Тлумачення сну «Ведмідь»

Сонник Фрейда

Полювати уві сні на ведмедя - ви домагаєтеся розташування тієї людини, яка не звертає на вас ніякої уваги, але вас це абсолютно не бентежить. Часто ви ведете себе надмірно агресивно і наполегливо. Стримайте свій запал, інакше ви зовсім віджахнете цієї людини. Тікати від ведмедя - вам доведеться займатися сексом в такому місці, де це вважається щонайменше непристойним. Ви отримаєте від цього масу задоволення, адже найчастіше такі експерименти бувають досить цікавими, хоча й небезпечними. Боротися уві сні з ведмедем - ви перебуваєте під впливом комплексу болючою любові до власних батьків, яку переносите на власних партнерів.

Бачити у сні пораненого або вбитого ведмедя - ви відчуваєте болісні труднощі в спілкуванні з протилежною статтю, які вам важко подолати самостійно. Постарайтеся знайти таку людину, який поставиться до вас з розумінням і який може розвіяти ваші страхи.

Сонник Міллера

Приснившийся ведмідь — прикмета непереборного суперництва, присутнього в самих різних сферах вашого життя.

Для молодої жінки приснившийся ведмідь - це передбачення про появу небезпечної суперниці або якоїсь невдачі.

Якщо ви вбили уві сні ведмедя, значить, знайдете вихід зі складної ситуації.

Сонник Лоффа

Поява уві сні ведмедів - наочний приклад того, що сни зумовлені особливостями культури і національних традицій. Більшість американців сприймає ведмедів далеко не як найкращих компаньйонів - для них ці тварини уособлюють поганий характер. А ось на традиції американських індійців це не поширюється. У індіанців племен навахо і Кроу (ворони) ведмідь вважається символом батька або діда, що володіють мудрістю і знанням присвячених.

Сонник Цветкова

Ведмідьдружба, наречений.

Полювати уві сні на ведмедя - ви домагаєтеся розташування тієї людини, яка не звертає на вас ніякої уваги, але вас це абсолютно не бентежить. Часто ви ведете себе надмірно агресивно та наполегливо, стримайте свій запал, інакше ви зовсім віджахнете цієї людини.

Тікати від ведмедя - вам доведеться займатися сексом в такому місці, де це вважається щонайменше непристойним. Ви отримаєте від цього масу задоволення, адже найчастіше такі експерименти бувають досить цікавими, хоча й небезпечними.

Боротися уві сні з ведмедем - ви перебуваєте під впливом комплексу болючою любові до власних батьків, яку переносите на власних партнерів.

Бачити у сні пораненого або вбитого ведмедя - ви відчуваєте болісні труднощі в спілкуванні з протилежною статтю, які вам важко подолати самостійно. Постарайтеся знайти таку людину, який поставиться до вас з розумінням і який може розвіяти ваші страхи.

Езотеричний сонник

Сон пророкує, що ви зміцните своє господарство. Був агресивним, нападав - проблеми побуту занадто вас цікавлять, ви, що називається, гребете під себе.

Побачити ведмедя з ведмежатами - прикмета достатку, поповнення в господарстві.

Сонник Міс Хассе

Приснився ведмідь — виграєте в грі;

Бачити, як танцював, - дадуть великий кредит, якщо у вас в ньому виникне необхідність;

Потрапили до нього в лапи - до величезних збитків;

Є ведмеже м'ясо - це означає, що в родині буде весілля;

Полювання на.

Сонник Менегетті

Символізує позитивне бажання або потяг, які, однак, внаслідок їх неизведанностью пробуджують страх і сумнів.

Французький сонник

Якщо приснився ведмідь, це застереження від ворога, який буде сміливим, жорстоким, багатим, могутнім, проте в той же час недостатньо вправним. Напад ведмедя сниться до того, що вас стануть переслідувати, але вам, всупереч всім очікуванням, вдасться від нього піти.

Англійський сонник

Якщо приснився ведмідь, вас можуть спіткати серйозні неприємності. Якийсь владний і могутній противник може заподіяти вам істотну шкоду.

Якщо ви вирушите в подорож, то його мета буде благополучно досягнута, хоча в дорозі можливі суворі випробування. Пострілом убили ведмедя - значить, ви отримаєте перемогу над суперником, який буде потужним і небезпечним.

Сучасний сонник

Якщо снилося, що ведмідь нападає на вас, то таким чином вас попереджають:

Ворог сильний, він не дрімає і чекає слушної нагоди для атаки. Ваш розум і розважливість допоможуть вам вийти з критичної ситуації з найменшими втратами.

Тікає від вас ведмідь сниться до невеликої смузі неприємностей, яку ви легко здолаєте.

Сниться, що ви відгукуєтеся на заклик ведмедя і йдете за ним через ліс, річку, - значить, у вас з'явиться можливість перейти на інше місце роботи.

Якщо ви впевнені, що на новій роботі вам буде краще, то можете прийняти пропозицію. У разі сумнівів погоджуватися не варто:

Нинішню посаду ви втратите, а в новому кріслі не опинитеся.

Звичайний сонник

Дружба, наречений.

Сонник Азара

Нестриманий, грубий, страшний ворог.

Дружба, наречений.

Побачите ведмедя уві сні - чекайте великих неприємностей. Вам може сильно нашкодити якійсь могутній противник. Вас можуть спіткати важкі випробування в дорозі, однак мета Вашої подорожі буде, на щастя, благополучно досягнута.

Якщо уві сні Ви стріляєте в ведмедя і вбиваєте його - це щасливий знак перемоги над грізним і небезпечним суперником.

Зміцнення господарства. Агресивний, напав - ви занадто захопилися побутовими питаннями, "гребете під себе".

Ведмідь з ведмежатами - поповнення в господарстві, достаток.

Бачити у сні ведмедя - означає, що треба побоюватися ворога багатого, могутнього, сміливого, жорстокого, але недостатньо спритного.

Якщо уві сні ведмідь напав на Вас, - це означає, що Ви піддастеся переслідуванню, від якого підете, всупереч всякому очікуванню.

Бачити йоговиграш у грі потрапити до нього в лапи - понесеш великі збитки бачити танцюючого - отримаєш великий кредит їсти ведмеже м'ясо - весілля в родині полювання на ведмедя - уникай небезпеки полярного ведмедя - ти любимо.

Бачити йоговиграш у грі;

Потрапити до нього в лапи -.

Понесеш великі збитки;

Бачити танцюючого — отримаєш великий кредит;

Їсти ведмеже м'ясо - весілля в родині;

Полювання на ведмедя - уникай.

Небезпеки;

Полярного ведмедя — ти любимо.

Символізує позитивне бажання або потяг, які, однак, внаслідок їх неизведанностью пробуджують страх і сумнів.

Ведмідь є знаком непереборного суперництва в самих різних справах. Вбити ведмедя - провіщає вихід зі скрутного становища. У молодої жінки, яка бачить уві сні ведмедя, буде небезпечна суперниця або якась невдача.

Знак непереборного суперництва в самих різних справах.

Вбити ведмедявихід зі скрутного становища;

Для молодої жінки - бачити ведмедя - небезпечна суперниця або якась невдача.

Мужність, груба сила.

Дружба.

Наречений;

Подружитися з ведмедем - каяття;

Пити ведмеже молоко - небезпека.

Ведмідь є символом боротьби.

Якщо Ви вбиваєте ведмедя, то Вам вдасться знайти вихід з ситуації, яка здавалася тупиковою.

Для молодої жінки побачити у сні ведмедя означає, що у неї є суперниця.

Білий ведмідьпопередження про можливий обмані. Ви ризикуєте помилитись, прийнявши бажане за дійсне. Однак якщо Ви бачите шкуру білого ведмедя, то Ви зможете здолати всіх недругів.

Бачити ведмедявиграш;

Потрапити до нього в лапи - великі витрати, втрата майна;

Бачити, як ведмідь танцює, - отримати бажаний кредит;

Полювати на ведмедя - остерігайся небезпеки;

Ведмежа шкурабагатство. Присниться білий полярний ведмідь - тебе люблять. Є ведмежатину - весілля в родині.

Сонник Фен-шуй

Ведмідьсимвол зла, жорстокості і брутальності;

Також фраза \ "ділити шкуру невбитого ... \". Прикинутися уві сні мертвим, аби вас не з'їв ведмідь, знак небезпеки, з якої є вихід.

Український сонник

Бачити ведмедявиграш;

Потрапити до нього в лапи - великі витрати, втрата майна;

Бачити, як ведмідь танцює - отримати бажаний кредит;

Полювати на ведмедя - остерігайся небезпеки;

Ведмежа шкурабагатство.

Присниться білий полярний ведмідь - тебе люблять.

Є ведмежатинувесілля в родині.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Уособлює Мати-Землю. Захисний материнський інстинкт. Сила і влада. Індіанський цілительських тотем. Привабливість.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Ведмідь є символом сили Матері Землі. Щозими ведмідь відправляється в печеру-матку Вічної Матері для сплячки.

Якщо вам явився ведмідь в якості знака, це може означати, що у вашому житті має настати період роздумів, за яким послідує ваше духовне відродження.

Ведмідь може також уособлювати жіночий, материнський аспект сили і могутності. Деякі тварини можуть символізувати настільки агресивну міць, як мати-ведмедиця, коли її дитинчатам загрожує небезпека. Чи є у вашому житті те, що вам слід захищати настільки люто? Багато індіанці вважають ведмедя тотемом (або знаком) цілителя. Всі ми володіємо цілительськими здібностями.

Ведмідь може бути знаком того, що пора їх використовувати в повній мірі. У західних культурах ведмідь асоціюється з образом плюшевої іграшки - м'якої і симпатичною. Це може бути знаком стати добрим, м'яким і повернутися до простих радощів життя.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ведмідь спить, найближчим часом ваші вороги нічого вам не зроблять. Щоб це безпечний час тривало довше, з'їдайте щоранку натщесерце протягом тижня по 1 ст. ложці меду. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ведмідь їсть, найближчим часом ви почнете набирати зайву вагу. Щоб цього не трапилося, пийте кожен ранок і вечір по 0,3 склянки солоної води.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Медведя бачити (дівчині) - до заміжжя / дружба з грубим і неосвіченим людиною. Нападаючий ведмідь - явний і сильний ворог. Барліг бачити - неприємність. Вбити ведмедя - згуба ворогові. Його м'ясо є - скористатися майном ворога. Молоко ведмедиці пити - неприємність / принизлива милість з боку ворога / тебе хлібом дорікнути. Бігти від ведмедя - заміж виходити / бути переслідуваним ворогами.

Сонник Шеремінской

Цей, на перший погляд, вельми доброзичливий звір насправді означає могутнього й злого ворога. Особливо це актуально в світі бізнесу. Вбити ведмедя уві сні - наяву ви опинитеся переможцем. У деяких сонниках фігуру ведмедя трактують як майбутнього нареченого.

Новий сімейний сонник

Ведмідь сниться до непереборному суперництва в самих різних справах. Той, хто уві сні вбив ведмедя, знайде вихід із скрутного становища. У молодої жінки, що побачила уві сні ведмедя, з'явиться небезпечна суперниця.

Циганський сонник

Величезна прихована сила.

Якщо ви вб'єте ведмедя, ви отримаєте перемогу над нездоланними обставинами.

Якщо ж вас схопить ведмідь, у вас виникнуть проблеми в бізнесі і вам доведеться спілкуватися з неприємними людьми.

Якщо ведмідь попадеться до вас в капкан або ви його вб'єте, ви придбаєте шану і повагу.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Побачите ведмедя уві сні - чекайте великих неприємностей. Вам може сильно нашкодити якійсь могутній противник. Вас можуть спіткати важкі випробування в дорозі, однак мета Вашої подорожі буде, на щастя, благополучно досягнута.

Якщо уві сні Ви стріляєте в ведмедя і вбиваєте його - це щасливий знак перемоги над грізним і небезпечним суперником.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Ведмідь і дракон. - Віщує народження благородного нащадка.

Східний жіночий сонник

Символ боротьби.

Якщо ти вбиваєш ведмедя - значить, тобі вдасться знайти вихід з ситуації, яка нещодавно здавалася тупиковою. Молоду жінку сон з ведмедицею в головній ролі інформує:

У неї є суперниця. Білий ведмідь попереджає про можливе обмані - ти ризикуєш розчаруватися, прийнявши бажане за дійсне. Однак якщо ти побачиш шкуру білого ведмедя, значить, ти зможеш здолати всіх недругів.

Сонник Езопа

Ведмідь — двоякий символ, а тому одночасно є уособленням сили і зла, жорстокості, брутальності.

Образ ведмедя, що виник в сновидінні - може бути викликаний відклалися у вашому підсвідомості таких народних виразів:

«Ведмідь всю зиму лапу смокче» або «І ведмедя танцювати вчать». Перший вираз завжди приходить на розум, коли в реальному житті ми зустрічаємося з запасливим до жадібності людиною, другий вираз ми згадуємо в тому випадку, коли намагаємося навчити чомусь недбайливого людини. Розшифровуючи образ ведмедя, який з'явився у вашому сні, не можна забувати і такі народні мудрості:

«Ведмежа послуга» і «Ділити шкуру невбитого ведмедя». Часом саме ці відомі вирази служать ключем для розшифровки сновидінь.

Втілитися у сні мертвим для того, щоб вас не з'їв ведмідь - знак того, що в реальному житті ви дуже кмітливий чоловік, а тому з легкістю виходите з будь-яких, самих складних ситуацій.

Якщо здалеку за цією сценою спостерігає ваш друг - наяву ви потрапите в скрутне становище через непорядність вашого друга. З трапилася ситуації вам треба зробити висновок, слідуючи однієї простої народної мудрості:

Друг пізнається в біді.

Битися уві сні з ведмедем - знак того, що незабаром ви зіткнетеся з жахливою несправедливістю. Можливо, такий сон говорить про те, що ваш ворог набагато сильніше вас, а тому він може серйозно нашкодити вам.

Якщо вам вдалося перемогти ведмедя - завдяки своїй вправності та кмітливості, вам вдасться здобути перемогу над вашим ворогом.

Якщо ж ведмідь отримав над вами верх - в реальному житті ви ще довго не зможете перешкодити підступам вашого ворога, а тому вам слід бути обережніше.

Спостерігати здалеку за сутичкою ведмедя з іншим тваринам - незабаром вам має бути зустріч із сильним і дуже впливовим супротивником, який буде намагатися перешкодити здійсненню ваших планів. Вам доведеться докласти всі свої сили, щоб отримати над ним перемогу.

Побачити в сні пораненого ведмедя - свідчення того, що ваша честь сильно постраждає через плітки злих заздрісників.

Знайти уві сні барліг ведмедя - до великих неприємностей. Ви зіткнетеся з жорстокістю близької вам людини.

Спостерігати уві сні за тим, як ведмідь смокче лапу - знак того, що в реальному житті ви будете дуже сильно здивовані запасливий інших людей. Можливо, ви зустрінетеся з дуже жадібною людиною, який відмовить вам у допомозі в той момент, коли він зміг би вам допомогти, а ви дуже потребували в цьому.

Бачити у сні медведіхе з ведмежатами - такий сон означає, що ви неправильно виховуєте своїх дітей:

Ви дуже жорстокі і несправедливі з ними.

Ділити уві сні шкуру ведмедя - знак того, що незабаром ви станете учасником спору, який виникне на порожньому місці.

Сонник Мартина Задеки

Ведмідьприбуток;

Убити йогоперемога над ворогом.

Азбука тлумачення снів

Ведмідь — символізує перемагає силу жіночої природи, а також імпульсивні устремління.

Боротися з ведмедем, бігти від нього - зустріч з грубим, неосвіченим людиною.

Пестити ведмедя — дівчатам до заміжжя або небезпечним зв'язках.

Американський сонник

Ведмідьсила і влада.

Східний сонник

Якщо ти вбиваєш ведмедя - значить, тобі вдасться знайти вихід з ситуації, яка нещодавно здавалася тупиковою.

Молоду жінку сон з ведмедицею в головній ролі - інформує:

У неї є суперниця.

Білий ведмідь попереджає про можливе обмані - ти ризикуєш розчаруватися, прийнявши бажане за дійсне.

Однак якщо ти побачиш шкуру білого ведмедя - значить, ти зможеш здолати всіх недругів.

Дитячий сонник

Ведмідь — добродушний характер твого нового друга, тільки прикриття для його підступної натури.

Ідіоматичний сонник

«Незграбний як ведмідь», «ведмідь в посудній лавці» - відчуєте себе незграбним наяву;

«ведмежатник»грабіжник, зломщик сейфів;

«ведмежа послуга»допомога не до місця і на шкоду.

Місячний сонник

Ведмідьдружба.

Малий сонник Велесів

Ведмідь — побачитися з важливою людиною, здоров'я, чоловік повернеться, чекай сватів, ворога здолати, виграш / хвороба тяжка, мережа зачепиться за корч, хитрий ворог;

Танцюєотримати гроші;

Чорнийхвороба;

Вистачає і валить людини - хвороба в різних ступенях розвитку, великі втрати;

Гнався да не наздогнав - хвороба тільки загрожує;

Вдарить і віддалік дивиться - диво буде / смерть родича;

Полювати на нього - небезпека;

М'ясо його їсти - майно ворога отримати, весілля в рідні;

Шкурабагатство;

Ведмеже молоко пити - страх.

Міфологічний сонник

Ведмідь (як казкове, чудесне істота) - помічник, друг, дружба, підтримка;

Весілля, виграш.

Слов'янський сонник

Ведмідь — до жорстокого, але неповороткому ворогові.

Сонник XXI століття

Медведя бачити уві сні - до виграшу;

Потрапити до нього в лапи - до великих витрат, втрати майна;

Бачити, як він танцює - до отримання бажаного кредиту;

Полювати на ведмедя - до небезпеки;

Бачити ведмежу шкуру - до багатства.

Якщо ви його вдарили або бачите здалеку - сон передвіщає якийсь диво або смерть родича.

Побороти ведмедя уві сні - передвіщає наяну перемогу в сутичці зі скупим, жадібним і безчесним людиною.

Барліг бачити уві сні - до неприємностей, вбити ведмедя - означає перемогти ворога.

Його м'ясо є - означає скористатися майном ворога або віщує весілля;

Молоко ведмедиці пити - до неприємності, принизливої ласки з боку ворога;

Бігти від ведмедя - до переслідування ворогами;

Подружитися з ведмедем уві сні - до каяття.

Білий ведмідь сниться до весілля, дівчині ведмедя бачити - до заміжжя.

Якщо молодій жінці присниться розлючений ведмідь - значить, наяву у неї буде щаслива, небезпечна суперниця або спокуса піти до свого таємного друга.

Якщо вам присниться дресирований ведмідь - значить, ви зустрінете поступливого, спокійну людину, життя з яким буде безхмарною.

Сонник для всієї родини

Ведмідь нападниксильний ворог хоче вас знищити. Але якщо ваші дії будуть мудрі й розважливі, ви зможете уникнути небезпеки.

Убегающий ведмідь — сон передвіщає дрібні неприємності, з якими ви легко впораєтеся.

Ведмідь, який кличе вас за собою, веде кудись, а при цьому ви чітко бачите картини природи - ліс, річку і т. , Ймовірно, у вас зміниться колектив, і вас спробують «переманити» на іншу роботу. Можете погодитись, тільки якщо повністю впевнені. Інакше втратите посаду, а інша вас не влаштує.

Сонник для стерви

Ведмідь — у тебе сильні суперники.

Вбити ведмедявийти зі скрутного становища.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачити в сні ведмедя - це попередження про те, що через свою неуважність, грубості або нетактовного поведінки ви ризикуєте нажити собі небезпечного ворога. Після такого сну спробуйте поводитися акуратніше і не відповідати грубістю на грубість.

Полювання на ведмедя - означає, що ви маєте шанс використати якусь спірну ситуацію собі на користь.

Красива ведмежа шкура у вас під ногами - знак того, що ваше становище може помітно покращитися, завдяки допомозі якогось сильного людини.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Ведмідь — до ледачому господареві в домі.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як ведмідь виступає на арені цирку - до видовищних заходів.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити ведмедя на арені цирку - до марної трати часу.

Сонник про тварин

Ведмідь — означає надприродну силу, витривалість.

Сонник від А до Я

Ведмідь у сні означає, що близько зійдетеся з людиною, яка незабаром проявить себе самої гіршої сторони. Зустрітися в лісі наодинці з ведмедем - розкаєтесь в дурному вчинок, скоєний з почуття помсти.

Бачити ведмедя, виступаючого в цирку, віщує виграш у грі або у лотереї.

Ведмідь у клітці звіринця означає, що понесете більші збитки від невдалої фінансової операції.

Побачити в зоопарку білого ведмедя віщує сватання гідного і багатої людини, однак зовні непривабливого і неприємного вам.

Бачити у сні гімалайського ведмедя є знаком непереборного суперництва. Плюшевий іграшковий ведмідь - до обману, якому ви піддастеся з невластивою вам поспішністю.

Полювати уві сні на ведмедя - попередження про підстерігає вас небезпеки. Вбити ведмедя провіщає вихід зі скрутного становища.

Бачити ведмедя, прив'язаного на ланцюгу, говорить про те, що у вас з'явиться суперниця у коханні, через яку ваші плани зруйнуються.

Є у сні ведмежатину означає, що незабаром будете запрошені на весілля до гарним знайомим. Пити ведмеже молоко віщує крайню небезпеку, якій важко буде уникнути. Ведмежий жир - до непередбачених грошей.

Сонник Мандрівника

Ведмідьновий друг, дружба;

Жених;

Вигідну пропозицію.

Ведмедиця — материнські почуття в непростій ситуації;

Допомогу.

Ведмідь білийщасливий шлюб;

Біла ведмедиця — благая допомогу в повторній ситуації.

Сонник щасливих знамень

Біла ведмедиця або білий кінь - бачити або їхати верхи - допомога, високе заступництво, багатство, весілля.

Їхатиїхати верхи на леві, білому коні, слоні, бику, ведмедя (повний життєвий успіх!).

Середньовічний сонник

Здолати ведмедя — провіщає перемогу над недругом.

Універсальний сонник

Бачити у сні ведмедя - знак того, що слід сповільнити темп, поміркувати, почекати, поки не прийде відповідний час для дій. У сучасному світі важко сидіти склавши руки. Завжди є небезпека, що ми пропустимо хорошу можливість.

Ведмідь у вашому сні агресивний або грайливий?

Якщо він агресивний - можливо, він уособлює якусь усвідомлювану вами загрозу:

Наприклад, можливо, у вас є відчуття, що хтось зазіхає на вашу територію або територію близьких вам людей?

Якщо ведмідь грайливий і спокійний - це говорить про те, що в даний момент життя ви є повноправним господарем становища і тримаєте все під контролем.

Ведмідь в зимовій сплячці - асоціюється з очікуванням і терпінням.

Сон, в якому ви бачили ведмедя в сплячці - може говорити про те, що ви хочете повільно виношувати свої плани або вам не терпиться поділитися ними з оточуючими.

Снотолкователь

Ведмідь є знаком непереборного суперництва в самих різних справах.

Убити ведмедя — провіщає вихід зі скрутного становища.

У молодої жінки, яка бачить уві сні ведмедя, буде небезпечна суперниця або якась невдача.

Сонник для закоханих

Якщо дівчина бачить у сні ведмедя, це може бути попередженням про появу небезпечної суперниці, яка може зруйнувати її щастя і відвести коханої людини.

Жіночий сонник

Ведмідьє знаком непереборного суперництва в самих різних справах.

Якщо ведмедя бачить уві сні молода жінка - це передвіщає їй невдачу або поява небезпечної суперниці.

Вбити ведмедя — провіщає вихід зі скрутного становища.

Теткінскій сонник-2012

Ведмідьвідображення гармонії можливої через конфлікт. Необхідність відпочинку перед початком нового циклу. Відображення жіночого аспекту Сили та / або могутності материнства. Нагадування про цілительські здібності людини.