі свої гріхи.

Якщо уві сні вас благословляє священик - незабаром ви отримаєте підтримку впливової особи. Іноді такий сон пророкує успіх у всіх починаннях.

Сон, в якому ви побачили себе в сані священика - означає, що ви покликані на Землю для того, щоб нести людям добро. Вам визначена доля служителя церкви.

Якщо вам наснився католицький священик - у недалекому майбутньому вас чекають зміни. Можливо, вам потрібно буде зробити важкий вибір або прийняти складне рішення.

Якщо уві сні вас вінчає священик - в реальному житті вас чекає щаслива, спокійне життя з коханою людиною.

Сповідатися у сні священику - передвістя того, що незабаром ви опинитеся в дуже складній ситуації. Вийти з неї ви зможете тільки в тому випадку, якщо втечете до послуг свого впливового знайомого, який, перш ніж надати вам посильну допомогу, потребуватиме роз'яснень відбувається, про що ви будете довго замовчувати.

Сонник Цветкова

Благополуччя, вісник.

Також Див. Церква, Храм.

Благополуччя, вісник.

На своєму робочому місці (в церкві, на цвинтарі) - вам доведеться опинитися у двозначному становищі, в незручних обставин. Ви в ролі священика - дуже дурне становище, по вашої гордості буде нанесений нищівний удар.

Вказує на перевагу сильного "Над-Я", страх.

Священик уві сні - передвістя хвороби.

Якщо у сні Ви бачите його зайнятим службою - значить, Вас очікує хвороба і занепокоєння.

Якщо жінці сниться, що вона закохана в священика, - значить, їй слід побоюватися обману свого безчесного коханця.

Якщо священик у сні домагається її любові - значить, її будуть дорікати за надмірна пристрасть до розваг. Сповідатися у сні священику - знак прийдешнього приниження й печалі. Цей сон означає, що Ви зробили чи зробите щось таке, що надалі заподіє занепокоєння Вам і Вашій рідні.

Священик або проповідник - Ваші духовні наставники, і будь-який сон, в якому вони є перед Вами, служить нагадуванням про Ваших власних вадах і слабкостях, щоб Ви були суворішими до своїх вчинків. Сон, у якому Ви бачите священика, але не розмовляєте з ним, застерігає Вас від чийогось поневолення.

Якщо Ви не сприймете цей сон як попередження - Вас очікує повне підпорядкування чиєїсь волі. Розмова зі священиком у сні обіцяє Вам в майбутньому високі почесті. Сон, в якому священик виглядає сумним і стомленим, попереджає Вас про можливе зло.

Бачитихвороба;

Священик, зайнятий службою - хвороба, занепокоєння;

Для жінкибути закоханою в священика - остерігайтеся обману свого безчесного коханця;

Священик домагається Вашої любові - Вас будуть дорікати за надмірна пристрасть до розваг;

Сповідатися священиковіприниження, печаль, Ви зробили чи зробите щось таке, що надалі заподіє занепокоєння Вам і Вашій рідні;

Священик або проповідник є Вашими духовними наставниками, або вони є перед Вами - нагадування про Ваших власних вадах і слабкостях, щоб Ви були суворішими до своїх вчинків;

Бачити священика, але не розмовляти з ним - застереження Вас від чийогось поневолення, якщо Ви не сприймете цей сон як попередження, Вас очікує повне підпорядкування чиєїсь волі;

Розмову зі священиком - високі почесті;

Священик виглядає сумним і стомленим - попередження Вас про можливе зло.

Також Див. Монастир, Чернець.

Благополуччя.

Побачити в сні величного священика, який читає молитву, - знак того, що настав час звернутися до Бога і покаятися перед ним за всі свої гріхи.

Якщо уві сні вас благословляє священик, то незабаром ви отримаєте підтримку впливової особи. Іноді такий сон пророкує успіх у всіх починаннях. Сон, в якому ви побачили себе в сані священика, означає, що ви покликані на Землю для того, щоб нести людям добро. Вам визначена доля служителя церкви.

Якщо вам наснився католицький священик, то в недалекому майбутньому вас чекають зміни. Можливо, вам потрібно буде зробити важкий вибір або прийняти складне рішення.

Якщо уві сні вас вінчає священик, то в реальному житті вас чекає щаслива, спокійне життя з коханою людиною. Сповідатися у сні священику - передвістя того, що незабаром ви опинитеся в дуже складній ситуації. Вийти з неї ви зможете тільки в тому випадку, якщо втечете до послуг свого впливового знайомого, який, перш ніж надати вам посильну допомогу, потребуватиме роз'яснень відбувається, про що ви будете довго замовчувати.

Сонник Міс Хассе

Благополуччя, вісник. Також Див. Церква, Храм.

Езотеричний сонник

Побачити священика в храмі або на цвинтарі - це сон до вашого попаданню в двозначне положення, незручні обставини.

Священик ом були ви - значить, опинитеся в дуже дурному становищі і перенесете нищівного удару по своїй гордості.

Сонник Менегетті

Це вказівка на страх, перевага сильного «над-я».

Сонник Міллера

Священик уві сні - передвістя хвороби.

Якщо уві сні ви бачите його зайнятим службою - значить, вас чекає хвороба і занепокоєння.

Якщо жінці сниться, що вона закохана в священика - значить, їй слід побоюватися обману свого безчесного коханця.

Якщо священик у сні домагається її любові - значить, її будуть дорікати за надмірна пристрасть до розваг.

Сповідатися у сні священику - знак прийдешнього приниження й печалі. Цей сон означає, що ви зробили або зробите щось таке, що надалі заподіє занепокоєння вам і вашій рідні.

Священик або проповідник - ваші духовні наставники, і будь-який сон, в якому вони є перед вами, служить нагадуванням про ваших власних вадах і слабкостях, щоб ви були суворіше до своїх вчинків.

Сон, в якому ви бачите священика, але не розмовляєте з ним - застерігає вас від чийогось поневолення.

Якщо ви не сприймете цей сон як попередження - вас очікує повне підпорядкування чиєїсь волі.

Розмова зі священиком у сні - обіцяє вам в майбутньому високі почесті.

Сон, в якому священик виглядає сумним і стомленим - попереджає вас про можливий зло.

Сонник Симона Кананіта

Священик — На своєму робочому місці (в церкві, на цвинтарі) - вам доведеться опинитися у двозначному становищі, в незручних обставин. Ви в ролі священика - дуже дурне становище, по вашої гордості буде нанесений нищівний удар.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі жрець уві сні молився або читав заклинання, вищі сили взяли вас під свою опіку, варто подякувати їм і принести невелику жертву:

Намалюйте на аркуші паперу різні фрукти, прикраси. і спаліть опівночі. Погане значеніеЕслі жрець уві сні приносив жертву, то найближчим часом вам буде катастрофічно не вистачати часу і сил для того, щоб все встигнути. Щоб цього не сталося, опівночі прокрутіть стрілки годинника на стуки назад.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Служитель церкви у сні часто буває символом тієї частини нашого я, якій довірено знати майбутнє і зберігати його від свідомості.

Священик а бачити - неприємність, нещастя, створення гріха, небезпека.

Священик у повному обладунку - небезпека для життя членів сім'ї.

Священик а в світській одязі - щось хороше. Диякона бачити - радість. Митрополита бачити - благополуччя.

Сонник Шеремінской

Священик — служить вам нагадуванням про ваших слабкостях, розмова з ним же - обіцяє вам високі почесті й визнання.

Новий сімейний сонник

Священик сниться до хвороби. А якщо ви побачили його під час служби, то до всього ще додасться занепокоєння. Жінці, якій наснилося, що вона закохана в священика, слід бути готовою до обману коханого. Сон, в якому священик домагається її любові, означає, що до неї будуть чіплятися за надмірна пристрасть до розваг.

Якщо уві сні ви сповідалися священикові, то вам доведеться сумувати через якогось свого поганого вчинку. Взагалі, будь-який сон, в якому священик або проповідник є перед вами, служить нагадуванням про ваших власних вадах і слабкостях. Стати вимогливішими до себе і вам не доведеться сумувати. Сон, в якому ви бачите священика, але не розмовляєте з ним, слід сприймати як попередження:

Не дайте нікому підпорядкувати вас своїй волі. Розмова зі священиком у сні віщує в майбутньому високі почесті. А якщо священик виглядав при цьому сумним і стомленим, знайте, що це попередження про можливе зло.

Циганський сонник

Священик уві сні символізує марнотратство.

Якщо вам сниться, що ви священик - ви дуже нерозумно витратили гроші. Сниться до спокою і мирного життя.

Новітній сонник

Священик — до неприємності;

Не повезе в найближчі дні.

Новий сонник 1918 р

Священик — благополуччя.

Снотолкователь

Священик уві сні - передвістя хвороби.

Якщо у сні Ви бачите його зайнятим службою - значить, Вас очікує хвороба і занепокоєння.

Якщо жінці сниться, що вона закохана в священика - значить, їй слід побоюватися обману свого безчесного коханця.

Якщо священик у сні домагається її любові - значить, її будуть дорікати за надмірна пристрасть до розваг.

Сповідатися уві сні священику - знак прийдешнього приниження й печалі. Цей сон означає, що Ви зробили чи зробите щось таке, що надалі заподіє занепокоєння Вам і Вашій рідні.

Священик або проповідник - Ваші духовні наставники, і будь-який сон, в якому вони є перед Вами, служить нагадуванням про Ваших власних вадах і слабкостях, щоб Ви були суворішими до своїх вчинків.

Сон, у якому Ви бачите священика, але не розмовляєте з ним, застерігає Вас від чийогось поневолення.

Якщо Ви не сприймете цей сон як попередження - Вас очікує повне підпорядкування чиєїсь волі.

Розмова з священиком у сні обіцяє Вам в майбутньому високі почесті.

Сон, в якому священик виглядає сумним і стомленим, попереджає Вас про можливе зло.

Сучасний сонник

Священик уві сні - передвістя хвороби.

Якщо він сниться Вам під час служби - це знак біди і хвороб.

Якщо жінці сниться, що вона закохана в священика - подібний сон застерігає її від обману і безпринципного коханого.

Якщо священик домагається її любові - наяву її будуть дорікати за любов до веселощів і жартів.

Сповідатися священиковізнак того, що наяву Вас очікує приниження і печаль. Ці сни увазі, що Ви зробили чи зробите щось, що завдасть неприємності Вам чи Вашим родичам.

Священик або проповідник - це Ваші духовні наставники, і будь-який сон з їх присутністю нагадує Вам, що Ви недосконалі.

Але якщо Ви бачите їх у повсякденному житті і вони не виникають перед Вами як примари - для тлумачення подібних снів застосовуються ті ж правила, як і для снів із звичайними людьми.

Сонник XXI століття

Сон про священика - передвістя благополуччя і щастя.

Якщо приснилося, що ви на сповіді у священика - значить, наяву вам належить пережити приниження.

Якщо священик сниться злочинцеві - скоєне останнім злочин буде розкрито.

Сонник для стерви

Священик — неспокій, переживання.

Сповідатися з ним - будь суворіше до своїх вчинків і справ, постарайся не допустити помилку, яка заподіє біль тобі і твоїм близьким людям.

Розмовляти зі священиком - шана і повага в недалекому майбутньому.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Священик уві сні - символізує моральний закон.

Бачити, що він веде себе неналежним чином - є знаком образ з боку людей, від яких ви найменше цього очікуєте.

Строгий або сумний священик - означає, що ваша совість не зовсім чиста, і попереду вас чекає каяття.

Якщо ж священик у сні благословляє вас - такий сон говорить про те, що ви перебуваєте на правильному шляху. Успіх обов'язково прийде до вас, хоча, бути може, і не відразу.

Сонник Мандрівника

Священикпокажчик шляху, підтримка, благословення;

Нечиста совість сплячого.

Сонник Таро

Священик у ложа - надія є, хоча і слабка.

Священик, хрестдопомога близьких.

Сонник Фрейда

Священикє символом фалоса, а його присутність в сновидінні говорить про вашому прагненні до безпечного сексу з використанням презервативів.

Тлумачний словник сновидінь

Бути священиком — неприємність.

Універсальний сонник

Які б почуття ви ні випробовували до священнослужителів, майже всі погоджуються з тим, що вони працюють в бізнесі просування релігії - ви хочете просувати свої духовні ідеї?

Що у вашому сні робить священнослужитель? - Він є символом влади, визначаючи ваш розвиток в реальному житті в даний момент? Що він вам говорить і на що радить звернути увагу?

Священик також символізує - посередництво. Хто у вашому сні є священиком? Це ви? Між чим і чим ви є посередником? Як ви до цього ставитеся?

Якщо у вашому сні священиком є інша людина, він пов'язаний посередництвом з вами? - Можливо, ви відчуваєте, що вам потрібна чиясь допомога у вирішенні проблеми в реальному житті.

Якщо ви священнослужитель - вам необхідно давати певні обітниці.

Священик є символом фортеці ваших життєвих цінностей? Всі ми іноді приймали щось як належне - можливо, ваш сон говорить, що вам слід задуматися про те, щоб цінувати те, що ви маєте.

Сонник для закоханих

Жінку, якій сниться, що вона закохана в священика, чекає обман з боку її улюбленого.

Якщо ж її розташування домагається сам священик, наяву жінка вчинить негожий вчинок.

 
Відноситься до тем: