Сонник «Блискавка»

Сонник Фрейда

Бачити у сні вогненну блискавку - у вашому житті незабаром відбудеться щось таке, чого ви не очікуєте. Швидше за все це буде знайомство з людиною протилежної статі, з яким ви будете проводити багато часу разом. На самому початку ви в ньому можете не розгледіти нічого особливо привабливого, вам навіть може здатися, що це «герой не вашого роману».

Якщо уві сні ви стоїте на тому місці, куди вдарила блискавка - це символ нової любові, яка до того ж зародиться так несподівано, як ударила в сновидінні блискавка. Швидше за все, це буде пристрасть з першого погляду. Не намагайтеся вгадати події, прозріння настане дуже несподівано.

Якщо блискавка вдарила там, де знаходився хтось з ваших близьких (особливо ваш партнер) - такий сон говорить про те, що в цієї людини може в найближчому майбутньому виникнути проблема в сексуальному житті і ви в цьому зіграєте не останню роль. Це станеться нескоро, так що будьте уважні до того, як ви себе ведете - можливо, ускладнень вдасться уникнути.

Якщо у вашому сні блискавка зруйнувала якийсь предмет - це символ того, що ваша майбутня любов стане не тільки всепоглинаючої, але і такий, через що ви всі на світі захочете кинути. Постарайтеся, щоб від вашої пристрасті постраждало якомога менше ваших близьких.

Сонник Ванги

Блискавказнак руйнувань і нещастя.

Бачити у сні в небі блискавки - до пожеж, які заподіють не тільки руйнування і залишать багатьох без притулку, але й принесуть смерті і хвороби дихальних шляхів.

Якщо вам приснилося, що блискавка вдарила в будинок або дерево і підпалила його - це означає, що вам належить стати свідком небесного гніву, який покарає багатьох людей за гріхи їх - неблагочестиві помисли і справи.

Сонник Нострадамуса

Бачити у сні яскравий спалах блискавки - це означає, що наяву ви отримаєте несподівана звістка здалеку.

Якщо уві сні в вас влучила блискавка, то постарайтеся наяву проявити більше стриманості, так як вас спробують втягнути в конфлікт. Сон, в якому ви побачили, як з неба спускається кульова блискавка, означає вторгнення з космосу.

Бачити у сні, як від опіків кульової блискавки гинуть люди, - поганий знак. Через забруднення навколишнього середовища можлива екологічна катастрофа. Сон, в якому ви побачили спалах блискавки і почули удар грому, є застереженням. Можливо, вам слід переглянути свої життєві позиції.

Сонник Міллера

Приснилася блискавка — це сон, який обіцяє вам щастя і процвітання, яким, на жаль, судилося тривати недовго. Блискавкою був висвітлений якийсь об'єкт поруч з вами, і через це ви були шоковані - значить, вас схвилює вдала доля одного або ви будете змучені плітками і пліткарями. Чорна блискавка, блиснувши, світить серед темних хмар, - це знак того, що вас досить довго стануть переслідувати печалі і проблеми.

Блискавка освітила вас самих - значить, якесь непередбачуване засмучення потрясає вам душу.

Якщо ви побачили блискавку прямо над своєю головою, це говорить про майбутньої стабільності джерел доходу та інших радощах життя.

Блискавка , що виблискує в темряві між зловісними хмарами, - це завжди до погроз, втрат і розчарувань. Після такого сну підприємці повинні старанніше займатися бізнесом, а жінки - приділяти більше уваги чоловікам і матерям;

Дітям та хворим потрібен особливий догляд.

Сонник Лоффа

Якщо сниться блискавка, то її образ може розшифровуватися в різних варіаціях. Деяким людям цілком подобаються блискавки, і цей елемент не викликає їх заперечень. Інші люди бояться її могутності й непередбачуваності.

Крім того, блискавка виступає застереженням.

Якщо ви ставитеся до неї в житті з побоюванням, то ефект блискавки може бути викликаний знаходяться поруч з вами людиною або будівлею, куди ви зайшли. Це можна вважати візуальним попередженням, піднесеним нашим розумом. Тут відзначається присутність елемента кари, божественного гніву, уособлює грецьким богом Зевсом і нордичним богом Тором і виявляються у формі стріл блискавки.

В яке місце вдарила блискавка і чи постраждав серйозно-хто від цього?

Сонник Цветкова

Довідаєтеся щось неймовірне, опинитеся в небезпечному становищі.

Езотеричний сонник

Побачити блискавку — трапиться щось надзвичайне, і воно буде стосуватися пробудження вашого інтелекту. Удар блискавки може передвіщати, що в вас можуть виявитися неординарні здібності;

В більшості випадків мова йде про ясновидінні.

Сонник Міс Хассе

Буде несподівана радість.

Французький сонник

Яскрава спалах блискавки - це прикмета несприятливих подій, які будуть стосуватися великої кількості людей.

Англійський сонник

Блискавка — це сприятливий сон, він віщує успіх у справах, пошана, повага і незалежність. Фермеру цей сон - обіцяє гарну погоду, багатий врожай і успішну жнива. Це хороший сон для моряка, якому він обіцяє попутні вітри і вдале плавання. Закоханим такий сон - передрікає сталість у коханні, швидкий і щасливий шлюб.

Якщо ж блискавка супроводжується бурею, дощем, градом і громом - це нехороший сон.

Сучасний сонник

Сон про блискавки - пророкує короткочасне процвітання і щастя.

Якщо Вам сниться, що блискавка потрапляє поруч з Вами, і Ви відчуваєте удар-про удача одного погубить Вас, або ж Вас розбудують плітки навколо Вашого імені.

Бачити яскраву блискавку на тлі чорних хмар - передвіщає, що печаль і труднощі будуть постійними супутниками Вашої удачі.

Якщо Вам сниться, що Вас вразила блискавка - це знак невдач у коханні і комерції.

Бачити у сні блискавку у себе над головою - передвістя радості і отримання прибутку.

Блискавка, що виблискує з південної сторони - знак того, що удача на час сховається від Вас.

Якщо відблиски блискавки видно на південному заході - чекайте настання вдалих днів;

Якщо ж Ви бачите її на заході, то Ваші завтрашні перспективи будуть більш вражаючими, ніж сьогоднішні.

Блискавка, побачена на півночі - передвістя того, що Ви повинні прибрати перешкоди зі свого шляху, перш ніж здійснювати намічені плани.

Блискавка, побачена на сході - означає, що Ви легко завоюєте удачу.

Блискавка, що б'є з темних зловісних хмар - це завжди передвістя загроз, втрат і розчарування. Після такого сну діловим людям слід уважно стежити за своїми справами, а жінкам - намагатися бути ближче до чоловікам і матерям. За дітьми необхідний ретельний нагляд.

Сонник Азара

Несподівана радість, подія, що доставляє задоволення.

Вас вражає удар - багатство і знатність;

Світло блискавки освітлює Ваше тіло - попереду щаслива подія.

Неймовірні вести;

Небезпечне становище.

Це сприятливий сон, він віщує успіх у справах, пошана, повага і незалежність. Фермеру цей сон обіцяє гарну погоду, багатий врожай і успішну жнива. Це хороший сон для моряка, якому він обіцяє попутні вітри і вдале плавання. Закоханим такий сон пророкує сталість у коханні, швидкий і щасливий шлюб.

Якщо ж блискавка супроводжується бурею, дощем, градом і громом, то це недобрий сон.

Бачити — незвичайна подія, пов'язане з вашим інтелектуальним пробудженням. Удар блискавкою - відкриття неординарних здібностей, найчастіше ясновидіння.

Якщо сниться блискавка, яскраво спалахує на небі, - сон передвіщає несприятливі події, що зачіпають багатьох людей (наприклад, війну).

Образ блискавки уві сні тлумачиться по-різному. Деяким подобаються блискавки - і вони не заперечують проти цього елемента. Інших лякає її сила і непередбачуваність. Однак існує багато інших проявів сили, які заслуговують уваги. Ви можете управляти блискавкою - це спроба впоратися з реальними проблемами. У такому випадку блискавка-коштовну зброю в боротьбі проти зневіри і зривів. Блискавично зметіть їх зі свого шляху.

Блискавка також служить, пересторогою.

Якщо ви боїтеся її в життя, ефект блискавки може викликати знаходиться поряд людина або будівля, до якої ви входите. У такому вигляді розум підносить візуальне попередження. У цьому є присутність елемента кари, божественного гніву, які проявляються у вигляді стріл блискавки і уособлюються грецьким богом Зевсом і нордичним богом Тором. Куди вдарила блискавка? Чи був хтось серйозно поранений при цьому? Звідки з'явилася блискавка і в який момент?

Блискавка у Ваших снах віщує щастя і процвітання на короткий період часу.

Якщо блискавка освітлює якийсь об'єкт поруч з Вами і Ви відчули шок, то Ви будете схвильовані вдалою долею друга або, навпаки, замучений плітками і пліткарями.

Побачити чорну блискавку серед темних хмар - знак, що печалі і труднощі будуть переслідувати Вас досить довго.

Якщо блискавка освітила Вас - то непередбачуване горе приголомшує Вашу душу.

Побачити блискавку над своєю головою - хороший знак, що обіцяє радості й міцні доходи.

Блискавка , блиснувши, світить в темряві серед лиховісних хмар, завжди віщує загрози, втрати і розчарування:

Бізнесмени повинні більше займатися своїм бізнесом, жінки - бути близько мужів і матерів, діти та хворі після такого сну вимагають нагляду.

Щастя і процвітання на короткий період часу;

Блискавка освітлює якийсь об'єкт поруч з Вами і Ви відчули шок - Ви будете схвильовані вдалою долею одного, або гноблений плітками і пліткарями;

Бачити чорну блискавку серед темних хмар - печалі і труднощі будуть переслідувати Вас досить довго;

Блискавка освітила Вас - непередбачуване горе приголомшує Вашу душу;

Бачити блискавку над своєю головою - хороший знак, що обіцяє радості й міцні доходи;

Блискавка, блиснувши, світить в темряві серед лиховісних хмар - загрози, втрати і розчарування;

Для бізнесменів — Ви повинні більше займатися своїм бізнесом;

Для жінки — будьте близько мужів і матерів, діти та хворі після такого сну вимагають нагляду.

Блискавка при хмарі - до благ земних і великій кількості харчів, а якщо блискавка буде без хмари, - це до відплати і каре.

Бачити у сні яскравий спалах блискавки - це означає, що наяву ви отримаєте несподівана звістка здалеку.

Якщо уві сні в вас влучила блискавка, то постарайтеся наяву проявити більше стриманості, так як вас спробують втягнути в конфлікт. Сон, в якому ви побачили, як з неба спускається кульова блискавка, означає вторгнення з космосу.

Бачити у сні, як від опіків кульової блискавки гинуть люди, - поганий знак. Через забруднення навколишнього середовища можлива екологічна катастрофа. Сон, в якому ви побачили спалах блискавки і почули удар грому, є застереженням. Можливо, вам слід переглянути свої життєві позиції.

Неймовірні вести, небезпечне становище. Блиск блискавки - радість. Дерево, зруйноване блискавкою - небезпека втратити дійсного друга. Удар нею в голову без болю - тверде становище в суспільстві;

Удар в громовідвід - застереження.

Сон, в якому Ви побачили спалахи блискавки, означає, що період благоденства в Вашій родині буде недовгим.

Якщо Вам приснилося, що блискавка потрапляє в якийсь предмет поруч з Вами, то наяву удача Вашого друга сильно засмутить Вас.

Якщо у сні Ви побачили сполох блискавки на тлі чорних хмар, то в реальному житті Вас очікує багато труднощів.

Якщо Вам сниться, що Вас вразила блискавка, то Вам слід побоюватися неприємностей.

Якщо розряд блискавки відбувається у Вас над головою, але не зачіпає Вас, то такий сон обіцяє прибуток і благополуччя.

Багато що залежить також від того, з якого боку відбувається розряд блискавки.

Якщо Вам здається, що блискавка блискає на півдні, то удача тимчасово Вас покине;

Якщо на південному заході, то очікуйте настання вдалих днів;

Якщо на заході, то згодом Ви будете мати більше шансів на успіх;

Якщо на півночі, то для досягнення своїх цілей Ви повинні попередньо ліквідувати перешкоди;

Якщо на сході, то чекайте удачі.

Блискавка — недобре, клопоти.

Блискавкарадість. У сні блискавку бачити - небезпека.

Блискавка з громом - новина.

Блискавказнак руйнувань і нещастя.

Бачити у сні в небі блискавки - до пожеж, які заподіють не тільки руйнування і залишать багатьох без притулку, але й принесуть смерті і хвороби дихальних шляхів.

Якщо вам приснилося, що блискавка вдарила в будинок або дерево і підпалила його, то це означає, що вам належить стати свідком небесного гніву, який покарає багатьох людей за гріхи їх - неблагочестиві помисли і справи.

Китайський сонник

Вас вражає удар - багатство і знатність;

Світло блискавки освітлює Ваше тіло - попереду щаслива подія.

Український сонник

Блискавка — недобре, клопоти.

У сні блискавку бачити - небезпека.

Блискавка з громом - новина.

Американський сонник

Блискавказнак великої сили і здатності йти вперед.

Східний сонник

Сон, в якому ти побачила спалахи блискавки - означає:

Період благоденства в вашій родині триватиме недовго.

Якщо приснилося, що блискавка потрапляє в якийсь предмет поруч з тобою - знай:

Удача твого друга сильно засмутить тебе. Спалахи блискавиць на тлі чорних хмар сняться до низці труднощів.

Тебе вразила блискавка - готуйся до неприємностей.

Якщо розряд блискавки стався у тебе над головою, але не зачепив тебе - такий сон обіцяє прибуток і благополуччя. Багато що залежить також від того, з якого боку відбувається розряд блискавки.

Якщо блискавка блискає на півдні - удача тимчасово тебе покине;

На південному заході - чекай візиту пані Фортуни;

На заході — з часом у тебе буде більше шансів на успіх, на півночі - для досягнення своїх цілей ти повинна попередньо ліквідувати перешкоди;

На сході —.

Дитячий сонник

Блискавкаподії, які незабаром відбудуться, зажадають від тебе швидкості реакції та вміння приймати неординарні рішення.

Кульова блискавка — незвичайне і значне подія в твоєму житті, якесь серйозне випробування. Потрібно багато терпіння, щоб досягти якої-небудь мети.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Приснилося вам блискавка в хмарах - до благ земних і великій кількості харчів.

Якщо ж блискавка блисне уві сні при безхмарному небі - це до відплати і каре за конкретні гріхи.

Ідіоматичний сонник

«Блискавично» — стрімко швидко.

Ісландський сонник

Блискавка з неба впала - до смерті.

Малий сонник Велесів

Блискавкавеселощі / вороги зуби шкірять, приголомшуючі вести, напасти, клопоти, неприємності, небезпека, хвороба;

В будинок ударить - велике нещастя;

Із громомновини.

Мусульманський сонник

Блискавка при хмарі - до благ земних і великій кількості харчів, а якщо блискавка буде без хмари - це до відплати і каре.

Новітній сонник

Блискавка при хмарі - наявність екстрасенсорних здібностей;

Для цілителя — сон означає, що він може лікувати «вогнем».

Кульова блискавка — програш парі (в лотерею).

Блискавка застібка, розстібати - несподіване рішення довго волновавшей вас проблеми;

Застібати — марні клопоти.

Новий сонник 1918 р

Блискавка — неймовірні вести, небезпечне становище;

Блиск блискавкирадість;

Дерево зруйноване блискавкою - небезпека втратити дійсного друга;

Удар нею в голову без болю - тверде становище в суспільстві;

Удар в громовідвід - застереження.

Снотолкователь

Блискавка у Ваших снах віщує щастя і процвітання на короткий період часу.

Якщо блискавка освітлює якийсь об'єкт поруч з Вами і Ви відчули шок, то Ви будете схвильовані вдалою долею друга або, навпаки, замучений плітками і пліткарями.

Побачити чорну блискавку серед темних хмар - знак, що печалі і труднощі будуть переслідувати Вас досить довго.

Якщо блискавка освітила Вас - то непередбачуване горе приголомшує Вашу душу.

Побачити блискавку над своєю головою - хороший знак, що обіцяє радості й міцні доходи.

Блискавка, блиснувши, світить в темряві серед лиховісних хмар, завжди віщує загрози, втрати і розчарування:

Бізнесмени повинні більше займатися своїм бізнесом, жінки - бути близько мужів і матерів, діти та хворі після такого сну вимагають нагляду.

Сонник XXI століття

Бачити у сні блискавку і чути грім - на щастя і багатства;

Чути тільки грім - до важливих економічних подій.

Побачити блискавку над своєю головою - знак того, що удача і процвітання будуть вам супроводжувати лише на короткий період часу.

Якщо вас уві сні вражає блискавка - до багатства і популярності;

Якщо світло блискавки освітлює тіло - вас чекає щаслива подія.

Якщо уві сні у вашу кімнату залетіла кульова блискавка - значить, наяву ви будете про щось жалкувати, переживати і турбуватися.

Пожежа, що трапилася в будинку від кульової блискавки - звістка про хворобу близької людини.

Якщо кульова блискавка пролетить повз вас і зникне на ваших очах і ви при цьому будете відчувати полегшення - значить, всі турботи і нещастя минуть вас, ви будете насолоджуватися благополуччям і спокоєм.

Бачити дерево, зруйноване блискавкою - означає небезпеку втратити дійсного друга;

Удар блискавки в голову без болю - знак того, що ви займете стійке положення в суспільстві;

Удар її в громовідвід - це застереження від помилок.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні блискавку - отримати якесь звістка.

Якщо ви уві сні бачите блискавку - це знак прийдешніх змін.

Якщо ви бачите уві сні яскраву звивисту блискавку - означає, що вас чекає щастя і процвітання, але триватиме воно дуже короткий період часу.

Якщо ж у сні блискавка вдаряє поруч з вами - ви будете здивовані і схвильовані отриманим звісткою.

Якщо ж вам сниться, що в вас вдаряє блискавка - про вас розпускають плітки, які можуть сильно зашкодити вашій кар'єрі.

Якщо вам сниться блискавка з вівторка на середу - вам потрібно проявити побільше стриманості, інакше ви опинитеся втягнутим у конфлікт.

Якщо ж ви бачите блискавку уві сні з середи на четвер - значить, вас чекають випробування, які вам потрібно постаратися пройти без сторонньої допомоги.

Бачити у сні блискавку з четверга на п'ятницю - якісь серйозні неприємності у вашого друга.

Якщо ж вам приснилася блискавка з п'ятниці на суботу - це знак того, що вас чекають випробування, в яких побічно винні ваші близькі.

Сонник для стерви

Блискавка — несподівана радість, щастя і процвітання.

Побачити блискавку поруч із собою - ти зрадієш за успіхи близького друга.

Побачити блискавку над своєю головою - міцне і стабільне положення в суспільстві, постійні доходи, радість і спокій.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Блискавка уві сні - символізує раптові події.

Якщо при вигляді блискавки ви відчуваєте загрозу або небудь неприємні відчуття - такий сон зазвичай попереджає про можливі спалахи негативних емоцій, які можуть вам нашкодити.

Після такого сну вам не слід відповідати агресією на агресію - постарайтеся розряджати обстановку, яка наяву складається навколо вас.

Якщо ж блискотіння блискавки у сні викликає у вас позитивні почуття - це добрий знак, що передвіщає несподівану радість. Удача може прийти до вас з того боку, звідки ви її ніяк не чекаєте.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Блискавка — до удару, який пройде через всю вашу долю.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як блискавка вдарила в дерево і воно загорілося - згорить і ваша мрія.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні, немов блискавка - ваш земний шлях буде освітлений славою.

Сонник Мартина Задеки

Блискавканебезпека.

Сонник від А до Я

Бачити у сні сліпучу спалах блискавки зовсім поруч із собою - знак несподіваної радості.

Бачити зірниці блискавок вдалині - значить, випробуєте тимчасовий успіх, який зміниться застоєм у справах.

Бачити дерево, розщеплене блискавкою навпіл, означає небезпеку втратити дійсного друга. Засмаглий від удару блискавки дерево говорить про обман, якому піддастеся з легковірних дитини.

Якщо блискавка спалахує в нічному небі, яскравим світлом осяяна все навколо, - наяву випробуєте суперечливі почуття, коли не можна буде не сказати хорошій людині слова, які його образять, або повідомити звістку, яке може повергнути його в хворобливий стан.

Бачити серед ясного дня блискавку між двома великими хмарами високо в небі означає, що смуга невдачі затягнеться надовго і з цим доведеться змиритися.

Блискавка , що вдарила в громовідвід вашого будинку, застерігає від помилки, яку ви можете зробити, не пішовши раді люблячого вас людини.

Якщо уві сні ви бачите ураженого блискавкою людини - наяву будете дуже переживати з приводу трагічного випадку з добре відомим всім популярним артистом кіно або естради.

Якщо уві сні ви опинилися на борту авіалайнера, який зазнав катастрофи від сильного удару блискавки, - такий сон передвіщає великі втрати не з власної волі і прагнення будь-яким шляхом повернути втрачене.

Якщо у вашому сні блискавка викликає перешкоди для приймання радіо-або телепередач - значить, в реальності вам судилося виконати чужу роботу без всякої компенсації.

Сонник Мандрівника

Блискавкавеликі майбутні події, зміни.

Якщо спрямована на сплячого - знак особливої позначки, покладання певної місії.

Чистий, яскрава — творча реалізація;

Благо.

З неприємним, фіолетовим, темним полиском - судилося виконати непорядну (демонічну) роль;

Небезпека. При трактуванні має значення загальний колірний фон неба.

Все яскраво освітила - спалах духовної свідомості («саторі»), осяяння, духовне зростання.

Середньовічний сонник

Побачити блиск блискавки - до важкої розбрат, до багатства або до радості.

Універсальний сонник

Перше, що асоціюється з блискавкою - незмірна енергія, яка приходить до нас прямо з небес.

Блискавка також — втілення сили. Що ви відчуваєте, коли бачите блискавку у сні? Ви намагаєтеся втекти від неї або стоїте заворожено? Блискавка для вас як грім серед ясного неба, або вона вас осяває?

Ви турбуєтеся, тому що вірите, що блискавка завжди потрапляє в одне і те ж місце? - Можливо, ви пригнічені, бо думаєте, що якась подія вашого життя повториться знову.

Блискавка може символізувати - і певний момент у вашому житті, який наступив і зник у мить ока. Ви хотіли б знову випробувати цей досвід? Ви відчуваєте себе вразливим? Можливо, нещодавно ви дізналися шокуючу новину, яка вразила вас, як блискавка.

Якщо ви є віруючою людиною - ви можете відчувати, що якщо ви не будете йти по прямій дорозі, то вас вразить блискавкою.

Блискавка може також асоціюватися - з бажанням. Можливо, ви чекаєте чогось, що могло б вразити ваша уява, або радієте новим починанням.

Блискавка ще й символізує - мотивацію і осяяння.

Якщо відносини або професійна діяльність не розвиваються, сон може вивести вас із заціпеніння.

Коли виблискують блискавки, небо осяває - можливо, у вашому житті настає період відкриттів або вступу на світлий шлях.

Якщо вам сниться, що якоїсь людини уразило блискавкою - можливо, ви хотіли б менше спілкуватися з ним. Можливо, ви навіть хотіли б виключити його зі свого життя.

Циганський сонник

Блискавка — близька вам жінка (але не родичка) принесе вам нещастя.

Побачити, як блискавка вдаряє в дерево або будинок - через цієї жінки ви будете втягнуті в судовий процес.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що блискавка освітлює небудь об'єкт поруч з вами, це означає, що вам будуть докучати плітки суперників, які можуть нашкодити вашим відносинам з коханою людиною.

Блискавка над головою сниться до щастя в коханні і щасливому заміжжю.

Сонник Симона Кананіта

Блискавка — несподівана радість.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Тебе вражає удар блискавки - передвіщає багатство і знатність.

Світло блискавки освітлює тіло - буде щаслива подія.

Теткінскій сонник-2012

Блискавкавідображення сили людського наміри.

 
Відноситься до тем: