Сонник «Лід»

Сонник Міллера

Приснившийся лід — це передвісник великої кількості лих. У найдорожчому і найважливішому для вас справі якісь злісні люди будуть прагнути заподіяти шкоду, збитки. Що пливе з потоком прозорої води лід сниться до закінчення щасливого періоду вашого життя, причиною чого стане людська заздрість.

Ходити по льоду - такий сон пророкує, що швидкоплинні радості можуть позбавити вас не тільки душевного спокою, але і доброго імені в очах оточуючих.

Для молодої жінки цей сон повідомляє, що її від ганьби відділяє лише один маленький крок.

Бурульки на даху будинку - це майбутня злидні і повсякденність, позбавлена комфорту. Ще одне значення сну - погіршення здоров'я.

Просто бурульки сняться до страждань.

Якщо у вашому сновидінні бурульки «оселилися» на вічнозелених деревах, це означає, що нагороди, яких ви насправді не заслужили, злегка затьмарять ваше блискуче майбутнє.

Готувати уві сні лід - через вашого безмежного егоїзму ви зазнаєте невдачі в справах.

Гризти лід або бурульки, пити воду з льодом - до ймовірної хвороби.

Купання у крижаній воді сниться до того, що ви будете жити в задоволенні, яке перерветься через якогось непередбаченого події.

Сонник Цветкова

Неприємність;

Багато труднощів;

Ворожість (темна ожеледиця).

Сонник Міс Хассе

Бачитиперешкоди різного роду ходити по них - вдале перешкода;

Розбитися — дізнаєшся багато страху;

Бачити в лісі - марні зусилля, ілюзорні надії.

Езотеричний сонник

Приснившийся лід — це охолодження. Є лід - ваші емоції охолонуть:

Ви нарешті припините хвилюватися, ревнувати, ненавидіти. Крижане поле - символ спокою, душевного відпочинку. Розколотий лід, льодохід - вас буквально захлиснуть емоції, поклавши край вашому спокою. Хтось тримав чи їв лід - важливий для вас человекпочувствует до вас байдужість.

Сонник Менегетті

Означає ригідність, фригідність. Ригідність (лат. rigidus - жорсткий, твердий) - утрудненість або нездатність у зміні наміченого суб'єктом поведінки в умовах, об'єктивно вимагають його перебудови. Фригідність (від лат. frigidus - холодний) - сексуальна холодність, що виявляється в зниженні або відсутності лібідо, специфічних сексуальних відчуттів.

Французький сонник

Лід вважається добрим знаком, що передвіщає щасливу зустріч.

Англійський сонник

Бачити у сні лід - завжди погано. Він провіщає занепад в торгівлі, невдалу гру на біржі, невдачі в підприємництві. Він вказує також, що Ваш нинішній пристрасний коханий скоро охолоне до Вас і покине Вас. Морякам цей сон - загрожує нещастям на море. Цей сон поганий і для фермера - якому належить пережити страшний неврожайний рік.

Сонник Симона Кананіта

Лідзбиток, втрата.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Заморожені емоції. Йти по тонкому льоду - означає ризикувати або знаходитися в підозрілій ситуації. Ковзати по льоду - означає не бути впевненим у собі, не відчувати твердого грунту під ногами.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Лід може бути символом замерзлих емоцій. Виражайте себе і всі свої емоції. Говоріть від усього серця відкрито і вільно. Йти по тонкому льоду - означає ризикувати або знаходитися в сумнівних обставинах. Дослідіть своє життя, чи немає в ній області, тільки що здається надійною, але на ділі сумнівною. Ковзати по льоду - означає не бути впевненим у собі, не відчувати твердого грунту під ногами. (См. також Вода).

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що лід тане, що відбуваються навколо події ніяк не вплинуть на ваш спосіб життя. Щоб ні одне потрясіння вас не торкнулося, капніть в склянку води краплю крові, після чого заморозьте воду і віднесіть на цвинтарі. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви йдете по льоду, ви дуже сильно зараз ризикуєте. Щоб не виникло жодних проблем, проковтнете вранці невеликий шматочок льоду.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Лід бачититурботи про сім'ю / неприємність в справах / поганий порадник. Його в домі мати - біда. Йти по тонкому льоду і боятися - життя, доля чи душа на грані чогось темного і неясного.

Лід тріснув під тобою, але ти вискочив - неприємність пройде стороною. По слизькому льоду йти - доведеться балансувати між людьми, складно відносяться один до одного / помилковий тон у відносинах / вибраний невірний шлях / ризик. За тане льоду йти - несвоєчасне потепління у відносинах з людьми, образившись тебе. Ополонку бачити - небезпека. В ополонку провалитися - небезпека для життя / твій порив почуттів буде не зрозумілий / зустрінеш обман і образу.

Новий сімейний сонник

Лід сниться до нещасть. Наприклад, недоброзичливці нашкодять у важливому для вас справі.

Лід , що пливе в потоці чистої води, говорить, що чужа заздрість покладе край вашому щастю. Проходжувалися уві сні по льоду - доведеться ризикнути своїм спокоєм і повагою інших через швидкоплинних радощів.

Приснилося , що робите лід, - втихомирите свій егоїзм, інакше вам не уникнути невдачі в справах. Купання у крижаній воді обіцяє задоволення, яке буде перервано якимось подією.

Циганський сонник

Символізує невиправдане довіру. Секретів, якими ви з кимось поділилися, більше не існує. Див. також Бурульки.

Сонник Шувалової

Символ холодності, відсутність почуттів або закінчення якихось відносин. але найбільший сенс має не сам цей образ, а то дія, яка пов'язана з ним або розгортається навколо нього.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Бачити у сні лід - завжди погано. Він провіщає занепад в торгівлі, невдалу гру на біржі, невдачі в підприємництві. Він вказує також, що Ваш нинішній пристрасний коханий скоро охолоне до Вас і покине Вас. Морякам цей сон загрожує нещастям на море. Цей сон поганий і для фермера, якому належить пережити страшний неврожайний рік.

Східний жіночий сонник

Приснився лід — будь готова до незгод і побоюйся удару в саме вразливе місце. Сон, в якому ти бачиш крижини в потоці чистої води, означає:

Твоє безтурботне існування може бути затьмарена заздрісними друзями.

Якщо ти йдеш по льоду - не виключено, що ти з власної волі расстанешься зі звичною комфортним життям. Молоду жінку сон, в якому вона йде по льоду, попереджає:

Їй варто бути обачнішими у своїх вчинках, бо своєю поведінкою вона може привернути до себе занадто багато уваги оточуючих. Бурульки на будинках сняться до злиднів і нестачі затишку. Також можливе погіршення здоров'я. Бурульки на паркані віщують можливі страждання душі і тіла. Бурульки на деревах означають, що твої перспективи стануть ще похмуріше. Бурульки на хвойних деревах ставлять під сумнів твоє блискуче майбутнє. Сон, в якому ти робиш лід, попереджає:

Ти ризикуєш потерпіти невдачу через свого егоїзму і самовпевненості. Смоктати лід - до хвороби. Сон, в якому ти п'єш воду з льодом, попереджає:

Твоє легковажність може призвести до серйозних наслідків і хвороб.

Якщо ти купаєшся в крижаній воді - тобі не варто особливо розраховувати на запланований відпочинок, він може бути перерваний непередбаченими обставинами.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснився лід, то Вам слід бути готовим до незгод і побоюватися удару в саме незахищене місце.

Якщо Вам приснилися крижини в потоці чистої води, то наяву Ваше безтурботне щастя може бути затьмарена заздрісними друзями.

Якщо уві сні Ви йдете по льоду, то не виключено, що наяву Ви зробите різкий поворот і розлучитеся зі звичною комфортним життям.

Для молодої жінки сон, у якому вона йде по льоду, означає, що їй слід бути набагато обережніше в своїй поведінці, бо вона може привернути до себе занадто багато суспільної уваги. Бурульки на будинках сняться до злиднів і нестачі затишку. Також можливе погіршення здоров'я. Бурульки на паркані означають можливі страждання душа і тіла. Бурульки на деревах означають, що Ваші перспективи стануть ще більш похмурими. Бурульки на хвойних деревах віщують, що блискуче майбутнє буде приховано під тінню сумнівів. Сон, в якому Ви робите лід, попереджає про те, що наяву Ви ризикуєте зазнати невдачі через свого егоїзму і самовпевненості. Смоктати лід - до хвороби. Пити уві сні воду з льодом - попередження про те, що легковажність може призвести до серйозних наслідків і хвороб.

Якщо уві сні Ви купаєтеся у крижаній воді, то Вам не варто особливо розраховувати на запланований відпочинок, так як він може бути перерваний непередбаченими обставинами.

Сонник Мартина Задеки

Ліднещастя.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиметал, вода. Стихії - сухість, холод. Емоції - смуток, страх. Органи - легені, товста кишка, нирки, сечовий міхур. Планети - Венера, Меркурій. Тримати лід / сні г в руках / стояти босими ногами, хоча відчувається холод, і мерзнути, хоча ніщо зовнішнє не заважає піти - символічне прояв внутрішнього страху, депресії та апатії.

Лід або сніг уві сні в руках тримати / стояти босими ногами - інь-стан холоду зовні як відображення внутрішніх процесів. Підпорядковуючої нирки стихія - холод. Нирки бояться холоду, і в нирках зберігається воля людини до життя. Зовнішні хвороби холоду послаблюють волю людини, а втрата внутрішнього контролю над собою викликає сновідческіе образ льоду й снігу, на яких стоїть і добровільно мерзне сновидець.

Сон не можна назвати зовсім несприятливим:

Власний організм, ще маючи силу волі до опору, попереджає сновидця, що неволодіння своїми емоціями відкриває двері хвороби нирок при вже ослаблених легких. Занепад внутрішніх сил призводить і до безладу в справах, і тоді депресія стане загрожує заморозити життя стихією. Але ще не пізно. Піти з холоду, зі снігу - почати боротися, шукати вихід із тупикової ситуації. Колоти лід, розтоплювати лід / сніг і пити воду-це символ початку виходу з психологічного глухого кута:

Прояв внутрішніх сил, відновлення балансу між теплом і холодом, відновлення правильної циркуляції крові в каналах серця (тепло) і нирок (холод). Вода від розтопленого снігу і льоду вважається найкориснішою для здоров'я (жива вода), тому в хвороби сон передвіщає одужання.

Сон сприятливий і після навіть важкої зими обіцяє хорошу для сновидця весну. Смоктати лід і сніг, щоб задовольнити потребу у воді - у ослабленого організму не вистачає сил розірвати бігає по колу патологічну фізично і психологічно ситуацію. Організм намагається отримати приплив свіжої енергії за всяку ціну і втрачає останнє тепло.

Сон передвіщає невдачі або хворобу і радить, щоб цього не сталося, відпочити, набратися сил і перевірити вибір мети і засобів її досягнення. Радіти уві сні холоду, відчувати уві сні перебільшену потреба в ньому / гуляти босоніж по снігу / обсипати себе снігом - все це означає небезпечний надлишок емоцій, пожежа яких намагаються погасітьхолодом ззовні. Внутрішні можливості сновидца (і він знає це) перевищують зовнішні можливості реалізації. Зовнішній холод є символ адекватності, тверезості, заспокоєння, порівняння бажаного і можливого. Холод заморозить загрожують самовпевненістю надлишки впевненості в собі, що дозволить скласти адекватний реальності план дій.

Сон сприятливий:

У організму є сили не тільки відновлювати внутрішній баланс, але і попереджати його можливе порушення, адекватність гарантія успіху і здоров'я. Але все ж сновидінню слід бути більш стриманим і уникати наполеонівських планів. Дивитися на простору льоду та снігу із заспокоєнням і задоволенням-сприятливо:

Це відповідність ритмів організму зимового сезону і здорові нирки. Зі страхом, смутком і тугою дивитися, особливо в сутінки-несприятливо:

Ослаблений організм, невідповідність власних ритмів зимового сезону, слабкі нирки і легені.

Американський сонник

Йти по тонкому льоду - означає ризикувати або знаходитися в підозрілій ситуації.

Ковзати по льоду - означає не бути впевненим у собі, не відчувати твердого грунту під ногами.

Східний сонник

Приснився лід — будь готова до незгод і побоюйся удару в саме вразливе місце.

Сон, в якому ти бачиш крижини в потоці чистої води - означає:

Твоє безтурботне існування може бути затьмарена заздрісними друзями.

Якщо ти йдеш по льоду - не виключено, що ти з власної волі расстанешься зі звичною комфортним життям.

Молоду жінку сон, в якому вона йде по льоду - попереджає:

Їй варто бути обачнішими у своїх вчинках, бо своєю поведінкою вона може привернути до себе занадто багато уваги оточуючих.

Сон, в якому ти робиш лід-попереджає:

Ти ризикуєш потерпіти невдачу через свого егоїзму і самовпевненості.

Смоктати лід — до хвороби.

Сон, в якому ти п'єш воду з льодом - попереджає:

Твоє легковажність може призвести до серйозних наслідків і хвороб.

Якщо ти купаєшся в крижаній воді - тобі не варто особливо розраховувати на запланований відпочинок, він може бути перерваний непередбаченими обставинами.

Ідіоматичний сонник

«Ступати по тонкому льоду» - делікатне, небезпечне становище;

«холодний як лід» - безпристрасний, відчужена людина;

«холодні відносини» — віддаленість;

«лід у відносинах» - рассаваніе;

«заморозити переговори» — пригальмувати, відкласти.

Імператорський сонник

Колоти лід, розтоплювати і пити воду - це символ початку виходу з психологічного глухого кута:

Прояв внутрішніх сил, відновлення балансу між теплом і холодом, відновлення правильної циркуляції крові в каналах серця (тепло) і нирок (холод).

Вода від розтопленого снігу і льоду - вважається найкориснішою для здоров'я (жива вода), тому в хвороби сон передвіщає одужання.

Сон сприятливий і після навіть важкої зими обіцяє хорошу для сновидця весну.

Смоктати лід і сніг, щоб задовольнити потребу у воді - у ослабленого організму не вистачає сил розірвати бігає по колу патологічну фізично і психологічно ситуацію. Організм намагається отримати приплив свіжої енергії за всяку ціну і втрачає останнє тепло.

Сон передвіщає невдачі або хворобу і радить, щоб цього не сталося, відпочити, набратися сил і перевірити вибір мети і засобів її досягнення.

Малий сонник Велесів

Лід — до добра / невдача, втрата, смерть, неприємності, труднощі;

Перш часузбиток, зміна погоди або в житті;

В будинкунещастя;

Ходити по льоду - до родинам / до смерті;

Падати на льоду - віддана любов / небезпека;

Лід перейти — все буде добре, здоров'я;

Обломиться під тобою - зле, до невдачі;

Розбитивигода;

Тане — помреш скоро;

Чистийздоров'я;

Бруднийхвороба;

Крижинанебезпека, тяжка робота.

Новітній сонник

Лід — будете непохитні під час пояснення вам в любові.

Дрейфувати на крижині - опинитеся в ізоляції;

До серйозної сварки з людьми, на яких ви сподівалися.

Новий сонник 1918 р

Лід — неприємність, багато труднощів.

Снотолкователь

Лід у сні передвіщає чимало лих. Злісні люди будуть шукати нагоди нашкодити Вам в найдорожчому для Вас справі.

Бачити лід, що пливе в потоці чистої води, означає, що Вашому щастю наступив кінець, чому провиною буде чужа заздрість.

Бачити, що Ви проходжувалися по льоду, означає, що Ви ризикуєте своїм спокоєм і повагою інших через швидкоплинних радощів.

Для молодої жінки у сні проходжуватися по льоду - означає, що тільки тонка вуаль ховає її від ганьби.

Бурульки на даху будинків означають убогість і позбавлений комфорту побут. Цей сон пророкує також погіршення здоров'я.

Бурульки означають прийдешні страждання.

Бурульки на вічнозелених деревах - Ваше блискуче майбутнє буде затьмарено незаслуженими нагородами.

Бачити, що Ви робите лід, передвіщає Вам невдачу в справах, викликану Вашим невгамовним егоїзмом.

Якщо Вам сниться, що Ви гризете лід (бурульку) - Ви, може бути, занедужаєте. Те ж обіцяє сон, у якому Ви п'єте воду з льодом.

Купання у крижаній воді - обіцяє задоволення, яке раптово перерве якась подія.

Сонник XXI століття

Бачити у сні лід і перейти його - знак того, що все буде благополучно, а якщо він проломився - до неприємностей. Цей сон вказує насамперед на стан здоров'я.

Якщо ви йдете по тонкому льоду - це передвістя, що ви можете опинитися в небезпечній ситуації, накликати на себе неприємності необдуманим вчинком.

Іти в сні по слизькому льоду, боячись оступитися - означає наяву бути в оточенні людей, не вселяють довіру. Такий сон може бути застереженням:

Не подбавши про свою репутацію, можна втратити набагато більше, ніж здається на перший погляд.

Якщо уві сні ви бачите себе в оточенні величезних крижин - значить, ви зустрінетеся з перешкодами, які вимагають енергійних заходів.

Бачити лід в будинку - до неприємностей.

Ополонку бачити — до небезпеки.

В ополонку провалитися - означає, що вам загрожує небезпека для життя, ваш порив почуттів буде незрозумілий і ви зустрінете обман і образу.

Якщо спиться, що ви йдете по льоду, а стоїть літо - буде зміна в житті.

Сон, в якому ви бачите весняний льодохід на річці - знаменує вдале підприємство, пов'язане з ловом або торгівлею рибою.

Бачити уві сні айсберг - знак раптового, хоча й незначного, розлади травлення, яке може трапитися з вами в найближчі дні.

Бачити у сні мерзлоту - передвістя того, що ви даремно розтрачуєте свої сили та енергію, зараз у вас застій.

Сонник майбутнього

Лід — передвіщає лиха:

Злі люди будуть шукати нагоди нашкодити вам;

Якщо ви уві сні ходите по льоду - це означає, що ви ризикнете втратити спокій і повагу оточуючих через швидкоплинних радощів.

Сонник для стерви

Лідсмуток, печаль.

Ходити по льоду - не варто ризикувати своїм благополуччям і повагою з боку оточуючих людей через сумнівний і швидкоплинного захоплення.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Лід у сні - є віддзеркаленням вашої стриманості і холодності.

Якщо лід виглядає красиво, переливаючись в променях сонця - сон означає, що, проявивши стриманість в якомусь питанні, ви маєте всі шанси домогтися успіху.

Гори простого, непоказного льоду - часто віщують спад інтересу до якої-небудь справи або охолодження відносин з кимось із близьких вам людей.

Сон підказує, що причина цього, швидше за все, криється в вас.

Танучий лід у сні - дуже хороший знак. Найближчим часом ваші справи або стосунки з оточуючими можуть почати помітно поліпшуватися.

Сонник Морозової

Вибратися на лід - до поліпшення справ.

Ловити в ополонці рибу - зайнятися ризикованим, але вигідною справою.

Сонник від А до Я

Робити лід — передвіщає невдачу в справах через надмірне впертості і себелюбства.

Бачити у сні лід - передвіщає матеріальний збиток, втрату одного, невдачі в коханні.

Лід на річці - означає затримку в справі через підступів ворогів, що прагнуть нашкодити вам будь-якими шляхами.

Ходити по засніженому льоду - затіє підприємство, яке принесе бажаний дохід.

Кататися по льоду на ковзанах - означає, що вам загрожує втрата роботи або яких-небудь цінностей, якими ви дуже дорожите.

Провалитися в крижану ополонку - ризикуєте благополуччям близьких людей з егоїзму і прагнення наживи.

Бачити ополонку в льоду - означає марні зусилля по реалізації ілюзорних надій.

Робити в льоду лунку - наяву випробуєте сильний переляк.

Займатися уві сні підлідним ловом риби - наближається небезпека, яку ви можете вчасно на помітити.

Бачити весняний льодохід - означає, що вашому везінню приходить кінець і наступає смуга невдач.

Перебиратися з берега на берег, перестрибуючи з крижини на крижину - в реальності зробите божевільний вчинок, яких принесе вам погану популярність.

Танучий уві сні лід - означає, що справа, яка доставляє вам масу неприємностей, незабаром принесе вам радість і багатство.

Обледенілі гілки і дроти, унизані величезними бурульками - віщують тимчасові труднощі і хвороба, яку перенесете на ногах.

Смоктати або гризти лід або пити воду з льодом - до поганих вістей від далеких родичів.

Виявитися у сні в крижаній воді - випробуєте досаду в бесіді з людиною, яка не здатна вислухати вас і перериває співрозмовника на кожному слові.

Лід, обрушується з морозильної камери холодильника при розморожуванні - це знак вашої невдачі через нетерплячого прагнення випередити події.

Постраждати уві сні від ожеледі - значить, зустрінетеся з жінконенависником, серце якого відтане при знайомстві з вами.

Букс на льоду машина - передвіщає тяготи і злигодні, після подолання яких прикрі дрібниці життя перестануть виводити вас із себе, ви просто перестанете приймати з всерйоз.

Додавати лід у спиртні напої - знаменує поворотний пункт в ході вирішального для вас судового процесу.

Побачений у сні айсберг - до нічого не значущим у житті змінам.

Сонник Мандрівника

Лід — холодність у відносинах;

Неприступність улюбленої персони.

Сонник Таро

Лід — марні надії.

Тлумачний словник сновидінь

Лід у будинку - нещастя.

Давньоруський сонник

Неприємність, багато труднощів.

Бачити у сні лід - завжди погано. Він провіщає занепад в торгівлі, невдалу гру на біржі, невдачі в підприємництві.

Він вказує також, що Ваш нинішній пристрасний коханий скоро охолоне до Вас і покине Вас.

Морякам цей сон загрожує нещастям на море.

Цей сон поганий і для фермера, якому належить пережити страшний неврожайний рік.

Охолодження. Є — остигати. Ви перестанете хвилюватися;

Ненависть, ревнощі відпустять вас. Крижане поле - спокій, душевний відпочинок. Розколотий лід, льодохід - вашому спокою прийшов кінець, вас захлиснуть емоції. Хтось тримає, їсть - хтось, в кого ви зацікавлені, охолоне до вас, стане байдужий.

Бачити у сні лід - добрий знак, який обіцяє щасливу зустріч.

Означає ригідність, фригідність.

Ригідність (лат. rigidus - жорсткий, твердий) - утрудненість або нездатність у зміні наміченого суб'єктом поведінки в умовах, об'єктивно вимагають його перебудови.

Фригідність (від лат. frigidus - холодний) - сексуальна холодність, що виявляється в зниженні або відсутності лібідо, специфічних сексуальних відчуттів.

Лід у сні передвіщає чимало лих. Злісні люди будуть шукати нагоди нашкодити Вам в найдорожчому для Вас справі.

Бачити лід, що пливе в потоці чистої води, означає, що Вашому щастю наступив кінець, чому провиною буде чужа заздрість.

Бачити , що Ви проходжувалися по льоду, означає, що Ви ризикуєте своїм спокоєм і повагою інших через швидкоплинних радощів.

Для молодої жінки у сні проходжуватися по льоду - означає, що тільки тонка вуаль ховає її від ганьби. Бурульки на даху будинків означають убогість і позбавлений комфорту побут. Цей сон пророкує також погіршення здоров'я. Бурульки означають прийдешні страждання. Бурульки на вічнозелених деревах - Ваше блискуче майбутнє буде затьмарено незаслуженими нагородами.

Бачити , що Ви робите лід, передвіщає Вам невдачу в справах, викликану Вашим невгамовним егоїзмом.

Якщо Вам сниться, що Ви гризете лід (бурульки), - Ви, може бути, занедужаєте. Те ж обіцяє сон, у якому Ви п'єте воду з льодом. Купання у крижаній воді - обіцяє задоволення, яке раптово перерве якась подія.

Бачити — чимало лих, злобні люди будуть шукати нагоди нашкодити Вам в найдорожчому для Вас справі;

Лід, що пливе в потоці чистої води - Вашому щастю наступив кінець, чому провиною буде чужа заздрість;

Проходжуватися по льоду - Ви ризикуєте своїм спокоєм і повагою інших через швидкоплинних радощів;

Для молодої жінки - проходжуватися по льоду - тільки тонка вуаль ховає Вас від ганьби;

Бурульки на даху будинків - злидні, позбавлений комфорту побут, погіршення здоров'я;

Бурульки — прийдешні страждання;

Бурульки на вічнозелених деревах - блискуче майбутнє буде затьмарено незаслуженими нагородами;

Робити лідневдача у справах, викликану Вашим невгамовним егоїзмом;

Гризти лід (бурульки) - захворієте;

Пити воду з льодом - хвороба;

Купатися в крижаній воді - задоволення, яке раптово перерве якась подія.

Також Див. Вода, Дах, Відлига.

Якщо Вам приснився лід, то Вам слід бути готовим до незгод і побоюватися удару в саме незахищене місце.

Якщо Вам приснилися крижини в потоці чистої води, то наяву Ваше безтурботне щастя може бути затьмарена заздрісними друзями.

Якщо уві сні Ви йдете по льоду, то не виключено, що наяву Ви зробите різкий поворот і розлучитеся зі звичною комфортним життям.

Для молодої жінки сон, у якому вона йде по льоду, означає, що їй слід бути набагато обережніше в своїй поведінці, бо вона може привернути до себе занадто багато суспільної уваги.

Бурульки на будинках сняться до злиднів і нестачі затишку. Також можливе погіршення здоров'я. Бурульки на паркані означають можливі страждання душа і тіла. Бурульки на деревах означають, що Ваші перспективи стануть ще більш похмурими. Бурульки на хвойних деревах віщують, що блискуче майбутнє буде приховано під тінню сумнівів.

Сон, в якому Ви робите лід, попереджає про те, що наяву Ви ризикуєте зазнати невдачі через свого егоїзму і самовпевненості.

Смоктати лід — до хвороби.

Пити уві сні воду з льодом - попередження про те, що легковажність може призвести до серйозних наслідків і хвороб.

Якщо уві сні Ви купаєтеся у крижаній воді, то Вам не варто особливо розраховувати на запланований відпочинок, так як він може бути перерваний непередбаченими обставинами.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться лід у потоці чистої води, це обіцяє кінець подружньому щастю внаслідок заздрощів і інтриг суперників.

Дівчина, що гуляє по льоду, в реальному житті випробує ганьба і зрада.

Теткінскій сонник-2012

Лідвідображення якихось «слизьких» обставин.

 
Відноситься до тем: