Тлумачення сну «Сніг»

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться сніг - значить, поки у Вашому житті немає справжніх бід, будь то хвороба або службові негаразди.

Якщо уві сні Вас наздогнав буран - значить, Вас очікують сум і розчарування через неможливість порадіти тому, чого Ви довго чекали. Цей сон завжди супроводжується душевним сум'яттям.

Якщо Ви у сні їсте сніг - Вас чекає крах ідеалів.

Якщо Вам сниться брудний сніг - значить. Ваша гординя буде упокорення і Ви Примиріться з тим, хто буде Вас зарозуміло нехтувати.

Якщо Вам присниться тане сніг - значить. Ваш страх обернеться радістю.

Якщо у сні Ви дивитеся через скло на падаючий великими пластівцями сніг - це передвістя тоги, що Ви посваритеся з коханою і Ваше відчуження посилиться грошовими труднощами.

Бачити у сні сніжні вершини гір вдалині означає, що Ваші честолюбні бажання принесуть Вам незаслужений успіх.

Якщо Вам сниться блискучий під сонцем сніжний пейзаж - значить, неласкава до Вас фортуна підкориться Вам і Ви будете розташовувати владою.

Якщо дівчині сниться, що вона котиться в санях по снігу - значить, їй належить подолати сильний опір, відстоюючи свого обранця.

Якщо Вам присниться гра в сніжки. - Це передвіщає Вам сімейну тяжбу з безсовісними нащадками і Ваша позиція повинна бути добре обгрунтована, щоб справедливість виявилася на Вашій стороні.

Якщо Вам сниться, що Ви загубилися в снігах або не можете вибратися звідкись через сніжні замети - значить, Вас очікує тривала низка невдач.

Сонник Цветкова

Сніг — любовне побачення;

Йти по снігу - приємне здивування;

Білий, білизна сніжна - багатство, добробут;

Заметіль — важкі справи з несподіваним завершенням;

На горах сніг - добрі вісті;

На деревах — вигоди;

Митися снігом, тертися - виконання всіх бажань.

Сонник Міс Хассе

Побачити сніг — до зміни в житті;

Бродити по ньому - опинитеся в біді;

Бачити, як падав, - до перешкодам;

Впасти в сніг - у справах зіткнетеся з труднощами;

Танув — відкриються хороші перспективи;

Великі замети сняться до щастя.

Сонник Менегетті

Уособлення застою, фригідності, ригідності.

Езотеричний сонник

Снився сніг білий, чистий - значить, через хворобу опинитеся в лікарняному стаціонарі. Але якщо уві сні були й інші люди, то вас побічно торкнеться чиясь хвороба. Танучий, сірий, брудний сніг обіцяє поправку після таких дрібних недуг, як застуда, алергія, вивих. Будувати щось зі снігу, грати в сніжки - сон до хвороб легенів, застуді, ангіні. Приснившийся снігопад чреватий сумом, хворобою близьких.

Французький сонник

Бачити у сні сніг, що падає великими пластівцями, - до смутку.

Сніг і лід - віщують рясний урожай.

Якщо Вам снилося, ніби Ви згрібати сніг, - Вас чекає судовий процес або якесь клопітка справа.

Англійський сонник

Якщо вам наснився сніг, який покривав землю, це говорить про те, що навіть злісні підступи недоброзичливців не зможуть негативно позначитися на вашій бездоганної репутації. Прогулянка по снігу в компанії з обраницею обіцяє, що вона подарує вам добро і ласку.

Якщо уві сні ви були застигнуті сніжним бураном, і ця ситуації лякала вас, такий сон пророкує складне життєве випробування, яке вам просто чудово вдасться подолати.

Сучасний сонник

Якщо вам снився сніг, то наяву ви забудете тривоги, будете багато сміятися, а ваше життя наповниться радістю, благополуччям. Сон, в якому ви потрапляєте в снігопад, пророкує початок хорошого періоду у вашому житті:

Будь-яка справа буде вдаватися, тим самим сприяючи веселощам і сміху.

Якщо снилися цілі кучугури снігу, то ваше життя почне мінятися в кращу сторону.

Сон, в якому перед вашими очима пролітали окремі сніжинки, передрікає, що ви добре проведете час зі своїми коханими. Заміжнім жінкам сон пророкує щасливу і благополучне сімейне життя.

Сновидіння, в якому летять сніжинки іскряться зірочками, пророкує веселе сімейне торжество, яке запам'ятається надовго. Вкриває землю, немов покривалом, сніг сниться до того, що у вашій реальному житті настав рівний, спокійний, щодо безпроблемний період.

Якщо вам снилися тануть сніжинки, то сон вказує на те, що спочатку вам потрібно впоратися зі своїми почуттями та емоціями і лише після цього починати реалізацію задуманого.

Якщо у снах на четвер ви побачили брудний сніг, то сон свідчить про те, що плітки про вас носять досить брудний характер і спрямовані на те, щоб підмочити вашу репутацію, не дати вам можливості піднятися службовими сходами. Такий же сон на неділю віщує, що обмовляти будуть на когось із ваших родичів.

Якщо ви спите і відчуваєте дотику снігу, то наяву вас захлесне бурхливий любовний роман.

Якщо у вашому сні сніг кілька разів змінюється дощем, то крім хороших звісток ви дізнаєтеся і неприємні для себе речі. Сниться, що на зміну снігу прийшов дощ, - значить, радісні дні залишилися в минулому, а тепер настала черга печалі.

Великі пластівці снігу сняться до того, що ви готові до примирення з коханою людиною.

Якщо сніг валить суцільною стіною, то вам не потрібно переживати про брак коштів:

Настане період фінансової стабільності. Сновидіння, в яких ви споглядає виблискуючі снігом гірські вершини, вказують на ваше бажання діяти негайно.

Якщо уві сні ви попрямували до вершини, то наяву у наміченому справі вас чекає успіх.

Сновидіння, в якому ви грали в сніжки, пророкує, що незабаром вам доведеться провести незабутній вечір в оточенні веселих, товариських, цікавих людей.

Якщо вам сниться, що ви йдете, а сніг б'є вам в обличчя, то в реальному житті вас втягнуть в різні розгляди, але вам вдасться вийти сухими з води.

Сонник Симона Кананіта

СнігБілий, чистий - до лікарні, потрапите по хворобі в стаціонар, якщо уві сні присутні інші люди, то чиясь хвороба торкнеться вас опосередковано. Сірий, брудний, що тане - до одужання від дрібних захворювань:

Алергії, застуди, вивиху. Грати в сн.

Звичайний сонник

Любовне побачення;

Йти по снігу - приємне здивування.

Сонник Фен-шуй

Снігкажуть, як сніг сниться, то це буде який-небудь сміх з когось.

Якщо сниться зима, сніг, то це, кажуть, що вже хтось когось розлюбив.

Якщо сниться людині, яка ходить босими ногами по снігу, то це ознака того, що впаде у великі бідно.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Очищення. Чистота. Невинність. Чисте початок;

Новий погляд на світ;

Нові починання.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це знак чистоти і очищення. Прийшов час для нового старту і нового погляду на життя. Новий світ відкривається вам за рогом.

Сніг може також символізувати заморожені емоції. (См. також Вода).

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам наснився білий сніг, то зараз гарний час, щоб відправитися в подорож. Щоб подорож виявилася приємною, полийте вночі сніг чорною кавою. Погане значеніеЕслі вам наснився чорний сніг, то дуже скоро вас хтось зрадить. Щоб цього уникнути, почастуєте свого найлютішого ворога гарячим шоколадом.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Сніг — охолодження у відносинах / тимчасовий душевний збиток. Сніжок, ледве покрили землю - не звертай уваги на важкий час, воно скоро пройде. По снігу йти - бенкетувати. По глибокому снігу йти - пережити охолодження людей. Падаючий сніг - гарна звістка. В заметіль потрапити - життєва буря, яка скоро пройде. В заметіль заблукати - сум'яття почуттів веде тебе до відчаю, не піддавайся йому. Заметіль з теплої кімнати спостерігати у вікно - життєва буря пройде повз тебе.

Сніг ове бабу бачити або ліпити - холодність у відношенні до тебе близьких людей. Тане сніг - відродження надій і почуттів.

Новий сімейний сонник

Якщо вам наснився сніг, то у вашому житті все гаразд. Ви здорові, у вас все добре вдома, і ніякі службові негаразди вас не тривожать. Потрапили у сні в буран - ймовірно, ви відчуєте душевне сум'яття. Вам буде важко порадіти навіть того, чого ви довго чекали. Їли уві сні сніг - вас чекає крах ідеалів. Брудний сніг, побачений у сні, віщує, що ваша гординя буде упокорення. Ви Примиріться з тими, кого раніше не любили і навіть зневажали. Тане сніг означає, що страх обернеться радістю. Сон, в якому ви дивитеся через скло на падаючий великими пластівцями сніг, віщує сварку з коханою людиною і матеріальні труднощі. Що видніються вдалині сніжні вершини гір символізують майбутню реалізацію ваших честолюбних бажань і незаслужений успіх. Блискучий під сонцем сніжний пейзаж означає, що неласкава досі фортуна розташується до вас, і ви досягнете настільки довго очікуваної влади. Дівчині, якій наснилося, що вона котиться в санях по снігу, належить відстоювати свого обранця. Побачена у сні гра в сніжки віщує судову тяжбу з родичами.

Якщо вам приснилося, що ви загубилися в снігах, - приготуйтеся до тривалої смузі невдач.

Циганський сонник

Легкий снігопадсимвол достатку. Сильний снігопад - попередження:

Проявіть обережність.

Бачити пониклі під вагою снігу гілки дерев - ви знаходитеся під чиїмось тиском. Граючі в снігу діти - ви будете справедливо винагороджені.

Сонник Шувалової

Символ, з одного боку, чистоти і непорочності, а з іншого - холодності і бездушності. Падаючий сніг символізує віру людини у свою чистоту або вказує на страх втратити цю якість. Образ людини, що йде по незайманому снігу і топтали стежку або прибирати сніг, символізує бажання подолати свою холодність або відмовитися від непорочності і вступити в сексуальний контакт. Брудний сніг вказує на почуття провини на сексуальному грунті, а також на приписування негативних якостей свого партнера. Тане сніг символізує несвідоме бажання бути більш природним, сексуально активним, втратити контроль над собою.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Бачити у сні землю, вкриту снігом, - знак благополуччя:

Ви збережете незаплямовану репутацію, незважаючи на спроби ворогів очорнити Вас. Прогулянка уві сні по снігу зі своєї судженої означає, що Ваша обраниця обдарує Вас добром і ласкою. Хороший сон - побачити, що Вас застиг сніговий буран і налякав Вас. Це означає, що доля приготувала Вам нелегке випробування, але Ви чудово впораєтеся з усім і здолаєте негаразди.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Йде — незабаром буде велика удача і вигода;

Лягає на Вас - успіх у всіх справах;

Покриває Ваш будинок і двір - траур;

Падає, не торкаючись Вашого тіла, - траур по старшим членам сім'ї.

Любовне побачення;

Йти по снігу - приємне здивування.

Бачити у сні землю, вкриту снігом, - знак благополуччя:

Ви збережете незаплямовану репутацію, незважаючи на спроби ворогів очорнити Вас. Прогулянка уві сні по снігу зі своєї судженої означає, що Ваша обраниця обдарує Вас добром і ласкою. Хороший сон - побачити, що Вас застиг сніговий буран і налякав Вас. Це означає, що доля приготувала Вам нелегке випробування, але Ви чудово впораєтеся з усім і здолаєте негаразди.

Білий, чистий — до лікарні, потрапите по хворобі в стаціонар, якщо уві сні присутні інші люди, то чиясь хвороба торкнеться вас опосередковано. Сірий, брудний, що тане - до одужання від дрібних захворювань:

Алергії, застуди, вивиху. Грати в сніжки, будувати зі снігу - легеневі захворювання, застуда, ангіна.

Сніг опадпечаль, хвороба близьких.

Бачити — зміна в житті бродити по снігу - потрапиш в біду падаючий - перешкоди впасти в сніг - труднощі в справах тане - хороші види у великих кучугурах - щастя.

Символізує застій, ригідність, фригідність.

Якщо Вам сниться сніг - значить, поки у Вашому житті немає справжніх бід, будь то хвороба або службові негаразди.

Якщо уві сні Вас наздогнав буран - значить, Вас очікують печаль л розчарування через неможливість порадіти тому, чого Ви довго чекали. Цей сон завжди супроводжується душевним сум'яттям.

Якщо Ви у сні їсте сніг - Вас чекає крах ідеалів.

Якщо Вам сниться брудний сніг - значить, Ваша гординя буде упокорення і Ви Примиріться з тим, хто буде Вас зарозуміло нехтувати.

Якщо Вам присниться тане сніг - значить, Ваш страх обернеться радістю.

Якщо у сні Ви дивитеся через скло на падаючий великими пластівцями сніг - це передвістя того, що Ви посваритеся з коханою і Ваше відчуження посилиться грошовими труднощами.

Бачити у сні сніжні вершини гір вдалині означає, що Ваші честолюбні бажання принесуть Вам незаслужений успіх.

Якщо Вам сниться блискучий під сонцем сніжний пейзаж - значить, неласкава до Вас фортуна підкориться Вам і Ви будете розташовувати владою.

Якщо дівчині сниться, що вона котиться в санях по снігу, - значить, їй належить подолати сильний опір, відстоюючи свого обранця.

Якщо Вам присниться гра в сніжки - це передвіщає Вам сімейну тяжбу з безсовісними нащадками і Ваша позиція повинна бути добре обгрунтована, щоб справедливість виявилася на Вашій стороні.

Якщо Вам сниться, що Ви загубилися в снігах або не можете вибратися звідкись через сніжні замети, - значить, Вас очікує тривала низка невдач.

Бачити сніг — поки у Вашому житті немає справжніх бід, будь то хвороба або службові негаразди;

Вас наздогнав буран - печаль, розчарування через неможливість порадіти тому, чого Ви довго чекали, душевне сум'яття;

Є снігкрах ідеалів;

Брудний сніг — Ваша гординя буде упокорення і Ви Примиріться з тим, хто буде Вас зарозуміло нехтувати;

Тане сніг — Ваш страх обернеться радістю;

Дивитися через скло на падаючий великими пластівцями сніг - сварка з коханою, Ваше відчуження посилиться грошовими труднощами;

Бачити сніжні вершини гір вдалині - Ваші честолюбні бажання принесуть Вам незаслужений успіх;

Блискучий під сонцем сніжний пейзаж - неласкава до Вас фортуна підкориться Вам і Ви будете розташовувати владою;

Для дівчини — котиться в санях по снігу - Вам належить подолати сильний опір, відстоюючи свого обранця;

Гра в сніжки - сімейна тяжба з безсовісними нащадками і Ваша позиція повинна бути добре обгрунтована, щоб справедливість виявилася на Вашій стороні;

Загубитися в снігах або Ви не можете вибратися звідкись через сніжні замети - тривала низка невдач.

Також Див. Скло, Гора, Сонце, Сани.

До родючості.

Якщо Вам сниться сніг, то це означає, що, незважаючи на видиме благополуччя, Вас очікують неприємності в справах і проблеми зі здоров'ям.

Бачити у сні заметіль означає крах надій, печаль і розчарування. Постарайтеся не втратити силу духу.

Якщо Ви їсте сніг, то чекайте невдач при здійсненні задуманого.

Якщо Вам сниться брудний сніг, то це пророкує ущемлене самолюбство. Можливо, Ви будете шукати примирення з людиною, яка дивиться на Вас звисока.

Бачити тане сніг означає, що Ваші страхи безпідставні. Скоро у Вас з'явиться привід для радості.

Якщо Вам сниться, що Ви з вікна спостерігаєте за падаючими пластівцями снігу, то в житті Вам доведеться зіткнутися з фінансовими проблемами, викликаними ускладненням відносин з коханою людиною.

Бачити у сні засніжені гірські вершини означає, що Ваші амбіції не допоможуть Вам у досягненні мети.

Сніг, блискає на сонці, означає, що Ви впораєтеся з усіма труднощами і досягнете успіху.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона катається на санках, то в житті це може означати масу проблем на шляху до її коханому.

Якщо Вам сниться, що Ви граєте в сніжки, то наяву Вам доведеться відстоювати свої інтереси. Однак Ви ризикуєте програти, якщо не будете досить впевнені в своїх силах.

Сон, в якому Вас занесло снігом, означає, що на Вашому життєвому шляху Вас чекає безліч неприємностей.

Кажуть, як сніг сниться, то це буде який-небудь сміх з когось.

Якщо сниться зима, сніг, то це, кажуть, що вже хтось когось розлюбив.

Якщо сниться людині, яка ходить босими ногами по снігу, то це ознака того, що впаде у великі бідності.

Снігнесподіванка. Як відчуєш, то за плечима мороз буде дерти.

Сніг — благополучно все буде.

Сніг — любовне побачення;

Йти снігом — приємне здивування.

Східний жіночий сонник

Яким би не був сон, але якщо в ньому всюди лежить сніг - ситуація обернеться сміхом, все несерйозно.

Сонник Езопа

Сніг — означає раптовість або обман. Це пов'язано з природою явища:

В народі сніг сприймався як несподіванка, порівняння з цукром минає з зовнішнього вигляду снігу і недоступності цукру простому народу.

Намагатися розібрати що за вікном:

Сніг або дощ - ви прагнете робити життя по своїм законом, хоча усвідомлюєте, що неминучість сильніше вас.

Бачити у сні абсолютно рівне полотно снігу без будь-яких слідів - вам не вдасться з'ясувати те, що викликає інтерес, тому що в цій справі все проти вас;

Покладайтеся на інтуїцію, тому що підказок не буде.

Бачити у сні, що в цукорниці лежить сніг - до несподіваного каверзи з боку близьких.

Бачити у сні, що в літній день пішов рясний сніг з великими пухнастими сніжинками - вам належить приємно здивуватися;

Чекайте сюрпризу;

Життя повернеться до вас у несподіваному ракурсі;

Ви не підозрюєте про перспективи, але вони незабаром відкриються в найнесподіваніший момент.

Вам пропонують купити сніг, який випадав два роки тому - ви станете предметом уваги людини, в якому ви сильно потребували деякий час назад, але не отримали від нього підтримки і не дочекалися відповіді на прохання.

Бачити, як людина замітає на снігу сліди - до підозр, неспокою, нервового стану і небажанню спілкуватися зі старими знайомими.

Бачити зайця, який плутає сліди на снігу - до обмірковування складного, скрутного і досить делікатного питання, який можна буде вирішити тільки набравшись сміливості.

У сні ліпити снігову фігуру - вам не вистачає часу, щоб реалізувати бажання займатися хобі;

Вам здається, що ви займаєтеся не своєю справою.

Грати в сніжки - вам належить близьке спілкування з дітьми, з друзями дитинства;

Доведеться пригадати навички, якими ви давно не користувалися.

Розтоплювати сніг — належить докласти багато зусиль, щоб домогтися бажаного результату;

Не сподівайтеся на швидкий успіх;

Легкий прибуток.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиметал, вода. Стихії - сухість, холод. Емоції - смуток, страх. Органи - легені, товста кишка, нирки, сечовий міхур. Планети - Венера, Меркурій. Тримати лід / сні г в руках / стояти босими ногами, хоча відчувається холод, і мерзнути, хоча ніщо зовнішнє не заважає піти - символічне прояв внутрішнього страху, депресії та апатії. Лід або сніг уві сні в руках тримати / стояти босими ногами - інь-стан холоду зовні як відображення внутрішніх процесів. Підпорядковуючої нирки стихія - холод. Нирки бояться холоду, і в нирках зберігається воля людини до життя. Зовнішні хвороби холоду послаблюють волю людини, а втрата внутрішнього контролю над собою викликає сновідческіе образ льоду й снігу, на яких стоїть і добровільно мерзне сновидець.

Сон не можна назвати зовсім несприятливим:

Власний організм, ще маючи силу волі до опору, попереджає сновидця, що неволодіння своїми емоціями відкриває двері хвороби нирок при вже ослаблених легких. Занепад внутрішніх сил призводить і до безладу в справах, і тоді депресія стане загрожує заморозити життя стихією. Але ще не пізно. Піти з холоду, зі снігу - почати боротися, шукати вихід із тупикової ситуації. Колоти лід, розтоплювати лід / сніг і пити воду-це символ початку виходу з психологічного глухого кута:

Прояв внутрішніх сил, відновлення балансу між теплом і холодом, відновлення правильної циркуляції крові в каналах серця (тепло) і нирок (холод). Вода від розтопленого снігу і льоду вважається найкориснішою для здоров'я (жива вода), тому в хвороби сон передвіщає одужання.

Сон сприятливий і після навіть важкої зими обіцяє хорошу для сновидця весну. Смоктати лід і сніг, щоб задовольнити потребу у воді - у ослабленого організму не вистачає сил розірвати бігає по колу патологічну фізично і психологічно ситуацію. Організм намагається отримати приплив свіжої енергії за всяку ціну і втрачає останнє тепло.

Сон передвіщає невдачі або хворобу і радить, щоб цього не сталося, відпочити, набратися сил і перевірити вибір мети і засобів її досягнення. Радіти уві сні холоду, відчувати уві сні перебільшену потреба в ньому / гуляти босоніж по снігу / обсипати себе снігом - все це означає небезпечний надлишок емоцій, пожежа яких намагаються погасити холодом ззовні. Внутрішні можливості сновидца (і він знає це) перевищують зовнішні можливості реалізації. Зовнішній холод є символ адекватності, тверезості, заспокоєння, порівняння бажаного і можливого. Холод заморозить загрожують самовпевненістю надлишки впевненості в собі, що дозволить скласти адекватний реальності план дій.

Сон сприятливий:

У організму є сили не тільки відновлювати внутрішній баланс, але і попереджати його можливе порушення, адекватність гарантія успіху і здоров'я. Але все ж сновидінню слід бути більш стриманим і уникати наполеонівських планів. Дивитися на простору льоду та снігу із заспокоєнням і задоволенням-сприятливо:

Це відповідність ритмів організму зимового сезону і здорові нирки. Зі страхом, смутком і тугою дивитися, особливо в сутінки-несприятливо:

Ослаблений організм, невідповідність власних ритмів зимового сезону, слабкі нирки і легені.

Сонник Здоров'я

Падаючий снігсимвол прийдешніх життєвих змін;

Йти по глибокому і снігу - знак можливої загрози життю і травматизму, а також конфліктної , стресовій ситуації;

Ходити босоніж по снігу - вам не вистачає близькості до природи, організму - вам не вистачає близькості до природи, загартовування організму необхідно як засіб підвищення опірності до хвороб;

Бачити талий сніг - до сприятливому розвитку життєвої ситуації.

Американський сонник

Снігочищення. Чистота. Невинність. Чисте початок;

Новий погляд на світ;

Нові починання.

Східний сонник

Яким би не був сон, але якщо в ньому всюди лежить сніг - ситуація обернеться сміхом, все несерйозно.

Дитячий сонник

Білий сніг в твоєму сні - означає покрив смерті, який остудить жар твого серця. Можливо розчарування в близькій людині.

Ідіоматичний сонник

«Як сніг на голову» - раптовість події або несподіваний гість;

«сніговик», «сніжна королева», «грати в сніжки» - радість;

«сніг»символ чистоти і холоду.

Імператорський сонник

Тримати лід / сні г в руках / стояти босими ногами, хоча відчувається холод, і мерзнути, хоча ніщо зовнішнє не заважає піти - символічне прояв внутрішнього страху, депресії та апатії.

Лід або сніг уві сні в руках тримати / стояти босими ногами - відображення внутрішніх процесів. Зовнішні хвороби холоду послаблюють волю людини, а втрата внутрішнього контролю над собою викликає сновідческіе образ льоду й снігу, на яких стоїть і добровільно мерзне сновидець.

Сон не можна назвати зовсім несприятливим:

Власний організм, ще маючи силу волі до опору, попереджає сновидця, що неволодіння своїми емоціями відкриває двері хвороби нирок при вже ослаблених легких. Занепад внутрішніх сил призводить і до безладу в справах, і тоді депресія стане загрожує заморозити життя стихією. Але ще не пізно ....

Піти з холоду, зі снігу - почати боротися, шукати вихід із тупикової ситуації. Колоти лід, розтоплювати лід / сніг і пити воду-це символ початку виходу з психологічного глухого кута:

Прояв внутрішніх сил, відновлення балансу між теплом і холодом, відновлення правильної циркуляції крові в каналах серця (тепло) і нирок (холод).

Смоктати лід і сніг, щоб задовольнити потребу у воді - у ослабленого організму не вистачає сил розірвати бігає по колу патологічну фізично і психологічно ситуацію. Організм намагається отримати приплив свіжої енергії за всяку ціну і втрачає останнє тепло.

Сон передвіщає невдачі або хворобу і радить, щоб цього не сталося, відпочити, набратися сил і перевірити вибір мети і засобів її досягнення.

Радіти уві сні холоду, відчувати уві сні перебільшену потреба в ньому / гуляти босоніж по снігу / обсипати себе снігом - все це означає небезпечний надлишок емоцій, пожежа яких намагаються погасити холодом ззовні. Внутрішні можливості сновидца (і він знає це) перевищують зовнішні можливості реалізації.

Зовнішній холодє символ адекватності, тверезості, заспокоєння, порівняння бажаного і можливого. Холод заморозить загрожують самовпевненістю надлишки впевненості в собі, що дозволить скласти адекватний реальності план дій.

Сон сприятливий:

У організму є сили не тільки відновлювати внутрішній баланс, але і попереджати його можливе порушення, адекватність гарантія успіху і здоров'я. Але все ж сновидінню слід бути більш стриманим і уникати наполеонівських планів.

Дивитися на простору льоду та снігу із заспокоєнням і задоволенням - сприятливо:

Це відповідність ритмів організму зимового сезону і здорові нирки.

Зі страхом, смутком і тугою дивитися, особливо в сутінки - несприятливо:

Ослаблений організм, невідповідність власних ритмів зимового сезону, слабкі нирки і легені.

Місячний сонник

Сніг — до родючості.

Малий сонник Велесів

Снігсміх, праці, прибуток, несподіванка, любовне побачення, до добра / кінець любові;

Не в свій час - марні справи, невдача;

Ходити по снігу - приємне здивування, бенкетувати / смерть в селі;

Збирати — тяжба;

Вмиватися — виконання бажаного.

Новітній сонник

Сніг — до розставання з коханою людиною.

Слов'янський сонник

Сніг — до швидкої радості.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться сніг - значить, поки у Вашому житті немає справжніх бід, будь то хвороба або службові негаразди.

Якщо уві сні Вас наздогнав буран - значить, Вас очікують сум і розчарування через неможливість порадіти тому, чого Ви довго чекали. Цей сон завжди супроводжується душевним сум'яттям.

Якщо Ви у сні їсте сніг - Вас чекає крах ідеалів.

Якщо Вам сниться брудний сніг - значить. Ваша гординя буде упокорення і Ви Примиріться з тим, хто буде Вас зарозуміло нехтувати.

Якщо Вам присниться тане сніг - значить. Ваш страх обернеться радістю.

Якщо уві сні Ви дивитеся через скло на падаючий великими пластівцями сніг - це передвістя тоги, що Ви посваритеся з коханою і Ваше відчуження посилиться грошовими труднощами.

Бачити уві сні сніжні вершини гір вдалині означає, що Ваші честолюбні бажання принесуть Вам незаслужений успіх.

Якщо Вам сниться блискучий під сонцем сніжний пейзаж - значить, неласкава до Вас фортуна підкориться Вам і Ви будете розташовувати владою.

Якщо дівчині сниться, що вона котиться в санях по снігу - значить, їй належить подолати сильний опір, відстоюючи свого обранця.

Якщо Вам присниться гра в сніжки. - Це передвіщає Вам сімейну тяжбу з безсовісними нащадками і Ваша позиція повинна бути добре обгрунтована, щоб справедливість виявилася на Вашій стороні.

Якщо Вам сниться, що Ви загубилися в снігах або не можете вибратися звідкись через сніжні замети - значить, Вас очікує тривала низка невдач.

Сонник XXI століття

Якщо сніг сниться вам взимку - такий сон нічого не означає.

Повсякчас інший час року сніг уві сні - до перешкоди, збитку, втрату, тяжбі.

Бачити у сні, як блищить і переливається сніг на сонці - означає, що вас чекає новина або приємне здивування.

Бачити у сні падаючий сніг - до отримання хорошого звістки, тане сніг - до відродження надій і почуттів.

Ходити у сні босоніж по снігу - до відсутності грошей.

Якщо уві сні сніг лягає на вас - до успіху у всіх справах.

Бачити у сні сніг для землевласників - до родючості.

Обрушилася зі сніжних гір лавина - до неприємних новин.

Якщо лавина обрушиться на вас - значить, вам відповідять взаємністю.

Бачити або ліпити уві сні сніговика - означає хороші види на майбутнє, пов'язані зі зміною в житті.

Мороз бачити уві сні:

Влітку — до грому;

Взимку — до тепла або дощу.

Якщо ви бачите заморозки уві сні - це говорить про те, що всі ваші справи підуть геть погано. Все, за що б ви зараз не взялися, будуть переслідувати одні невдачі. Зараз не ваш час для будь-яких починань. Відкладіть все на більш кращі часи.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні сніг - благополучне життя, в якій немає місця великим тривогам і небезпекам.

Якщо уві сні ви бачите, що сніг падає великими пластівцями - це знак того, що ви зможете помиритися з коханою.

Якщо ж ви бачите уві сні, що сніг йде щільною стіною - наяву ви зможете уникнути фінансових труднощів.

Якщо ж уві сні ви дивитеся на засніжені вершини - ваші бажання штовхають вас до дій.

Якщо ж вам сниться, що ви піднімаєтеся на сніжну вершину - це знак того, що вас чекає успіх.

Якщо вам сниться, що ви граєте в сніжки - наяву вам належить веселе застілля, приємне проведення часу з цікавими людьми.

Якщо ж вам сниться, що ви йдете проти снігу - наяву вам належить тяжба, але благополучний результат справи вам забезпечений.

Бачити у сні сніг - до сміху.

Якщо потрапити в снігопад - буде багато веселощів. У житті чекає «хороша» смуга, все вам буде вдаватися, все вийде.

Бачити кучугури снігу - до змін на краще.

Якщо ви побачили уві сні, як падають окремі сніжинки - вас чекає приємне проведення часу з коханою людиною, а якщо ви незаміжня, то благополуччя в сімейному житті.

Якщо сніг летить і іскриться - багато веселощів буде на якомусь домашньому святі.

Якщо бачити сніг, що покриває рівною пеленою великий простір - це означає, що тривалий час вас не турбуватимуть жодні проблеми і неприємності.

А бачити уві сні тане сніг - означає, що перш ніж приступити до здійснення своїх планів, слід привести в порядок свої думки і почуття.

Якщо ж сніг буде брудний - настрій вам зіпсують плітки.

Якщо бачити брудний сніг у сні з середи на четвер - хтось навмисно розпускає брудні плітки, щоб перешкодити вашому просуванню по службі.

Якщо ж такий сніг присниться з суботи на неділю - буде обвинувачено хтось з найближчих родичів.

Відчувати уві сні дотик снігу - пережити захоплюючу любовну пригоду.

Якщо ж бачити уві сні то сніг, то дощ - значить належить разом з хорошими новинами дізнатися і погані.

Якщо спочатку бачити сніг, а потім дощ - радість зміниться печаллю.

Змітати уві сні сніг рукою - попередження про те, що ваші проблеми залежать тільки від вас. Ви щось робите неправильно і тому ваше життя може змінитися в гіршу сторону.

Сонник для стерви

Сніг — благополуччя на службі і удома.

Брудний сніг — тобі доведеться поступитися своєю гордістю і поступитися тому, хто сильніший за тебе.

Заметіль, сніговий буран - печаль і смуток, нерадісне очікування.

Великі, великі сніжинки - сварка з коханим, матеріальні труднощі.

Великі замети, засніжені дерева - доля повернеться до тебе, і прийде довгоочікувана удача.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Білий сніг у сні, якщо він легкий і чистий - передвіщає вам спокій і умиротворення. Особливо добре бачити залитий сонцем сніжний пейзаж.

У той же час, холодний і колючий сніг - знак розчарування. Такі сни часто віщують сварку з близькими людьми.

Сильний снігопад у сні - означає, що наяву ви допустили якийсь недогляд, і неприємності можуть виявитися несподіваними для вас.

Брудний сніг — підказує, що зайва холодність у відносинах або зарозумілість можуть стати причиною серйозного конфлікту, що негативно позначиться на вашому положенні.

Снігові вершини високих гір - знак непомірних амбіцій і надмірної гордості. Можливо, ваша енергія і дозволить вам домогтися високого положення, але щастя це вам не принесе.

Тане сніг — вірний знак закінчення неприємностей. Після такого сну вам впору чекати поліпшень.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Зчищати сніг з даху - до нестями.

Талий сніг — до поліпшення відносин.

Сніг — до охолодження почуттів.

Жменю снігу — до самотності.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Зчищати сніг з даху - до зміни місця проживання.

Талий сніг — талий сніг сниться до негоди.

Сніг — насувається старість.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Зчищати сніг з даху - до втрати покровителя.

Талий сніг — до повернення любові.

Сніг — буде переживання через любов.

Сонник від А до Я

Бачити у сні рясний снігопад - настають великі зміни у вашій кар'єрі. Колючий сніг із сильним вітром віщує перешкоди в коханні.

Сніг , який намело величезні кучугури, - на щастя і успішному ходу справ.

Ходити по щойно випав першим сніжком означає легкість, з якою здолаєте всі перешкоди. З трудом пробиратися через глибокий сніг, провалюючись у нього по пояс, віщує біду з друзями. Впасти в сніг - до несподіваних ускладнень.

Бачити занесені снігом безкраї поля говорить про вашому прагненні поставити себе вище свого оточення, чого б вам це не коштувало.

Сніг , опушені дерева в безмовному зимовому лісі, - до неув'язка в новому проекті через недостатню фінансової опрацювання. Ходити по снігу на лижах - вас чекає весела вилазка за місто з шашликами на багатті і т.

Талий весняний сніг, покриті підмерзлою, немов скляній кіркою льоду ніздрюваті кучугури - такий сон означає, що ваші побоювання безпідставні і все обернеться як не можна більш вдало.

Сніг , що пливе на крижинах по річці, - пропустіть своє щастя через непомірною гордині і користолюбства.

Катати дітей на санчатах по утрамбованому сніжному насту - до везінню у всьому, по мокрій сніговій жиже - належить захищати свої інтереси у впертій боротьбі з сильним противником. Брудний сніг - знак, що передвіщає сімейні негаразди, посилені грошовими проблемами.

Ліпити уві сні снігову бабу - ваше честолюбство буде ущемлено, будувати снігову фортецю - до змінному успіху в боротьбі за владу або розділ сфер впливу. Грати в сніжки - невдячні діти доставлять безліч турбот і неприємностей.

Бачити сніг, що падає серед літа, - передвістя несподіваних подій, через які всі плани полетять шкереберть.

Сонник Мандрівника

Сніг ідерадість;

Побачення;

Йти по заметах - труднощі.

Сонник Таро

Сніг — конфліктні ситуації.

Сонник Фрейда

Снігє символом сім'явипорскування і запліднення.

Якщо жінка потрапила в снігопад - вона хоче мати дитину.

Якщо чоловік потрапив в снігопад - він схильний до занять онанізмом.

Якщо жінка ховається від снігопаду - вона боїться небажаної вагітності.

Якщо чоловік переховується від снігопаду - у нього проблеми з потенцією.

Гори або ландшафти, покриті снігом - символізують ваше спільне бажання мати дітей.

Середньовічний сонник

Побачити сніг — до радості.

Український сонник

Кажуть, як сніг сниться - це буде який-небудь сміх з когось.

Якщо сниться зима, сніг - це, кажуть, що вже хтось когось розлюбив.

Якщо сниться людині, яка ходить босими ногами по снігу - це ознака того, що впаде у великі бідності.

Універсальний сонник

Яким би гарним і зачаровує не був сніг, коли його занадто багато - він може стати стихійним лихом.

Сніг також символізує - індивідуальність, так як не існує двох однакових сніжинок.

Сон може нагадувати вам про те, що ви унікальні.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться сон, в якому ви їсте сніг, це означає, що ви розчаруєтеся як в своєму обранцеві, так і в любові взагалі.

Дівчина, якій сниться, що вона їде по снігу в санях, наяву буде боротися за любов свого обранця.

Дивитися на падаючий сніг через скло - знак сварки з коханою (коханим).

Теткінскій сонник-2012

Снігвідображення чистоти помислів. Відображення заморожених почуттів і / або емоцій.

 
Відноситься до тем: