Тлумачення сну «Захищати»

Сонник Міллера

Побачити сон, в якому ви захищаєте якусь справу в суді - передвіщає вам у майбутньому вірність своїм інтересам.

Сон означає, що вашим життєвим принципом стане чесна підтримка людей, які потребують вашої допомоги. Ви просто не зможете порушити обіцянок, даних друзям.

Сучасний сонник

Якщо уві сні ви захищали своїх дітей від скаженої собаки або якихось диких і страшних звірів - знайте:

Ті, хто загрожує вашому благополуччю, тільки і чекають моменту, коли ви піддастеся на їх хитрощі.

Якщо уві сні ви змушені вдатися до безсовісною, але рятівною брехні заради захисту свого друга - значить, наяву на вас обрушиться град критики, на яку ви, втім, не звернете особливу увагу, оскільки вона виявиться необ'єктивною і незаслуженої.

Якщо ж вас захищає адвокат, до послуг якого ви змушені, були звернутися - значить, наяву вам гарантована підтримка вірних і відданих друзів у хвилину важких випробувань.

Сон, в якому ви самі захищаєте когось в суді від несправедливих звинувачень - передвіщає, що ви не відступите від своїх принципів ні за яких обставин.

Середньовічний сонник

Не можеш захищатися - це означає, що слід острегаться недругів.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви захищаєте когось - це означає, що ви вірні своїм інтересам і завжди готові підтримати друзів у важку хвилину.

Якщо захищають вас - до зустрічі з впливовими людьми, які стануть вашими покровителями.

Сонник для стерви

Захищати уві сні що-небудь або кого-небудь - тебе люблять і поважають оточуючі люди за твою чесність, вірність своїм друзям і своїм принципам, відданість обраному життєвому шляху, безвідмовність і бажання завжди прийти на допомогу нужденним в твоїй підтримці людям.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви захищаєте своїх дітей від злого собаки або нападу якихось диких і страшних звірів, знайте:

Ті, хто загрожує вашому благополуччю, тільки і чекають моменту, коли ви піддастеся на їх хитрощі, щоб знищити.

Якщо уві сні ви змушені вдатися до безсовісною, але рятівною брехні заради захисту свого найкращого друга - значить, наяву на вас обрушиться град критики, на яку ви, втім, не звернете особливу увагу, оскільки вона виявиться неконструктивною, необ'єктивною і незаслуженої.

Якщо ж у сні вас захищає адвокат, до послуг якого ви просто змушені були звернутися, значить, наяву вам гарантована підтримка вірних і відданих друзів у тяжку для вас годину випробувань.

Сон, в якому ви самі захищаєте когось в суді від несправедливих звинувачень, віщує, що ви не відступите від своїх принципів і ідеалів ні за яких обставин.

Снотолкователь

Побачити сон, у якому Ви захищаєте якусь справу в суді, передвіщає Вам в майбутньому вірність своїм інтересам.

Сон означає, що Вашим життєвим принципом стане чесна підтримка людей, що потребують Вашої допомоги. Ви просто не зможете порушити обіцянок, даних друзям.

Теткінскій сонник-2012

Захиствідображення почуття незахищеності. Необхідність підняти свою самооцінку, тим самим позбавити себе від необхідності захищатися.