Сонник «Догляд»

Езотеричний сонник

Якщо вам вдалося уві сні позбутися якоїсь небезпеки, що загрожує, що насувається катастрофи, це означає, що ви перебуваєте під захистом своїх духів-покровителів. Позбавилися від полону - наяву ви, покинувши полон стереотипів і упереджень, знайдете свободу дій. Рятівником були ви - значить, у справі виховання підростаючого покоління опинитеся успішні.

Приснилося позбавлення від згубних звичок - це натяк на те, що непогано було б позбутися і від реальних.

Сонник Лоффа

На різних етапах нашого життя практично всі ми проходимо через таку подію, як порятунок. Незалежно від того, яку сферу воно зачіпає - сімейне життя, кар'єру чи планету Земля, часом найоптимальніший вихід з якоїсь скрутній ситуації - це просто відхід від неї. У житті майже кожного з нас буває момент, коли нам доводиться вибирати між всім нашим духовним і матеріальним багажем і авіаквитком в іншу (можливо, будь-яку) точку світу (цього чи іншого). Тим не менш подібне позбавлення або догляд, як правило, - це далеко не відхід назавжди. Просто приходить відчуття неможливості продовжувати небудь при сформованих певним чином обставинах. Саме по собі позбавлення / догляд нерідко є лише одним з можливих варіантів. Мета минає - не боротьба з наслідками того, що він відмовився від свого звичного способу життя. Йому хочеться лише уникнути перешкод, з якими зіткнеться, якщо продовжить існувати за своєю стереотипної життєвої моделі.

Нерідко в снах ми отримуємо шанс безболісно покинути гру, уникаючи протистояння наслідкам цього догляду.

Якщо говорити точніше, ми можемо просто-напросто усунути аспекти нашого життя, змушують нас турбуватися. Даний досвід представляється вельми цінним, оскільки сновидіння, в яких фігурує порятунок, служать вказівкою на конфлікти з реального життя, які нас найбільш емоційно висушують.

Найчастіше ми покидаємо певну життєву ситуацію, тому що просто не в змозі осягнути весь діапазон варіантів, за допомогою яких можна було б розв'язати виниклу проблему. У сні факт відходу в більшості випадків підказує оптимальне рішення. У кожного з нас є власний набір можливих варіантів, серед яких є допустимі, по нашому розумінню, і неприпустимі версії. Примітно, що у сні цей діапазон завжди ширше. Область, яку ви уникаєте і до якої схиляєтеся, може служити вказівкою на наявні запасні рішення, до цих пір не прийняті до уваги.

Наприклад, якщо ваш сон був присвячений догляду з роботи, то наступний крок деколи може символізувати професійну область, яка бачиться вам найбільш підходящою. Скажімо, пити текілу на пляжі - не саме прибуткове заняття, а от діяльність туристичного агента цілком могла б бути варіантом майбутнього професійного зростання.

Сон, в якому ви залишаєте сім'ю, може означати те, що вам потрібно трохи відпочити від своїх близьких. До фактичного розставанню це не має відношення - сон слід розглядати як заклик переглянути стереотипи сформованих відносин, відкинути застарілі та знайти більш свіжі варіанти.

Якщо ваші дії у сні можна охарактеризувати віршованій рядком «зупиніть Землю, я зійду», це може повідомляти, що безплідні спроби домогтися чогось викликали у вас накопичилася втома. У свою чергу це може свідчити про те, що або життя не налаштована з вами співпрацювати, або що ви повинні проаналізувати свій стереотипний підхід до життєвих ситуацій. Може бути, тут «пригрілися» деструктивні патерни, що підривають ваші здібності функціонувати правильно.

Відповідайте собі, яка з життєвих сфер вам приносить найменшу задоволеність і чи існує взаємозв'язок між речами, які ви вирішили покинути в своєму сновидінні.

Сонник Морозової

Догляд коханої людини уві сні - зближення з кимось, хто Вам дуже подобається, наяву.

Якщо жінці сниться, що від неї пішов коханий - в дійсності вона буде шкодувати про якийсь свій вчинок.

Якщо чоловікові сниться, що його залишила кохана дівчина - в реальному житті він отримає якийсь дохід або спадок.