Сонник «Адвокат»

Сонник Міллера

Для молодої жінки бачити в сні, що вона якимось чином пов'язана з адвокатом - означає, що вона мимоволі зробить нерозсудливо вчинок, який стане об'єктом її неблагополуччя і образливою критики.

Побачити адвоката в суді - передвіщає серйозні розбіжності з приводу якогось майна.

Якщо ж у сні адвокат захищає вас - такий сон обіцяє вам підтримку друзів у важкий для вас час.

Просто побачити в сні адвоката - говорить про те, що ви здатні і обдарований, а власне судження завжди віддаєте перевагу думкам інших. Але все ж будьте обережні у своїх оцінках.

Сонник Міс Хассе

Непостійний друг;

Мати з ним справу - процес.

Езотеричний сонник

До звинуваченням, яке ви не заслужите.

Сонник Лонго

Бачити, що ви працюєте адвокатом, захищаючи когось, реально винуватого у скоєному, - вам потрібно приготуватися до того, що найближчим часом ви з головою підете в роботу. Доведеться запастися терпінням і проявити старанність, але результат перевершить найсміливіші ваші очікування. Ви бачите, що вас захищає досвідчений і відомий адвокат, - вас чекає удача в будь-якій справі, яке б ви ні затіяли. Можливо, вам навіть вдасться здобути перемогу над переважаючим противником. Тільки не надавайте занадто великого значення доконаного, воно не варте того, хоча ви і проявите масу винахідливості й уміння. Наймати уві сні адвоката - ви розраховуєте в самий найближчий час на допомогу когось із ваших знайомих, але не впевнені, чи отримаєте ви її. Не наполягайте надто завзято, і тоді все буде так, як ви хочете.

Якщо ви будете вимагати, у вас напевно нічого не вийде. Не вимагайте від людей більше, ніж вони здатні вам дати. Розмовляти про справу з адвокатом - наяву ви покладаєтеся тільки на долю і бездействуете. За певних обставин "нічогонероблення" - це вирішення проблеми, але постарайтеся не особливо захоплюватися цим.

Англійський сонник

Якщо у сні Ви бачите себе адвокатом і ведете захист по якійсь справі - означає, в майбутньому Ви займете чільне місце на соціальній драбині. При цьому Ваше благородне служіння суспільному благу принесе Вам заслужені шану і повагу.

Незаслужене звинувачення.

Непостійний друг мати з ним справу - процес.

Для молодої жінки бачити в сні, що вона якимось чином пов'язана з адвокатом, означає, що вона мимоволі зробить нерозсудливо вчинок, який стане об'єктом її неблагополуччя і образливою критики.

Побачити адвоката в суді віщує серйозні розбіжності з приводу якогось майна.

Якщо ж у сні адвокат захищає Вас, то такий сон обіцяє Вам підтримку друзів у важкий для Вас час. Просто побачити в сні адвоката - говорить про те, що Ви здатні і обдарований, а власне судження завжди віддаєте перевагу думкам інших. Але все ж будьте обережні у своїх оцінках.

Для молодої жінки бути пов'язаною з адвокатом - нерозсудливо вчинок, влачащей неблагополуччя і образливу критику;

Бачити в суді - серйозні розбіжності з приводу майна;

Захищає Васпідтримка друзів у важкий час;

Просто бачити — будьте обережні у своїх оцінках.

Якщо Вам приснилося, що Ви виступаєте в суді в якості адвоката, то в реальному житті у Вас виникне необхідність захищати свої інтереси. Крім того, Ви будете прагнути чесно вести свої справи і стримувати обіцянки.

Адвоката бачити — зустрінеш давнього приятеля;

Звертатися до адвоката - виправиш помилку. Присниться адвокат - непостійний, невірний друг, мати з ним справу - процес.

Адвокат — марна надія, погані новини.

Сучасний сонник

Для молодої жінки бачити в сні, що вона якимось чином пов'язана з адвокатом - означає, що вона мимоволі зробить якийсь нерозсудливо вчинок. Цей вчинок викличе небажані наслідки, а також стане об'єктом образливою критики.

Побачити адвоката в суді - передвіщає серйозні розбіжності з приводу якогось майна.

Якщо ж у сні адвокат захищає вас - такий сон обіцяє вам підтримку друзів у важкий для вас час.

Просто побачити в сні адвоката - ознака того, що ви здатні і обдарований, а власне судження завжди віддаєте перевагу думкам інших. Все ж будьте уважніше у своїх оцінках, можливо, в найближчому майбутньому обставини будуть змушувати вас зробити вчинок, який може викликати достаток пліток і пересудів.

Сонник Симона Кананіта

АдвокатБачити, що ви працюєте адвокатом, захищаючи когось, реально винуватого у скоєному, - вам потрібно приготуватися до того, що найближчим часом ви з головою підете в роботу. Доведеться запастися терпінням і проявити старанність, але результат перевершить з.

Український сонник

Адвоката бачити — зустрінеш давнього приятеля;

Звертатися до адвоката - виправиш помилку.

Присниться адвокат — непостійний, невірний друг, мати з ним справу - процес.

Сонник Шеремінской

Розмовляти з адвокатом - ви відчуваєте за собою певну провину. Бути адвокатом - у вас розвинене почуття справедливості, можливо, що до вас звернуться за допомогою.

Новий сімейний сонник

Якщо молодій жінці сниться, що вона має якісь справи з адвокатом, значить вона може вчинити нерозсудливо вчинок. Сон, в якому адвокат бере участь в суді, віщує серйозні розбіжності з приводу якогось майна. А ось якщо у сні адвокат захищає ваші інтереси, то рам забезпечена підтримка друзів у важку хвилину. Просто побачити в сні адвоката - зовсім не погано. Це свідчення того, що ви здатні, обдарований і завжди маєте власну думку. І все-таки намагайтеся бути обережнішими у своїх оцінках і судженнях.

Циганський сонник

Адвокатвесілля друга.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні ви бачите себе адвокатом і ведете захист по якійсь справі - означає, в майбутньому Ви займете чільне місце на соціальній драбині. При цьому Ваше благородне служіння суспільному благу принесе Вам заслужені шану і повагу.

Східний жіночий сонник

Якщо наснилося, що ти виступаєш в суді в якості адвоката, - значить, в реальному житті у тебе виникне необхідність захищати свої інтереси. Крім того, ти будеш прагнути чесно вести свої справи і тримати слово.

Сонник Цветкова

Адвоката зустрітискандал;

Найняти — своя вина;

Бути адвокатом — неждані известия.

Ведичний сонник Шивананда

Якщо Ви у сні бачите себе в ролі захисника, - це свідчення того, що Ви станете видатною особистістю і досягнете величезної поваги в майбутньому.

Східний сонник

Якщо наснилося, що ти виступаєш в суді в якості адвоката - значить, в реальному житті у тебе виникне необхідність захищати свої інтереси. Крім того, ти будеш прагнути чесно вести свої справи і тримати слово.

Малий сонник Велесів

Стряпчий адвокат — марні надії;

Зустрітисварка;

Найняти — винуватим бути;

Бути їм — неждані вести.

Новий сонник 1918 р

Адвокат — невиконання надії.

Суміщений сонник

Для дівчини або молодої жінки спостерігати в сновидінні, що вона має стосунки з адвокатом - передвіщає, що вона може зробити необачний вчинок, який приведе до плачевних результатів.

Спостерігати адвоката в суді - серйозні конфлікти і суперечки з приводу майна.

Якщо ж в сновидінні адвокат захищає вас - таке сновидіння символізує віддану підтримку друзів і близьких людей.

Спостерігати в сновидінні адвоката - ви здатні і вправні, вам слід більше вірити у власні сили. Однак, будьте обережні у своїх оцінках.

Сонник XXI століття

Приснившийся вам адвокат - вказує на вашу зайву самовпевненість, нездійснені надії і майбутню важку боротьбу.

Розмовляти з адвокатом у сні - означає невизначеність вашого положення;

Сварка чи бійка з ним - отримання необхідної допомоги та підтримки.

Вести уві сні комерційні справи з адвокатом - наяву обіцяє вам турботи і втрати.

Якщо уві сні вас захищає адвокат - значить, і наяву ви потребуєте підтримки і можете отримати несподівану допомогу.

Бачити адвоката в чорній мантії - поганий знак, що передвіщає, що в даний час немає надії на поліпшення ситуації.

Сонник Білого мага

Бачити, що ви працюєте адвокатом, захищаючи когось, реально винуватого у скоєному - вам потрібно приготуватися до того, що найближчим часом ви з головою підете в роботу. Доведеться запастися терпінням і проявити старанність, але результат перевершить найсміливіші ваші очікування.

Ви бачите, що вас захищає досвідчений і відомий адвокат - вас чекає удача в будь-якій справі, яке б ви ні затіяли. Можливо, вам навіть вдасться здобути перемогу над переважаючим противником. Тільки не надавайте занадто великого значення доконаного, воно не варте того, хоча ви і проявите масу винахідливості й уміння.

Наймати уві сні адвоката - ви розраховуєте в самий найближчий час на допомогу когось із ваших знайомих, але не впевнені, чи отримаєте ви її. Не наполягайте надто завзято, і тоді все буде так, як ви хочете.

Якщо ви будете вимагати, у вас напевно нічого не вийде. Не вимагайте від людей більше, ніж вони здатні вам дати.

Розмовляти про справу з адвокатом - наяву ви покладаєтеся тільки на долю і бездействуете. При певних обставинах «нічогонероблення» - це вирішення проблеми, але постарайтеся не особливо захоплюватися цим.

Сонник для всієї родини

Адвокат — будьте обережні, може статися сутичка з законом, що призведе до втрати всього, чого ви домагалися тривалий час.

Адвокат, який захищає вас, а ви при цьому сидите на лаві підсудного - ви зіткнетеся з труднощами в особистому житті та кар'єрі. Але якщо в підсумку вас виправдали - ви впораєтеся з усіма своїми проблемами.

Ви в адвокатській мантії вимовляєте мова в суді - вам доведеться розсудити суперечка близьких людей, і від вашого рішення буде залежати їх подальша доля. Пам'ятайте, що справедливість - основна чеснота світу, не намагайтеся підігнати вчинки людей під шаблон вашої свідомості.

Сонник для стерви

Адвокат — у тебе дуже багато переваг, і ти про це добре знаєш, але постарайся бути більш обережною у своїх висловлюваннях і суж:

Ницьких установах, навіть якщо чужа думка тебе не цікавить.

Спілкуватися, розмовляти з адвокатом - до тебе надійде перекручена інформація, будеш вести порожні і непотрібні розмови.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Адвокат — ви потребуєте хороших і вірних друзів:

Ваша дружба перевіряється на міцність.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Адвокат — ваші залякані справи нарешті прийдуть в норму, ви відчуєте прилив нових сил і можливостей.

Сонник від А до Я

Бути уві сні якимось чином пов'язаної з адвокатом означає, що крім своєї волі ви допустите промах, зробивши нерозсудливо вчинок, що спричинить за собою розлад у справах і осуд оточуючих.

Адвокат, побачений у суді, може бути передвісником серйозних розбіжностей з приводу якогось майна.

Якщо ви самі в ролі адвоката захищаєте когось в суді, значить, ви й надалі залишитеся вірні своїм інтересам.

Сон означає, що вашим життєвим принципом стане чесна підтримка людей, які потребують вашої допомоги, і ви не зможете порушити своє слово, дане друзям.

Якщо ж у сні адвокат захищає вас, то це обіцяє вам підтримку друзів в критичній для вас ситуації.

Просто побачити в сні адвоката означає, що ви небесталанни і цілеспрямовані, в будь-якому випадку власна думка воліючи чиїм би то не було. Тим не менше вам не варто бути занадто прямолінійною в своїх оцінках.

Сонник Мандрівника

Адвокат — протекція в справах, захист;

Наша діловитість, наполегливість;

Труднощі в справах або відносинах, виправдання.

Тлумачний словник сновидінь

Адвокат — невиконані надії, так само як багато обіцянки невиправдані.

Універсальний сонник

Що у вашому сні робить адвокат? Він захищає або переслідує вас? Як ви до цього ставитеся? Ви відчуваєте, що на вас щось давить?

Якщо уві сні ви бачите адвоката - сон може говорити про те, що ви хотіли б розібратися у всьому самі.

Снотолкователь

Для молодої жінки бачити в сні, що вона якимось чином пов'язана з адвокатом, означає, що вона мимоволі зробить нерозсудливо вчинок, який стане об'єктом її неблагополуччя і образливою критики.

Побачити адвоката в суді віщує серйозні розбіжності з приводу якогось майна.

Якщо ж у сні адвокат захищає Вас, то такий сон обіцяє Вам підтримку друзів у важкий для Вас час.

Просто побачити в сні адвоката - говорить про те, що Ви здатні і обдарований, а власне судження завжди віддаєте перевагу думкам інших. Але все ж будьте обережні у своїх оцінках.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви виступаєте в суді в якості адвоката, то в реальному житті у Вас виникне необхідність захищати свої інтереси. Крім того, Ви будете прагнути чесно вести свої справи і стримувати обіцянки.