Сонник «Відлига»

Сонник Міллера

Приснилася відлига, що тане через неї лід - такий сон означає, що зараз якесь діло є для вас джерелом виключно неприємностей і негативних емоцій, але вам не треба від нього відмовлятися, бо вже скоро воно привнесе у ваше життя багатство і почуття радості. Земля, відтає після тривалих морозів, сниться до удачі незабаром.

Французький сонник

Якщо Вам приснилася відлига, - сон пророкує розорення, горе, великі втрати.

Танучий уві сні лід означає, що справа, яка приносить Вам масу неприємностей, принесе Вам незабаром радість і багатство.

Бачити у сні землю, відтає після довгих морозів, означає швидку удачу.

Танучий лідсправа, яка приносить Вам масу неприємностей, принесе Вам незабаром радість і багатство;

Бачити землю, відтає після довгих морозів - удача.

Також Див. Лід, Мороз.

Якщо Вам приснилося, що на вулиці відлига і лід почав танути, то нарешті Ви зможете потиснути плоди свого тривалого і наполегливої праці.

Якщо у сні Ви бачите відталу після морозів землю, то наяву Вам посміхнеться удача.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви побачили, що "крига скресла", означає, що справа, що доставляє вам стільки неприємностей, в результаті принесе радість і багатство. Земля, відтає після довгої зими, сниться до удачі.

Новітній сонник

Відлига — сентиментальне настрій.

Сучасний сонник

Бачити у сні тане лід - означає, що справа, доставить вам багато клопоту і розчарувань, незабаром стане вигідним і принесе задоволення.

Бачити відталу після тривалого заморожування землю - до сприятливим обставинам.

Сонник майбутнього

Якщо ви бачите тане лід і сніг - це означає, що справа, яка сьогодні доставляє вам масу неприємностей, незабаром принесе вам радість і багатство.

Сонник для стерви

Відлига — важке і неприємне справа скоро завершиться і принесе успіх і великий прибуток.

Сонник від А до Я

Якщо вам приснилася весняна відлига в самому її початку - значить, наяву все буде в повному порядку, ваші енергійність і життєлюбність допоможуть впоратися з усіма перешкодами і успішно здійснити задумане.

Сон, в якому відлига починається зовсім пізно і зима все ніяк не здає свої позиції, - це віщує несприятливий збіг обставин, який, однак, зміниться смугою удач і везіння.

Бачити крапель з бурульок, що тануть на весняному сонці, передрікає невтішні перспективи в комерційних справах, але швидку зустріч з відсутніми друзями.

Бачити льодохід на річці - справа, яка спочатку здавалося перспективним, зайде в глухий кут. Тала вода в струмочках, підмиває останні кучугури злежалого за зиму снігу, - до близької удачі.

Сонник Мандрівника

Відлига — поліпшення справ, відносин.

Снотолкователь

Танучий уві сні лід означає, що справа, яка приносить Вам масу неприємностей, принесе Вам незабаром радість і багатство.

Бачити уві сні землю, відтає після довгих морозів, означає швидку удачу.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться відтає земля, це передвіщає благополуччя в сердечних справах.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що на вулиці відлига і лід почав танути, то нарешті Ви зможете потиснути плоди свого тривалого і наполегливої праці.

Якщо у сні Ви бачите відталу після морозів землю, то наяву Вам посміхнеться удача.

Жіночий сонник

Танучий уві сні сніг чи лід - означає, що справа, яка перш доставляло вам лише масу неприємностей, нарешті принесе радість і задоволення.

Бачити у сні землю, відтає після довгих морозів - віщує швидку удачу.

Теткінскій сонник-2012

Відлигавідображення позитивних змін у сфері почуттів, емоцій.

 
Відноситься до тем: