Сонник «Алігатор»

Англійський сонник

Такий сон — це символ хитрого, підступного ворога і заклик до обережності. Також він говорить про будь прихованої, грізною, ворожою по відношенню до вас силі. За її вини ви можете стати жертвою нещасного випадку. Крім того, сон про алігатора може означати неприємності для тих людей, які були присутні у вашому сні. Однак несприятливе значення сну пом'якшується, якщо ви тварина уві сні вбили.

Сновидіння про алігатора говорить про лукавство - вашому або людини з вашого кола спілкування.

Сон може свідчити про ваше бажання відразу в декількох життєвих сферах мати стабільну, міцну основу. Крім того, він говорить, що ви вмієте добре пристосовуватися до обставин, володієте гнучкістю або, щонайменше, ще тільки хочете мати більш гнучкий характер.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Прихована, грізна сила. Проблеми під поверхнею. Зловживання інформацією.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви полюєте на крокодила, дуже скоро ви розбагатієте. З'їжте перед сном пару шматочків сирого м'яса - так ви наблизити цю подію. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви знімаєте з крокодила шкіру, то приготуйтеся до того, що про вас дізнаються те, що ви хочете зберегти в таємниці. Щоб цього не сталося напишіть свою головну таємницю на фользі і закопайте біля могили невідомого солдата.

Циганський сонник

З вами станеться нещасний випадок, постарайтеся уникнути ворогів.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Приснившийся алігатор означає хитрого, підступного ворога. будьте обережні!

Американський сонник

Алігатор — прихована, грізна сила.